*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση: ΠΕ02  (Αναγνώστηκε 300663 φορές)

0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 955
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #392 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 01:53:28 μμ »
κι εγω που πηγα στη ββαθμια δεν ξερανε τιποτα.και ωρομισθιους απο δραμα δεν καλεσαν αλλους

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:21:39 »

Αποσυνδεδεμένος φρουφρού

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 173
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #393 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 01:57:40 μμ »
Γεια σας και από μένα! Βλέπω να περνάνε οι μέρες χωρίς να έχουμε κάποια σημαντική πληροφόρηση και αγχώνομαι! Αν την επόμενη εβδομάδα δεν καλέσουν αναπληρωτές, νομίζω πως θα καθυστερήσουμε αρκετά. Θα πρέπει να ορκιστεί η κυβέρνηση, να ενημερωθεί ο νέος υπουργός και κλαψ' τα!

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #394 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:00:45 μμ »
Παιδια με καλεσαν παλι απο φωκιδα σημερα γιατι δεν ειχαν δει το fax με την αρνηση που ειχα στειλει χθες.Τελος παντων, μου ειπαν και για 10ωρες Ιτεα και 10 Αμφισσα...αφου λοιπον αρνηθηκα ρωταω τον ευγενικο και ομιλητικο κυριουλη: εχετε ακουσει ποτε θα γινει η γ φαση;;;
Και τι μου απανταει;;;; -με καθε επιφυλαξη, νομιζω οτι δε θα υπαρξει αλλη φαση
τι ειναι αυτα που λετε;;;; του λεω...και μετα το γυριζει:..μμμ...μαλλον για Φωκιδα θα μου ειπαν δε θα υπαρξει αλλη φαση....Τα συμπερασματα δικα σας........ ;D ;D ;D ;D ;D
Η αποψη μου ειναι οτι στις δευτεροβαθμιες ειναι εντελως ασχετοι μερικοι και πετανε πυροτεχνηματα(για να μην πω τιποτα αλλο,ωρα που ειναι ;D ;D ;D) χωρις να υπολογισουν την αγωνια μας >:( >:( >:( >:(

Ελπίζω να μην ισχύει και για τους άλλους νομούς το ίδιο!  >:( >:(

evants

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #395 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:02:20 μμ »
και απο Θεσσσαλονικη μια απο τα ιδια. πηρα τηλ και ουτε ξερουν για γ φαση ουτε για ωρομισθιους  

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:21:39 »

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #396 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:02:41 μμ »
Γεια σας και από μένα! Βλέπω να περνάνε οι μέρες χωρίς να έχουμε κάποια σημαντική πληροφόρηση και αγχώνομαι! Αν την επόμενη εβδομάδα δεν καλέσουν αναπληρωτές, νομίζω πως θα καθυστερήσουμε αρκετά. Θα πρέπει να ορκιστεί η κυβέρνηση, να ενημερωθεί ο νέος υπουργός και κλαψ' τα!

Αναπληρωτές θα καλέσουν πριν τις εκλογές. Δεν τους συμφέρει διαφορετικά. Το θέμα είναι πόσους θα καλέσουν!

Αποσυνδεδεμένος GERMANOS

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1706
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #397 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:05:47 μμ »
Ας ευχηθούμε τόσους όσους πρέπει για να συμπληρωθούν τα κενά των σχολείων.

evants

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #398 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:08:23 μμ »
τωρα που περασαν μερες μπορω να κοινοποιησω τη βλακεια της βθμιας θεσσαλονικης. πριν απο μια βδομαδα διερρευσε σε αξιοπιστο ατομο μεσα απο τα γραφεια οτι για προεκλογικους λογους θα παρουν μεχρι το- κρατηθειτε- 1000 στον πινακα αναπληρωτων. οταν ο Αρουλης μιλησε για προσθετες προσληψεις αναθαρρησα. βλεποντας ομως την ασχετοσυνη τους καλο ειναι να μην ακουμε πραγματα και να κραταμε μικρο καλαθι. οι εκλογες ειναι την αλλη βδομαδα και αν θελουν πραγματικα να διασκεδασουν τις εντυπωσεις πρεπει να κινηθουν σουπερ γρηγορα. κατι για το οποιο δε φημιζονται φετος οπως ολοι βλεπουμε

Αποσυνδεδεμένος iam_almost_sofuckinhappy

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #399 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:10:48 μμ »
Γεια σας και από μένα! Βλέπω να περνάνε οι μέρες χωρίς να έχουμε κάποια σημαντική πληροφόρηση και αγχώνομαι! Αν την επόμενη εβδομάδα δεν καλέσουν αναπληρωτές, νομίζω πως θα καθυστερήσουμε αρκετά. Θα πρέπει να ορκιστεί η κυβέρνηση, να ενημερωθεί ο νέος υπουργός και κλαψ' τα!

Αναπληρωτές θα καλέσουν πριν τις εκλογές. Δεν τους συμφέρει διαφορετικά. Το θέμα είναι πόσους θα καλέσουν!

και εγω νομιζω οτι ετσι ειναι...χρειαζεται να κανουν ο, τι μπορουν σε καθε τομεα. και εφοσον ολα παγωσαν εκτος απο την παιδεια εκει πρεπει-λογικα-να δειξουν καλη θεληση...1 βδομαδα εμεινε ρε γμτ...ας κινηθει κατι!

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #400 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:18:51 μμ »
τωρα που περασαν μερες μπορω να κοινοποιησω τη βλακεια της βθμιας θεσσαλονικης. πριν απο μια βδομαδα διερρευσε σε αξιοπιστο ατομο μεσα απο τα γραφεια οτι για προεκλογικους λογους θα παρουν μεχρι το- κρατηθειτε- 1000 στον πινακα αναπληρωτων. οταν ο Αρουλης μιλησε για προσθετες προσληψεις αναθαρρησα. βλεποντας ομως την ασχετοσυνη τους καλο ειναι να μην ακουμε πραγματα και να κραταμε μικρο καλαθι. οι εκλογες ειναι την αλλη βδομαδα και αν θελουν πραγματικα να διασκεδασουν τις εντυπωσεις πρεπει να κινηθουν σουπερ γρηγορα. κατι για το οποιο δε φημιζονται φετος οπως ολοι βλεπουμε

Δηλαδή τι; 400+ άτομα σε μία φάση;; Ούτε στα πιο τρελά όνειρά μας!! Μακάρι βέβαια!!

evants

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #401 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:23:13 μμ »
αν θελουν να επαναλαβουν το ηρωικο 2007 ειναι δυνατο. το μαζεμενα 400 ατομα δε φαινεται εφικτο. δεν ηθελα ομως να δημιουργησω εντυπωσεις, δε με αφορα αυτο. απλα ηθελα να μοιραστω με αλλους αναξιοπαθουντες το αβεβαιο κλιμα των ημερων και να τονισω το ποσο δεν πρεπει τελικα να ακουμε απλους υπαλληλους και τα φερεφωνα τους

Αποσυνδεδεμένος Πέτρος

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 245
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #402 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:48:09 μμ »
Aristos2 βοήθεια, έχουν πάθει τα νεύρα μου με όλο αυτό το παρασκήνιο! Μήπως να βρεις τη μαμά του Άρη να τη ρωτήσεις τι σκέφτεται ο γιος της; Φαντάζομαι ότι κάπου στην Πάτρα θα ζει, δεν μπορεί, μα στο χασάπη, μα στο μπακάλικο κάπου θα τη συναντήσεις...  ;D

Αποσυνδεδεμένος Πέτρος

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 245
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #403 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 02:57:10 μμ »
Οι νηπιαγωγοί ετοιμάζονται για την Δ΄φάση κι εμείς στο μαύρο σκοτάδι... γιατί;  8)
Στο υπουργείο το θεωρούν τόσο τραγικό να μας ενημερώσουν για τα σχέδια ή την απραξία τους;  :P
Αν είναι να μην κάνουν τίποτε τουλάχιστον ας μας το πουν...

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #404 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 03:01:11 μμ »
Aristos2 βοήθεια, έχουν πάθει τα νεύρα μου με όλο αυτό το παρασκήνιο! Μήπως να βρεις τη μαμά του Άρη να τη ρωτήσεις τι σκέφτεται ο γιος της; Φαντάζομαι ότι κάπου στην Πάτρα θα ζει, δεν μπορεί, μα στο χασάπη, μα στο μπακάλικο κάπου θα τη συναντήσεις...  ;D

... καλύτερα όχι στο χασάπη, μην παρασυρθώ με τόσα μαχαίρια εκεί μέσα!  >:(

Δεν υπάρχει ακόμη κάτι συγκεκριμένο για την γ φάση (πότε και πόσοι). Αυτό δε σημαίνει ότι τις επόμενες μέρες δε θα υπάρξει.
Επομένως, για την ώρα, μην ακούτε τις φήμες.

Άγιε τα σέβη μου ...
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #405 στις: Σεπτέμβριος 24, 2009, 03:07:23 μμ »
Η αδικία είναι με τους ωρομίσθιους, σε άλλες περιφέρειες καλούν, σε άλλες όχι με αιτιολογία ότι περιμένουν την τρίτη φάση, που κανείς ουσιαστικά δε γνωρίζει πότε θα γίνει. Άρα κάποιοι ευνοούνται, κάποιοι όχι, επειδή κάθε Β/θμια πιστεύει στο θεό της  ή στον άγιο Πέτρο της (για να επαινέσουμε τον οικείο θεό).
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 24, 2009, 03:10:08 μμ από aristos2 »
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 720
Σύνολο: 723

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.079 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.