*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση: ΠΕ02  (Αναγνώστηκε 300880 φορές)

0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FL

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1190 στις: Οκτώβριος 12, 2009, 11:16:54 μμ »
Αν μου δώσουν 10 ώρες ΠΔΣ στην πόλη μου,με συμφέρει να πάω ωρομίσθια σε άλλη πόλη;Τι γίνεται σ΄αυτή την περίπτωση;
Το εχω ξαναφραψει καιι αλλου.
Η ΠΔΣ τελειωνει ~20/5 και μπορει καποιο τμημα να κοπει αν δεν ερχονται οι μαθητες.
Ο πρωινος ωρομισθιος  απολυεται ~20/6 και δεν τιθεται θεμα ακυρωσης τμηματος.
Απο εκει και μετα εσυ βλεπεις τι σε συμφερει.

Για όποιον γνωρίζει: εάν κληθεί κανείς για να κάνει ώρες ΠΔΣ και αργότερα τον καλέσουν για πρωινή ωρομισθία, μπορεί να δηλώσει παραίτηση από την ΠΔΣ;

Ειναι πολυ φρεσκια η νεα εγκυκλιος της ΠΔΣ και δεν βλεπω να αναφερει κατι τετοιο.
Δεν πρεπει καν να εχουν υπολογισει αυτο το ενδεχομενο αφου φανταζομαι οτι ολα εγιναν βιαστικα.
Ρωτα στην δευτεροβαθμια αν σβηνεται το ονομα σου απο τον πινακα ωρομισθιων στην περιπτωση που παρεις πληρες ωραριο στην ΠΔΣ.


σωστό αλλα το ξερεις απο την αρχή
Πολυ σωστο.
Ξερεις απο την αρχη τι κενο καλυπτεις σαν ωρομισθιος.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:35:00 »

Αποσυνδεδεμένος arist2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1191 στις: Οκτώβριος 12, 2009, 11:21:21 μμ »
Πάντως πέρσυ δεν γινόταν αυτό δηλαδή να έχεις 10 ώρες ΠΔΣ και να μη κληθείς ωρομίσθιος


είχα 7 ώρες ωρομισθία πρωινή και 4 ΠΔΣ και με κάλεσαν το Μάρτιο απο Σέρρες να καλύψω το 4ωρο ωρομισθίας...


άρα όποιος πάρει ΠΔΣ δε σημαίνει ότι τον βγάζουν απο τους πίνακες.....ωρομισθίων.....

βέβαια και στους ωρομίσθιους υπάρχει το ενδεχόμενο το κενό να είναι μικρό και να μην έχεις 11 ώρες άλλα 6-7....

τύχη θέλει και εκεί εγώ πχ είμαι ωρομίσθια εδώ και 2 εβδομάδες με 11 ώρες μέχρι και το τέλος του σχολικού έτους θα βάλω 4,023 μόρια αν είχα 10 ώρες ΠΔΣ απο 19 Οκτωβρίου θα έβαζα 3,1 μόρια περίπου......

οπότε συμφέρει πρωινή ωρομισθία

Αποσυνδεδεμένος nikbak

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 73
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1192 στις: Οκτώβριος 12, 2009, 11:32:19 μμ »
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΥΡΓΟ
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΤΥΧΙΟ ΤΟ 1993.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΙΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ
ΝΟΜΙΖΩ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ 10 ΩΡΕΣ ΠΔΣ
ΑΝ Κ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΑΣΕΠ
ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝ Κ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ
 Η ΠΑΛΑΙΟΤΗΤΑ..Κ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΑΣΕΙ 100%ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΣΕΠ ΑΛΛΑ Κ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΡΟΥΣΦΕΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΠΔΣ ΤΟΣΩΝ ΧΡΟΝΩΝ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΟΥΝ ΤΗ ΒΑΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΠΔΣ?

Αποσυνδεδεμένος mother29

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1193 στις: Οκτώβριος 12, 2009, 11:39:58 μμ »
παντως για να λεμε και του στραβου το δικιο, κπ που τελειωσε τωρα και πηρε πτυχιο, δεν εχει κανενα μελλον να μαζεψει μορια απο πδσ παρα μονο με ασεπ,καλα δεν καταλαβα? τι σημαινει μετραει η χρονολογια κτησης πτυχιου?κτ σαν παλια επετηριδα...θεωρω πιο δικαιο να πηγαινε με τελειως αξιολογικα κριτηρια...γιατι ενας μικροτερος να ναι καταδικασμενος?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:35:00 »

Αποσυνδεδεμένος mother29

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1194 στις: Οκτώβριος 12, 2009, 11:43:41 μμ »
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΥΡΓΟ
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΤΥΧΙΟ ΤΟ 1993.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΙΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ
ΝΟΜΙΖΩ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ 10 ΩΡΕΣ ΠΔΣ
ΑΝ Κ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΑΣΕΠ
ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝ Κ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ
 Η ΠΑΛΑΙΟΤΗΤΑ..Κ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΑΣΕΙ 100%ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΣΕΠ ΑΛΛΑ Κ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΡΟΥΣΦΕΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΠΔΣ ΤΟΣΩΝ ΧΡΟΝΩΝ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΟΥΝ ΤΗ ΒΑΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΠΔΣ?

α καθιστε εννουν κτησησ πτυχιου αλλα υπολογιζοντας ουτως η αλλως τους επιτυχοντες???αν ειναι ετσι συμφωνω και επαυξανω!!!

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1195 στις: Οκτώβριος 12, 2009, 11:46:03 μμ »
... και τα γεροντάκια έχουμε ψυχή  , αν και τώρα που γέρασα τι να την κάνω ...;  

...γι αυτό κι αυτοι τωρα μας δινουν ΠΔΣ μονο που πρεπει να μετονομαστει σε...ΠΓΣ (Προσθετη Γεροντική Στηριξη)  ;D ;D

αααχ ας ηταν  τα νιατα δυο φορές κι η ΠΓΣ καμία!!! :'(


... θα σε μηνύσει ο Π.Γ.Σ. (Πανελλήνιος Γυμναστικός Σύλλογος) για πνευματικά δικαιώματα ...! >:(

Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος che

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 208
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1196 στις: Οκτώβριος 12, 2009, 11:48:43 μμ »
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΥΡΓΟ
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΤΥΧΙΟ ΤΟ 1993.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΙΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ
ΝΟΜΙΖΩ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ 10 ΩΡΕΣ ΠΔΣ
ΑΝ Κ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΑΣΕΠ
ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝ Κ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ
 Η ΠΑΛΑΙΟΤΗΤΑ..Κ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΑΣΕΙ 100%ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΣΕΠ ΑΛΛΑ Κ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΡΟΥΣΦΕΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΠΔΣ ΤΟΣΩΝ ΧΡΟΝΩΝ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΟΥΝ ΤΗ ΒΑΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΠΔΣ?

α καθιστε εννουν κτησησ πτυχιου αλλα υπολογιζοντας ουτως η αλλως τους επιτυχοντες???αν ειναι ετσι συμφωνω και επαυξανω!!!

για να καταλαβω ο ασεπ ειναι προυποθεση για την προσθετη?
hasta la victoria siempre

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1197 στις: Οκτώβριος 12, 2009, 11:52:14 μμ »
Οι προσλήψεις ωρομισθίων εκπαιδευτικών που θα απασχοληθούν στην Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη κατά το σχολ. έτος 2009-2010, θα γίνουν από συμπληρωματικό πίνακα, ο οποίος θα συνταχθεί από τις Δ/σεις Δ.Ε. λαμβάνοντας υπόψη τις αιτήσεις που έχουν υποβληθεί από τους υποψηφίους δυνάμει της (δ) σχετικής Υπουργικής Απόφασης και στον οποίο θα καταταχθούν οι αιτούντες με βάση την ημερομηνία κτήσης του πτυχίου τους και σε περίπτωση σύμπτωσης  της  ημερομηνίας αυτής, με βάση το βαθμό του πτυχίου τους.

Διαβάζετε με προσοχή και όχι κατά το δοκούν ...
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος che

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 208
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1198 στις: Οκτώβριος 12, 2009, 11:58:20 μμ »
Οι προσλήψεις ωρομισθίων εκπαιδευτικών που θα απασχοληθούν στην Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη κατά το σχολ. έτος 2009-2010, θα γίνουν από συμπληρωματικό πίνακα, ο οποίος θα συνταχθεί από τις Δ/σεις Δ.Ε. λαμβάνοντας υπόψη τις αιτήσεις που έχουν υποβληθεί από τους υποψηφίους δυνάμει της (δ) σχετικής Υπουργικής Απόφασης και στον οποίο θα καταταχθούν οι αιτούντες με βάση την ημερομηνία κτήσης του πτυχίου τους και σε περίπτωση σύμπτωσης  της  ημερομηνίας αυτής, με βάση το βαθμό του πτυχίου τους.

Διαβάζετε με προσοχή και όχι κατά το δοκούν ...

φιλε αριστο ρωτησα κατι με αφορμη το σχολιο της mother κι εσυ μου επικολλάς κατι που εχω διαβασει απειρες φορες .
hasta la victoria siempre

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1199 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 12:00:07 πμ »
Ένα απόστημα έσπασε, η λύση που δόθηκε είναι μονομερής - κάποιοι αδικούνται κάποιοι ωφελούνται, τουλάχιστον είναι ταλαιπωρημένοι από το χρόνο - μα γι' αξιοκρατία έχουμε ψωμιά ακόμη.

Αξιοκρατία σημαίνει κατάργηση όποιας εύνοιας, νομότυπης ή μη, και μοιάζει ακόμη μακρύς ο δρόμος.
Μακάρι να διανυθεί, αλλά ...

Αξιοπρέπεια, δε, σημαίνει 600 κενά να καλυφθούν από αξιοπρεπείς εργαζομένους και όχι με αλχημείες και τρικ!
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1200 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 12:01:05 πμ »
Οι προσλήψεις ωρομισθίων εκπαιδευτικών που θα απασχοληθούν στην Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη κατά το σχολ. έτος 2009-2010, θα γίνουν από συμπληρωματικό πίνακα, ο οποίος θα συνταχθεί από τις Δ/σεις Δ.Ε. λαμβάνοντας υπόψη τις αιτήσεις που έχουν υποβληθεί από τους υποψηφίους δυνάμει της (δ) σχετικής Υπουργικής Απόφασης και στον οποίο θα καταταχθούν οι αιτούντες με βάση την ημερομηνία κτήσης του πτυχίου τους και σε περίπτωση σύμπτωσης  της  ημερομηνίας αυτής, με βάση το βαθμό του πτυχίου τους.

Διαβάζετε με προσοχή και όχι κατά το δοκούν ...



φιλε αριστο ρωτησα κατι με αφορμη το σχολιο της mother κι εσυ μου επικολλάς κατι που εχω διαβασει απειρες φορες .

...συγγνώμη αν σε λέρωσα ...  ;) :
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1201 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 12:04:02 πμ »
συγγνωμη αλλα εχω συγχυστει με ολα αυτα που διαβαζω.το υπεπθ με μια κινηση εντυπωσιασμου (πυροτεχνημα) παριστανει το αξιοκρατικο ενεργωντας σπασμωδικα θετει ως μοναδικο κριτηριο την παλαιοτητα καταταξης του πτυχιου για προσληψη ωρομισθιων!   δεν το ηξερα οτι ο καθενας εχει δικαιωμα να καταριζει δικους του πινακες ωρομισθιων αναλογα με τα κριτηρια που θελει.            .
αν ειναι δυνατο να θεωρουμε αξιοκρατικο κατι τετοιο γιατι βολευει μερικους.υπαρχουν ηδη οι πινακες ωρομισθιων που ειτε μας αρεσει ειτε οχι ειναι οι επισημοι πινακες του υπεπθ και με βαση αυτους προσλαμβανομαστε.η αλλαγη του συστηματος προσληψης απαιτει σχεδιασμο και διαλογο και οχι αποφασεις του ποδαριου.
αυτη δεν ειναι προσθετη ειναι ΠΡΟΣΘΕΤΗ ΓΕΡΟΝΤΙΚΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
Α!εγω προτεινω να γινου6νη και συμπληρωματικοι πινακες με βαση το υψος μας!
και για να εξηγουμαι κατανοω αυτους που ειναι αρκετα παλιοι, αλλα ολοι οι υπολοιποι θα μεινουν απ΄εξω?ελεος
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος che

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 208
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1202 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 12:08:37 πμ »
Οι προσλήψεις ωρομισθίων εκπαιδευτικών που θα απασχοληθούν στην Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη κατά το σχολ. έτος 2009-2010, θα γίνουν από συμπληρωματικό πίνακα, ο οποίος θα συνταχθεί από τις Δ/σεις Δ.Ε. λαμβάνοντας υπόψη τις αιτήσεις που έχουν υποβληθεί από τους υποψηφίους δυνάμει της (δ) σχετικής Υπουργικής Απόφασης και στον οποίο θα καταταχθούν οι αιτούντες με βάση την ημερομηνία κτήσης του πτυχίου τους και σε περίπτωση σύμπτωσης  της  ημερομηνίας αυτής, με βάση το βαθμό του πτυχίου τους.

Διαβάζετε με προσοχή και όχι κατά το δοκούν ...



φιλε αριστο ρωτησα κατι με αφορμη το σχολιο της mother κι εσυ μου επικολλάς κατι που εχω διαβασει απειρες φορες .

...συγγνώμη αν σε λέρωσα ...  ;) :

αυτος που νομίζεις οτι λερωσες λεγεται Στεφάνου Γρηγόρης και φρόντισε αν και γεροντακι να μη γινει μερος του αποστηματος
hasta la victoria siempre

Αποσυνδεδεμένος nikbak

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 73
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1203 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 12:09:00 πμ »
Η ΠΔΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 1998 ..ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΤΟΜΑ ΧΤΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ...Κ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΕΝΙΑΙΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΣΕΠ...

ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ Ο ΕΝΙΑΙΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ Κ ΑΛΛΟ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ...ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΧΩΡΙΣΟΥΜΕ..Ο ΕΝΙΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΙΣΤΑΜΕΝΗ ΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ(ΠΔΣ,ΩΡΟΜ,ΑΝΑΠΛΗΡ,ΙΔΕΚΕ,ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΣ--ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΗΓΗ..ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΑ..)ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ? ΤΙ ΔΗΛ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟΣ? ΔΗΛ  ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟΣ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΑΕΔΙΤΕΣ??

ΜΟΝΟ  Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΑΣΕΠ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Κ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟΣ 100% Ο ΕΝΙΑΙΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ....

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 803
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 776
Σύνολο: 785

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.101 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.