*

Αποστολέας Θέμα: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)  (Αναγνώστηκε 76409 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος astralin

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Γυναίκα
  • άντε και καλή τύχη μάγκες...
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #434 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 02:15:57 μμ »
Πάντως εγώ προτείνω να επικοινωνήσουμε με τη Δοε, να πιέσουμε και εκεί, να μας πούνε τουλάχιστον πόσα είναι τα κενά σύμφωνα με τα δικά τους δεδομένα. Στο κάτω κάτω συνδικαλιστικό μας όργανο είναι, οφείλουν να μας πουν. Τα τηλ είναι 210 32 36 547 , 210 32 45 375 , 210 32 21 316 και 210 32 32 582. Εγώ πήρα πριν λίγο και δεν απαντάνε, ας προσπαθήσουμε όμως όσο περισσότεροι μπορούμε

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:45:24 »

Αποσυνδεδεμένος fefyp

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #435 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 02:20:29 μμ »
Δυστυχως μαλλον κατι εδωσε κοκκαλο δεν το λες αλλα τι να πω 540 επιβεβαιωμενα κενα απο ΔΟΕ καλυπτονται μολις τα 220 μενουν τουλαχιστον 320 και μας λεει πως τα κενα καλυφθηκαν >:( >:( >:( και κανεις απο ΔΟΕ τοσον καιρο δεν αντιδρα!!!!Κριμα ειλικρινα σημερα απογοητευτηκα παλι γιτι ειχα εναπωθεσει τις ελπιδες μου στο οτι τον Μαρτιο μαζι με Προεδρο Δημοκρατιας μπορει να ειχαμε παλι εκλογες και να διορθωσουμε το........................στιγμιαιο λαθος που καναμε αλλα μου ειπαν πως ο Σαμαρας αν βγει θα συνεναισει οποτε δυστυχως για τα επομενα χρονια μαλλον θα πρεπει να ξεχασουμε ολα οσα κατακτηθηκαν την τελευται 3τια ??? ??? ???
Κι εγω που για πρωτη φορα του χρονου θα εφτανα στην αναπληρωση αρχιζω ν'αποχαιρεταω τ'ονειρο :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Αποσυνδεδεμένος georgia_georgia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #436 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 02:21:59 μμ »
the best teachers teach from the heart... not from the book...

Αποσυνδεδεμένος astralin

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Γυναίκα
  • άντε και καλή τύχη μάγκες...
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #437 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 02:23:30 μμ »
Ε, αυτό δεν συζητάμε απ' το πρωί?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:45:24 »

Αποσυνδεδεμένος fefyp

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #438 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 02:26:55 μμ »
Ε γι'αυτο δεν μιλαμε τοση ωρα με το τρομερο αυτο νουμερο θα καταφερει να καλυψει οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα κενα. ...............................αντε να μην πω αυτο που μου'ρχετει  στο στομα ??? ??? ???............και φυσικα η αναλογια με δασκαλους ή 45-5 ή 40-10 εδω πεφτουν και στοιχηματα ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #439 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 02:50:56 μμ »
εγω με σειρα 109 ..και βλεπουμε..και πιστευα το αργοτερο μεχρι ιανουαριο θα ειχα φυγει.....παλι καλα του χρονου μονιμη.........
Δηλ. είσαι στους διοριστ. β φουρνιάς; ( εγω εκεί..κ θέλω περίπου.. 63 ακόμα...για αναπλήρωση..αλλά λογικά δεν το βλέπω..) (εχώ βαρεθεί απ' το καλοκαίρι να περιμένω. η όλη κατάσταση μου δημιουργίσει ψυχοσωματικά προβλήματα...) (Επιπλέον σκεφ. μήπως δε διοριστώ π ο τ έ...)
το να μην διοριστεις ποτε δεν ισχυει γιατι εισαι σαν και εμενα στους διοριστεους της β φουρνιας....οποτε αυτο που λες ειναι παραλογο .τωρα για ανπληρωση εσυ πιστευω θα φυγεις σιγουρα........αλλα 63 ατομα θα παρουν σιγουρα.....πιστευω το αργοτερο ιανουαριο εχεις φυγει.εγω με 109 δεν ξερω........και αρνηθηκα και δουλεια σε ιδωτικο...τι να πω......

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #440 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 02:54:12 μμ »
δεν κανει τιποτα.πρωτη χρονια θα φυγεις?????????η εχεις ξανα παει ανπληρωτρια??????????
θαναι η πρωτη μ φορα.αλλα να σ πω αν βγει παλι μονοψηφιος μπορει να κινδυνευω κ γω.αντε να βγει να τελειωνουμε.αφου ετοιμα τα χουν γτ καθυστερουν;
γιατι το λες αυτο?????????δεν εχεις βαλει το κουτακι???????εβαλες συγκεκριμενες περιοχες????????μηπως εισαι διοριστεα της β φουρνιας????????

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 217
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #441 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 02:58:18 μμ »
δεν κανει τιποτα.πρωτη χρονια θα φυγεις?????????η εχεις ξανα παει ανπληρωτρια??????????
θαναι η πρωτη μ φορα.αλλα να σ πω αν βγει παλι μονοψηφιος μπορει να κινδυνευω κ γω.αντε να βγει να τελειωνουμε.αφου ετοιμα τα χουν γτ καθυστερουν;
γιατι το λες αυτο?????????δεν εχεις βαλει το κουτακι???????εβαλες συγκεκριμενες περιοχες????????μηπως εισαι διοριστεα της β φουρνιας????????
το χω βαλει το κουτακι κ ειμαι κ διοριστεα της β φουρνιας.το θεμα ειναι οτι μπορει ο αριθμος να σταματησε στο 1607 αλλα πριν απο αυτους εχουν μεινει καποιοι με μικροτερο νουμερο που δεν τους πηραν λογω των επιλογων τους.κ ειναι πριν απο μενα.αλλα θα δειξει,δν θελω ναμαι απαισιοδοξη εδω που εφτασα.

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #442 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 03:02:12 μμ »
νεφελη μου ετοιμασε τα πραγματακια σου..................τα βιβλια σου.βαλε ενα χαμογελο .το πιο μεγαλο και γλυκο γιατι σε δυο τρεις μερουλες φευγεις και ελπιζω να μην μας ξεχασεις...........εμας τους εναπομειναντες......τι εχεις βαλει πρωτες επιλογες????????πρωτη φορα εδωσες ασεπ???που τελειωσες??

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 217
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #443 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 03:06:18 μμ »
νεφελη μου ετοιμασε τα πραγματακια σου..................τα βιβλια σου.βαλε ενα χαμογελο .το πιο μεγαλο και γλυκο γιατι σε δυο τρεις μερουλες φευγεις και ελπιζω να μην μας ξεχασεις...........εμας τους εναπομειναντες......τι εχεις βαλει πρωτες επιλογες????????πρωτη φορα εδωσες ασεπ???που τελειωσες??
ναι πρωτη φορα εδωσα,αλλα ειπα ή τωρα ή ποτε.σταματησα κ απο το ιδιωτικο που δουλευα για να διαβασω.τελειωσα αλεξανδρουπολη.κ φυσικα δεν θα ξεχασω κανεναν.3 μηνες καθε μερα μαζι ειμαστε...φτανει να πιανει το ιντερνετ. ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #444 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 03:09:30 μμ »
μμμμμμμμμμμμμ μια χαρα σαν εμενα.εγω καν δεν μπηκα στην διαδικασι να δουλεψω......λογω ασεπ.......αντε τωρα ανταμοιβονται οι κοποι σου.........

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 217
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #445 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 03:11:54 μμ »
μμμμμμμμμμμμμ μια χαρα σαν εμενα.εγω καν δεν μπηκα στην διαδικασι να δουλεψω......λογω ασεπ.......αντε τωρα ανταμοιβονται οι κοποι σου.........
κ  οι δικοι σ!!!αργα ή γρηγορα!!!λες σημερα αδικα να περιμενουμε ε;

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #446 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 03:14:29 μμ »
ναι..πιστευω οτι πεμπτη θα βγουν.αυτα τα ουτε 50 ατομα ......το λεω και εκνευριζομαι.δεν μπορω να σκεφτω με ποιον τροπο να πουμε στην αννουλα για τα κενα που εβγαλε επισημα το υπεπθ και τωρα μας τα αλλαζει???????????τουλαχιστον ας εβγαζαν 50 μονο νηπιαγωγους.να ανεβαια λιγο στον πινακα.τωρα με τα 15 το πολυ 20 ατομα.......ουτε μαιο δεν με παιρνουν...

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 217
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #447 στις: Νοέμβριος 24, 2009, 03:19:08 μμ »
ναι..πιστευω οτι πεμπτη θα βγουν.αυτα τα ουτε 50 ατομα ......το λεω και εκνευριζομαι.δεν μπορω να σκεφτω με ποιον τροπο να πουμε στην αννουλα για τα κενα που εβγαλε επισημα το υπεπθ και τωρα μας τα αλλαζει???????????τουλαχιστον ας εβγαζαν 50 μονο νηπιαγωγους.να ανεβαια λιγο στον πινακα.τωρα με τα 15 το πολυ 20 ατομα.......ουτε μαιο δεν με παιρνουν...
στην γιορτη μ δλδ ωραια!!δεν θελω να σ πω κτ μονο κ μονο για να  σ αναπτερωσω μονο το ηθικο, αλλα κ αλλη χρονια επαιρναν μονοψηφιους κ ξαφνικα πηραν  διψηφιο κ με καλο αριθμο.οπως κ να χει αυτοι που θα μεινουν πρεπει να συνεργαστουν ή να επικοινωνησουν με την δοε,μηπως μπορει να γινει κτ.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160911
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 742
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 729
Σύνολο: 744

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.079 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.