*

Αποστολέας Θέμα: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ  (Αναγνώστηκε 1378888 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #700 στις: Μάρτιος 22, 2011, 08:53:47 μμ »
Για κάποιον/α που θα επιδοτηθεί από το ταμείο ανεργίας για 1η φορά χρειάζονται 7 πλήρεις μήνες ΑΚΩ, εκτός αν εργαζόταν και πριν την αναπλήρωση

Για να θεμελιώσει κάποιος δικαίωμα για επίδομα ανεργίας, για πρώτη φορά, δεν αρκούν 7 μήνες πλήρους εργασίας αλλά απαιτούνται 200 ημέρες εργασίας τα δύο τελευταία χρόνια, αφού αφαιρεθούν οι δύο τελευταίοι μήνες.
Αυτά σύμφωνα με τα ισχύοντα σήμερα.
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:51:35 »

Αποσυνδεδεμένος Stelios

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3298
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #701 στις: Μάρτιος 22, 2011, 09:05:53 μμ »
Για κάποιον/α που θα επιδοτηθεί από το ταμείο ανεργίας για 1η φορά χρειάζονται 7 πλήρεις μήνες ΑΚΩ, εκτός αν εργαζόταν και πριν την αναπλήρωση
Για να θεμελιώσει κάποιος δικαίωμα για επίδομα ανεργίας, για πρώτη φορά, δεν αρκούν 7 μήνες πλήρους εργασίας αλλά απαιτούνται 200 ημέρες εργασίας τα δύο τελευταία χρόνια, αφού αφαιρεθούν οι δύο τελευταίοι μήνες.
Αυτά σύμφωνα με τα ισχύοντα σήμερα.
Και το "•Ο ασφαλισμένος πρέπει να έχει πραγματοποιήσει 80 ημέρες εργασίας το χρόνο κατά τα δύο προηγούμενα χρόνια, πριν από την επιδότησή του. Το τελευταίο όμως 14μηνο πρέπει να έχει συμπληρώσει 125 ημέρες εργασίας, χωρίς να υπολογίζονται οι τελευταίοι δύο μήνες." δεν ισχύει; Αλλά τώρα που το μετράω πάλι 200 σε 2 χρόνια που λες και εσύ βγαίνουν...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 22, 2011, 09:10:25 μμ από Stelios »

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #702 στις: Μάρτιος 22, 2011, 09:17:31 μμ »
Και το "•Ο ασφαλισμένος πρέπει να έχει πραγματοποιήσει 80 ημέρες εργασίας το χρόνο κατά τα δύο προηγούμενα χρόνια, πριν από την επιδότησή του. Το τελευταίο όμως 14μηνο πρέπει να έχει συμπληρώσει 125 ημέρες εργασίας, χωρίς να υπολογίζονται οι τελευταίοι δύο μήνες." δεν ισχύει; Αλλά τώρα που το μετράω πάλι 200 σε 2 χρόνια που λες και εσύ βγαίνουν...

Αυτό ακριβώς. Το ίδιο είναι γραμμένο με δύο τρόπους, με μια μικρή απόκλιση.
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος anneta

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2552
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 86
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #703 στις: Απρίλιος 15, 2011, 11:02:07 πμ »
Να ' μαι κ πάλι!
Λοιπόν σήμερα προς μεγαλη μου εκπληξη ανακάλυψα ότι η ημερομηνία που πρέπει να δίνουμε το παρόν εμεις οι ανεργοι ώστε να επιδοτηθουμε και τον επόμενο μήνα, δεν είναι ΜΙΑ κ μοναδική μέρα του μήνα όπως με είχε ενημερώσει ένας υπάλληλος! Σήμερα που μ εξυπηρέτησε κάποιος άλλος έτυχε να κουβεντιάσουμε κ μ είπε ότι έχω περιθώριο έως κ 2 μήνες να παρουσιαστώ!
Εσας τι σας έχουν πει, αν υπάρχει αντίστοιχο λινκ με τον σχετικό νομο θα το εκτιμούσα!
Ένας μορφωμένος λαός εύκολα οδηγείται, αλλά δύσκολα παρασύρεται, εύκολα κυβερνάται, αλλά δύσκολα σκλαβώνεται !

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:51:35 »

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #704 στις: Απρίλιος 15, 2011, 04:33:01 μμ »
anneta ακριβώς τι ίδιο μου έχουν πει αλλά και στον πίνακα πληρωμών επιδότησης που μου έχουν δώσει το γράφει, δηλαδή την πρώτη ημέρα πληρωμής και την τελευταία, επίσης εγώ πήρα τηλ. σήμερα να ρωτήσω  αν έχει μπει το δώρο Πάσχα  και μου είπαν πως από τη Δευτέρα 11 του μήνα μπήκε και το δώρο, αλλά και αυτοί που πληρώνοντε αρχές Μαϊου θα μπουν αύτη την εβδομάδα και τα χρήματα του μήνα
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #705 στις: Απρίλιος 15, 2011, 05:06:20 μμ »
Λοιπόν σήμερα προς μεγαλη μου εκπληξη ανακάλυψα ότι η ημερομηνία που πρέπει να δίνουμε το παρόν εμεις οι ανεργοι ώστε να επιδοτηθουμε και τον επόμενο μήνα, δεν είναι ΜΙΑ κ μοναδική μέρα του μήνα όπως με είχε ενημερώσει ένας υπάλληλος! Σήμερα που μ εξυπηρέτησε κάποιος άλλος έτυχε να κουβεντιάσουμε κ μ είπε ότι έχω περιθώριο έως κ 2 μήνες να παρουσιαστώ!
Εσας τι σας έχουν πει, αν υπάρχει αντίστοιχο λινκ με τον σχετικό νομο θα το εκτιμούσα!
Η εκτύπωση που σου δίνουν με τις ημερομηνίες που πληρώνεσαι, όντως αφήνει περιθώριο δυο μηνών για να πληρωθείς το αντίστοιχο μηνιάτικο. Όμως, υπάρχει η νοοτροπία των υπαλλήλων να ζητούν από τον άνεργο να περνάει  από τον ΟΑΕΔ το πολύ μερικές μέρες μετά, όχι μετά από εβδομάδες ή έναν μήνα. Θεωρούν ότι ως άνεργος δεν έχεις να κάνεις κάτι το οποίο να σε καθυστερεί τόσο πολύ να περάσεις να πληρωθείς. Στο κάτω κάτω όποιος τα έχει ανάγκη πάει και τα παίρνει. Το να περάσεις μετά από δυο μήνες σαφώς δε δείχνει ότι έχεις ανάγκη αυτά χρήματα! Γιατί να μπλέξετε με όλο αυτό; Αν δεν μπορείτε να πάτε τη μέρα που γράφει το έγγραφο περάστε μετά από λίγες μέρες. Πέρυσι που πήγα μια εβδομάδα μετά με ρώτησαν γιατί και τους είπα ότι έλειπα διακοπές! Καλό ε; Τα λεφτά πάντως τα πήρα κανονικά και με το νόμο!

Αποσυνδεδεμένος nmavro73

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 562
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Anastasiadesigns, κατασκευή και προώθηση ιστοσελίδων
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #706 στις: Απρίλιος 15, 2011, 05:37:32 μμ »
Λοιπόν σήμερα προς μεγαλη μου εκπληξη ανακάλυψα ότι η ημερομηνία που πρέπει να δίνουμε το παρόν εμεις οι ανεργοι ώστε να επιδοτηθουμε και τον επόμενο μήνα, δεν είναι ΜΙΑ κ μοναδική μέρα του μήνα όπως με είχε ενημερώσει ένας υπάλληλος! Σήμερα που μ εξυπηρέτησε κάποιος άλλος έτυχε να κουβεντιάσουμε κ μ είπε ότι έχω περιθώριο έως κ 2 μήνες να παρουσιαστώ!
Εσας τι σας έχουν πει, αν υπάρχει αντίστοιχο λινκ με τον σχετικό νομο θα το εκτιμούσα!
Η εκτύπωση που σου δίνουν με τις ημερομηνίες που πληρώνεσαι, όντως αφήνει περιθώριο δυο μηνών για να πληρωθείς το αντίστοιχο μηνιάτικο. Όμως, υπάρχει η νοοτροπία των υπαλλήλων να ζητούν από τον άνεργο να περνάει  από τον ΟΑΕΔ το πολύ μερικές μέρες μετά, όχι μετά από εβδομάδες ή έναν μήνα. Θεωρούν ότι ως άνεργος δεν έχεις να κάνεις κάτι το οποίο να σε καθυστερεί τόσο πολύ να περάσεις να πληρωθείς. Στο κάτω κάτω όποιος τα έχει ανάγκη πάει και τα παίρνει. Το να περάσεις μετά από δυο μήνες σαφώς δε δείχνει ότι έχεις ανάγκη αυτά χρήματα! Γιατί να μπλέξετε με όλο αυτό; Αν δεν μπορείτε να πάτε τη μέρα που γράφει το έγγραφο περάστε μετά από λίγες μέρες. Πέρυσι που πήγα μια εβδομάδα μετά με ρώτησαν γιατί και τους είπα ότι έλειπα διακοπές! Καλό ε; Τα λεφτά πάντως τα πήρα κανονικά και με το νόμο!
Κακώς απάντησες. Εγώ θα έλεγα "Δεν νομίζω ότι πρέπει να δώσω λογαριασμό για το που ήμουν"

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #707 στις: Απρίλιος 15, 2011, 05:50:37 μμ »
Λοιπόν σήμερα προς μεγαλη μου εκπληξη ανακάλυψα ότι η ημερομηνία που πρέπει να δίνουμε το παρόν εμεις οι ανεργοι ώστε να επιδοτηθουμε και τον επόμενο μήνα, δεν είναι ΜΙΑ κ μοναδική μέρα του μήνα όπως με είχε ενημερώσει ένας υπάλληλος! Σήμερα που μ εξυπηρέτησε κάποιος άλλος έτυχε να κουβεντιάσουμε κ μ είπε ότι έχω περιθώριο έως κ 2 μήνες να παρουσιαστώ!
Εσας τι σας έχουν πει, αν υπάρχει αντίστοιχο λινκ με τον σχετικό νομο θα το εκτιμούσα!
Η εκτύπωση που σου δίνουν με τις ημερομηνίες που πληρώνεσαι, όντως αφήνει περιθώριο δυο μηνών για να πληρωθείς το αντίστοιχο μηνιάτικο. Όμως, υπάρχει η νοοτροπία των υπαλλήλων να ζητούν από τον άνεργο να περνάει  από τον ΟΑΕΔ το πολύ μερικές μέρες μετά, όχι μετά από εβδομάδες ή έναν μήνα. Θεωρούν ότι ως άνεργος δεν έχεις να κάνεις κάτι το οποίο να σε καθυστερεί τόσο πολύ να περάσεις να πληρωθείς. Στο κάτω κάτω όποιος τα έχει ανάγκη πάει και τα παίρνει. Το να περάσεις μετά από δυο μήνες σαφώς δε δείχνει ότι έχεις ανάγκη αυτά χρήματα! Γιατί να μπλέξετε με όλο αυτό; Αν δεν μπορείτε να πάτε τη μέρα που γράφει το έγγραφο περάστε μετά από λίγες μέρες. Πέρυσι που πήγα μια εβδομάδα μετά με ρώτησαν γιατί και τους είπα ότι έλειπα διακοπές! Καλό ε; Τα λεφτά πάντως τα πήρα κανονικά και με το νόμο!
Κακώς απάντησες. Εγώ θα έλεγα "Δεν νομίζω ότι πρέπει να δώσω λογαριασμό για το που ήμουν"
Επειδή παίρνω κάθε καλοκαίρι ταμείο ανεργίας και γνωρίζω την υπάλληλο δε λειτούργησα τυπικά. Αν με πιάσει το δημοσιοϋπαλληλικό μου, μπορώ να τους μιλήσω αρκετά σκληρά, αλλά με το γάντι! Εξάλλου αυτή η υπάλληλος είναι νέα, ωραία, ψηλή, μελαχροινή...ε δεν ήθελα να την κακοκαρδίσω!  :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος anneta

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2552
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 86
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #708 στις: Απρίλιος 15, 2011, 06:45:09 μμ »
Λοιπόν σήμερα προς μεγαλη μου εκπληξη ανακάλυψα ότι η ημερομηνία που πρέπει να δίνουμε το παρόν εμεις οι ανεργοι ώστε να επιδοτηθουμε και τον επόμενο μήνα, δεν είναι ΜΙΑ κ μοναδική μέρα του μήνα όπως με είχε ενημερώσει ένας υπάλληλος! Σήμερα που μ εξυπηρέτησε κάποιος άλλος έτυχε να κουβεντιάσουμε κ μ είπε ότι έχω περιθώριο έως κ 2 μήνες να παρουσιαστώ!
Εσας τι σας έχουν πει, αν υπάρχει αντίστοιχο λινκ με τον σχετικό νομο θα το εκτιμούσα!
Η εκτύπωση που σου δίνουν με τις ημερομηνίες που πληρώνεσαι, όντως αφήνει περιθώριο δυο μηνών για να πληρωθείς το αντίστοιχο μηνιάτικο. Όμως, υπάρχει η νοοτροπία των υπαλλήλων να ζητούν από τον άνεργο να περνάει  από τον ΟΑΕΔ το πολύ μερικές μέρες μετά, όχι μετά από εβδομάδες ή έναν μήνα. Θεωρούν ότι ως άνεργος δεν έχεις να κάνεις κάτι το οποίο να σε καθυστερεί τόσο πολύ να περάσεις να πληρωθείς. Στο κάτω κάτω όποιος τα έχει ανάγκη πάει και τα παίρνει. Το να περάσεις μετά από δυο μήνες σαφώς δε δείχνει ότι έχεις ανάγκη αυτά χρήματα! Γιατί να μπλέξετε με όλο αυτό; Αν δεν μπορείτε να πάτε τη μέρα που γράφει το έγγραφο περάστε μετά από λίγες μέρες. Πέρυσι που πήγα μια εβδομάδα μετά με ρώτησαν γιατί και τους είπα ότι έλειπα διακοπές! Καλό ε; Τα λεφτά πάντως τα πήρα κανονικά και με το νόμο!
Κακώς απάντησες. Εγώ θα έλεγα "Δεν νομίζω ότι πρέπει να δώσω λογαριασμό για το που ήμουν"
Επειδή παίρνω κάθε καλοκαίρι ταμείο ανεργίας και γνωρίζω την υπάλληλο δε λειτούργησα τυπικά. Αν με πιάσει το δημοσιοϋπαλληλικό μου, μπορώ να τους μιλήσω αρκετά σκληρά, αλλά με το γάντι! Εξάλλου αυτή η υπάλληλος είναι νέα, ωραία, ψηλή, μελαχροινή...ε δεν ήθελα να την κακοκαρδίσω!  :D :D :D

Όχι ρε παιδια δεν ειπα να πάω κ μετα απο 2 μήνες (όπως όντως αναφερει το χαρτι απο πίσω) αλλά ίσως μετα απο 5 μέρες! Γιατι σημερα δηλαδη να χάσω μια σημαντικη κοινωνικη υποχρέωση που είχα???
Δηλαδη αν δεν μ το έλεγε αυτο σήμερα ο άλλος υπάλληλος κάποια άλλη φορά που δεν θα μπορούσα να παρουσιαστω στις 16 θα έμπαινα στο τρυπάκι να τον παρακαλέσω να με δεχτει άλλη ημερομηνια που τελικά είναι κάτι που το δικαιούμαστε ενω σε άλλους που δεν το ξέρουν να τους πουλάν οι υπάλληλοι υποχρέωση!!!!
Ένας μορφωμένος λαός εύκολα οδηγείται, αλλά δύσκολα παρασύρεται, εύκολα κυβερνάται, αλλά δύσκολα σκλαβώνεται !

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #709 στις: Απρίλιος 15, 2011, 07:04:37 μμ »
Anneta φυσικά και μπορείς άνετα να πας και μετά από 5 μέρες χωρίς κανένα πρόβλημα.
Οι κοινωνικές υποχρεώσεις είναι σημαντικές. Πότε θα ξαναβρείς ευκαιρία να δεις έναν φίλο ή έναν ξάδερφο;  8)

Αποσυνδεδεμένος anneta

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2552
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 86
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #710 στις: Απρίλιος 15, 2011, 08:40:58 μμ »
Anneta φυσικά και μπορείς άνετα να πας και μετά από 5 μέρες χωρίς κανένα πρόβλημα.
Οι κοινωνικές υποχρεώσεις είναι σημαντικές. Πότε θα ξαναβρείς ευκαιρία να δεις έναν φίλο ή έναν ξάδερφο;  8)
ή π.χ. να πάω σε μνημόσυνο!  :o
Ένας μορφωμένος λαός εύκολα οδηγείται, αλλά δύσκολα παρασύρεται, εύκολα κυβερνάται, αλλά δύσκολα σκλαβώνεται !

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #711 στις: Απρίλιος 15, 2011, 08:54:20 μμ »
Anneta φυσικά και μπορείς άνετα να πας και μετά από 5 μέρες χωρίς κανένα πρόβλημα.
Οι κοινωνικές υποχρεώσεις είναι σημαντικές. Πότε θα ξαναβρείς ευκαιρία να δεις έναν φίλο ή έναν ξάδερφο;  8)
ή π.χ. να πάω σε μνημόσυνο!  :o
Ε ναι σωστά αλλά είπα να μην πιάσω τα μακάβρια (κηδείες, νοσοκομεία, επισκέψεις σε ασθενείς κλπ) για αυτό ανέφερα τα καφεδάκια!

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #712 στις: Απρίλιος 15, 2011, 11:01:37 μμ »
έλα βρε παιδιά γιατί τους παρουσιάζουμε σαν να είναι μπαμπούλες και ότι αν δεν πάμε την συγκεκριμένη ημερομηνία χάσαμε την ευκαίρία της ζωής μας?
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #713 στις: Απρίλιος 15, 2011, 11:23:52 μμ »
έλα βρε παιδιά γιατί τους παρουσιάζουμε σαν να είναι μπαμπούλες και ότι αν δεν πάμε την συγκεκριμένη ημερομηνία χάσαμε την ευκαίρία της ζωής μας?
Μα δεν είναι μπαμπούλες. Απλά μερικές φορές είναι υπερβολικά τυπικοί και άλλες φορές παράλογα απαιτητικοί. Ανάλογα πόσο θα τους έχουν κουράσει εκείνοι την ημέρα. Δεν είναι κι εύκολο να εξυπηρετείς κοινό πίσω από το γκισέ. Έρχονται άτομα που δεν καταλαβαίνουν, δεν ξέρουν τί θέλουν, δεν ξέρουν να κάνουν μια αίτηση, φωνάζουν για να διεκδικήσουν το υποτιθέμενο δίκιο τους. Έχω τύχει σε φάση που ενημέρωσαν κάποιον ότι δεν έχει τις προϋποθέσεις για να πάρει ταμείο ανεργίας και έγινε χαμός από φωνές, βρισιές και απειλές. Οπότε είναι πώς θα τους πετύχεις και τους υπαλλήλους. Σε γενικές γραμμές οι περισσότεροι είναι εξυπηρετικοί στον ΟΑΕΔ.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159625
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 467
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 402
Σύνολο: 416

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.1 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.