*

Αποστολέας Θέμα: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ  (Αναγνώστηκε 1378478 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kostzo10

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 324
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #868 στις: Αύγουστος 10, 2011, 06:10:38 μμ »
ειχα 214 ενσημα συνολικα.στο δημοσιο ημουν ως αναπληρωτρια κανονικου ωραριου,και εκανα τα χαρτια για πρωτη φορα για ταμειο.απολύθηκα 31-06 τωρα δεν γνωριζω ακριβως τα ενσημα ανα μήνα,διότι ήμουν περυσι ωρομισθια.βέβαια στον οαεδ η κοπελα ρωτησε και τη προισταμενη τι να γραψω στην ενσταση και μου είπε οτι ρωτησε και υπαρχει πιθανότητα να με δικαιωσουν!και ξερετε ποσο χρόνο πέρνουν οι ενστασεισ για να βγουν τα αποτελέσματα?ουφ!τα λεφτα μου τα χανώ αν εγκριθει το επιδομα τόσο καιρο που περίμενα?
Μπορεί και να σου δώσουν το δικαίωμανα επιδοτηθείς πρώτη φορά επειδή έχεις αρκετά ένσημα.
Δε σου είπαν συγκεκριμένη ημερομηνία να περάσεις από τον ΟΑΕΔ για να μάθεις αν δέχτηκαν την ένστασή σου;
Αν γίνει αποδεκτή δε χάνεις λεφτά από την επιδότηση σου, απλά θα τα πάρεις λίγο πιο αργά.
τι εννοεις λέγοντας επειδή εχεις πολλά ενσημα???ειμαι σε παρομοια κατασταση και με ενδιαφέρει...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:31:26 »

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #869 στις: Αύγουστος 10, 2011, 08:42:54 μμ »
ειχα 214 ενσημα συνολικα.στο δημοσιο ημουν ως αναπληρωτρια κανονικου ωραριου,και εκανα τα χαρτια για πρωτη φορα για ταμειο.απολύθηκα 31-06 τωρα δεν γνωριζω ακριβως τα ενσημα ανα μήνα,διότι ήμουν περυσι ωρομισθια.βέβαια στον οαεδ η κοπελα ρωτησε και τη προισταμενη τι να γραψω στην ενσταση και μου είπε οτι ρωτησε και υπαρχει πιθανότητα να με δικαιωσουν!και ξερετε ποσο χρόνο πέρνουν οι ενστασεισ για να βγουν τα αποτελέσματα?ουφ!τα λεφτα μου τα χανώ αν εγκριθει το επιδομα τόσο καιρο που περίμενα?
Μπορεί και να σου δώσουν το δικαίωμανα επιδοτηθείς πρώτη φορά επειδή έχεις αρκετά ένσημα.
Δε σου είπαν συγκεκριμένη ημερομηνία να περάσεις από τον ΟΑΕΔ για να μάθεις αν δέχτηκαν την ένστασή σου;
Αν γίνει αποδεκτή δε χάνεις λεφτά από την επιδότηση σου, απλά θα τα πάρεις λίγο πιο αργά.
τι εννοεις λέγοντας επειδή εχεις πολλά ενσημα???ειμαι σε παρομοια κατασταση και με ενδιαφέρει...
Δεν είναι κανόνας. Απλά η προϋπόθεση είναι να έχεις 200 στην προηγούμενη διετία, αλλά κανένα έτος κάτω από 80. Η συναδέλφισσα δεν είναι οριακά, επειδή έχει 214 ένσημα στη διετία αλλά μόνο 61 τον πρώτο χρόνο. Εφόσον η υπηρεσία της είπε κάνε ένσταση, υπάρχουν ελπίδες να εγκριθεί δεν έχει να χάσει τίποτα.
Αν κι εσύ είσαι τόσο οριακά και το δέχεται ο ΟΑΕΔ που ανήκεις μπορεί να αποδεχτούν την αίτησή σου!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 28, 2013, 10:05:30 μμ από Lasid »

Αποσυνδεδεμένος kostzo10

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 324
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #870 στις: Αύγουστος 10, 2011, 08:52:13 μμ »
Εγω εχω 228 ενσημα στη διετια (χωρις τους 2 τελευταιους μηνες) αλλα δυστυχως την 1η χρονια μονο γυρω στα 60 λογω ωρομισθιας... Έχω ελπίδες αν κάνω ένσταση, αφού δεν πιάνω τα 80 τουλάχιστον κάθε έτος;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 28, 2013, 10:03:41 μμ από Lasid »

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #871 στις: Αύγουστος 10, 2011, 09:15:49 μμ »
Εγω εχω 228 ενσημα στη διετια(χωρις τους 2 τελευταιους μηνες) αλλα δυστυχως την 1η χρονια μονο γυρω στα 60 λογω ωρομισθιας...
Στην περίπτωση της διετίας θέλει 200 ένσημα τα τελευταία δυο χρόνια πριν από την απόλυση.
Δεν πρέπει να αφαιρείς τους τελευταίους δυο μήνες από το χρόνο υπολογισμού.
Πάντως αν θέλει να σε βοηθήσει ο ΟΑΕΔ που ανήκεις, ίσως να σου το εγκρίνει κατ'εξαίρεση ο διευθυντής.
Φυσικά πρέπει να κάνεις ένσταση για αυτό, αλλιώς δε θα έχει τη δυνατότητα να βοηθήσει ακόμα κι αν το θέλει.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 28, 2013, 10:00:33 μμ από Lasid »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:31:26 »

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #872 στις: Αύγουστος 10, 2011, 09:29:05 μμ »
Να κανω μια ερωτηση και γω , ενω απολυθηκα 31/6 και ημουν αναπληρωτρια πληρους και περυσι δουλευα ωρομισθια αλλα επαιρνα κανονικα τα ενσημα γιατι πηγαινα καθε μερα σχολειο , πηγα για ταμειο 4/8.Εκει ο κυριως που ασχοληθηκε μου ειπε οτι βγαινω ταμειο για 8μηνες.Παιζει ρολο η φορολογικη δηλωση??? υπαρχει οριο???τον Ιουλιο τον χανω ή τον παιρνω αναδρομικα????

Αποσυνδεδεμένος kostzo10

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 324
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #873 στις: Αύγουστος 10, 2011, 09:44:39 μμ »
Εγω εχω 228 ενσημα στη διετια(χωρις τους 2 τελευταιους μηνες) αλλα δυστυχως την 1η χρονια μονο γυρω στα 60 λογω ωρομισθιας...
Στην περίπτωση της διετίας θέλει 200 ένσημα τα τελαυταία δυο χρόνια πριν από την απόλυση.
Δεν πρέπει να αφαιρείς τους τελευταίους δυο μήνες από το χρόνο υπολογισμού.
Πάντως αν θέλει να σε βοηθήσει ο ΟΑΕΔ που ανήκεις, ίσως να σου το εγκρίνει κατ'εξαίρεση ο διευθυντής.
Φυσικά πρέπει να κάνεις ένσταση για αυτό, αλλιώς δε θα έχει τη δυνατότητα να βοηθήσει ακόμα κι αν το θέλει.
ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!16/8 που μου ειπαν να παρουσιαστω στον ΟΑΕΔ θα δω τι μελι γενεσθαι...

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #874 στις: Αύγουστος 10, 2011, 10:46:44 μμ »
Να κανω μια ερωτηση και γω , ενω απολυθηκα 31/6 και ημουν αναπληρωτρια πληρους και περυσι δουλευα ωρομισθια αλλα επαιρνα κανονικα τα ενσημα γιατι πηγαινα καθε μερα σχολειο , πηγα για ταμειο 4/8.Εκει ο κυριως που ασχοληθηκε μου ειπε οτι βγαινω ταμειο για 8μηνες.Παιζει ρολο η φορολογικη δηλωση??? υπαρχει οριο???τον Ιουλιο τον χανω ή τον παιρνω αναδρομικα????
Δεν παίζει ρόλο η φορολογική δήλωση. Ακόμα κι αν ήσουν η Αθηνά Ωνάση, θα έπαιρνες ταμείο ανεργίας.
Δεν υπάρχει κανένα όριο. Ο ΟΑΕΔ αρχίζει να σε πληρώνει από τις 11/8/2011 (από την 8η μέρα μετά την απόλυση) και ό,τι σου οφείλει θα το πάρεις αναδρομικά όταν εγκριθεί η επιδότησή σου!

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #875 στις: Αύγουστος 10, 2011, 10:50:36 μμ »
Εγω εχω 228 ενσημα στη διετια(χωρις τους 2 τελευταιους μηνες) αλλα δυστυχως την 1η χρονια μονο γυρω στα 60 λογω ωρομισθιας...
Στην περίπτωση της διετίας θέλει 200 ένσημα τα τελαυταία δυο χρόνια πριν από την απόλυση.
Δεν πρέπει να αφαιρείς τους τελευταίους δυο μήνες από το χρόνο υπολογισμού.
Πάντως αν θέλει να σε βοηθήσει ο ΟΑΕΔ που ανήκεις, ίσως να σου το εγκρίνει κατ'εξαίρεση ο διευθυντής.
Φυσικά πρέπει να κάνεις ένσταση για αυτό, αλλιώς δε θα έχει τη δυνατότητα να βοηθήσει ακόμα κι αν το θέλει.
ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!16/8 που μου ειπαν να παρουσιαστω στον ΟΑΕΔ θα δω τι μελι γενεσθαι...
Εύχομαι όλα να πάνε καλά. Αυτό το "μέλι" είναι πολύ γλυκό, το άλλο "μέλλει" μπορεί να έχει και λίγη πίκρα, αν η απάντηση είναι απορριπτική, αλλά θα πας να μιλήσεις με κάποιον προϊστάμενο ή διευθυντή για την περίπτωσή σου και θα κάνεις ένσταση! Αν δεν τη δεχτούν μετά κάνεις αίτηση για τρίμηνο βοήθημα...ας ελπίσουμε ότι δε θα φτάσεις εκεί!

Αποσυνδεδεμένος kostzo10

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 324
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #876 στις: Αύγουστος 11, 2011, 12:52:38 μμ »
Εγω εχω 228 ενσημα στη διετια(χωρις τους 2 τελευταιους μηνες) αλλα δυστυχως την 1η χρονια μονο γυρω στα 60 λογω ωρομισθιας...
Στην περίπτωση της διετίας θέλει 200 ένσημα τα τελαυταία δυο χρόνια πριν από την απόλυση.
Δεν πρέπει να αφαιρείς τους τελευταίους δυο μήνες από το χρόνο υπολογισμού.
Πάντως αν θέλει να σε βοηθήσει ο ΟΑΕΔ που ανήκεις, ίσως να σου το εγκρίνει κατ'εξαίρεση ο διευθυντής.
Φυσικά πρέπει να κάνεις ένσταση για αυτό, αλλιώς δε θα έχει τη δυνατότητα να βοηθήσει ακόμα κι αν το θέλει.
ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!16/8 που μου ειπαν να παρουσιαστω στον ΟΑΕΔ θα δω τι μελι γενεσθαι...
Εύχομαι όλα να πάνε καλά. Αυτό το "μέλι" είναι πολύ γλυκό, το άλλο "μέλλει" μπορεί να έχει και λίγη πίκρα, αν η απάντηση είναι απορριπτική, αλλά θα πας να μιλήσεις με κάποιον προϊστάμενο ή διευθυντή για την περίπτωσή σου και θα κάνεις ένσταση! Αν δεν τη δεχτούν μετά κάνεις αίτηση για τρίμηνο βοήθημα...ας ελπίσουμε ότι δε θα φτάσεις εκεί!
''μέλι'' και ζαχαρη θα ειναι αν τελικα το παρω...αλλα δεν το βλεπω να γινεται αυτο :( :( :(

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #877 στις: Αύγουστος 11, 2011, 12:58:21 μμ »
Να κανω μια ερωτηση και γω , ενω απολυθηκα 31/6 και ημουν αναπληρωτρια πληρους και περυσι δουλευα ωρομισθια αλλα επαιρνα κανονικα τα ενσημα γιατι πηγαινα καθε μερα σχολειο , πηγα για ταμειο 4/8.Εκει ο κυριως που ασχοληθηκε μου ειπε οτι βγαινω ταμειο για 8μηνες.Παιζει ρολο η φορολογικη δηλωση??? υπαρχει οριο???τον Ιουλιο τον χανω ή τον παιρνω αναδρομικα????
Δεν παίζει ρόλο η φορολογική δήλωση. Ακόμα κι αν ήσουν η Αθηνά Ωνάση, θα έπαιρνες ταμείο ανεργίας.
Δεν υπάρχει κανένα όριο. Ο ΟΑΕΔ αρχίζει να σε πληρώνει από τις 11/8/2011 (από την 8η μέρα μετά την απόλυση) και ό,τι σου οφείλει θα το πάρεις αναδρομικά όταν εγκριθεί η επιδότησή σου!
Σε εμενα ο κυριος που ασχοληθηκε  μου ειπε να παω 21 Σεπτ. να παρω την αποφαση.Αρα αναδρομικα θα πληρωθω απο 1/7????
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 11, 2011, 01:00:04 μμ από eri02 »

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #878 στις: Αύγουστος 11, 2011, 02:36:53 μμ »
Να κανω μια ερωτηση και γω , ενω απολυθηκα 31/6 και ημουν αναπληρωτρια πληρους και περυσι δουλευα ωρομισθια αλλα επαιρνα κανονικα τα ενσημα γιατι πηγαινα καθε μερα σχολειο , πηγα για ταμειο 4/8.Εκει ο κυριως που ασχοληθηκε μου ειπε οτι βγαινω ταμειο για 8μηνες.Παιζει ρολο η φορολογικη δηλωση??? υπαρχει οριο???τον Ιουλιο τον χανω ή τον παιρνω αναδρομικα????
Δεν παίζει ρόλο η φορολογική δήλωση. Ακόμα κι αν ήσουν η Αθηνά Ωνάση, θα έπαιρνες ταμείο ανεργίας.
Δεν υπάρχει κανένα όριο. Ο ΟΑΕΔ αρχίζει να σε πληρώνει από τις 11/8/2011 (από την 8η μέρα μετά την απόλυση) και ό,τι σου οφείλει θα το πάρεις αναδρομικά όταν εγκριθεί η επιδότησή σου!
Σε εμενα ο κυριος που ασχοληθηκε  μου ειπε να παω 21 Σεπτ. να παρω την αποφαση.Αρα αναδρομικα θα πληρωθω απο 1/7????
Βασικά δεν κατάλαβα γιατί ενώ απολύθηκες 31/6 πήγες στον ΟΑΕΔ 4/8...!!! Να αναθεωρήσω. Ο ΟΑΕΔ αρχίζει να πληρώνει από την 8η μέρα μετά την απόλυση, αν κάνεις την αίτηση μέσα στην πρώτη εβδομάδα! Άρα για αυτό χάνεις το διάστημα πληρωμής από 8/7 μέχρι και 4/8. Δεν χάνεις ούτε μέρα, όμως, από τους 8 μήνες επιδότησης.
Θα έχεις να εισπράξεις 8 μηνιάτικα από 461,50 αν δεν έχεις παιδιά και 10% επί αυτού του ποσού για κάθε παιδί που έχεις! Φυσικά αν προσληφθείς θα διακόψεις το ταμείο και τους μήνες που θα σου απομείνουν θα μπορείς να τους πάρεις όταν απολυθείς το καλοκαίρι του 2012.

Στις 21/9 θα πληρωθείς το μηνιάτικο που θα εισέπραττες στις 4/9 αν έβγαινε νωρίτερα η απόφαση.
Στη συνέχεια θα σου πούνε να πας στις 4/10 για να εισπράξεις το επόμενο μηνιάτικο.

Συνεπώς ενώ δε χάνεις κανέναν μήνα από τους 8, αφήνοντας να κυλήσει περισσότερο από ένας μήνας μέχρι και τις 4/8 είναι σαν να πετάς χρήματα που δικαιούσαι (αυτό ισχύει αν προσληφθείς τον Οκτώβριο αναπληρώτρια).
Αν παραμείνεις άνεργη θα συνεχίσεις να παίρνεις ταμείο ανεργίας μέχρι και τις 4 Απριλίου του 2012.

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #879 στις: Αύγουστος 11, 2011, 03:04:56 μμ »
Να κανω μια ερωτηση και γω , ενω απολυθηκα 31/6 και ημουν αναπληρωτρια πληρους και περυσι δουλευα ωρομισθια αλλα επαιρνα κανονικα τα ενσημα γιατι πηγαινα καθε μερα σχολειο , πηγα για ταμειο 4/8.Εκει ο κυριως που ασχοληθηκε μου ειπε οτι βγαινω ταμειο για 8μηνες.Παιζει ρολο η φορολογικη δηλωση??? υπαρχει οριο???τον Ιουλιο τον χανω ή τον παιρνω αναδρομικα????
Δεν παίζει ρόλο η φορολογική δήλωση. Ακόμα κι αν ήσουν η Αθηνά Ωνάση, θα έπαιρνες ταμείο ανεργίας.
Δεν υπάρχει κανένα όριο. Ο ΟΑΕΔ αρχίζει να σε πληρώνει από τις 11/8/2011 (από την 8η μέρα μετά την απόλυση) και ό,τι σου οφείλει θα το πάρεις αναδρομικά όταν εγκριθεί η επιδότησή σου!
Σε εμενα ο κυριος που ασχοληθηκε  μου ειπε να παω 21 Σεπτ. να παρω την αποφαση.Αρα αναδρομικα θα πληρωθω απο 1/7????
Βασικά δεν κατάλαβα γιατί ενώ απολύθηκες 31/6 πήγες στον ΟΑΕΔ 4/8...!!! Να αναθεωρήσω. Ο ΟΑΕΔ αρχίζει να πληρώνει από την 8η μέρα μετά την απόλυση, αν κάνεις την αίτηση μέσα στην πρώτη εβδομάδα! Άρα για αυτό χάνεις το διάστημα πληρωμής από 8/7 μέχρι και 4/8. Δεν χάνεις ούτε μέρα, όμως, από τους 8 μήνες επιδότησης.
Θα έχεις να εισπράξεις 8 μηνιάτικα από 461,50 αν δεν έχεις παιδιά και 10% επί αυτού του ποσού για κάθε παιδί που έχεις! Φυσικά αν προσληφθείς θα διακόψεις το ταμείο και τους μήνες που θα σου απομείνουν θα μπορείς να τους πάρεις όταν απολυθείς το καλοκαίρι του 2012.

Στις 21/9 θα πληρωθείς το μηνιάτικο που θα εισέπραττες στις 4/9 αν έβγαινε νωρίτερα η απόφαση.
Στη συνέχεια θα σου πούνε να πας στις 4/10 για να εισπράξεις το επόμενο μηνιάτικο.

Συνεπώς ενώ δε χάνεις κανέναν μήνα από τους 8, αφήνοντας να κυλήσει περισσότερο από ένας μήνας μέχρι και τις 4/8 είναι σαν να πετάς χρήματα που δικαιούσαι (αυτό ισχύει αν προσληφθείς τον Οκτώβριο αναπληρώτρια).
Αν παραμείνεις άνεργη θα συνεχίσεις να παίρνεις ταμείο ανεργίας μέχρι και τις 4 Απριλίου του 2012.
Να σαι καλα!!!!!!!!! Πολυ διαφωτιστικες οι απαντησεις σου .Δεν ειχα παει νωριτερα ,γιατι βλακωδως θεωρησα οτι δε το δικαιουμαι το επιδομα επειδη ειχα προσληφθει ως ωρομισθια Νοεμβρη , δεν ειχα υπολογισει ομως το οτι πηγαινα καθημερινα στο σχολειο και ετσι δεν εχανα ενσημα...καλλιο αργα παρα ποτε...
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 11, 2011, 03:08:03 μμ από eri02 »

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #880 στις: Αύγουστος 11, 2011, 03:08:55 μμ »
Ευτυχώς eri02 που τουλάχιστον πήγες και έκανες αίτηση, γιατί εκείνοι που θα κάνουν του χρόνου αίτηση για πρώτη φορά θα πρέπει να εκπληρώνουν πολύ αυστηρότερες προϋποθέσεις!

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: Επίδομα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ
« Απάντηση #881 στις: Αύγουστος 11, 2011, 03:30:23 μμ »
Ευτυχώς eri02 που τουλάχιστον πήγες και έκανες αίτηση, γιατί εκείνοι που θα κάνουν του χρόνου αίτηση για πρώτη φορά θα πρέπει να εκπληρώνουν πολύ αυστηρότερες προϋποθέσεις!
Μικρο το καλο απο το τπτ...αν και Οκτ.το αργοτερο πιστευω να εχω ξεκινησει σχολειο! Σε ευχαριστω πολυ πολυ και παλι...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159501
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 322
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 5
Επισκέπτες: 262
Σύνολο: 267

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.097 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.