*

Αποστολέας Θέμα: Συνάντηση Θεσσαλονικέων  (Αναγνώστηκε 22812 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« στις: Ιανουάριος 29, 2010, 10:41:44 μμ »
Λοιπόοον, μια που μάλλον είμαστε και αρκετοί Θεσσαλονικείς, όπως φαίνεται από τα εκατομύρια μόρια μετάθεσης που χρειαζόμαστε για να έρθουμε Θεσσαλονίκη, αν ποτέ διοριστούμε, λέγαμε με κάτι παιδιά να συναντηθούμε να δούμε ποιοί είμαστε....
Σ' αυτό το νήμα προτείνω να κανονίσουμε τις λεπτομέρειες...

Υ.Γ. 1. Δε πρόκειται για συγκέντρωση διαμαρτυρίας, αλλά για συνάντηση, οπότε ελπίζω να έρθει κανένα άτομο.
Υ.Γ. 2. Αν μπει ο DOG και απειλησει να έρθει να με δαγκώσει, δεν έρχομαι.  :D
Υ.Γ. 3. Για να μη κατηγορηθεί το νήμα οτι δε προσφέρει καμία πληροφορία, και έχουμε προβλήματα με τους αναζητητές πληροφοριών, ορίστε ένα λινκ για τα μόρια...

http://moriade.comli.com/  
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 29, 2010, 10:47:57 μμ από GiannisV »
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:13:28 »

Αποσυνδεδεμένος anastasia86

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 418
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:07:53 μμ »
Θα έρθουμε, θα έρθουμε!!! :D :D
Άντε βρε παιδιά,ευκαιρία είναι να γνωριστούμε να πούμε και καμιά κουβέντα προσωπικά γιατί πονάνε και τα ματάκια μας τόσες ώρες στο πιτσί!χιχι!! :P :P

ΥΓ: Πολύ χρήσιμο το λινκ για τα μόρια,ευχαριστούμε!!! Κι εγώ υπόσχομαι όταν βρεθούμε να βγάλω τα ringtones του Τερζή και του Μακρόπουλου από το κινητό μου..(γιατί θα καταλήξω να κυνηγάω εγώ τον Γιάννη να τον δαγκώσω!!!! ;D ;D ;D )
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 29, 2010, 11:09:32 μμ από anastasia86 »
Πες αυτό που θες, όπως θα ήθελες να το ακούσεις...

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:13:57 μμ »
Θα έρθουμε, θα έρθουμε!!! :D :D
Άντε βρε παιδιά,ευκαιρία είναι να γνωριστούμε να πούμε και καμιά κουβέντα προσωπικά γιατί πονάνε και τα ματάκια μας τόσες ώρες στο πιτσί!χιχι!! :P :P

ΥΓ: Πολύ χρήσιμο το λινκ για τα μόρια,ευχαριστούμε!!! Κι εγώ υπόσχομαι όταν βρεθούμε να βγάλω τα ringtones του Τερζή και του Μακρόπουλου από το κινητό μου..(γιατί θα καταλήξω να κυνηγάω εγώ τον Γιάννη να τον δαγκώσω!!!! ;D ;D ;D )

Δε κάνει τίποτα για το λινκ.  ;D ;D ;D Όσο για το πιτσί, δημιουργεί πολλά προβλήματα η πολύωρη παραμονή μπροστά του, ξέρω άτομο που φόρεσε κολλάρο (για πρόβλημα στον αυχένα). Και δεν είναι ο DOG.  ;D Aυτός λογικό είναι να φοράει κολλάρο.   :D
Όσο πάνε αυξάνονται τα άτομα που θέλουν να με δαγκώσουν, μάλλον θα χρειαστεί να πάψω να φαίνομαι τόσο νόστιμος στη φωτογραφία...  ;D ;D ;D ;D
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος casperini

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:15:32 μμ »
 :) Πού και πότε θα γίνει η μάζωξη;  :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:13:28 »

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:19:36 μμ »
 ;D ;D ;D εμ Γιαννη και συ τετοιες φωτο;;;; ντροπη..ο κοσμος πειναει....φυλαξου.. ;D ;D ;D
Αναστασια ντροπη παιδι μου ασε τον θεο στο κινητο να χτυπαει να χαιρεται ο κοσμος...και εγω θα σε παιρνω καθε 5 λεπτα τηλεφωνο.. ;)
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:21:06 μμ »
:) Πού και πότε θα γίνει η μάζωξη;  :)

Δεν είπαμε ακόμα, αυτό θα προσπαθήσουμε να αποφασίσουμε στη παρούσα διαβούλευση...  ;D ;D ;D

;D ;D ;D εμ Γιαννη και συ τετοιες φωτο;;;; ντροπη..ο κοσμος πειναει....φυλαξου.. ;D ;D ;D
Αναστασια ντροπη παιδι μου ασε τον θεο στο κινητο να χτυπαει να χαιρεται ο κοσμος...και εγω θα σε παιρνω καθε 5 λεπτα τηλεφωνο.. ;)

Ξέρω που μπορούν να βρούν άλλες στρουθοκαμήλους...  ;D ;D ;D ;D (αρκεί να μη ξεπουπουλιάσουν και φάνε εμένα) ;)
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:30:26 μμ »
Κι εγώ μέσα είμαι...Αν είμαι ευπρόσδεκτος,βέβαια...

Αποσυνδεδεμένος anastasia86

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 418
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:34:12 μμ »
Αναστασία έκλεισε,δεν αλλάζω ήχο! Το πολύ πολύ να ακούς μπουρμπουλήθρες..κάποιος θα το πετάξει στη θάλασσα στο τέλος!χιχιχι!!! ;D ;D
Γιάννη έκλεισε και με σένα,το ξανασκέφτηκα,δε σε κυνηγάω και θα σε προστατεύω όπως ο σκύλος τον άνθρωπο, με ή χωρίς κολλάρο...γιατί όχι τίποτα,θα λιγοστέψουμε κιόλας αν σε φάνε!χιχι!! ;D ;D ;D

Λοιπόν,επί του θέματος...Τί λέτε για το επόμενο Σάββατο ή Κυριακή μεσημεράκι-απόγευμα για καφεδάκι; Γιατί καθημερινές οι περισσότεροι εργάζεστε και είναι δύσκολο με τις όποιες υποχρεώσεις νομίζω.

ΥΓ: Εννοείται πως όλοι είμαστε ευπρόσδεκτοι Sun!!! Άλλωστε γι'αυτό έγινε το θέμα δημοσίως.. :) :)
Πες αυτό που θες, όπως θα ήθελες να το ακούσεις...

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:36:13 μμ »
Αναστασία έκλεισε,δεν αλλάζω ήχο! Το πολύ πολύ να ακούς μπουρμπουλήθρες..κάποιος θα το πετάξει στη θάλασσα στο τέλος!χιχιχι!!! ;D ;D
Γιάννη έκλεισε και με σένα,το ξανασκέφτηκα,δε σε κυνηγάω και θα σε προστατεύω όπως ο σκύλος τον άνθρωπο, με ή χωρίς κολλάρο...γιατί όχι τίποτα,θα λιγοστέψουμε κιόλας αν σε φάνε!χιχι!! ;D ;D ;D

Λοιπόν,επί του θέματος...Τί λέτε για το επόμενο Σάββατο ή Κυριακή μεσημεράκι-απόγευμα για καφεδάκι; Γιατί καθημερινές οι περισσότεροι εργάζεστε και είναι δύσκολο με τις όποιες υποχρεώσεις νομίζω.

ΥΓ: Εννοείται πως όλοι είμαστε ευπρόσδεκτοι Sun!!! Άλλωστε γι'αυτό έγινε το θέμα δημοσίως.. :) :)
Οκ για το επόμενο Σάββατο ή Κυριακή...

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #9 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:41:15 μμ »
Αναστασία έκλεισε,δεν αλλάζω ήχο! Το πολύ πολύ να ακούς μπουρμπουλήθρες..κάποιος θα το πετάξει στη θάλασσα στο τέλος!χιχιχι!!! ;D ;D
Γιάννη έκλεισε και με σένα,το ξανασκέφτηκα,δε σε κυνηγάω και θα σε προστατεύω όπως ο σκύλος τον άνθρωπο, με ή χωρίς κολλάρο...γιατί όχι τίποτα,θα λιγοστέψουμε κιόλας αν σε φάνε!χιχι!! ;D ;D ;D

Λοιπόν,επί του θέματος...Τί λέτε για το επόμενο Σάββατο ή Κυριακή μεσημεράκι-απόγευμα για καφεδάκι; Γιατί καθημερινές οι περισσότεροι εργάζεστε και είναι δύσκολο με τις όποιες υποχρεώσεις νομίζω.

ΥΓ: Εννοείται πως όλοι είμαστε ευπρόσδεκτοι Sun!!! Άλλωστε γι'αυτό έγινε το θέμα δημοσίως.. :) :)

Ναι, ναι, επί του θέματος, μα επιτέλους, μερικά άτομα όλο γράφουν τα δικά τους στα νήματα  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D (πλλλλάκα σας κάνω)

Sun, γιατί να μην είσαι ευπρόσδεκτος? Φυσικά να έρθεις...
Τώρα. Λέγατε για καφέ, ή φαγητό? Γιατί απ' αυτό θα κριθεί και το μέρος/ώρα...
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος casperini

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:46:07 μμ »
Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα το Σάββατο - αν μπορούν και οι υπόλοιποι βέβαια.. Από εκεί και πέρα για καφέ ή φαγητό δεν με απασχολεί!  :)

Αποσυνδεδεμένος domenica

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1170
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #11 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:51:00 μμ »
καλησπέρα ...για μένα το επόμενο Σαββατοκύριακο είναι γεμάτο ήδη...οπότε θα διαβάσω οτι κανονίσετε και θα δω αν μπορώ να παραστώ  ;D

(αν και "χλωμό" για το επόμενο Σ-Κ)

" ο κόσμος μόνο όταν τον μοιράζεσαι υπάρχει "
   Τάσος Λειβαδίτης

Αποσυνδεδεμένος anastasia86

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 418
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #12 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:58:28 μμ »
Α πολύ ωραία!!Κλείσαμε για το επόμενο Σα-Κυ προς το παρόν!!Για τις υπόλοιπες λεπτομέρειες ώστε να ορίσουμε ακριβώς μέρα,ώρα και μέρος και να μην έχουμε αναβολές και μπερδέματα, τί λέτε να περιμένουμε μέχρι τα μέσα της εβδομάδας, π.χ. Τετάρτη, να μπούνε και οι υπόλοιποι να δούνε το θέμα και να μας πούνε;
Να μην αποφασίσουμε κάτι από τώρα και αποκλείσουμε κάποιον χωρίς να το θέλουμε,να περιμένουμε λίγες μέρες και ύστερα..όσοι πιστοί προσέλθετε!!  ;) ;)
Αν συμφωνείτε βέβαια,όποιος έχει κάτι άλλο να προτείνει εδώ είμαστε.. :) :)
Πες αυτό που θες, όπως θα ήθελες να το ακούσεις...

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #13 στις: Ιανουάριος 29, 2010, 11:58:53 μμ »
Λέτε να το κανονίσουμε για το μεθεπόμενο Σ-Κ? Βλέπω οτι κάποια άτομα δε μπορούν το επόμενο...
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159859
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 533
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 485
Σύνολο: 487

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.074 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.