*

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008  (Αναγνώστηκε 71101 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

AG

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #546 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 03:08:09 μμ »
Μήπως ξέρεις οι οικονομολόγοι στην πάτρα πότε είχαν το κενό?Δευτέρα ή Παρασκευή ?

Δεν υπάρχει τμήμα μόνο για οικονομόλογους, όλες οι ειδικότητες μαζί είναι. Νομίζω πέρυσι ήταν στο τμήμα που είχε κενό την Παρασκευή. Έτσι κι αλλιώς, αν δε σε βολεύει το τμήμα που θα σε βάλουν μπορείς να αλλάξεις. Κι εγώ οικονομ. είμαι και δεν ήμουν στο τμήμα με τους υπόλοιπους οικονομολ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:25:40 »

Αποσυνδεδεμένος jetry

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 526
  • 01110101
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #547 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 03:42:09 μμ »
Γνωριζει καποιος αν στη Θεσσαλονικη υπαρχει καποια μερα που να μη γινονται μαθηματα οπως σε αλλες πολεις?

Αποσυνδεδεμένος fractal

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #548 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 04:04:28 μμ »
Μήπως ξέρεις οι οικονομολόγοι στην πάτρα πότε είχαν το κενό?Δευτέρα ή Παρασκευή ?

Δεν υπάρχει τμήμα μόνο για οικονομόλογους, όλες οι ειδικότητες μαζί είναι. Νομίζω πέρυσι ήταν στο τμήμα που είχε κενό την Παρασκευή. Έτσι κι αλλιώς, αν δε σε βολεύει το τμήμα που θα σε βάλουν μπορείς να αλλάξεις. Κι εγώ οικονομ. είμαι και δεν ήμουν στο τμήμα με τους υπόλοιπους οικονομολ.




Στα μαθηματα θέλει εργασσίες ? Εχει προόδους ; και γενικα πωσ σου φανηκε ήταν δυσκολα τα μαθήματα;

Αποσυνδεδεμένος cthugr

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #549 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 04:06:31 μμ »
Θέλουν 200 ευρώ το εξάμηνο; λολ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:25:40 »

Αποσυνδεδεμένος jetry

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 526
  • 01110101
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #550 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 04:39:07 μμ »
οταν λες εργασιες τι τυπου?? μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος να δουμε τι μας περιμενει??
Συνδυαζεται με δουλεια ρε παιδια η τζαμπα η ταλαιπωρια?? γιατι σκεφτομαι σοβαρα να παραιτηθω αν και δεν θα μου ειναι ευκολο

Αποσυνδεδεμένος giannispolo

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 531
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #551 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 04:52:32 μμ »
πρεπει  να αποθηκευσεις το αρχειο και μετα να το ανοιξεις. αν δ εχεις κατεβασε το winrar για να μπορεσεισ να το ανοιξεις...

Συγχαρητηρια σ'οσους τα καταφερανε!
Ολα καλα ως εδω.. Απο δω και περα τι γινεται!?
Για το τμημα της Θεσσαλονικης καποιος παλιος μπορει να μας ενημερωσει σχετικα με τις ωρες παρακολουθησης και τα μαθηματα??? Θα το εκτιμουσα αφανταστα.. πρεπει σιγα σιγα να κανονισουμε και τις δουλειες μας   :-\

jetry είσαι στους εισαγόμενους? εγώ θα κάνω ένσταση μιας και δεν μοριοδοτήθηκα για το πιστοποιητικό γαλλικών(4 μόρια).Μοριοδοτήθηκα σύνολο 19,9 μόρια και με τα γαλλικά είμαι στους εισαγόμενους. Θα βάλω όλα τα μέσα, ότι έχω και δεν έχω, εδώ που έφτασα. θα τους σκίσω τους αγράμματους. θα γυρίσω το σύμπαν και θα εκτοπίσω έναν, άτυχο που γέλασε γρήγορα. Βουρ για δικαίωση. Ηδη πήρα το γνωστό μου καθηγητή για να μιλήσει για την επανεξέταση του φακέλλου αξιολόγησης μου. δεν φτάσαμε μεχρι εδώ για το τπτ. ;)

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #552 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 05:02:29 μμ »
οταν λες εργασιες τι τυπου?? μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος να δουμε τι μας περιμενει??
Συνδυαζεται με δουλεια ρε παιδια η τζαμπα η ταλαιπωρια?? γιατι σκεφτομαι σοβαρα να παραιτηθω αν και δεν θα μου ειναι ευκολο

Συγχαρητήρια για την εισαγωγή σου.

Αν είσαι Θεσσαλονίκη το πρόγραμμα αρχίζει στις 17:00 και τελειώνεις στις 20:00.

Υπάρχουν πρόοδοι και τελικές εξετάσεις. Εργασίες κάνεις για τις μικροδιδασκαλίες. Στο τέλος του 2ου εξαμήνου κάνεις και μια πτυχιακή εργασία.

Οι πιο πολλοί πέρισυ δούλευαν και παρακολουθούσαν αν και είναι λίγο κουραστικό.
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος anyvacant

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 63
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #553 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 05:06:01 μμ »
πρεπει  να αποθηκευσεις το αρχειο και μετα να το ανοιξεις. αν δ εχεις κατεβασε το winrar για να μπορεσεισ να το ανοιξεις...

Συγχαρητηρια σ'οσους τα καταφερανε!
Ολα καλα ως εδω.. Απο δω και περα τι γινεται!?
Για το τμημα της Θεσσαλονικης καποιος παλιος μπορει να μας ενημερωσει σχετικα με τις ωρες παρακολουθησης και τα μαθηματα??? Θα το εκτιμουσα αφανταστα.. πρεπει σιγα σιγα να κανονισουμε και τις δουλειες μας   :-\

jetry είσαι στους εισαγόμενους? εγώ θα κάνω ένσταση μιας και δεν μοριοδοτήθηκα για το πιστοποιητικό γαλλικών(4 μόρια).Μοριοδοτήθηκα σύνολο 19,9 μόρια και με τα γαλλικά είμαι στους εισαγόμενους. Θα βάλω όλα τα μέσα, ότι έχω και δεν έχω, εδώ που έφτασα. θα τους σκίσω τους αγράμματους. θα γυρίσω το σύμπαν και θα εκτοπίσω έναν, άτυχο που γέλασε γρήγορα. Βουρ για δικαίωση. Ηδη πήρα το γνωστό μου καθηγητή για να μιλήσει για την επανεξέταση του φακέλλου αξιολόγησης μου. δεν φτάσαμε μεχρι εδώ για το τπτ. ;)

απο οσο ξερω δεν εκτοπιζεις καποιον, απλα με την ενσταση σου να γινεται δεκτη και να μπαινεις στη σχολη τελικα θεωρησε υπεραριθμος...

αυτο δηλαδη θυμαμαι να λεγοταν και πιο παλια εδω μεσα.

παντως σιγουρα να κανεις την ενσταση σου αφου εισαι σιγουρος για τα μορια σου!

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #554 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 05:07:55 μμ »

θα γυρίσω το σύμπαν και θα εκτοπίσω έναν, άτυχο που γέλασε γρήγορα. Βουρ για δικαίωση. Ηδη πήρα το γνωστό μου καθηγητή για να μιλήσει για την επανεξέταση του φακέλλου αξιολόγησης μου. δεν φτάσαμε μεχρι εδώ για το τπτ. ;)

Όσοι δικαιωθούν από τις ενστάσεις δεν εκτοπίζουν κανένα που είναι ήδη μέσα. Μπάινουν σαν υπεράριθμοι
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος porcupinetree

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1765
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ν αλλάξουν όλα, πρέπει να μείνουν τα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #555 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 06:27:15 μμ »
πρεπει  να αποθηκευσεις το αρχειο και μετα να το ανοιξεις. αν δ εχεις κατεβασε το winrar για να μπορεσεισ να το ανοιξεις...

Συγχαρητηρια σ'οσους τα καταφερανε!
Ολα καλα ως εδω.. Απο δω και περα τι γινεται!?
Για το τμημα της Θεσσαλονικης καποιος παλιος μπορει να μας ενημερωσει σχετικα με τις ωρες παρακολουθησης και τα μαθηματα??? Θα το εκτιμουσα αφανταστα.. πρεπει σιγα σιγα να κανονισουμε και τις δουλειες μας   :-\


jetry είσαι στους εισαγόμενους? εγώ θα κάνω ένσταση μιας και δεν μοριοδοτήθηκα για το πιστοποιητικό γαλλικών(4 μόρια).Μοριοδοτήθηκα σύνολο 19,9 μόρια και με τα γαλλικά είμαι στους εισαγόμενους. Θα βάλω όλα τα μέσα, ότι έχω και δεν έχω, εδώ που έφτασα. θα τους σκίσω τους αγράμματους. θα γυρίσω το σύμπαν και θα εκτοπίσω έναν, άτυχο που γέλασε γρήγορα. Βουρ για δικαίωση. Ηδη πήρα το γνωστό μου καθηγητή για να μιλήσει για την επανεξέταση του φακέλλου αξιολόγησης μου. δεν φτάσαμε μεχρι εδώ για το τπτ. ;)

Δεν πρόκειται να εκτοπίσεις κανέναν... Όσοι έχουν ήδη μπει, μπήκαν... οπότε να μην έχεις και τύψεις...
Αν θες μια συμβουλή από αρχαιότερο συνάδελφο... μη προσβάλεις κανένα (αγράμματοι κλπ).
Κατα πάσα πιθανότητα έχεις κάνει κάποια μ....α με τις επικυρώσεις και σε έκοψαν. Με νεύρα δεν πρόκειται να βρεις το δίκιο σου... "οργανώσου". Την έχω πατήσει και γω έτσι αλλού δυστυχώς...
Beati hispani, quibus vivere bibere est...

Αποσυνδεδεμένος eirini

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 09
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #556 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 07:48:16 μμ »
Εμένα μου αφαίρεσαν 11 μόρια. Πήγα λοιπόν στην ΑΣΠΑΙΤΕ της Αθήνας, στα κεντρικά, και ζήτησα τον φάκελό μου. Ήταν εκεί η πρόεδρος της επιτροπής κρίσεων-αξιολόγησης, η οποία είπε οτι μάλλον έγινε λάθος, απο εμένα, στις επικυρώσεις. Κανένα λάθος όμως δεν υπήρχε!!! >:( >:( >:(δεν πήραν υπ'οψη τους το IELTS που ισοδυναμεί με advanced και το μέτρησαν ως FCE... ???Ούτε και το μεταπτυχιακό μέτρησαν γιατί δεν είχα λέει το πτυχίο αλλά πιστοποιιτικό αποφοίτησης!!! >:(Τους έκανα ρόμπα και μου είπαν οτι μάλλον θα δικαιωθώ με την ένσταση! Θέλουν πίεση! Και ό άγιος φοβέρα θέλει!!! Κάντε ενστάσεις εαν σας έχουν εξαπατήσει! Καλή επιτυχία σε όλους! Και καλή υπομονή!

Αποσυνδεδεμένος KASIANOS

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #557 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 08:03:37 μμ »
Kαλησπερα , αν γνωριζει καποιος να μου πει αν δεχονται τις μεταγραφες  ποια ειναι η διαδικασια  αν γνωριζει κανενας?
μπορουμε να μεινουμε και φοιτι.εστια? (γενικα τι διακαιουμαστε ως σπουδαστες.... φοιτιτικο πασο ? ιντερνετ δωρεαν ? σιτιση? )

αν γνωριζει καποιοσ παρακαλω ασ με ενημερωσει 

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #558 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 08:11:10 μμ »
Kαλησπερα , αν γνωριζει καποιος να μου πει αν δεχονται τις μεταγραφες ποια ειναι η διαδικασια αν γνωριζει κανενας?
μπορουμε να μεινουμε και φοιτι.εστια? (γενικα τι διακαιουμαστε ως σπουδαστες.... φοιτιτικο πασο ? ιντερνετ δωρεαν ? σιτιση? )

αν γνωριζει καποιοσ παρακαλω ασ με ενημερωσει

  ;D ;D ;D

Με συγχωρείς αλλά με έκανες και γέλασα!!! Δεν δικαιούσαι τίποτα. Πληρώνεις 400ευρώ για τα 2 εξάμηνα και παίρνεις μία κάρτα σπουδαστή που δεν μετράει πουθενά.

Το ΕΠΠΑΙΚ είναι αδιαβάθμητο. Δεν έχεις σίτιση, στέγαση κλπ.
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος giannispolo

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 531
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2007-2008
« Απάντηση #559 στις: Σεπτέμβριος 18, 2007, 08:22:54 μμ »
πρεπει  να αποθηκευσεις το αρχειο και μετα να το ανοιξεις. αν δ εχεις κατεβασε το winrar για να μπορεσεισ να το ανοιξεις...

Συγχαρητηρια σ'οσους τα καταφερανε!
Ολα καλα ως εδω.. Απο δω και περα τι γινεται!?
Για το τμημα της Θεσσαλονικης καποιος παλιος μπορει να μας ενημερωσει σχετικα με τις ωρες παρακολουθησης και τα μαθηματα??? Θα το εκτιμουσα αφανταστα.. πρεπει σιγα σιγα να κανονισουμε και τις δουλειες μας   :-\


jetry είσαι στους εισαγόμενους? εγώ θα κάνω ένσταση μιας και δεν μοριοδοτήθηκα για το πιστοποιητικό γαλλικών(4 μόρια).Μοριοδοτήθηκα σύνολο 19,9 μόρια και με τα γαλλικά είμαι στους εισαγόμενους. Θα βάλω όλα τα μέσα, ότι έχω και δεν έχω, εδώ που έφτασα. θα τους σκίσω τους αγράμματους. θα γυρίσω το σύμπαν και θα εκτοπίσω έναν, άτυχο που γέλασε γρήγορα. Βουρ για δικαίωση. Ηδη πήρα το γνωστό μου καθηγητή για να μιλήσει για την επανεξέταση του φακέλλου αξιολόγησης μου. δεν φτάσαμε μεχρι εδώ για το τπτ. ;)

Δεν πρόκειται να εκτοπίσεις κανέναν... Όσοι έχουν ήδη μπει, μπήκαν... οπότε να μην έχεις και τύψεις...
Αν θες μια συμβουλή από αρχαιότερο συνάδελφο... μη προσβάλεις κανένα (αγράμματοι κλπ).
Κατα πάσα πιθανότητα έχεις κάνει κάποια μ....α με τις επικυρώσεις και σε έκοψαν. Με νεύρα δεν πρόκειται να βρεις το δίκιο σου... "οργανώσου". Την έχω πατήσει και γω έτσι αλλού δυστυχώς...

όντως ζητάω συγγνώμη, για τον ορισμό, είμαι έξαλλοσ
υποψιάζομαι τι έγινε.ΔΕΧΟΝΤΑΙ μεταφράσεις πιστοποιητικών αλλοδαπών αρχών απο ΜΟΝΟ από ΥΠ.ΕΞ.(Μεταφραστική υπηρεσία) και όχι από το Γαλλικό Ινστιτούτο Αθηνών διότι δεν είναι δημόσιος φορέας. Αυτό υποψιάζομαι φταίει. Anyway ήδη έχω κινήσει διαδικασίες για να κάνω την ένσταση.Αυριο παραλαμβάνω το έγγραφο του ΥΠ.ΕΞ. οπότε θα είμαι κύριος. Και το άλλο είναι ότι μπαίνω και πρώτος στους εισαγόμενους ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 18, 2007, 08:29:44 μμ από giannispolo »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159907
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 540
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 366
Σύνολο: 374

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.07 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.