*

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011  (Αναγνώστηκε 33845 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος rolls

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #196 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 10:48:08 πμ »
μπα ουτε σημερα....ρε τους  .................. δευτερα  τα βλεπω!!!!ειναι ρομπες σαδιστες,ξερουν οτι περιμενουμε και σπανε πλακα με το πονο μας

Λες να ειναι τοσο "αδιστακτοι" και να τα βγαλουν και μετα τις 10-10 ? Βαρεθηκα.....κουραστηκα....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:06:10 »

Αποσυνδεδεμένος carmelita

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #197 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 10:51:05 πμ »
Αν δεν κάνω λάθος όμως κάπου αναφέρει ότι η φοίτηση πρέπει να έχει ολοκληρωθεί σε 2 χρόνια!

Αποσυνδεδεμένος Searose

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #198 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 12:55:46 μμ »
Μόλις μίλησα με τα κεντρικά και μου είπαν πως τα αποτελέσματα θα βγουν από μέρα σε μέρα, ακόμα είναι στους αξιολογητές οι αιτήσεις (έχει πάρα πολλές αιτήσεις) και πιθανό να βγουν την ερχόμενη εβδομάδα!! Κουράγιο και υπομονή σε όλους και ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

Αποσυνδεδεμένος lida

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 66
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #199 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 01:01:53 μμ »
Μόλις μίλησα με τα κεντρικά και μου είπαν πως τα αποτελέσματα θα βγουν από μέρα σε μέρα, ακόμα είναι στους αξιολογητές οι αιτήσεις (έχει πάρα πολλές αιτήσεις) και πιθανό να βγουν την ερχόμενη εβδομάδα!! Κουράγιο και υπομονή σε όλους και ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

 ;D ;D Γελάω πραγματικά..!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:06:10 »

Αποσυνδεδεμένος rolls

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #200 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 01:03:35 μμ »
Μόλις μίλησα με τα κεντρικά και μου είπαν πως τα αποτελέσματα θα βγουν από μέρα σε μέρα, ακόμα είναι στους αξιολογητές οι αιτήσεις (έχει πάρα πολλές αιτήσεις) και πιθανό να βγουν την ερχόμενη εβδομάδα!! Κουράγιο και υπομονή σε όλους και ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

Ο,τι να 'ναι.....μιλαμε για πολυ δουλεμα.........

Αποσυνδεδεμένος rolls

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #201 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 01:24:45 μμ »
Παιδια μολις μιλησα κι εγω με κεντρικα....Τουε εριξα ενα ξεχ@σμα περιποιημενο. Μου εδωσαν απο τη γραμματεια το τηλ της γραμματειας του προεδρου (210-2896.702). Παρτε οσοι μπορειτε να παραπονεθειτε για την καθυστερηση, μπας και τους πιεσουμε και βγαλουν τα αποτελεσματα. Στην επικοινωνια μου μαζι με τη γραμματεια του προεδρου, ειπα την κοπελα οτι δεν ειναι κατασταση αυτη, οτι περιμενουμε τα αποτελεσματα για να μπορουμε σε ενα προγραμμα και η απαντηση της ηταν η εξης : "καλα." Τι να πω.....Παρτε ολοι να παραπονεθειτε, να τους πρηξουμε, να τους πιεσουμε μεχρι να μας βαρεθουν. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΕ ΟΛΟΙ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Marcuze

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #202 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 01:26:26 μμ »
Παιδια μολις μιλησα κι εγω με κεντρικα....Τουε εριξα ενα ξεχ@σμα περιποιημενο. Μου εδωσαν απο τη γραμματεια το τηλ της γραμματειας του προεδρου (210-2896.702). Παρτε οσοι μπορειτε να παραπονεθειτε για την καθυστερηση, μπας και τους πιεσουμε και βγαλουν τα αποτελεσματα. Στην επικοινωνια μου μαζι με τη γραμματεια του προεδρου, ειπα την κοπελα οτι δεν ειναι κατασταση αυτη, οτι περιμενουμε τα αποτελεσματα για να μπορουμε σε ενα προγραμμα και η απαντηση της ηταν η εξης : "καλα." Τι να πω.....Παρτε ολοι να παραπονεθειτε, να τους πρηξουμε, να τους πιεσουμε μεχρι να μας βαρεθουν. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΕ ΟΛΟΙ!!!!!!

Δηλαδή σου είπαν για την άλλη βδομάδα και σένα?

Αποσυνδεδεμένος rolls

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #203 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 01:27:48 μμ »
Ναι!!!! Αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος gen

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #204 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:02:28 μμ »
Παιδια μολις μιλησα κι εγω με κεντρικα....Τουε εριξα ενα ξεχ@σμα περιποιημενο. Μου εδωσαν απο τη γραμματεια το τηλ της γραμματειας του προεδρου (210-2896.702). Παρτε οσοι μπορειτε να παραπονεθειτε για την καθυστερηση, μπας και τους πιεσουμε και βγαλουν τα αποτελεσματα. Στην επικοινωνια μου μαζι με τη γραμματεια του προεδρου, ειπα την κοπελα οτι δεν ειναι κατασταση αυτη, οτι περιμενουμε τα αποτελεσματα για να μπορουμε σε ενα προγραμμα και η απαντηση της ηταν η εξης : "καλα." Τι να πω.....Παρτε ολοι να παραπονεθειτε, να τους πρηξουμε, να τους πιεσουμε μεχρι να μας βαρεθουν. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΕ ΟΛΟΙ!!!!!!


Καλά έκανες και έδωσες το τηλέφωνο, πήρα μόλις και εγώ και η γραμματέας μου είπε από ώρα σε ώρα, με εμφανή σημάδια ενόχλησης στη φωνή. Πάρτε ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ!!!Δεν γίνεται να περιμένουμε την άλλη εβδομάδα!!Με τίποτα!!ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙΤΕ!!!

Αποσυνδεδεμένος lida

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 66
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #205 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:17:44 μμ »
Πήρα και εγώ μόλις!!!Μου είπε η γραμματέας οτι θα βγουν την επόμενη βδομάδα Δευτέρα-Τρίτη  ή και Τετάρτη, αν την άφηνα μπορεί να έλεγε και πιο μετά!!!Φυσικά της είπα ότι αυτό δεν είναι το πρώτο δεκαήμερο του Οκτωβρίου και να μην κάνουν άσχετες ανακοινώσεις. Και όταν της είπα ότι φαντάζομαι ότι σας παίρνουν και άλλοι να παραπονεθούν μου λέει! ΟΧΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!Γελούσα μετά...Α ρε Ελλάδα...Μην περιμένετε να βγουν εντός αυτής...

Αποσυνδεδεμένος Marcuze

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #206 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:21:21 μμ »
Μόλις επικοινώνησα κι εγώ με τη γραμματεία και μου είπαν οτι το μόνο που ξέρουν από την επιτροπή είναι πως η διαδικασία βρίστεται στο στάδιο της αξιολόγησης και πως από μέρα σε μέρα θα βγούν τα αποτελεσματα. Με λίγα λόγια δεν ξέρουν πότε θα βγουν.

Αποσυνδεδεμένος rolls

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #207 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:30:40 μμ »
Μπραβο παιδια ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΕ. Το μονο που μπορουμε να κανουμε αυτοι τη στιγμη ειναι να τους σπασουμε τα νευρα οπως μας τα σπανε αυτοι.....Εγω θα ξαναπαρω...και αυριο ολη μερα αυτο θα κανω..θα βαλω και συγγενεις να παιρνουν να βαρεθουν....και αν το πιασουν το νοημα και κατεβασουν τηλεφωνα θα αρχισω να παιρνω και στα παραρτηματα!!χαχαχαχα!!!!!
Παει πολυ να περιμενουμε και την αλλη βδομαδα.....

Αποσυνδεδεμένος lena777

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #208 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 03:23:01 μμ »
Πήρα κι εγώ. Της είπα οτι δεν μπορούν να μας εμπαίζουνε και οτι ήδη έχουν καθυστερήσει πολύ αλλά όχι να πάνε και την άλλη βδομάδα... Μου είπε οτι δεν εξαρτάται απ'αυτούς αλλά τα καθυστέρησαν οι αξιολογητές... Πάντως σίγουρα ενοχλήθηκε γιατί μιλούσε πολύ απότομα... Αυτό που θέλαμε πιστεύω το πετύχαμε ;D Ας ενοχληθούν κι αυτοί μια φορά...
Μέρες ολόκληρες επιχειρούσα ν'αγνοήσω τη φωνή της καρδιάς μου, αλλά ήταν όλο και πιο ισχυρή.
Στην πιο απόκρυφη γωνιά της ψυχής μου υπήρχα ακόμα και πίστευα στα όνειρα.

Πάολο Κοέλιο

Αποσυνδεδεμένος giannios

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 536
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2010-2011
« Απάντηση #209 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 11:47:00 μμ »
Ε ρε βούρδουλα και μαστίγωμα που θέλουν όλες οι γριες και γέροι που τα ξύνουν και δεν μπορούν να βγάλουν τα αποτελέσματα.

Εγώ φοβάμαι μήπως αργούν γιατί πέφτουν τηλεφωνήματα από βύσματα και πολιτικούς. Ελπίζω να μην γίνεται κάτι τέτοιο. Το ελπίζω πραγματικά, αλλά έχω μια επιφύλαξη.

Δεν κατάλαβα αυτό που είπε κάποιος για 2ετή φοίτηση στην ΑΣΠΑΙΤΕ. Αν με πάρουν τώρα, τον Ιούνιο του 2011 δεν θα πάρω πτυχίο, εφόσο περάσω τα μαθήματα όλων των εξεταστικών;;; Διήρκησαν ποτέ οι σπουδές περισσότερο από χρόνο;

Με ανησύχησε και αυτό που απάντησε η θείτσα της γραμματείας σε κάποιον: ότι δεχτήκαμε πάρα πολλές αιτήσεις. Δηλαδή πόσες αιτήσεις μπορεί να δέχτηκαν;; Λέτε να έκαναν χαρτιά υπερβολικά πολλά άτομα φέτος;
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 07, 2010, 11:52:31 μμ από giannios »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159749
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 448
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 24
Επισκέπτες: 361
Σύνολο: 385

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.1 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.