*

Ψηφοφορία

Πώς βρήκατε τη διαδικασία απογραφής;

Δύσκολη
9 (14.1%)
Εύκολη
22 (34.4%)
Εύκολη αλλά με κάποια προβλήματα
32 (50%)
Δεν γνωρίζω: Απογράφηκα μέσω τρίτων
1 (1.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 63

Αποστολέας Θέμα: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων  (Αναγνώστηκε 414012 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος matsi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1372 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 05:08:22 μμ »
Καλησπέρα, είμαι και εγώ νεοδιόριστη και προσπαθώ να απογραφώ. Είμαι στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ με προσωρινή τοποθέτηση σε σχολείο (ΕΠΑΛ). Μήπως ξέρει κάποιος τι βάζουμε στο φορέα απασχόλησης; Και επίσης στην ειδικότητα και κλάδο, αφού είμαι ΠΕ17.06

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:13:22 »

Αποσυνδεδεμένος xhmikos23

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1373 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 09:34:44 μμ »
 εμεις οι νεοδιοριστοι πρεπει να απογραφουμε τελικα;;;
δεν ξερουμε ακομα ουτε σχολειο τοποθετησης, ουτε τιποτα.....

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1374 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 09:40:09 μμ »
λοιπόν οι servers  τα χουν παίξει...εγώ πήρα και δουλειά για το σπίτι αλλά τίποτα ...
κολλάει συνέχεια και μου χει σπάσει τα νεύρα.

τους νεοδιόριστους θα τους απογράψει πρώτα η διεύθυνση και μετά θα μπουν εκείνοι να προσθέσουν στοιχεία. Επειδή δεν έχετε αριθμό μητρώου βάλτε έναν εικονικό εξαψήφιο.

όσοι άλλαξαν οργανική - η διεύθυνση πρέπει πρώτα να καταγράψει τη νέα τους οργανική. Το ίδιο καιόσοι πήραν μετάθεση.

τον φορέα απασχόλησης τον γράφει η διεύθυνση και όχι εσείς.

σε κάθε περίπτωση μιλήστε αύριο με τη διεύθυνσή σας. Μπορεί να το ξέχασαν μπορεί και να μην πρόλαβαν - εξ ου και μπαίνουμε όλοι τώρα και έχει ρετάρει τα σύστημα...
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος killbill

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3500
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν θες να μάθεις κάτι τότε δίδαξέ το
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1375 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 09:58:58 πμ »
να επιβεβαιώσω ότι μετά από πολλές πολλές προσπάθειες το σύστημα λειτουργησε.
Οπότε υπομονή. μπείτε αργά το βράδυ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:13:22 »

Αποσυνδεδεμένος hpapa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα....
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1376 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 10:21:09 μμ »
Συναδελφοι, με πηραν σημερα τηλ απο την Δευτεροβαθμια Διευθυνση οπου ανηκω, οτι πρεπει και να κανω επειγοντως την ηλεκτρονικη απογραφη ως δημοσιος υπάλληλος εως τις 9 Σεπτεμβριου 2011, (αυριο). Στις οδηγιες της απογραφης αναφερει οτι χρειαζεται και ο αριθμος μητρωου του δημοσιου υπαλληλου, αλλα το σχετικο ΦΕΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΔΟΘΕΙ ΑΚΟΜΑ!!! στο οποιο θα αναφερεται και ο Α.Μ. καθε νεοδιοριστου εκπαιδευτικου. Τι κανουμε τωρα;;

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1377 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 10:25:42 μμ »
το ΦΕΚ διορισμού σας είναι το 588/23-08-2011 και στο φεκ δεν αναφέρεται ο αριθμός μητρώου σας.
Βάλε κάποιον εικονικό εξαψήφιο και στην επιβεβαίωση στοιχείων που θα κάνει η διεύθυνση στην οποία ανήκεις - ως τις 20 Σεπτεμβριου - λογικά θα έχει έρθει ο Α.Μ. για να το διορθώσεις.
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος hpapa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα....
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1378 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 10:32:22 μμ »
Για τον εικονικο εξαψηφιο αριθμο μητρωου ειναι τσεκαρισμενο;;
Γιατι η δικια μας διευθυνση προσπαθουσε να επικοινωνησει με το Υπουργειο Εσωτερικων (έτσι μου ειπαν) αλλα δεν εβρισκαν καποιο "αρμοδιο" να τους απαντησει... και το ΦΕΚ με τους αριθμους μητρωου μαλλον θ' αργησει..... χαλαρα.....

Αποσυνδεδεμένος kateri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1379 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 10:35:49 μμ »
Δε νομίζω να προλάβει η διεύθυνση να κάνει έλεγχο πάντως (προσωπική εκτίμηση) μέχρι τις 20 Σεπτέμβρη, γιατί επικρατεί και κει ένα μπάχαλο με την κατάργηση των γραφείων και ο όγκος των εκπαιδευτικών είναι μεγάλος.Πάντως η δικιά μας διεύθυνση μας έστειλε σήμερα email να μπούμε να κάνουμε επικαιροποιήση των στοιχείων μας.

Παραθέτω το μήνυμα:

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩΣ ΑΜΕΣΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΗΤΡΩΟ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ apografi.gov.gr/ap

ΟΙ ΕΚΠ/ΚΟΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΟΥΝ  ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΞΟΥΝ ΕΝΔΕΛΕΧΩΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΠΩΣ

- ΕΠΩΝΥΜΟ ( ΑΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΡΑΤΟΥΝ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥΣ Ή ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΤΟΥΣ )

- ΑΦΜ  ( ΝΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ )

- ΑΡ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ( ΝΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ)

- ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ (ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟΓΡΑΦΗ, ΝΑ ΟΡΙΣΘΕΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ)

-  ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΘΕΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ (ΠΧ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ) ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΔΙΟ

- ΑΝ ΑΠΕΚΤΗΣΑΝ ΘΕΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΔΙΟ.

- ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ/ ΧΩΡΙΣΑΝ/ ΧΗΡΕΨΑΝ ΚΤΛ ΝΑ ΑΛΛΑΧΘΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΕΔΙΟ

- ΑΝ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΚΝΩΝ ΤΟΥΣ ΝΑ ΑΛΛΑΧΘΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΕΔΙΟ 

- Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΠΕΔΙΑ.

Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ  TAXISNET  ΕΦΟΣΟΝ ΔΙΑΘΕΤΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΛΛΙΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΤΕ ΩΣ  USER NAME  ΤΟΝ ΑΦΜ ΣΑΣ ΚΑΙ ΩΣ  PASSWORD  ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2010. ΑΝ ΕΣΕΙΣ Ή Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΣΑΣ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ TAXISNET  ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΙΣΕΛΘΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ  ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

Η ΚΑΤΑΛΗΚΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ Η 9/9/2011 

ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΑΣ ΜΗΤΡΩΟ.


Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1380 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 10:38:32 μμ »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D αρμόδιος στο υπουργείο εσωτερικών;  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 

το τηλέφωνο της εφαρμογής είναι το ευφυές: 213 1313133 αλλά δεν απαντάει ποτέ κανείς ( μονίμως κατεβασμένο).
Εμείς στους δικούς μας είπαμε να βάλουν εικονικό αριθμό και προς το παρόν, δεν μας πήραν να μας πουν ότι ας πούμε δεν τον δέχεται το σύστημα ή κάτι άλλο...

τους Α.Μ. θα τους βγάλει το υπουργείο - η διεύθυνσή σου μπορεί να τους τσεκάρει μέσω datacenter.  ( πολύυυυυυυυυυυ πιο γρήγορα απο ό,τι να περιμένει να έρθουν υπηρεσιακώς). Σε διαφορετική περίπτωση να στείλουν ticket στην εφαρμογή με τις ερωτήσεις τους, ή έστω να ενημερώσουν ότι οι Α.Μ. για τα ΑΦΜ τάδε και τάδε ( των νεοδιόριστων ) είναι εικονικοί και πως σε ύστερη φάση θα επικαιροποιηθούν....

γενικά επικρατεί μπάχαλο πάντως...εμας μας ενημέρωσαν στις 6 σεπτεμβρίου για την απογραφή...όσο και να τρέξεις  ως τις 9 δεν προλαβαίνεις να τους τσεκάρεις όλους. Λογικά πάει για άτυπη παράταση....
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος hpapa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα....
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1381 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 11:00:03 μμ »
Μαλλον ο αριθμος με τα 13αρια τους εχει βγει γρουσουζικος... ;D ;D ;D ;D

Αν παρει τελικα παραταση να μεριμενω λιγο, διαφορετικα να απογραφω με εικονικο ΑΜ, και στην συνεχεια τον αλλαζουμε με τον σωστο.
Επισης χρειαζεται στην απογραφη να δηλωσω και την ημερομηνια προσληψης;
Γιατι εδω εχουμε αλλο θεμα, ποια να γραψω την ημερομηνια αναληψης; την ημερομηνια ορκομωσίας; ή συμφωνα με τον νομο την ημερομηνια εκδοσης του ΦΕΚ, εαν αυτο δεν εκδοθει σε πάνω απο ενα μηνα απο την ημερομηνια αναληψης υπηρεσίας;;;

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1382 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 11:05:58 μμ »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D σορρυ που γελάω, αλλά είσαι όντως νεοδιόριστη!!! ( με την καλή πάντα έννοια...) ;D ;D ;D

το φεκ διορισμού σου έχει ήδη εκδοθεί...είναι το 588/23-8-2011. Μπορείς να το τσεκάρεις στο www.et.gr  (αναζήτηση φεκ) - στο τεύχος βάλε το τεύχος Γ.

αν η ανάληψη υπηρεσίας σου δεν απέχει πάνω απο ένα μήνα απο την ημερομηνία του φεκ διορισμου τότε θα βάλεις την ημερομηνία του φεκ , δηλαδή 23-8-2011.

υπάρχει άτυπη παράταση ως τη Δευτέρα. Ωστόσο αυτό ισχύει για τις διευθύνσεις ( να "βάλουν" στοιχεία, να κανουν προσθήκη υπαλλήλων και διαγραφή παλαιών ) - δε νομιζω ότι ισχύει για τους εκπ/κούς που μπαίνουν μεμονωμένα στην εφαρμογή. Αν θες προσπάθησε αύριο να τηλεφωνήσεις στην....γκαντεμόσαυρα  αλλιώς βάλε εικονικά α.μ. και τον αλλαζεις αργότερα. Επικαιροποίηση μπορείς να κάνεις πάντα - δεν έχει ημερομηνία λήξης αυτή η διαδικασία.

υγ. ο ΑΜ ειναι εξαψήφιος.
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος buble10

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 246
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1383 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 11:24:05 μμ »
Εμένα από τη δική μου Β/θμια μου τηλ σήμερα κ μου είπαν ότι οι ίδιοι θα με απογράψουν.
Ίσως μετά, ως τις 20 Σεπτεμβρίου, να μου ξανατηλ, ώστε να μπω εγώ στο σύστημα κ να επιβεβαιώσω τα στοιχεία μου.
Δ ι ο ρ ί σ τ η κ α !
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1384 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 11:32:34 μμ »
εννοείται πως πρώτα πρέπει να σε εντάξει η διεύθυνσή σου στην υπηρεσία και μετά να επικαιροποιήσεις στοιχεία...αυτή η διαδικασια δεν παίρνει χρόνο...το μανίκι ειναι όταν πρέπει να τους τσεκάρεις έναν έναν και να επιβεβαιώσεις ό,τι έχει γράψει ο καθένας...εκεί να δεις γέλιο...


ααααα παρ' επιπτόντως, για τους νεοδιόριστους οι διευθυνσεις πρέπει να εκτυπώσουν τις βεβαιωσεις απογραφής και να τις στείλουν στο υπουργειο για να αναφέρεται  ο κωδικός εγγραφής στο διαοριστήριο...τι άλλο θα κάνουμε σ αυτές τις διευθύνσεις δεν ξέρω.... γκρρρρ >:( >:( >:(
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος hpapa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα....
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1385 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 11:37:12 μμ »
;D ;D ;D ;D ;D ;D σορρυ που γελάω, αλλά είσαι όντως νεοδιόριστη!!! ( με την καλή πάντα έννοια...) ;D ;D ;D

το φεκ διορισμού σου έχει ήδη εκδοθεί...είναι το 588/23-8-2011. Μπορείς να το τσεκάρεις στο www.et.gr  (αναζήτηση φεκ) - στο τεύχος βάλε το τεύχος Γ.

αν η ανάληψη υπηρεσίας σου δεν απέχει πάνω απο ένα μήνα απο την ημερομηνία του φεκ διορισμου τότε θα βάλεις την ημερομηνία του φεκ , δηλαδή 23-8-2011.

υπάρχει άτυπη παράταση ως τη Δευτέρα. Ωστόσο αυτό ισχύει για τις διευθύνσεις ( να "βάλουν" στοιχεία, να κανουν προσθήκη υπαλλήλων και διαγραφή παλαιών ) - δε νομιζω ότι ισχύει για τους εκπ/κούς που μπαίνουν μεμονωμένα στην εφαρμογή. Αν θες προσπάθησε αύριο να τηλεφωνήσεις στην....γκαντεμόσαυρα  αλλιώς βάλε εικονικά α.μ. και τον αλλαζεις αργότερα. Επικαιροποίηση μπορείς να κάνεις πάντα - δεν έχει ημερομηνία λήξης αυτή η διαδικασία.

υγ. ο ΑΜ ειναι εξαψήφιος.

Για το ΦΕΚ εχεις απολυτο δικιο, απλα ειχα στο μυαλο μου την ημερομηνια του ΦΕΚ οπου θα αναγραφοταν και ο αριθμος μητρωου μου.
Θα προχωρησω λοιπον στην απογραφη....
bitch σου εχω ξαναπει (αν θυμασαι στο θεμα με την ασφαλιση των νεοδιοριστων) οτι εισαι θησαυρος, αλλα τελικα είσαι κατι παραπανω απο θησαυρος!!!
αααα και ειμαι οντως νεοδιοριστος! ;D ;D ;D

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 715
Σύνολο: 718

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.089 δευτερόλεπτα. 37 ερωτήματα.