*

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση  (Αναγνώστηκε 327353 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #392 στις: Αύγουστος 30, 2010, 03:54:18 μμ »
Αχ, να δούμε ακόμα για πόσο θα είμαστε στην αναμονή...
Ρε παιδιά, μήπως υπάρχει καμιά πρόβλεψη σχετικά με το πόσα μόρια θα έχουν οι αναπληρωτές νηπιαγωγοί που θα προσληφθούν τέλος της χρονιάς; Έχω 17,5 μόρια και ανησυχώ πως και φέτος...μάταια θα περιμένω! :(

μια απο τα ιδια εχω 17,67 δεν ηλπιζα ουτε για του χροονου αλλα με οσα ακουστηκαν τελευταια ειπα μηπωσ γινει θαυμα αλλα νομιζω ειναι πολυ πολυ δυσκολο να πεσει τοσο κατω  :(

2955!!  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Ε Υ Λ Ο Γ Η Σ Ο Ν !!! Κι εγώ δεν αντέχω άλλο την αγωνία !!!
στον πίνακα τη σειρά έχεις; πάνω από 3000;; δύσκολο το βλέπω πάντως..δεν πήρε μόνιμους για να κατέβεις αρκετά..εγώ πριν 2 χρόνια είχα 19.5 μόρια και με κάλεσαν στη γ φάση, αλλά μετά δεν πήρε και πολλούς έφτασε μέχρι 1750 περίπου..πέρσι πηρε μέχρι 1700 αλλά με 26 μόρια και πάνω.. τι να πω..στο εύχομαι ολόψυχα και σε καταλαβαίνω..υπομονή μόνο και πίστη!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:19:05 »

Αποσυνδεδεμένος Gi@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 963
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #393 στις: Αύγουστος 30, 2010, 03:58:13 μμ »
Αχ, να δούμε ακόμα για πόσο θα είμαστε στην αναμονή...
Ρε παιδιά, μήπως υπάρχει καμιά πρόβλεψη σχετικά με το πόσα μόρια θα έχουν οι αναπληρωτές νηπιαγωγοί που θα προσληφθούν τέλος της χρονιάς; Έχω 17,5 μόρια και ανησυχώ πως και φέτος...μάταια θα περιμένω! :(

μια απο τα ιδια εχω 17,67 δεν ηλπιζα ουτε για του χροονου αλλα με οσα ακουστηκαν τελευταια ειπα μηπωσ γινει θαυμα αλλα νομιζω ειναι πολυ πολυ δυσκολο να πεσει τοσο κατω  :(

στον πίνακα τη σειρά έχεις; πάνω από 3000;; δύσκολο το βλέπω πάντως..δεν πήρε μόνιμους για να κατέβεις αρκετά..εγώ πριν 2 χρόνια είχα 19.5 μόρια και με κάλεσαν στη γ φάση, αλλά μετά δεν πήρε και πολλούς έφτασε μέχρι 1750 περίπου..πέρσι πηρε μέχρι 1700 αλλά με 26 μόρια και πάνω.. τι να πω..στο εύχομαι ολόψυχα και σε καταλαβαίνω..υπομονή μόνο και πίστη!


Εγώ έχω 21 μόρια και περίπου 2200 σειρά :( :( :(

Ε Υ Λ Ο Γ Η Σ Ο Ν !!! Κι εγώ δεν αντέχω άλλο την αγωνία !!!
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #394 στις: Αύγουστος 30, 2010, 04:03:16 μμ »
εγω εχω 2955 δεν με νομιζω να με παρουν αλλα καικ στα ιδιωτικα δεν με θελουν γτ μπορει λεει να με παρουν αναπληρωτρια και να τουσ κρεμασω!αδιεξοδο  ??? ??? ??? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος vatraxaki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #395 στις: Αύγουστος 30, 2010, 04:06:09 μμ »
εγω εχω 2955 δεν με νομιζω να με παρουν αλλα καικ στα ιδιωτικα δεν με θελουν γτ μπορει λεει να με παρουν αναπληρωτρια και να τουσ κρεμασω!αδιεξοδο  ??? ??? ??? ??? ???
τι να σου πω..δίκιο έχεις αλλά που να το βρείς με τους παπάρες που έχουμε μπλέξει...μιά απάντηση, ενάν αριθμό συγκεκριμένο δε μας λένε...μακάρι να πάρει  3000 και να σαι μέσα ( δεν είναι απίθανο με τα κενά που υπάρχουν) ,αλλά από την άλλη τι να σου πω...προχθές είπε ότι αν και έχουν τις πιστώσεις δεν θα τις χρησιμοποιήσουν όλες..μακάρι να μην ισχύσει αυτό..καλή επιτύχια!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:19:05 »

Αποσυνδεδεμένος fatme

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #396 στις: Αύγουστος 30, 2010, 04:10:12 μμ »
γεια σας παιδια! ειμαι νεα στην παρεα, διαβαζω τοση ωρα ολα αυτα που γραφετε και απορω πραγματικα γιατι δεν μπορει καποιος να απαντησει και να δωσει τελοσ σε αυτή την αγωνια! εχουμε στην οικογενεια νηπιαγωγο που ζει ενα δραμα με ολο αυτό! δυο φορεσ επιτυχουσα ασεπ και σειρα 1800+! και δυο δουλειεσ! μακαρι να πανε ολα καλα για ολους!

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #397 στις: Αύγουστος 30, 2010, 04:11:30 μμ »
εγω εχω 2955 δεν με νομιζω να με παρουν αλλα καικ στα ιδιωτικα δεν με θελουν γτ μπορει λεει να με παρουν αναπληρωτρια και να τουσ κρεμασω!αδιεξοδο  ??? ??? ??? ??? ???
τι να σου πω..δίκιο έχεις αλλά που να το βρείς με τους παπάρες που έχουμε μπλέξει...μιά απάντηση, ενάν αριθμό συγκεκριμένο δε μας λένε...μακάρι να πάρει  3000 και να σαι μέσα ( δεν είναι απίθανο με τα κενά που υπάρχουν) ,αλλά από την άλλη τι να σου πω...προχθές είπε ότι αν και έχουν τις πιστώσεις δεν θα τις χρησιμοποιήσουν όλες..μακάρι να μην ισχύσει αυτό..καλή επιτύχια!!!

 ευχαριστω!! ασ ελπισουμε απλα να παρουν οσουσ πιο πολλουσ μπορουν!κ το σηντομοτερο  :-[

Αποσυνδεδεμένος vatraxaki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #398 στις: Αύγουστος 30, 2010, 04:22:33 μμ »
εγω εχω 2955 δεν με νομιζω να με παρουν αλλα καικ στα ιδιωτικα δεν με θελουν γτ μπορει λεει να με παρουν αναπληρωτρια και να τουσ κρεμασω!αδιεξοδο  ??? ??? ??? ??? ???
τι να σου πω..δίκιο έχεις αλλά που να το βρείς με τους παπάρες που έχουμε μπλέξει...μιά απάντηση, ενάν αριθμό συγκεκριμένο δε μας λένε...μακάρι να πάρει  3000 και να σαι μέσα ( δεν είναι απίθανο με τα κενά που υπάρχουν) ,αλλά από την άλλη τι να σου πω...προχθές είπε ότι αν και έχουν τις πιστώσεις δεν θα τις χρησιμοποιήσουν όλες..μακάρι να μην ισχύσει αυτό..καλή επιτύχια!!!

 ευχαριστω!! ασ ελπισουμε απλα να παρουν οσουσ πιο πολλουσ μπορουν!κ το σηντομοτερο  :-[
από το στόμα σου και στης χαζο-υπουργού το αυτί!!! πάντως εσύ να το κοιτάς συνεχώς γιατί μπορεί αν πάρει πολλούς να σαι στις επόμενες φασεις!!

Αποσυνδεδεμένος Gi@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 963
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #399 στις: Αύγουστος 30, 2010, 04:24:18 μμ »
Δηλαδη είναι πιθανό να φτάσουν οι αναπληρωτές στους 3000 με 3-4 φάσεις ? Θα μου πειτε ολα ειναι πιθανα και απιθανά ... αλλά ??
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος cris.drm

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #400 στις: Αύγουστος 30, 2010, 04:41:17 μμ »
Γεια σας κι απο εμενα παιδια.... Λετε να παρει τοσα ατομα... Μακαρι, γιατι κενα υπαρχουν... Θυμαται κανεις  μεχρι ποτε περιπου καλεσαν το μεγαλυτερο μερος των περσινων αναπληρωτων???

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #401 στις: Αύγουστος 30, 2010, 04:46:47 μμ »
Γεια σας κι απο εμενα παιδια.... Λετε να παρει τοσα ατομα... Μακαρι, γιατι κενα υπαρχουν... Θυμαται κανεις  μεχρι ποτε περιπου καλεσαν το μεγαλυτερο μερος των περσινων αναπληρωτων???
Oι μεγαλύτερες φάσεις γίνονται πάντα μέχρι αρχές Οκτώβρη.Πέρυσι πήραν 1766 άτομα και καλούσαν μέχρι και Απρίλιο-αν δεν κάνω λάθος στο μήνα,ο αριθμός είναι σωστός-.Προσωπική πάντα εκτίμηση,αν πήρε πέρυσι τόσους που διορίστηκε κανονικά όλο το 24μηνο,όλο το 40% και οι ασεπίτες,φέτος να μη φτάσει στο 2500;Με τόσους λίγους που διόρισε φέτος,μάλλον θα κάνει τη δουλειά με αναπληρωτές.....Με τίποτα δεν πιστεύω να φτάσει πάνω από αυτό το νούμερο,αλλά με αυτούς ποτέ δεν ξέρεις....
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

Αποσυνδεδεμένος cris.drm

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #402 στις: Αύγουστος 30, 2010, 04:54:19 μμ »
Κι εγω δεν πιστευω οτι θα ξεπερασει τους 2500 αναπληρωτες...  Μακαρι ομως....

Αποσυνδεδεμένος Boldini

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 790
  • Φύλο: Γυναίκα
  • όχι άλλο κάρβουνο(ΠΕ60)
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #403 στις: Αύγουστος 30, 2010, 05:05:31 μμ »
παιδιά ήρεμα λίγο με τα νούμερα...
φουσκώνουν τα μυαλά μας μετά

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #404 στις: Αύγουστος 30, 2010, 05:09:46 μμ »
παιδιά ήρεμα λίγο με τα νούμερα...
φουσκώνουν τα μυαλά μας μετά

η ξεφουσκωνουν  :( :(

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #405 στις: Αύγουστος 30, 2010, 05:16:03 μμ »
καλησπέρα και από μένα.αγωνιώ και γω όπως όλοι.με σειρά 1700+ και δεν ξέρω τι θα γίνει φέτος.απο τη μια ελπίζω αλλά από την άλλη είμαι λίγο επιφυλακτική γιατί μ αυτούς που έχουμε μπλέξει ποτέ δεν ξέρει κανείς.ψάχνω για δουλειά αλλά δε με παίρνει κανείς γιατί λένε ό,τι θα τους αφήσω ξεκρέμαστους όταν θα φύγω αναπληρώτρια.πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες να με καλέσουν φέτος με τα κενά που έχουν??

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159817
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 374
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 337
Σύνολο: 340

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.