*

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση  (Αναγνώστηκε 326864 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kaitoula

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #700 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 09:59:02 πμ »
ενα εχω να πω μόνο...είναι ολοι τους ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. δεν υπολογίζουν τιποτα...δεν ενδιαφέρονται για το αν εχουμε και μεις οικογένειες και περιμένουμε το τι θα γινει για να προγραμματισουμε τη ζωή μας, οτι έχουμε παιδια και δεν ξέρουμε μεσα σε 2-3 μέρες σε ποιο μέρος της Ελλάδας θα βρεθούμε και σε ποιο σχολειο θα τα γραψουμε....ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ.....που μας εμπαίζουν έτσι...
συγνώμη για το υφος μου αλλα αγανακτησα πια..... >:( >:( >:( >:(

πλάκα μας κάνουν; τους διορισμούς που ήδη έγιναν τι τους αναμασουν; για να βλέπουν οι τριτοι ποσοι διορίζονται ; δεν πάμε καλά!!! και αντε το υπουργείο είναι πολιτικοι και παιζουν το παιχνίδι τους. οι εκπαιδευτικέ ιστοσελίδες με ποιου το μερος είναι και μας αναστατώνουν χωρίς λόγο;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:22:35 »

Αποσυνδεδεμένος anni_e

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #701 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 10:15:36 πμ »
ενα εχω να πω μόνο...είναι ολοι τους ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. δεν υπολογίζουν τιποτα...δεν ενδιαφέρονται για το αν εχουμε και μεις οικογένειες και περιμένουμε το τι θα γινει για να προγραμματισουμε τη ζωή μας, οτι έχουμε παιδια και δεν ξέρουμε μεσα σε 2-3 μέρες σε ποιο μέρος της Ελλάδας θα βρεθούμε και σε ποιο σχολειο θα τα γραψουμε....ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ.....που μας εμπαίζουν έτσι...
συγνώμη για το υφος μου αλλα αγανακτησα πια..... >:( >:( >:( >:(

Ax...σε καταλαβαίνω!! Απλά να το πάρουμε απόφαση ότι φυσικά και δεν ενδιαφέρονται!!Φυσικά και δεν τους ενδιαφερει για τον προγραμματισμό της ζωής μας, των παιδιών μας κτλ..Δυστυχώς αυτη είναι η αλήθεια.. :-\ !! Όλοι αυτοί οι "κυβερνητικοί" ό,τι κάνουν το κάνουν εκ του ασφαλούς! Ποτέ δεν ήταν στη θέση μας..Και ούτε θα ρθουν φυσικά!! Το πήρα απόφαση και ζω μ' αυτό...Είμαστε υποχείρια, πιόνια σε μια σκακιέρα!!Μας κινούν ανάλογα με το πολιτικό τους παιχνίδι..Άραγε θα βρούμε ποτέ το δίκιο μας σ' αυτη τη χώρα? Είμαστε μόνοι μας,γι' αυτό και μεις οι εκπαιδευτικοί μέσα σ' συτη τη μοναξιά να κοιτάξουμε τουλάχιστον να είμαστε ενωμένοι...

Αποσυνδεδεμένος elli

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #702 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 10:32:13 πμ »
Καλημερα σε ολους. Και γω περιμενω και μαλιστα θελω να δω τι θα κανω με τη μικρη μου. Που θα παει σχολειο??????????????

Αποσυνδεδεμένος marina30

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #703 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 10:50:30 πμ »
kalhmera kai egv mia apo ta idia ....de ftanei poy prepei na trigyrnav egv sernv kai to gio moy..kai o kahmenos synexeia rvtaei poy tha paei sxoleio kai an tha exei filoys ekei poy tha pame......ante na toy apanthsv.................

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:22:35 »

Αποσυνδεδεμένος Astropeleki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 380
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
    • Astropeleki - Just another star in the webSky
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #704 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 11:06:31 πμ »
ενα εχω να πω μόνο...είναι ολοι τους ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. δεν υπολογίζουν τιποτα...δεν ενδιαφέρονται για το αν εχουμε και μεις οικογένειες και περιμένουμε το τι θα γινει για να προγραμματισουμε τη ζωή μας, οτι έχουμε παιδια και δεν ξέρουμε μεσα σε 2-3 μέρες σε ποιο μέρος της Ελλάδας θα βρεθούμε και σε ποιο σχολειο θα τα γραψουμε....ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ.....που μας εμπαίζουν έτσι...
συγνώμη για το υφος μου αλλα αγανακτησα πια..... >:( >:( >:( >:(
Έχεις απόλυτο δίκιο! Εδώ εγώ παρόλο που δεν έχω παιδιά, τα σκέφτομαι αυτά...
Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από το να ασχολείσαι με μικρά παιδιά!
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος thalassa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #705 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 11:20:22 πμ »
Άδικα περιμενουμε.Μόλις πήρα και δεν εχουν κανένα νεότερο για σημερα.......

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #706 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 11:28:37 πμ »
Μην απογοητεύεστε, τα νεότερα έρχονται μετά τη μία.Αν δε σου είπε τη φράση "όχι σήμερα" υπάρχει ελπίδα.Παίρνω στον αριθμό φιλολόγων και δεν το σηκώνουν.Θα σας πώ, αν έχω νέα.Άντε να βλέπω το ηθικό να ανεβαίνει!!!Στις μανούλες το λέω, να μην ανησυχούν για τα παιδάκια τους!!!! :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Emili83

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 157
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #707 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 11:33:29 πμ »
Tο ότι θα καταγραφεί η προυπηρεσία είναι σίγουρο . Δεν είναι απαραίτητο όμως να φανεί στον πίνακα αναπληρωτών!! Θα υπάρχει στο φάκελό σου για να προστεθεί στην προηγούμενη και να πάρεις τις προσαυξήσεις που σου αναλογούν μετά το νέο ΑΣΕΠ. Εγώ έτσι το κατάλαβα το κλείδωμα των πινάκων.

Συμφωνω.Η προυπηρεσια η φετινη πλεον δεν θα προστιθεται στον πινακα αναπληρωτων, αλλα θα σου δινει μια ελαχιστη μοριοδοτηση για τον ΑΣΕΠ που θα γινει το 2012.

Αποσυνδεδεμένος raniasop

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 330
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #708 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 12:04:55 μμ »
Πάνω σ'αυτό θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.Όταν με το καλό μας καλέσουν ως αναπληρωτές και εφόσον πια δεν ισχύει η προυπηρεσία και τα μόριά της είναι ανάγκη να τρέξουμε σαν τρελοί την πρώτη κιόλας μέρα για ν'αναλάβουμε υπηρεσία ή χαλαρά μέσα στην προθεσμία που θα μας θέσουν;

Αποσυνδεδεμένος elenaV

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 278
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΑΜΕΙΒΟΝΤΑΙ..!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #709 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 12:05:13 μμ »
στους φιλιλογους λενε οτι ειπαν απο το υπουργειο οτι μπορει να βγουν και σημερα το απογευμα αλλα εχουν ενημερωση για Δευτέρα..δεν ηταν το τμημα διορισμων..τι να πω μας εχουν φτασει την αγωνια στο κοκκινο!!το θεμα ειναι οτι ανα πασα ωρα και στιγμη θα βρεθουμε σε οποιοδηποτε μερος της Ελλαδας!!!

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #710 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 12:15:18 μμ »
Ρε παιδιά στο esos λέει ότι κάνει επιπλέον 30 διορισμούς νηπιαγωγών!!Ισχύει ή είναι ειδικές κατηγορίες;;;;
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

Αποσυνδεδεμένος fan_

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 319
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #711 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 12:18:46 μμ »
στους φιλιλογους λενε οτι ειπαν απο το υπουργειο οτι μπορει να βγουν και σημερα το απογευμα αλλα εχουν ενημερωση για Δευτέρα..δεν ηταν το τμημα διορισμων..τι να πω μας εχουν φτασει την αγωνια στο κοκκινο!!το θεμα ειναι οτι ανα πασα ωρα και στιγμη θα βρεθουμε σε οποιοδηποτε μερος της Ελλαδας!!!

Για α'βαθμια και β'βαθμια ρώτησε όμως?Γιατί αν δεν κάνω λάθος της α'βαθμιας πάντα βγαίνουν λίγο νωρίτερα...Λέτε να έχουμε καμιά έκπληξη σήμερα?

Αποσυνδεδεμένος evistamp

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #712 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 12:22:10 μμ »
Ρε παιδιά στο esos λέει ότι κάνει επιπλέον 30 διορισμούς νηπιαγωγών!!Ισχύει ή είναι ειδικές κατηγορίες;;;;
Αυτούς τους διορισμούς τους έχει ήδη κάνει!!! Μάλλον παίζουν με τα νεύρα μας.

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - Και τώρα Α' φάση
« Απάντηση #713 στις: Σεπτέμβριος 03, 2010, 12:41:33 μμ »
Καλά ότι να ναι!!Πάντως μια φίλη που μίλησε με αιρετό,της είπε για Δευτέρα να περιμένουμε την α φάση.Τώρα τι να πω κι εγώ.Ό,τι ακούω το μεταφέρω,αλλά πού είναι η αλήθεια και πού το ψέμα......τα υπουργεία μου μέσα!!
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159541
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 270
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 4
Επισκέπτες: 249
Σύνολο: 253

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.08 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.