*

Αποστολέας Θέμα: Βγαίνουν οι διορισμοί  (Αναγνώστηκε 50417 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος despoina25

  • Συνδρομητής
  • Πλήρες μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 318
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #210 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:21:02 μμ »
Γ Μεσσηνίας κανείς;;;;;

   Πάντως οι Ασεπίτες δύσκολα θα μπορούσαμε να έχουμε προβλέψει τις τελικές μας τοποθετήσεις...   Eva μου, δε θα βρεθούμε ούτε στη Λήμνο, ούτε στην Εύβοια. Σου εύχομαι  πάντως ό,τι καλύτερο. Δες μήπως μπορείς να βρεις πληροφορίες σε παλαιότερα topics

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:00:16 »

Αποσυνδεδεμένος iex

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 302
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #211 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:25:08 μμ »
Καληπέρα Δ Δωδεκανήσου το σκεφτομαι αν θα πάω... Ειναι πολύ μακριά... Απογοητεύτηκα

Αν δεν πας χάνεις το διορισμό σου και ποιος ξέρει τι έρχεται στο μέλλον....Είσαι πε70???


To ξέρω, αλλά ακόμα το σκέφτομαι

Αποσυνδεδεμένος Evnikim

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #212 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:26:18 μμ »
Δ' Δωδεκανήσου. Ούτε που το είχα δηλώσει. Πιο μακρυά δεν μπορούσαν να με στείλουν?

Αυτή είναι η τιμωρία των ΑΣΕΠιτών. Άλλος για Δ'Δωδεκανήσου; Να φτιάξουμε και ένα γκρουπάκι ρε παιδιά.

Κι εγώ Δ' Δωδεκανήσου. Όντως τιμωρία για τους Ασεπίτες... Που θα παρουσιαστούμε παιδιά; Στη Ρόδο;

Αποσυνδεδεμένος bubblegum

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #213 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:27:01 μμ »
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Joanna Bear ΠΕ06. Δεν έχω αυτοκίνητο, όποτε αναγκαστικά θα προτιμήσω κέντρο. Την τοποθέτηση δεν την ξέρω.Φαντάζομαι ότι θα την ξέρω μετά τις 25 που λήγει και η προθεσμία θα μας πούνε. Στο κέντρο του Ηρακλείου τα σπίτια είναι καλά; Οικονομικά σπίτια μπορείς να βρεις;
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 12, 2010, 07:29:14 μμ από bubblegum »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:00:16 »

Αποσυνδεδεμένος Lora75

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #214 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:27:34 μμ »
ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΤΑΙ ΟΣΟΙ ΠΑΤΕ Δ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ.Είναι σπουδαίο το ότι διοριστήκαμε και είναι κρίμα να μικραίνουμε τη χαρά μας. Όσοι φίλοι μου έχουν πάει δωδεκάνησα έχουν περάσει υπέροχα.Άσε που κάποιοι παντρεύτηκαν.Εκεί γνώρισαν το ταίρι τους.Θα έχετε λίγα παιδιά.Θα γλυτώσετε τα 30ρια τμήματα της Αννούλας.Θα απολάυσετε απέραντο γαλάζιο και ίσως να μη θέλετε να γυρίσετε.Εγώ προσωπικά εκεί θα ήθελα να είμαι .Καθαρά για πρακτικούς λόγους δήλωσα β κορινθία και πάω εκεί(πληροφορίες δεκτές).Αλλά εγώ έχω υποχρεώσεις που δυστυχώς δε μου επιτρέπουν να πάω δ δωδεκανήσου.Στις διακοπές όμως του χρόνου το καλοκαίρι εκεί θα πάω.ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥς

Αποσυνδεδεμένος magda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #215 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:27:54 μμ »
To ξέρω, αλλά ακόμα το σκέφτομαι

Βρε πουλάκι μου (συγνώμη και για το θάρρος)  εμείς χρόνια και ζαμάνια το παλεύαμε, όλοι πήγαμε πολύ μακριά,αξίζει τον κόπο πίστεψέ με.Έχεις παιδάκια,σύζυγο??Προβλήματα υγείας??Μη σε απασχολεί, όλα γίνονται.Πες τι ειδικότητα έχεις???

Αποσυνδεδεμένος kalista

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 190
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #216 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:31:20 μμ »
Απαράδεκτο από Κέρκυρα να σε στέλνουν Β Έβρου για τρία χρόνια,όταν πέρυσι διόρισε 25 μαθηματικούς σε όλο το νησί και φέτος μετατέθηκαν 22.Αυτά τα 3 χρόνια τα ρημάδια πως θα περάσουν????

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #217 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:36:13 μμ »
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Joanna Bear ΠΕ06. Δεν έχω αυτοκίνητο, όποτε αναγκαστικά θα προτιμήσω κέντρο. Την τοποθέτηση δεν την ξέρω.Φαντάζομαι ότι θα την ξέρω μετά τις 25 που λήγει και η προθεσμία θα μας πούνε. Στο κέντρο του Ηρακλείου τα σπίτια είναι καλά; Οικονομικά σπίτια μπορείς να βρεις;
Όχι! Η πλειονότητα των κτηρίων στο κέντρο είναι παλιά και ακριβά...
Έχει μαγαζιά κυρίως εκεί, αλλά μάθε πρώτα πού θα πας και ξαναπές μου...

Πρέπει να ψάξεις σε κεντρικές συνοικίες μεν, αλλά όχι κέντρο-κέντρο, θα σε βαρέσουν...

Πιστεύω ότι αν έχεις και κάποιο γνωστό ή με τη βοήθεια τοπικών εφημερίδων ή κάποιου μεσίτη τέλος πάντων,
θα βρεις άκρη.
Μέσω μεσίτη βρήκα και γω σπίτι πριν από 5 μήνες...
Αλλά έψαχνα για μήνες, είχα αγοράσει πολλές εφημερίδες, είχα πάει σε μεσιτικά και είχα δει αρκετά ...ερείπια!  ;D ;D ;D

Κατέβα λοιπόν το συντομότερο, γιατί αν δεν το ψάξεις η ίδια, μπορεί να πέσεις σε παγίδες.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 12, 2010, 07:37:48 μμ από Joanna Bear ΠΕ06 »
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος EVA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • ΠΕ 02 και ΠΕ 70
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #218 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:37:31 μμ »
Καληπέρα Δ Δωδεκανήσου το σκεφτομαι αν θα πάω... Ειναι πολύ μακριά... Απογοητεύτηκα

Αν δεν πας χάνεις το διορισμό σου και ποιος ξέρει τι έρχεται στο μέλλον....Είσαι πε70???


To ξέρω, αλλά ακόμα το σκέφτομαι

Φιλική συμβουλή: Να πας, αλλιώς θα το μετανιώσεις.Διανύουμε δύσκολους καιρούς και κανείς δεν ξέρει τι μας επιφυλλάσσει το μέλλον.Έχεις δίκιο, είναι μία δύσκολη απόφαση που θα σου ταράξει τη ζωή.Σε καταλαβαίνω.Όμως, είναι αναγκαίο κακό.Τι να πουν φέτος και οι αναπληρωτές που θα τρέχουν στην τελευταία βραχονησίδα και δε θα παίρνουν και μόρια!Σκέψου ότι εσύ θα είσαι διορισμένη.Με όλο το θάρρος, μην απορρίπτεις το διορισμό.Πήγαινε...Σου εύχομαι τα καλύτερα σε ό,τι αποφασίσεις τελικά.

Αποσυνδεδεμένος magda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #219 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:38:00 μμ »
Απαράδεκτο από Κέρκυρα να σε στέλνουν Β Έβρου για τρία χρόνια,όταν πέρυσι διόρισε 25 μαθηματικούς σε όλο το νησί και φέτος μετατέθηκαν 22.Αυτά τα 3 χρόνια τα ρημάδια πως θα περάσουν????

Βρε στα λεγα εγώ στο μαθηματικό μας στέκι αλλά δεν με πίστευες  ;) μη στενοχωριέσαι, είναι πολύ καλά, εγώ αν και θα μπορούσα να φύγω έχω μείνει ήδη 3 χρόνια!!!Σου στέλνω μήνυμα τώρα για λεπτομέρειες και μην ανησυχείς  ;)Εγώ στη Γ ανήκω αλλά είναι το ίδιο γιατί νοικιάζω Ορεστιάδα

Αποσυνδεδεμένος giota.pat.

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 208
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #220 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:39:59 μμ »
'Ελεος, σταματήστε να κλαίγεστε όσοι διοριστήκατε!!! Αν δεν θέλατε να πάτε μακρυά, ας μην τα δηλώνατε!!! Δεν μπορεί να τα έχετε όλα. Χαρείτε λοιπόν τον διορισμό σας αυτή τη δύσκολη περίοδο. Όχι άλλη γκρίνια... Χαμογελάστε, βρε παιδιά και πείτε "ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΟΡΙΖΟΜΑΙ"

Αποσυνδεδεμένος iex

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 302
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #221 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:48:28 μμ »
To ξέρω, αλλά ακόμα το σκέφτομαι

Βρε πουλάκι μου (συγνώμη και για το θάρρος)  εμείς χρόνια και ζαμάνια το παλεύαμε, όλοι πήγαμε πολύ μακριά,αξίζει τον κόπο πίστεψέ με.Έχεις παιδάκια,σύζυγο??Προβλήματα υγείας??Μη σε απασχολεί, όλα γίνονται.Πες τι ειδικότητα έχεις???

πε2 ειμαι

Αποσυνδεδεμένος Ίρμα

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 768
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #222 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:51:14 μμ »
Γ Μεσσηνίας κανείς;;;;;

   Πάντως οι Ασεπίτες δύσκολα θα μπορούσαμε να έχουμε προβλέψει τις τελικές μας τοποθετήσεις...   Eva μου, δε θα βρεθούμε ούτε στη Λήμνο, ούτε στην Εύβοια. Σου εύχομαι  πάντως ό,τι καλύτερο. Δες μήπως μπορείς να βρεις πληροφορίες σε παλαιότερα topics
Δέσποινα, ευχαριστώ πολύ. Απλά μου φάνηκε περίεργο γιατί είχα δηλώσει αρκετά νησιά πριν. Καλά έλεγε κάποιος εδώ στο φόρουμ ότι είναι λαχείο η τοποθέτηση. Τέλος πάντων, τέλος καλό όλα καλά. Εύχομαι και σε σένα ό,τι καλύτερο...

Αποσυνδεδεμένος magda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #223 στις: Αύγουστος 12, 2010, 07:53:17 μμ »
πε2 ειμαι

Και μετά από τόση προσπάθεια σκέφτεσαι να μην πας????Βρε παιδί μου ας μην έβαζες το κουτάκι αν δεν ήθελες μακριά και απλά δεν θα διοριζόσουν.Και του χρόνου θα έβλεπες....Τώρα αν αρνηθείς οι κυρώσεις είναι πολλές!!!!!!!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32323
  • Τελευταία: dondon
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161462
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 417
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 368
Σύνολο: 383

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.1 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.