*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 850098 φορές)

0 μέλη και 21 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bibi77

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1106 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 10:27:43 πμ »
Πιστευω πως τα ατομα που θα ηταν μεσα στους 316 αλλα τα περασαν, πιθανοτατα να δηλωσαν μονο στις περιοχες τους λογικα γι αυτο και τους περασαν και εμειναν απ εξω..ενα απο αυτα ημουν και γω που δηλωσα μονο το νομο μου και τους 2 γειτονικους. Οποτε πιστευω πως αυτοι που ημασταν ψηλα ετσι σκεφτικαμε ολοι..κι εγω παρομοιως. Θελω να πιστευω πως θα μαστε μεσα στη β φαση...Για νησια δυσκολο να δηλωσε καποιος που ηταν ψηλα στον πινακα, εκτος φυσικα κι αν καταγεσαι απο κει και θελεις συγκεκριμενα εκει..
Ετσι ακριβως...και εγω το ιδιο εχω κανει!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:35:38 »

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1107 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 10:33:45 πμ »
Πιστευω πως τα ατομα που θα ηταν μεσα στους 316 αλλα τα περασαν, πιθανοτατα να δηλωσαν μονο στις περιοχες τους λογικα γι αυτο και τους περασαν και εμειναν απ εξω..ενα απο αυτα ημουν και γω που δηλωσα μονο το νομο μου και τους 2 γειτονικους. Οποτε πιστευω πως αυτοι που ημασταν ψηλα ετσι σκεφτικαμε ολοι..κι εγω παρομοιως. Θελω να πιστευω πως θα μαστε μεσα στη β φαση...Για νησια δυσκολο να δηλωσε καποιος που ηταν ψηλα στον πινακα, εκτος φυσικα κι αν καταγεσαι απο κει και θελεις συγκεκριμενα εκει..
Ετσι ακριβως...και εγω το ιδιο εχω κανει!
Κι εγώ, κι εγώ!!!

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1108 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 10:35:36 πμ »
Να σας ρωτήσω, Κάτια και Βιβή: για Κεντρική Μακεδονία ενδιαφέρεστε; Για να δω αν θα κονταροχτυπηθούμε >:( ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος lambriana

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Αναπληρωτές
« Απάντηση #1109 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 10:44:41 πμ »
Mια από  τα  ίδια  και  εγώ ... με  τη  διαφορά  πως  στις περιοχές  που  με  ενδιαφέρουν ( Δράμα , Καβάλα , Ξάνθη )  πήραν  ήδη  αρκετά  άτομα ... Όταν  είδα  ότι  με  πέρασαν .. και  προσπέρασαν .. κόντεψα  να  μείνω ! ! Τι  στο  καλό  όλοι  εδώ  πάνω  θέλουν  να  ρθουν ?! Άσε που  δεν  ξέρω  αν  θα  πάρουν  και  άλλους  εδώ  πάνω ..Βέβαια  δήλωσα  και  Σέρρες .. Ωχχ .. μ'έπιασε  πάλι  το  παραλήρημα .. Ουφ...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:35:38 »

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1110 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 10:48:16 πμ »
Εγώ Θεσ/κη θέλω. Έβαλα και Πιερία. Αυτά μόνο.... Άντε να δούμε.... Πάντως, Θεσ/κη χρειάζεται αναπληρωτές στην Πρωτοβάθμια.

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1111 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 10:52:30 πμ »
καλα γιατι δε βαζετε ναι σε ολα για ακω?δε φοβαστε μην μεινετε εκτος?
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος fgtn

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1112 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 10:54:41 πμ »
Πιερία είναι καλυμμένη, μόνο στα ολοήμερα λείπουν αγγλικής...........

Αποσυνδεδεμένος bibi77

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1113 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 10:55:19 πμ »
Εγω Ημαθια...εβαλα ομως και Πελλα.. Κοζανη..Γρεβενα! Ευχομαι να ερθει το καλυτερο σε ολους μας!! Τοσο που περιμεναμε!!   Βεβαια αυτο ειναι και το τιμημα που πληρωνουμε εφοσον δεν βαλαμε ναι σε ολα!

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1114 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 11:00:38 πμ »
καλα γιατι δε βαζετε ναι σε ολα για ακω?δε φοβαστε μην μεινετε εκτος?
Έχουμε οικογένειες και παιδιά. Δε θα τα σέρνω από δω κι από κει. Είπαμε, να δουλέψουμε, αλλά όχι εις βάρος των παιδιών μας.
Πιερία είναι καλυμμένη, μόνο στα ολοήμερα λείπουν αγγλικής...........
Άρα πάει η μία επιλογή. Η Θεσ/κη ξέρω ότι έχει κενά. Μίλησα πάλι πριν λίγο. Περιμένουν κι αυτοί την επόμενη φάση Πρωτοβάθμιας. Άντε να δούμε.....
Ειλικρινά δεν με πειράζει να μείνω απ'έξω. Το πήρα απόφαση όταν πέρσυ συμπλήρωνα την αίτηση. Αλλά θέλω να προγραμματίσω την ζωή μου. Πάλι σήμερα ο Διευθυντής του Δημοτικού του γιου μου με ρωτούσε τι έγινε, αν με κάλεσαν, για να ξέρει αν θα μείνει το παιδί στο ολοήμερο. Θα σπαστώ πάρα πολύ αν με καλέσουν Δεκέμβριο. >:(

Αποσυνδεδεμένος bibi77

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1115 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 11:02:27 πμ »
καλα γιατι δε βαζετε ναι σε ολα για ακω?δε φοβαστε μην μεινετε εκτος?
Για ποσα χρονια θα χορευουμε οπως θελουν αυτοι...??? Αλλοι εχουν οικογενειες παιδια...αν δεν μετραει η προυπηρεσια γιατι να ξαναξεσπιτωθουν??  Το παιζεις κορωνα-γραμματα!!  Βεβαια ειναι οπως το σκεφτει ο καθενας...αλλοι σκεφτονται εντελως διαφορετικα!! Ειναι τα ενσημα και η ασφαλιση...οχι οτι εμενα δεν με ενδιαφερουν ολα αυτα αλλα κουραστικα....Σειρα τωρα στους νεοτερους!!! Αν παντως δεν ειχε αλλαξει η ζωη μου δεν θα με χαλουσε να πηγαινα μακρια!! Ειναι εμπειριες ζωης ολες αυτες οι μετακινησεις...γνωριζεις μερη..ανθρωπους και εχεις να θυμασαι! Τωρα πια ομως θελω κι ενα κινητρο για να παω οπουδηποτε!!!

Αποσυνδεδεμένος marilou18

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1116 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 11:05:29 πμ »
καλα γιατι δε βαζετε ναι σε ολα για ακω?δε φοβαστε μην μεινετε εκτος?
Εμένα προσωπικά με έσυρε η φίλη μου τον Ιούνιο να παώ να κάνω τα χαρτιά μου..βλέπεις ήμουν σίγουρη (lol) ότι θα διοριστώ. Οπότε και τόσες που περιοχες έβαλα, πάλι καλα...
All the world's a stage and all the men and women merely players; they have their exits and their entrances. And one man in his time plays many parts, his acts being seven ages.

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1117 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 11:09:58 πμ »
καλα γιατι δε βαζετε ναι σε ολα για ακω?δε φοβαστε μην μεινετε εκτος?
Για ποσα χρονια θα χορευουμε οπως θελουν αυτοι...??? Αλλοι εχουν οικογενειες παιδια...αν δεν μετραει η προυπηρεσια γιατι να ξαναξεσπιτωθουν??  Το παιζεις κορωνα-γραμματα!!  Βεβαια ειναι οπως το σκεφτει ο καθενας...αλλοι σκεφτονται εντελως διαφορετικα!! Ειναι τα ενσημα και η ασφαλιση...οχι οτι εμενα δεν με ενδιαφερουν ολα αυτα αλλα κουραστικα....Σειρα τωρα στους νεοτερους!!! Αν παντως δεν ειχε αλλαξει η ζωη μου δεν θα με χαλουσε να πηγαινα μακρια!! Ειναι εμπειριες ζωης ολες αυτες οι μετακινησεις...γνωριζεις μερη..ανθρωπους και εχεις να θυμασαι! Τωρα πια ομως θελω κι ενα κινητρο για να παω οπουδηποτε!!!
Τόπο στα νιάτα! ;D Οι γριές και οι γέροι να την κάνουμε σιγά-σιγά! ;)
Πάντως, για τις εμπειρίες ζωής, έχεις απόλυτο δίκιο! Όποτε συναντώ κάποια κοπελίτσα κάτω από τα 30 που είναι ελεύθερη, πάντα την πρήζω να το κυνηγήσει και να τσεκάρει το κουτάκι. Άσε που 2 γνωστές μου εκεί γνώρισαν τους άντρες τους! ;)

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2600
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1118 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 11:11:18 πμ »
ρε παιδι βγηκαν και οι μουσικοι, αισθητικης αγωγης κτλ. εμας μας εχουν ξεχασει?? τι γινετε?

Αποσυνδεδεμένος fgtn

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1119 στις: Οκτώβριος 05, 2010, 11:21:30 πμ »
Η Χριστοφιλοπούλου σήμερα το πρωί στο σκάι είπε ότι τα κενά είναι ελάχιστα και ότι όλα είναι τακτοποιημένα πέραν ελάχιστων εξαιρέσεων. Εγώ απορώ αν τα σκέφτεται αυτά που λέει ή της ξεφεύγουν? Θέλει δηλαδή να μας πει ότι αγγλικά έχουν παντού και δουλεύουν όλα ρολόι γι'αυτό δεν κάνουν άλλες προσλήψεις? Μόνο πληροφορικής και εικαστικών της έλειπαν? Μα έχω εντυπωσιαστεί από τον αριθμό των προσλήψεων της πληροφορικής. Αυτοί έλεγαν ότι υπάρχουν και υπεράριθμοι και κονεύουν τα 700 άτομα οι προσλήψεις.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 750
Σύνολο: 758

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.058 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.