*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 850147 φορές)

0 μέλη και 25 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ntelaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1554 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 01:46:16 μμ »
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και κάτι ακόμα σχετικά με το ΕΣΠΑ......ΑΚΩ και ΑΜΩ θα πληρώνονται κανονικά και στην ώρα τους..... Δεν θα είναι όπως τους ωρομίσθιους!!!   :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:46:11 »

Αποσυνδεδεμένος englishteacher06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1555 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 01:48:50 μμ »
Λοιπόν παιδιά μην σκάτε..... Χθες απογοητεύτηκα και έκλαιγα και έλεγα πως θα τα παρατήσω.... Μόλις μίλησα με μια φίλη μου που είναι στο υπουργείο και με καθησύχασε.... Θα πάρουν πολλούς ακόμα και πολύ πιθανόν ΑΚΩ.... Το ίδιο ισχύει και για τους ΑΜΩ.... Απλά μην περιμένετε νέα μέσα σε αυτή την εβδομάδα σίγουρα! Μέχρι να παρουσιαστούν και να ξαναμετρήσουν τα κενά! Μου είπε υπομονή!!!  Ειδικά Αθήνα (κυρίως δυτική) υπάρχουν πάρα πολλά κενά!

ΥΓ: Έχει δηλώσει κανένας από εσάς για ΑΜΩ Β'Λέσβου μήπως; (Λήμνος)

κοπελια να σαι καλα.....ειμαστε ολοι στην αναμονη....! αν παρει παλι ΑΚΩ θα φυγουμε αρκετος κοσμος ! μακαρι.........;)

Αποσυνδεδεμένος ntelaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1556 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 01:58:20 μμ »
Ηρεμία!!!!  :) Όλα θα πάνε καλά!!!   :)

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1557 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 01:59:48 μμ »
Περυσι, Joanna, και με 0 μόρια δούλευαν...φέτος πως τα κατάφεραν...
Δούλεψαν πέρσι με 0 μόρια;! Εντύπωση μου κάνει αυτό που λες!

Δεν ξέρω αν θα δουλέψουν φέτος με 0 μόρια, αλλά θα δουλέψουν ακόμη αρκετοί από αυτούς που έχουν κάμποσα...

Η αλήθεια είναι πάντως ότι κάτι είχαν με την ειδικότητά μας φέτος...
Και λίγο λαμβάνω υπόψη μου αυτό που ισχυρίζονται ότι πλεονάζουμε και γι'αυτό δεν έκαναν διορισμούς.
Ε τότε, γιατί παίρνουν τόσους αναπληρωτές;
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:46:11 »

Αποσυνδεδεμένος spyris

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Γυναίκα
  • that's it!
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1558 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 02:01:03 μμ »
Λοιπόν παιδιά μην σκάτε..... Χθες απογοητεύτηκα και έκλαιγα και έλεγα πως θα τα παρατήσω.... Μόλις μίλησα με μια φίλη μου που είναι στο υπουργείο και με καθησύχασε.... Θα πάρουν πολλούς ακόμα και πολύ πιθανόν ΑΚΩ.... Το ίδιο ισχύει και για τους ΑΜΩ.... Απλά μην περιμένετε νέα μέσα σε αυτή την εβδομάδα σίγουρα! Μέχρι να παρουσιαστούν και να ξαναμετρήσουν τα κενά! Μου είπε υπομονή!!!  Ειδικά Αθήνα (κυρίως δυτική) υπάρχουν πάρα πολλά κενά!

ΥΓ: Έχει δηλώσει κανένας από εσάς για ΑΜΩ Β'Λέσβου μήπως; (Λήμνος)

κοπελια να σαι καλα.....ειμαστε ολοι στην αναμονη....! αν παρει παλι ΑΚΩ θα φυγουμε αρκετος κοσμος ! μακαρι.........;)
υπάρχει περίπτωση να πάρουν και 200 άτομα ακόμα????

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1559 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 02:02:02 μμ »
Λοιπόν παιδιά μην σκάτε..... Χθες απογοητεύτηκα και έκλαιγα και έλεγα πως θα τα παρατήσω.... Μόλις μίλησα με μια φίλη μου που είναι στο υπουργείο και με καθησύχασε.... Θα πάρουν πολλούς ακόμα και πολύ πιθανόν ΑΚΩ.... Το ίδιο ισχύει και για τους ΑΜΩ.... Απλά μην περιμένετε νέα μέσα σε αυτή την εβδομάδα σίγουρα! Μέχρι να παρουσιαστούν και να ξαναμετρήσουν τα κενά! Μου είπε υπομονή!!!  Ειδικά Αθήνα (κυρίως δυτική) υπάρχουν πάρα πολλά κενά!
Συμφωνούμε λοιπόν!  :D :D :D :D :D

Εγώ χτες πήρα μια κρυάδα, μα μια κρυάδα! Σταμάτησαν 3 άτομα πάνω από μένα!  :o :o :o :o :o :o

Προχωράμε όμως!  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1560 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 02:03:02 μμ »
Λοιπόν παιδιά μην σκάτε..... Χθες απογοητεύτηκα και έκλαιγα και έλεγα πως θα τα παρατήσω.... Μόλις μίλησα με μια φίλη μου που είναι στο υπουργείο και με καθησύχασε.... Θα πάρουν πολλούς ακόμα και πολύ πιθανόν ΑΚΩ.... Το ίδιο ισχύει και για τους ΑΜΩ.... Απλά μην περιμένετε νέα μέσα σε αυτή την εβδομάδα σίγουρα! Μέχρι να παρουσιαστούν και να ξαναμετρήσουν τα κενά! Μου είπε υπομονή!!!  Ειδικά Αθήνα (κυρίως δυτική) υπάρχουν πάρα πολλά κενά!

ΥΓ: Έχει δηλώσει κανένας από εσάς για ΑΜΩ Β'Λέσβου μήπως; (Λήμνος)

κοπελια να σαι καλα.....ειμαστε ολοι στην αναμονη....! αν παρει παλι ΑΚΩ θα φυγουμε αρκετος κοσμος ! μακαρι.........;)
υπάρχει περίπτωση να πάρουν και 200 άτομα ακόμα????
Πιστεύω ναι.
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος SilverPhoenix

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1561 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 02:12:50 μμ »
Πήρα τηλέφωνο το υπουργείο σήμερα, να ρωτήσω τι γίνεται... μου είπαν οτι έχουν τουλάχιστον 800 κενά αναπληρωτές ΠΕ06 Αττική-ΑΚΩ ή ΑΜΩ,δε σκέφτηκα να ρωτήσω- που πρέπει να καλύψουν,αλλά δεν υπάρχουν λεφτά αυτή τη στιγμή.

Περιμένουν,λέει, αλλά θα γίνουν κι άλλοι διορισμοί...Ntelaki, κι εγώ χτες βράδυ ίδια κατάσταση ήμουν,ήθελα απλά να τα παρατήσω, δεν άντεχα άλλο...αλλά θα δούμε, there may be hope yet!:)
Dream a little dream of me...

Αποσυνδεδεμένος Αρετη

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1562 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 02:30:23 μμ »
Kενα υπαρχουν και για ΑΚΩ και για ΑΜΩ.Εδω στην Πρεβεζα μας πηραν για τα νεα σχολεια,πολλα πρωινα και ολο το προγραμμα των ολοημερων δεν εχει καλυφθει οποτε υπομονη και συντομα θα χαρουν και αλλοι μαζι με μας :)

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1563 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 02:31:57 μμ »
Kενα υπαρχουν και για ΑΚΩ και για ΑΜΩ.Εδω στην Πρεβεζα μας πηραν για τα νεα σχολεια,πολλα πρωινα και ολο το προγραμμα των ολοημερων δεν εχει καλυφθει οποτε υπομονη και συντομα θα χαρουν και αλλοι μαζι με μας :)
:) :) :) :) :) :) :) Έχει ο Θεός...
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1564 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 02:41:12 μμ »
Περυσι, Joanna, και με 0 μόρια δούλευαν...φέτος πως τα κατάφεραν...
Δούλεψαν πέρσι με 0 μόρια;! Εντύπωση μου κάνει αυτό που λες!

Δεν ξέρω αν θα δουλέψουν φέτος με 0 μόρια, αλλά θα δουλέψουν ακόμη αρκετοί από αυτούς που έχουν κάμποσα...

Η αλήθεια είναι πάντως ότι κάτι είχαν με την ειδικότητά μας φέτος...
Και λίγο λαμβάνω υπόψη μου αυτό που ισχυρίζονται ότι πλεονάζουμε και γι'αυτό δεν έκαναν διορισμούς.
Ε τότε, γιατί παίρνουν τόσους αναπληρωτές;



προφανως θα εννοουσε ωρομισθιους σε ορισμενες περιοχες.  για τα 0 μορια λεω.

παντως για το τελευταιο που λες , το αναρωτιομουν κ εγω χθες το βραδυ. θα μπορουσε να κανει διορισμους μονο στην α'βαθμια. τουλαχιστον ας επαιρνε μονο τους διοριστεους του ΑΣΕΠ.
που κ παλι θα υπηρχαν αναγκες κ ουτε κ αυτοι θα εφταναν. αλλα θα καλυπτε καπως τα πιλοτικα.

Αποσυνδεδεμένος pkft

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1565 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 03:06:44 μμ »
Παιδιά, για τα κενά το επιβεβαιώνω και εγώ.Παρουσιάστηκα σήμερα στην Α' Ανατολικης Αττικής και τα κενά που είδα ήταν περισσότερα από τους 7 που πήραν σύνολο...Άρα,θα μείνουν και για άλλη φάση αναπληρωτών(αμω ή ακω)...Υπομονή να έχετε...

Αποσυνδεδεμένος marylou

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 245
  • Φύλο: Γυναίκα
  • πε 70
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1566 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 03:10:03 μμ »
στην Πελοποννησο υπαρχουν κενα;

Αποσυνδεδεμένος sofikititi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 436
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1567 στις: Οκτώβριος 13, 2010, 03:14:07 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!! 'Οπως βλέπετε είμαι τελείως πρωτάρα στο forum και θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι που πραγματικά με καίει από εχθές. Με πήραν αναπληρώτρια στο Έβρο. Υπό άλλες συνθήκες θα χαιρόμουν πάρα πολύ, αλλά βλέπετε μένω Πτολεμαϊδα και μου έρχεται λίγο δύσκολο. Θα ήθελα να ρωτήσω τους παλαιότερους αν ξέρουν αν μπορεί να γίνει αμοιβαία μετάθεση στη περίπτωση των αναπληρωτών. Ανταλλάσω τον όχι και τόσο δημοφιλή Έβρο  :) με νομό δυτικής Μακεδονίας ή Πέλλα. Αν κάποιος ξέρει, ενημερώστε με σας παρακαλώ!!


μας δουλευεις?? εφυγα με την πρωτη φουρνια και με πηραν στην κρητη και ειμαι απο μακεδονια!!!και δεν βρηκα και την καλυτερη κατασταση εδω!!!να μην εχεις κανενα παραπονο!!
βλεπω να ερχονται στο νομο μου ατομα εκατονταδες θεσεις κατω απο μενα και εγω καθομαι και τα τρωω στο ¨"νησι"!!!!
δεν γινεται αμοιβαια μεταθεση, το ρωτησα κι εγω τοτε!!
να πας στον εβρο κι αν βρεις καλη παρεα θα εισαι μια χαρα!!!ακουσε με!!εχω φιλες που ειναι αναπληρωτριες στον εβρο!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 4
Επισκέπτες: 726
Σύνολο: 730

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.12 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.