*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 850298 φορές)

0 μέλη και 28 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος SilverPhoenix

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2324 στις: Αύγουστος 26, 2011, 03:56:25 μμ »
η μικρη μου παντως την εχει μαθει και οποτε τη βλεπει φωναζει "Μαμα, ελα. στην τηλεοραση ειναι εκεινη η χαζη που με το που την βλεπεις γινεσαι πρασινη κι αρχιζεις και βριζεις!¨ 8)

 Ακριβως την ιδια περιγραφη κανουν και οι γονεις μου οποτε τη βλεπουν και με φωναζουν! :P

Κι 8-9 Σεπτεμβριου η Α'φαση, τελικα; Γνωριζουμε ποσους απο μας θα παρουν με την πρωτη;
Dream a little dream of me...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:20:46 »

Αποσυνδεδεμένος solil

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2325 στις: Αύγουστος 26, 2011, 09:08:20 μμ »
η μικρη μου παντως την εχει μαθει και οποτε τη βλεπει φωναζει "Μαμα, ελα. στην τηλεοραση ειναι εκεινη η χαζη που με το που την βλεπεις γινεσαι πρασινη κι αρχιζεις και βριζεις!¨ 8)

 Ακριβως την ιδια περιγραφη κανουν και οι γονεις μου οποτε τη βλεπουν και με φωναζουν! :P

Κι 8-9 Σεπτεμβριου η Α'φαση, τελικα; Γνωριζουμε ποσους απο μας θα παρουν με την πρωτη;

Α.. εμείς συνοδεύουμε τις περιγραφές και με τις κατάλληλες χειρονομίες, είμαστε πιο προχωρημένοι!  :P

Δεν ξέρω πόσους θα πάρουν αλλά ας ελπίσουμε τουλάχιστον να είναι τα νούμερα ανάλογα με τα περσινά, αν όχι μεγαλύτερα..

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 614
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2326 στις: Αύγουστος 27, 2011, 12:26:03 πμ »
η μικρη μου παντως την εχει μαθει και οποτε τη βλεπει φωναζει "Μαμα, ελα. στην τηλεοραση ειναι εκεινη η χαζη που με το που την βλεπεις γινεσαι πρασινη κι αρχιζεις και βριζεις!¨ 8)

 Ακριβως την ιδια περιγραφη κανουν και οι γονεις μου οποτε τη βλεπουν και με φωναζουν! :P

Κι 8-9 Σεπτεμβριου η Α'φαση, τελικα; Γνωριζουμε ποσους απο μας θα παρουν με την πρωτη;

Α.. εμείς συνοδεύουμε τις περιγραφές και με τις κατάλληλες χειρονομίες, είμαστε πιο προχωρημένοι!  :P


Δεν ξέρω πόσους θα πάρουν αλλά ας ελπίσουμε τουλάχιστον να είναι τα νούμερα ανάλογα με τα περσινά, αν όχι μεγαλύτερα..
Εμενα φωναζει ο αντρας μου: Ελα η δικια σου και μακρια απο την τηλεοραση σε παρακαλω. Τη χρειαζομαστε και αυριο >:(.
Τα παιδια μου ειναι μικρα. Ακομη δε βλεπουν θριλερ :P :P ;D ;D
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2327 στις: Αύγουστος 27, 2011, 02:03:44 πμ »
η μικρη μου παντως την εχει μαθει και οποτε τη βλεπει φωναζει "Μαμα, ελα. στην τηλεοραση ειναι εκεινη η χαζη που με το που την βλεπεις γινεσαι πρασινη κι αρχιζεις και βριζεις!¨ 8)

 Ακριβως την ιδια περιγραφη κανουν και οι γονεις μου οποτε τη βλεπουν και με φωναζουν! :P

Κι 8-9 Σεπτεμβριου η Α'φαση, τελικα; Γνωριζουμε ποσους απο μας θα παρουν με την πρωτη;

Α.. εμείς συνοδεύουμε τις περιγραφές και με τις κατάλληλες χειρονομίες, είμαστε πιο προχωρημένοι!  :P


Δεν ξέρω πόσους θα πάρουν αλλά ας ελπίσουμε τουλάχιστον να είναι τα νούμερα ανάλογα με τα περσινά, αν όχι μεγαλύτερα..
Εμενα φωναζει ο αντρας μου: Ελα η δικια σου και μακρια απο την τηλεοραση σε παρακαλω. Τη χρειαζομαστε και αυριο >:(.
Τα παιδια μου ειναι μικρα. Ακομη δε βλεπουν θριλερ :P :P ;D ;D

λες γι'αυτο η μικρη μου εχει εφιαλτες το βραδυ? μηπως δεν επρεπε να την αφηνω να βλεπει τετοια θεαματα στο χαζοκουτι?
και γω παντως πιστευω οτι τα νουμερα θα ειναι λιγο πολυ τα ιδια με περσι. δεν μπορει να κανει αλλιως με 2 χρονια ελαχιστους διορισμους.
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:20:46 »

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2328 στις: Αύγουστος 30, 2011, 10:18:38 πμ »
Είμαι (στους προσωρινούς πίνακες) στο 794. Υπάρχει ελπίδα να φύγω για αναπλήρωση στην Α' φάση;

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2329 στις: Αύγουστος 30, 2011, 10:33:01 πμ »
de se sumferei na fugeis a fash gt tha pas makrua...egw eimai 787 kai persu efuga b fash...kai pali makrua piga...protime na fugw g fash gt vgenoun teleies peioxes....persu pou se piran?poia fash?
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2330 στις: Αύγουστος 30, 2011, 10:40:03 πμ »
de se sumferei na fugeis a fash gt tha pas makrua...egw eimai 787 kai persu efuga b fash...kai pali makrua piga...protime na fugw g fash gt vgenoun teleies peioxes....persu pou se piran?poia fash?
Με πήραν 20/10 στη Δ΄Αρκαδίας. 2,5 ώρες από Αθήνα (με τσίτα το γκάζι, οκ...) αλλά το σχολείο ήταν ΚΑΙ δυσπρόσιτο με 9 μόρια. Φέτος στις προτιμήσεις έχω βάλει στις 18 πρώτες θέσεις Αθήνα κ λοιπή Αττική κ μετά .....το χάος, κ εννοείται το κουτάκι με το οποίο αποδέχομαι διορισμό βασικά όπου να'ναι...

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2331 στις: Αύγουστος 30, 2011, 10:43:52 πμ »
wx ki esu mia xara piges!!emena me pire h b fash a/mia apo to kouti xania alla tpothetithika sta sfakia se sysprosito..fusika emena xania..1.15 dromos....fetos omws evala mono 30 perioxes a/mia kai tpt allo...euxomai oti kaluetro...padws de sumferei na vazoume kouti pleon..
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος AnnaB

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4178
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2332 στις: Αύγουστος 30, 2011, 10:50:32 πμ »
η μικρη μου παντως την εχει μαθει και οποτε τη βλεπει φωναζει "Μαμα, ελα. στην τηλεοραση ειναι εκεινη η χαζη που με το που την βλεπεις γινεσαι πρασινη κι αρχιζεις και βριζεις!¨ 8)

Από μικρό, μαθαίνεις την αλήθεια!
Όσα κομμάτια και αν μπορέσεις να ενώσεις,
δεν θα σου φτάσουν μια στιγμή για να με νιώσεις...

https://www.youtube.com/watch?v=4rU6GYvCqOA

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2333 στις: Αύγουστος 30, 2011, 10:52:30 πμ »
wx ki esu mia xara piges!!emena me pire h b fash a/mia apo to kouti xania alla tpothetithika sta sfakia se sysprosito..fusika emena xania..1.15 dromos....fetos omws evala mono 30 perioxes a/mia kai tpt allo...euxomai oti kaluetro...padws de sumferei na vazoume kouti pleon..
Αναρωτιέμαι ΠΟΤΕ θα ανανεωθούν οι ρημαδοπίνακες!!! Ούτε μαθήματα δε μπορώ να κανονίσω έτσι!!

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 615
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση (ΠΕ 06)
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2334 στις: Αύγουστος 30, 2011, 11:30:28 πμ »
wx ki esu mia xara piges!!emena me pire h b fash a/mia apo to kouti xania alla tpothetithika sta sfakia se sysprosito..fusika emena xania..1.15 dromos....fetos omws evala mono 30 perioxes a/mia kai tpt allo...euxomai oti kaluetro...padws de sumferei na vazoume kouti pleon..
Αναρωτιέμαι ΠΟΤΕ θα ανανεωθούν οι ρημαδοπίνακες!!! Ούτε μαθήματα δε μπορώ να κανονίσω έτσι!!
τι σχέση έχουν οι πίνακες με τα μαθήματα???  ??? ???

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2335 στις: Αύγουστος 30, 2011, 11:41:17 πμ »
wx ki esu mia xara piges!!emena me pire h b fash a/mia apo to kouti xania alla tpothetithika sta sfakia se sysprosito..fusika emena xania..1.15 dromos....fetos omws evala mono 30 perioxes a/mia kai tpt allo...euxomai oti kaluetro...padws de sumferei na vazoume kouti pleon..
Αναρωτιέμαι ΠΟΤΕ θα ανανεωθούν οι ρημαδοπίνακες!!! Ούτε μαθήματα δε μπορώ να κανονίσω έτσι!!
τι σχέση έχουν οι πίνακες με τα μαθήματα???  ??? ???
Δέν ξέρω άν κ πόσα ιδιαίτερα μπορώ να αναλάβω, αυτό εννοώ! Για φροντιστήριο ούτε λόγος, πέρυσι τους άφησα στην αρχή της χρονιάς με 22 ώρες πρόγραμμα κ όλα τα τμήματα για πτυχίο, δεν ξαναμπαίνω σε αυτή τη διαδικασία.

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 615
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση (ΠΕ 06)
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2336 στις: Αύγουστος 30, 2011, 11:51:22 πμ »
Αααα!νόμιζα οι ανανεωμένοι πίνακες αναπληρωτών!μάλλον εννοείς πότε θα αρχίσουν να μας καλούν...οκ!πάντως κ εγώ δεν έβαλα ναι στο κουτάκι. Πλέον πρέπει να σταθμίζουμε προσεκτικά όλους τους παράγοντες, επαγγελματικούς κ προσωπικούς. Πέρυσι με είχαν προσπεράσει αρχικά αλλά μετά άνοιξε θέση πολύ κοντά στο σπίτι μου! καλή τοποθέτηση σε όλους μας κ φέτος!Μέχρι τότε (υπολογίζω αρχές Οκτώβρη για μένα), ας χαλαρώσουμε...

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2337 στις: Αύγουστος 30, 2011, 11:56:53 πμ »
Πέρυσι με είχαν προσπεράσει αρχικά αλλά μετά άνοιξε θέση πολύ κοντά στο σπίτι μου!
Παράθεση

Και εμένα υπήρχαν θέσεις κοντα στο σπίτι μου, αλλά ΠΟΤΕ δεν άνοιξαν τις θέσεις!!!
Τα αγγλικά μαλλον είναι απο τα μη σημαντικά μαθήματα....

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 803
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 790
Σύνολο: 801

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.141 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.