*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 850774 φορές)

0 μέλη και 25 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος katkat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1469
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Fail...Fail again...Fail better...
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3178 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:44:31 μμ »
Και τωρα που ολοι τακτοποιηθηκαν στα σχολεια .......περιμενουν τελευταιες και ιδρωμενες εμας τις Αγγλικουδες ...να μπουμε με τα καλλη μας και να κανουμε τη διαφορα ....... ;D ;D ;D
H ισχνή υπόσταση κίβδηλος οβολός της τόσο ξεχωριστής γυναικείας σου φύσις ....

http://www.youtube.com/watch?v=R4ELgxaj1ds

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:17:53 »

Αποσυνδεδεμένος aphrodite

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 473
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση! ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3179 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:48:27 μμ »
Α, γεια σου!! Δεν το είχα σκεφτεί! Πάντα πηγαίνω παντού τελευταία για να κάνω εντύπωση (η αλήθεια είναι ότι απλά αργώ!!) και φέτος έσκασα που δεν ήμουν εκεί πρώτη!! Τι το θες; Τελευταία! Ν' ανοίξω την πόρτα και να κάνω εμφάνιση με καπνούς (που θα 'χω σκάσει απ' το κακό μου) και προβολείς (γιατί νύχτα θα μας στείλουν κι εμάς). Bollywood εμφάνιση, me likey!!!  :D

Αποσυνδεδεμένος katkat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1469
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Fail...Fail again...Fail better...
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3180 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:50:38 μμ »
Ετσι ειναι αμα εισαι καλλονη  ;D ολοι πρεπει να σε θαυμασουν ....γι αυτο κρατηθειτε ερχομαστε ..........γρρρρρρρ ;D ;D ;D
H ισχνή υπόσταση κίβδηλος οβολός της τόσο ξεχωριστής γυναικείας σου φύσις ....

http://www.youtube.com/watch?v=R4ELgxaj1ds

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3181 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:51:13 μμ »
Α, γεια σου!! Δεν το είχα σκεφτεί! Πάντα πηγαίνω παντού τελευταία για να κάνω εντύπωση (η αλήθεια είναι ότι απλά αργώ!!) και φέτος έσκασα που δεν ήμουν εκεί πρώτη!! Τι το θες; Τελευταία! Ν' ανοίξω την πόρτα και να κάνω εμφάνιση με καπνούς (που θα 'χω σκάσει απ' το κακό μου) και προβολείς (γιατί νύχτα θα μας στείλουν κι εμάς). Bollywood εμφάνιση, me likey!!!  :D

ομολογω οτι δεν την ειχα σκεφτει αυτη την εκδοχη. τοσος καπνος βγαινει ακομα και απο τ'αυτια μου...μην παει χαμενος!
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:17:53 »

Αποσυνδεδεμένος stella19

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 186
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3182 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:33:20 πμ »
Καλά βρε παιδιά τι έγινε τις τελευταίες ώρες; Πήγα για ένα ποτάκι και μόλις γύρισα έπεσε βροχή προσλήψεων. Ποιούς δεν πήραν μόνο;

Αποσυνδεδεμένος evita_thess

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3183 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:38:20 πμ »
και εγώ το ίδιο.Μόλις γύρισα απο χαλαρό ποτάκι και είδα την βροχή προσλήψεων.Δεν πειράζει girls, λάμπουμε δια της απουσίας μας  ;)

Αποσυνδεδεμένος stella19

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 186
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3184 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:40:58 πμ »
Κρίμα που Θεατρικής τέχνης πήραν μόνο 43 άτομα...κλαψ κλαψ

Εμάς μας έχουν γραμμένους...ελπίζω να το καταλάβαμε όλοι πλέον.

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3185 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 01:03:20 πμ »
...στα παλια τους τα παπουτσια. να μην πω που αλλου και με κοψει η λογοκρισια.
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος englishteacher06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3186 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 11:16:14 πμ »
Καλημερα στην αγαπημενη παρεα του pde ....τι κανετε ? πως ξυπνησατε ? :D :D :D :D :D καλα μολις μπηκα στο forum επαθα σοκ... :o :o :o :o :o :o :o :o :o
τι ατελειωτες προσληψεις χθες το βραδυ !!!  ??? ??? ??? ??? ??? ??? Σε ολες σχεδον τις κατηγοριες και ειδικοτητες ??? σκιστηκε το συστημα να δινει κενα και να ανεβαζουν πινακες ! Θα παθε ολος ο λαος που περιμενε πλακα....δεκαδες εκατονταδες !!!  ??? ??? ??? ???
 Αλλα οι μεγαλοι αποντες οι ξενογλωσσοι , οι πληροφορικοι και η τεχνικη εκπαιδευση...γιατι ετσι ?  :'( :'( :'( :'( :'(
εχουμε καμια πληροφορια ? Κανεις ??? Καμια ???

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3187 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:10:12 μμ »
ας βγαλουν επιτελους της α/βαθμιας να παιρνουμε και μεις σειρα. αντε γιατι σε λιγο τριτεκνη θα καταντησω απο κει που δεν το περιμενα!  :o
;D ;D ;D Τι ακριβώς εννοείς;  ;D ;D ;D

να καλεσουν ολους εσας που περιμενετε και απο α/βαθμια, μιας και της εχουν δωσει προτεραιοτητα, για να βγει μετα και η φαση στη β/βαθμια για οσους περιμενουμε αποκλειστικα εκεινη γιατι με το τοσο περιμενε φετος μας γκαστρωσαν και θα κανω οχι ενα αλλα διδυμα!!! δυο κι ενα που εχω ηδη...κατευθειαν τριτεκνη!  ;D
Aαα, είπα και γω, ήξερα ότι έχεις ένα παιδί, αναρωτιόμουν πώς θα πας κατευθείαν για τρίτο!  ??? ??? ???
Και γω έχω δηλώσει Δευτεροβάθμια, αλλά το κόβω δύσκολο, δυστυχώς...   :( :( :(
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3188 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:12:13 μμ »
Κοντά 6000 (5993). Είναι που δεν υπήρχαν κενά. Πονηρούλα Γιώτα, θα πας για τρίτεκνη τσακ μπαμ διορισμός ε?  ;D ;D ;D

δε θελω ρε συ να μπω σ'αλλες κατηγοριες και πινακες...φτανει σε τοσους που ειμαι!!!
Κι όμως! Ο πιο αποτελεσματικός και γρήγορος τρόπος είναι η τριτεκνία ή ακόμη καλύτερα η πολυτεκνία!
Βράσε και τους ΑΣΕΠ και τις προυπηρεσίες, άλλα μετράνε!!!  ;) ;) ;)
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3189 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:18:18 μμ »
Καλημερα στην αγαπημενη παρεα του pde ....τι κανετε ? πως ξυπνησατε ? :D :D :D :D :D καλα μολις μπηκα στο forum επαθα σοκ... :o :o :o :o :o :o :o :o :o
τι ατελειωτες προσληψεις χθες το βραδυ !!!  ??? ??? ??? ??? ??? ??? Σε ολες σχεδον τις κατηγοριες και ειδικοτητες ??? σκιστηκε το συστημα να δινει κενα και να ανεβαζουν πινακες ! Θα παθε ολος ο λαος που περιμενε πλακα....δεκαδες εκατονταδες !!!  ??? ??? ??? ???
 Αλλα οι μεγαλοι αποντες οι ξενογλωσσοι , οι πληροφορικοι και η τεχνικη εκπαιδευση...γιατι ετσι ?  :'( :'( :'( :'( :'(
εχουμε καμια πληροφορια ? Κανεις ??? Καμια ???
Κοιτάξτε, πιστεύω ότι μας αφήνουν τελευταίους επειδή θα'μαστε πολλοί, οπότε θα'ναι μεγάλη η φάση και κοιτούν να εξοικονομήσουν όσο γίνεται περισσότερους από Δευτεροβάθμια.
Και έχω την αίσθηση επίσης ότι θα'μαστε μέσω ΕΣΠΑ, το οποίο έπεται των κανονικών αναπληρωτών...

Αλλά άλλο θέλω να ρωτήσω εγώ: μπορεί κάποιος να μου πει ΤΙ ΩΡΑ βγήκαν αυτές οι προσλήψεις χτες βράδυ;

Μ'αρέσει που 9-10 το βράδυ ελέγχω, λέω, μέχρι τώρα θα είχε βγει κάτι και μπαίνω σήμερα το πρωί και βλέπω αυτά!
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3190 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:33:20 μμ »
Καλημερα στην αγαπημενη παρεα του pde ....τι κανετε ? πως ξυπνησατε ? :D :D :D :D :D καλα μολις μπηκα στο forum επαθα σοκ... :o :o :o :o :o :o :o :o :o
τι ατελειωτες προσληψεις χθες το βραδυ !!!  ??? ??? ??? ??? ??? ??? Σε ολες σχεδον τις κατηγοριες και ειδικοτητες ??? σκιστηκε το συστημα να δινει κενα και να ανεβαζουν πινακες ! Θα παθε ολος ο λαος που περιμενε πλακα....δεκαδες εκατονταδες !!!  ??? ??? ??? ???
 Αλλα οι μεγαλοι αποντες οι ξενογλωσσοι , οι πληροφορικοι και η τεχνικη εκπαιδευση...γιατι ετσι ?  :'( :'( :'( :'( :'(
εχουμε καμια πληροφορια ? Κανεις ??? Καμια ???
Κοιτάξτε, πιστεύω ότι μας αφήνουν τελευταίους επειδή θα'μαστε πολλοί, οπότε θα'ναι μεγάλη η φάση και κοιτούν να εξοικονομήσουν όσο γίνεται περισσότερους από Δευτεροβάθμια.
Και έχω την αίσθηση επίσης ότι θα'μαστε μέσω ΕΣΠΑ, το οποίο έπεται των κανονικών αναπληρωτών...

Αλλά άλλο θέλω να ρωτήσω εγώ: μπορεί κάποιος να μου πει ΤΙ ΩΡΑ βγήκαν αυτές οι προσλήψεις χτες βράδυ;

Μ'αρέσει που 9-10 το βράδυ ελέγχω, λέω, μέχρι τώρα θα είχε βγει κάτι και μπαίνω σήμερα το πρωί και βλέπω αυτά!

πολυ στραβα ξυπνησαμε συνονοματη και να δουμε πως θα στρωσουμε.
καλα βρε αρκουδιτσα βγαινεις απο τις 10? τα παιδια στο υπουργειο βαραν υπερωριες και συ πινεις ρακιες?
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3191 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:38:34 μμ »
νομιζω αργουν γιατι ακομα δεν ξερουν τι τους γινεται με τις αποσπασεις, τοποθετησεις, αυτους που περισσευουν απο την β΄βαθμια κ θελουν να τους μεταφερουν στην α΄βαθμια. κ ναι ακομα δεν εχουν τελειωσει με αυτα σε 2 νομους που ξερω. στο δημοτικο σχολειο του ανηψιου μου ακομα δεν εχουν φτιαξει τα τμηματα(σχολειο που συγχωνευτηκε). περιμενουν δασκαλους για να δημιουργησουν 3ο τμημα σε καποιες ταξεις. ειναι μπαχαλο ακομα!

κ ποση υπομονη να κανετε θα μου πεις!  :-\ δυστυχως δεσμιοι της ανικανοτητας τους! δεν μπορει ομως μεχρι τελη του μηνα θα γινει στην α'βαθμια μια μεγαλη α' φαση.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162169
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 805
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 23
Επισκέπτες: 768
Σύνολο: 791

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.06 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.