*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 848640 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sofikititi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 436
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4704 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:22:39 μμ »
καλημερα και καλη τυχη σε ολους!!!!!!!!! σημερα εχει παρει φωτια το φορουμ μας βλεπω!!!!

catwoman  η οποιος αλλος μπορει να γνωριζει μηπως η ξαδερφη σου εχει πει τι ωρα περιπου θα βγουν???οντως θα βγουν μεσημερι η θα κανουν πουλακια τα ματια μας κολλημενα στην οθονη μεχρι αργα το βραδυ( που ειναι και λατρεμενη ωρα)???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:06:14 »

Αποσυνδεδεμένος marilou18

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4705 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:24:03 μμ »
να σας πω και εγω κατι να ευθυμησετε..............σημερα στα ιεκ του οαεδ και στην επας μου ανακοινωσαν οτι τις ωρες που ειχαν προκυρηχθει θα τις παρει η καθηγητρια μονιμη των γαλλικων για να συμπληρωσει ωραριο, η συναδελφος των γαλλικων εχει επαρκεια στα αγγλικα και οχι πτυχιο αγγλικης φιλολογιας. Το θεωρησα παρανομο και τηλ στα κεντρικα του οαεδ στην αθηνα και μου ειπαν οτι ισχυει 3 και 4 αναθεση σε επαρκειουχους....................επομενως τα συμπερασματα δικα σας για το τι προκειται να συμβει στο κοντινο μελλον με τους αλλους καθηγητες διαφορετικων ειδικοτητων οι οποιοι με την επαρκεια θα μπορουν να κανουν και επισημα αγγλικα στα δημοσια σχολεια. Οποιος/α ενδιαφερεται να τα ακουσει για την νομιμοτητα απο την υπευθυνη στην αθηνα μπορει να μου στειλει στο προσωπικο μου email μυνημα και να του δωσω το τηλεφωνο της υπευθυνης καθως και τα στοιχεια μου

Αμ τα έλεγε ο κυριούλης, ε μπόττλε οβ τίτσερζ φορ δε τιτσερζ...
Την επάρκεια τελικά δε την εφόνευσε ο γνωστός Επαρκειοφονιάς?

εδώ γελάμε!!!
All the world's a stage and all the men and women merely players; they have their exits and their entrances. And one man in his time plays many parts, his acts being seven ages.

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4706 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:27:13 μμ »
αντε ρε παιδι γιατι εμεις οι ακουτακοι θα παθουμε συγκοπη οπου να'ναι..

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2600
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4707 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:29:43 μμ »
καλημερα και καλη τυχη σε ολους!!!!!!!!! σημερα εχει παρει φωτια το φορουμ μας βλεπω!!!!

catwoman  η οποιος αλλος μπορει να γνωριζει μηπως η ξαδερφη σου εχει πει τι ωρα περιπου θα βγουν???οντως θα βγουν μεσημερι η θα κανουν πουλακια τα ματια μας κολλημενα στην οθονη μεχρι αργα το βραδυ( που ειναι και λατρεμενη ωρα)???
δεν εχει επικοινωνησει ακομα...αν ηξερε ακριβως ωρα , θα ειχε στειλει μνμ. δεν θελω να την ενοχλω στην δουλεια.... αν μου στειλει κατι νεοτερο , θα σας ενημερωσω.!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:06:14 »

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4708 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:32:22 μμ »
καλημερα και καλη τυχη σε ολους!!!!!!!!! σημερα εχει παρει φωτια το φορουμ μας βλεπω!!!!

catwoman  η οποιος αλλος μπορει να γνωριζει μηπως η ξαδερφη σου εχει πει τι ωρα περιπου θα βγουν???οντως θα βγουν μεσημερι η θα κανουν πουλακια τα ματια μας κολλημενα στην οθονη μεχρι αργα το βραδυ( που ειναι και λατρεμενη ωρα)???
δεν εχει επικοινωνησει ακομα...αν ηξερε ακριβως ωρα , θα ειχε στειλει μνμ. δεν θελω να την ενοχλω στην δουλεια.... αν μου στειλει κατι νεοτερο , θα σας ενημερωσω.!

Σιγά μην μας πουν και ώρα βρε παιδιά...εδώ δεν έχουμε πετύχει την μέρα ακόμα! :P
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4709 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:43:18 μμ »
Απο το υπουργειο η πληροφορια πριν λιγα λεπτα (μεσω της γνωστης μου που δουλευει εκει:
Μάλλον εντος της ημερας θα ανακοινωθουν οι αναπληρωτες Αγγλικης και Φιλολογων. Ο αριθμος δυστυχως μικρος και για τις 2 κατηγοριες.
Θα επανελθω με νεωτερα.Δυστυχως ετσι εχουν τα πραγματα.

(αριθμο μου ειπε, αλλα δεν χρειαζεται να σας αγχωσω ακομα περισσοτερο,μιας και δεν ολοκληρωθηκε η διαδικασια)
Πανω κατω αυτα που εχουν κατα καιρους ειπωθει.
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4710 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:43:53 μμ »
να σας πω και εγω κατι να ευθυμησετε..............σημερα στα ιεκ του οαεδ και στην επας μου ανακοινωσαν οτι τις ωρες που ειχαν προκυρηχθει θα τις παρει η καθηγητρια μονιμη των γαλλικων για να συμπληρωσει ωραριο, η συναδελφος των γαλλικων εχει επαρκεια στα αγγλικα και οχι πτυχιο αγγλικης φιλολογιας. Το θεωρησα παρανομο και τηλ στα κεντρικα του οαεδ στην αθηνα και μου ειπαν οτι ισχυει 3 και 4 αναθεση σε επαρκειουχους....................επομενως τα συμπερασματα δικα σας για το τι προκειται να συμβει στο κοντινο μελλον με τους αλλους καθηγητες διαφορετικων ειδικοτητων οι οποιοι με την επαρκεια θα μπορουν να κανουν και επισημα αγγλικα στα δημοσια σχολεια. Οποιος/α ενδιαφερεται να τα ακουσει για την νομιμοτητα απο την υπευθυνη στην αθηνα μπορει να μου στειλει στο προσωπικο μου email μυνημα και να του δωσω το τηλεφωνο της υπευθυνης καθως και τα στοιχεια μου

Αμ τα έλεγε ο κυριούλης, ε μπόττλε οβ τίτσερζ φορ δε τιτσερζ...
Την επάρκεια τελικά δε την εφόνευσε ο γνωστός Επαρκειοφονιάς?

εδώ γελάμε!!!

Άρχισε να ξυπνάει ο κόσμος... αλλά απ' ότι φαίνεται ο "Επαρκειοφονιάς" τη δουλειά του την έκανε πλέον.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος spis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4711 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:48:32 μμ »
Απο το υπουργειο η πληροφορια πριν λιγα λεπτα (μεσω της γνωστης μου που δουλευει εκει:
Μάλλον εντος της ημερας θα ανακοινωθουν οι αναπληρωτες Αγγλικης και Φιλολογων. Ο αριθμος δυστυχως μικρος και για τις 2 κατηγοριες.
Θα επανελθω με νεωτερα.Δυστυχως ετσι εχουν τα πραγματα.

(αριθμο μου ειπε, αλλα δεν χρειαζεται να σας αγχωσω ακομα περισσοτερο,μιας και δεν ολοκληρωθηκε η διαδικασια)
Πανω κατω αυτα που εχουν κατα καιρους ειπωθει.


Πλησιάζει τουλάχιστον ο αριθμός αυτός για τους ΠΕ06 τον αριθμό του Μπράτη??

Αποσυνδεδεμένος fgtn

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4712 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:50:17 μμ »
Ποιος λεει ψεμματα επιτελους? Μικρος αριθμος,μεγαλος αριθμος, μας κουρασαν. ο καθενας οτι ακουει το γραφει. Δεν πιστευω κανενα πια.

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4713 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:55:09 μμ »
Ντιαρ Μαρκος πες μας τον αριθμο μην περιμενουμε αδικα εμεις οι οχι πολυ ψηλα στον πινακα.κριμα ειναι..

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4714 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:56:03 μμ »
Ποιος λεει ψεμματα επιτελους? Μικρος αριθμος,μεγαλος αριθμος, μας κουρασαν. ο καθενας οτι ακουει το γραφει. Δεν πιστευω κανενα πια.
Παιδιά εντάξει κανέναν δεν είναι να πιστεύεις.Σε όλα τα μηνύματα γράφουν για μεγάλο αριθμό, τώρα λένε για μικρό?Αφού το πρωί τηλεφώνησε η άλλη συνάδελφος.
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4715 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:56:25 μμ »
Απο το υπουργειο η πληροφορια πριν λιγα λεπτα (μεσω της γνωστης μου που δουλευει εκει:
Μάλλον εντος της ημερας θα ανακοινωθουν οι αναπληρωτες Αγγλικης και Φιλολογων. Ο αριθμος δυστυχως μικρος και για τις 2 κατηγοριες.
Θα επανελθω με νεωτερα.Δυστυχως ετσι εχουν τα πραγματα.

(αριθμο μου ειπε, αλλα δεν χρειαζεται να σας αγχωσω ακομα περισσοτερο,μιας και δεν ολοκληρωθηκε η διαδικασια)
Πανω κατω αυτα που εχουν κατα καιρους ειπωθει.
Ευχαριστούμε Μαρκο!!!  :D :D
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος sofikititi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 436
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4716 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:57:10 μμ »
κυριε Μαρκο,, δεν ειναι δικαιο αυτο που κανετε!!!!!μας πετας καλα καλα τη βομβα και μας αφηνεις στην ημιμαθεια!!!!!και εσυ γνωριζεις καλα οτι η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια!!!!!!! πες μας τουλαχιστον εναν αριθμο στο περιπου!!!!!να ξερουμε κι εμεις που αρχιζουμε δειλα δειλα να ετοιμαζομαστε τι να κανουμε!!!!

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #4717 στις: Οκτώβριος 13, 2011, 12:58:38 μμ »
Ντιαρ Μαρκος πες μας τον αριθμο μην περιμενουμε αδικα εμεις οι οχι πολυ ψηλα στον πινακα.κριμα ειναι..

Δεν είναι ανάγκη να απογοητευόμαστε ή να χαιρόμαστε άδικα.Άστο, ότι είναι να γίνει θα γίνει.
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161869
  • Σύνολο θεμάτων: 19234
  • Σε σύνδεση σήμερα: 507
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 20
Επισκέπτες: 401
Σύνολο: 421

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.078 δευτερόλεπτα. 32 ερωτήματα.