*

Αποστολέας Θέμα: νεότερα για ΠΕΟ7  (Αναγνώστηκε 200947 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sofiagexa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 07
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #252 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 03:31:41 μμ »
Δεν έχεις αι άδικο!Πήγα κάποια στιγμή στη Αθμια  τον Απρίλιο για κάποια δουλειά και τους έβλεπα να παίζουν πρόσωπα ζώα φυτά!Το οτι εμφανίστηκα βέβαια δεν τους πτόησε.Ήρθε ένας υπάλληλος να με εξυπήρετήσει (πάλι καλά) και οι υπόλοιποι συνέχιζαν απτόητοι το παιχνίδι τους.Σχεδόν αισθάνθηκα τύψεις που τους διέκοψα

 :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X
Λάμπει μέσα μου κείνο που αγνοώ... Μα ωστόσο λάμπει...
(Οδ. Ελύτης)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:52:47 »

Αποσυνδεδεμένος christa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #253 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 03:45:08 μμ »
Hallo...μήπως έχουμε κατι νεότερο για τη β φάση ΑΜΩ? Τέλη επόμενης βδομάδας?? για λόγους υγείας θα μαι εκτός Ελλάδoς κι έχω αγχωθεί πολύ...Dankeeeeeeeeeee!!! :-\
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 17, 2010, 03:47:28 μμ από christa »

Αποσυνδεδεμένος Starzone

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 101
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #254 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 03:50:08 μμ »
Christa, πηρα σημερα τηλεφωνο, μου ειπαν οτι δεν εχουν καποιο νεοτερο. Θα γίνει ομως σιγουρα Β' φαση, χωρίς να ξέρουν το πότε. Αναμένουμε...! 

Αποσυνδεδεμένος christa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #255 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 03:53:49 μμ »
Christa, πηρα σημερα τηλεφωνο, μου ειπαν οτι δεν εχουν καποιο νεοτερο. Θα γίνει ομως σιγουρα Β' φαση, χωρίς να ξέρουν το πότε. Αναμένουμε...! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ...αναμονή λοιπόν...αντε να δούμε ως πότε  >:(

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:52:47 »

Αποσυνδεδεμένος daf

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 146
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #256 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 06:18:53 μμ »
Μα δεν σχηματίζονται σε όλα τα σχολεία τμήματα γερμανικών.Δηλαδή μπορεί τη μία χρονιά να βγει τμήμα και την επόμενη όχι...άρα να υπάρχει μόνο μια ΣΤ.Όπως έχει τύχει να είναι 60 παιδιά στη ΣΤ και να βγουν 3 τμήματα ξένων γλωσσών....
Φυσικά ... εμένα μου έχει τύχει σε 1 σχολείο να έχω 2 ωρες, επειδή μόνο στη μια τάξη δημιουργήθηκε τμήμα Γερμανικών. Δεν είναι και τόσο περίεργο, αφου το μάθημά μας είναι επιλογής και μόνο αν συμπληρωθεί ο απαιτούμενος αριθμός μαθητων γίνεται τμήμα. 
ΠΕ07

Αποσυνδεδεμένος DreamOn

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 35
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #257 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 06:29:44 μμ »
ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ; ΠΡΟΣΕΞΤΕ

1) ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΑ ΠΟΣΟΥΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΥΣ ΠΗΡΕ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕ05 ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕ07. ΠΗΡΕ 2000+.
2) ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΕ ΜΟΛΙΣ 400 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΑ ΕΧΕΙ ΤΙΓΚΑΡΕΙ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟΥΣ. ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΨΑΞΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΔΕΙΤΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ. ΣΤΗ Β ΦΑΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΤΟ 1/3.
3) ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΜΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΕΣΠΑ. ΚΟΙΝΩΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΠΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΘΕΣΟΥΝ ΣΕ ΑΔΙΟΡΙΣΤΟΥΣ, ΑΦΟΥ ΠΗΡΑΝ ΜΟΝΙΜΟΥΣ.
4) ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ, ΑΥΤΟΙ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ.
5) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΟΡΘΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ Β/ΘΜΙΑΣ Η ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΙ ΛΕΤΕ; ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΟΥΜΕ; ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙ, ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ ΣΤΑ 40 ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ. ΠΕΡΥΣΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΟΥΣΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΡΓΟΥΣ.

Αποσυνδεδεμένος daf

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 146
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #258 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 06:34:18 μμ »
Επίσης η Α Αθήνας μας κάλεσε για ανάθεση σχολείων σήμερα. Μας έδωσαν στη διεύθυνση σχολεία σύμφωνα με τη σειρά μας στον πίνακα αλλά και κοινωνικά κριτηρια. 3τεκνοι, εγγαμοι κτλ δλδ προηγήθηκαν. Όλοι πάντως πήγαμε στην πρώτη επιλογή γραφείου και νομίζω πως υπάρχουν ακόμα κενά, αν και το πρόγραμμα δε βγαίνει και πολύ εύκολα... Εγω προσωπικά ακόμα δεν έχω βρει τα σχολεία για να συμπληρώσω ώρες και τη Δευτέρα πρέπει να ξαναπάω απο το γραφείο... :-\ Επίσης εμαθα τα ακόλουθα: 1. η μισθοδοσία μας θα γίνεται πλέον από τις Διευθύνσεις και οχι απο τα γραφεία, όπως συνέβαινε μέχρι πέρσι 2. Θα πληρωνόμαστε αργίες, Χ-γεννα κτλ κατ' αντιστοιχία πάντα με το μισθό του ΑΚΩ (δλδ ενας ΑΜΩ με 14 ωρες θα έχει μισθό περίπου 700 ευρω)  3. Προσοχή!!! Ρωτήστε στις Διευθύνσεις σας για την ασφάλιση. Η δική μας, μας ανέφερε πως μάλλον....  Τα ένσημά μας θα μπαίνουν κατ αναλογία με αυτά που μπαίνουν σε έναν ΑΚΩ άσχετα με τις μέρες τις οποίες εργαζόμαστε ... Θα το διασταυρώσω τη Δευτέρα και θα σας πω!  
Αυτάαααα.
Frohes Wochenende ;)  
ΠΕ07

Αποσυνδεδεμένος k_elina54

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #259 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 07:15:32 μμ »
Daf πόσες ώρες σας έδωσαν?για να ξέρουμε τι να περιμένουμε

Αποσυνδεδεμένος nellynelly

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 304
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #260 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 07:37:14 μμ »
Ξεκινάνε από 14ωρα όμως δεν είναι και πολύ πρόθυμοι...αν κατάλαβα καλά,λίγοι θα τα πάρουν...το ίδιο άκουσα και για άλλες διευθύνσεις.Πάντως και για το μισθό δεν ήταν βέβαιοι,ούτε αν μετράει η μέρα που μας κάλεσαν ως πρώτη μέρα πληρωμής.

Αποσυνδεδεμένος k_elina54

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #261 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 07:39:37 μμ »
Οκ ευαχαριστώ πολύ

Αποσυνδεδεμένος DreamOn

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 35
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #262 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 07:57:19 μμ »
Παιδιά, το ξαναβάζω γιατί μόνο μια μου απάντησε και θέλω να το έχω ψηλά να το δουν όλοι. Μιλάμε για πολιτικό σκάνδαλο και εμείς τα θύματα. Συγγνώμη για την επανάληψη, ε; Είναι θέμα ζωής.

ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ; ΠΡΟΣΕΞΤΕ

1) ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΑ ΠΟΣΟΥΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΥΣ ΠΗΡΕ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕ05 ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕ07. ΠΗΡΕ 2000+.
2) ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΕ ΜΟΛΙΣ 400 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΑ ΕΧΕΙ ΤΙΓΚΑΡΕΙ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟΥΣ. ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΨΑΞΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΔΕΙΤΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ. ΣΤΗ Β ΦΑΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΤΟ 1/3.
3) ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΜΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΕΣΠΑ. ΚΟΙΝΩΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΠΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΘΕΣΟΥΝ ΣΕ ΑΔΙΟΡΙΣΤΟΥΣ, ΑΦΟΥ ΠΗΡΑΝ ΜΟΝΙΜΟΥΣ.
4) ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ, ΑΥΤΟΙ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ.
5) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΟΡΘΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ Β/ΘΜΙΑΣ Η ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΙ ΛΕΤΕ; ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΟΥΜΕ; ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙ, ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ ΣΤΑ 40 ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ. ΠΕΡΥΣΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΟΥΣΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΡΓΟΥΣ.

Αποσυνδεδεμένος maritina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 226
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #263 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 08:01:23 μμ »
Παιδιά, το ξαναβάζω γιατί μόνο μια μου απάντησε και θέλω να το έχω ψηλά να το δουν όλοι. Μιλάμε για πολιτικό σκάνδαλο και εμείς τα θύματα. Συγγνώμη για την επανάληψη, ε; Είναι θέμα ζωής.

ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ; ΠΡΟΣΕΞΤΕ

1) ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΑ ΠΟΣΟΥΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΥΣ ΠΗΡΕ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕ05 ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕ07. ΠΗΡΕ 2000+.
2) ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΕ ΜΟΛΙΣ 400 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΑ ΕΧΕΙ ΤΙΓΚΑΡΕΙ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟΥΣ. ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΨΑΞΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΔΕΙΤΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ. ΣΤΗ Β ΦΑΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΤΟ 1/3.
3) ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΜΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΕΣΠΑ. ΚΟΙΝΩΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΠΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΘΕΣΟΥΝ ΣΕ ΑΔΙΟΡΙΣΤΟΥΣ, ΑΦΟΥ ΠΗΡΑΝ ΜΟΝΙΜΟΥΣ.
4) ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ, ΑΥΤΟΙ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ.
5) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΟΡΘΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ Β/ΘΜΙΑΣ Η ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΙ ΛΕΤΕ; ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΟΥΜΕ; ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙ, ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ ΣΤΑ 40 ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ. ΠΕΡΥΣΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΟΥΣΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΡΓΟΥΣ.
Συμφωνω σε οτι λες....αν θες κανε δημοσιευση στο tromaktiko.....καποιοι θα το δουν.....

Αποσυνδεδεμένος DreamOn

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 35
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #264 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 08:02:49 μμ »
Ετοιμάζω το κείμενο, Μαριτίνα. Απλά καλώ εδώ για μαζικοτητα. Να το κάνουμε θέμα μπας και πάρει πίσω τους μόνιμους.

Αποσυνδεδεμένος maritina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 226
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #265 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 08:04:23 μμ »
Αν θες υπογραφω και με τ ονομα μου....μακαρι να το κανουν ολοι αυτο......

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162176
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 13
Επισκέπτες: 716
Σύνολο: 729

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.095 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.