*

Αποστολέας Θέμα: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;  (Αναγνώστηκε 39988 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Aleka T.

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #126 στις: Νοέμβριος 01, 2010, 11:17:50 μμ »
Στο Ηράκλειο (2ο γραφείο) πληρωθήκαμε σήμερα το απόγευμα!!
επιτέλους!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:20:45 »

Αποσυνδεδεμένος silken

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #127 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 08:54:01 πμ »
Θεσσαλονίκη (2ο γραφειο)με ενημέρωσαν για τέλη Νοέμβρη.Έλεος ... γιατί αυτη η διαφορά μεταξύ γραφείων;Αλλου εγκρίθηκαν οι πληρωμές και αλλού οχι;Κάτι συμβαίνει.

Αποσυνδεδεμένος LIAV

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #128 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 10:29:21 πμ »
Α'Πειραιά 3ο γραφείο πληρωθήκαμε χθες!!!

Αποσυνδεδεμένος baboulino

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 258
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #129 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 01:56:36 μμ »
η Δ αθήνας δεν έχει πληρωθεί...στα λόγια μάλλον μας πλήρωσαν...τόσο στο 4 γραφείο όσο και στη διεύθυνση...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:20:45 »

Αποσυνδεδεμένος eam

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 246
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #130 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 02:41:25 μμ »
Γρεβενά πληρωθήκαμε 29/9,απλά σήμερα το είδα  :-[

Αποσυνδεδεμένος Χριστίνα

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1569
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #131 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 03:05:36 μμ »
η Δ αθήνας δεν έχει πληρωθεί...στα λόγια μάλλον μας πλήρωσαν...τόσο στο 4 γραφείο όσο και στη διεύθυνση...

Ακριβώς .ΈΛΕΟΣ ποια με τις ανακρίβειες που λένε. Σήμερα μας είπαν....απο βδομάδα!

Αποσυνδεδεμένος trikie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 790
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #132 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 03:45:24 μμ »
Tι γίνεται ρε γ......το,όλοι πληρώνονται εκτός από μενα;;;;Πόσο γκαντέμω μπορεί να μαι;;;;;;;;Eγώ φταίω που τους είπα"παιδιά μη βιαστείτε,από χόμπι δουλεύω" ??? ???


Lila 76 επειδή είμαστε στο ίδιο γραφείο, τους πήρα τηλ χθές και μίλησα με τον εκκαθαριστή. Μου είπε μάλλον θα πληρωθούμε όλοι μαζί στις 13 Νοέμβρη. Μου ανέφερε ότι πρέπει να δώσει το ok η εφορία. Προσωπική μου γνώμη πως αν δεν πληρωθούμε  μέχρι τότε, πάμε για Δεκέμβρη στο δικό μας γραφείο.

Αποσυνδεδεμένος fiona

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 342
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω..........ελπιζω........
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #133 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 04:02:50 μμ »
silken εισαι στο δευτερο γραφειο στη θεσσαλονικη και σου ειπαν οτι θα σε πληρωσουν τελη νοεμβρη?εισαι σιγουρη?εγω ειμαι στο τεταρτο..πολυ περιεργο...να ρωτησω και κατι ασχετο με αυτο θεμα?αυριο πληρωνουμε για να ψηφισουμε?πωταω γιατι περσι ειχα σκασει 50 ευρω

Αποσυνδεδεμένος roialim

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #134 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 05:08:02 μμ »
δεν πληρώνουμε για να ψηφίσουμε .Μάλλον τα 50€ ήταν η συνδρομή του συλλόγου. Συνήθως τα πέρνουν σε δύο δόσεις μία από το δώρο Χριστουγέννων και μία το Πάσχα...
άσε τα πράγματα να συμβαίνουν, το καθένα στον καιρό του, και μην προσπαθείς να σπρώξεις το ποτάμι....

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #135 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 05:10:28 μμ »
Tι γίνεται ρε γ......το,όλοι πληρώνονται εκτός από μενα;;;;Πόσο γκαντέμω μπορεί να μαι;;;;;;;;Eγώ φταίω που τους είπα"παιδιά μη βιαστείτε,από χόμπι δουλεύω" ??? ???


Lila 76 επειδή είμαστε στο ίδιο γραφείο, τους πήρα τηλ χθές και μίλησα με τον εκκαθαριστή. Μου είπε μάλλον θα πληρωθούμε όλοι μαζί στις 13 Νοέμβρη. Μου ανέφερε ότι πρέπει να δώσει το ok η εφορία. Προσωπική μου γνώμη πως αν δεν πληρωθούμε  μέχρι τότε, πάμε για Δεκέμβρη στο δικό μας γραφείο.
13 Νοέμβρη πέφτει Σάββατο!!!Ψέμματα λένε.Αυτό με την εφορία δεν το καταλαβαίνω....Και γιατί σε άλλους έδωσε το οκ και πληρώθηκαν και σε μας δεν το δίνουν;;;
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

Αποσυνδεδεμένος Deyna

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #136 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 06:12:11 μμ »
Γ' Αθηνών..πληρωθήκαμε σήμερα...Πεκ και ψήφους όμως δεν έχει..να μας κάνουν τη χάρη..

Αποσυνδεδεμένος elranna

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2313
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02, ΠΕ40- Μπορώ να ξαναγίνω μαθήτρια;
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #137 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 06:18:10 μμ »
Tι γίνεται ρε γ......το,όλοι πληρώνονται εκτός από μενα;;;;Πόσο γκαντέμω μπορεί να μαι;;;;;;;;Eγώ φταίω
13 Νοέμβρη πέφτει Σάββατο!!!Ψέμματα λένε.Αυτό με την εφορία δεν το καταλαβαίνω....Και γιατί σε άλλους έδωσε το οκ και πληρώθηκαν και σε μας δεν το δίνουν;;;

Το ΟΚ πρέπει να το δώσει το δημόσιο ταμείο, που πληρώνει. Το λέμε εφορία, γιατί συστεγάζεται με την εφορία. Δεν δίνει το ΟΚ, γιατί δεν έχει προλάβει να κοιτάξει αν είναι εντάξει τα χαρτιά ή τα χαρτιά δεν είναι εντάξει. Εάν τα χαρτιά είναι εντάξει, τότε είναι ζήτημα ημερών. Αν λείπουν χαρτιά... τότε καλό κουράγιο. Ξέρω περίπτωση που ένα σχολείο δεν πληρώθηκε, γιατί κάποιος δεν είχε προσκομίσει πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης, οπότε δεν μπορούσαν να φύγουν τα λεφτά και των υπολοίπων... Ας μην βρίζουμε πάντα τους άλλους, μερικές φορές κάνουμε και εμείς οι ίδιοι βλακείες.  ;)

Αποσυνδεδεμένος atherina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #138 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 08:30:40 μμ »
εγω παλι που ειμαι στο 5ο γραφειο γ αθηνων δεν εχω παρει τιποτα ακομα..15 νοεμβρη μου ειπαν!!σεπτεμβρης κ οκτωβρης!!δε θα εχω βενζινη για να παω στο νηπιαγωγειο αλλα ποιος νοιαζεται..

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πληρωθήκατε ΠΕ60 A' φάση;
« Απάντηση #139 στις: Νοέμβριος 02, 2010, 08:35:50 μμ »
Tι γίνεται ρε γ......το,όλοι πληρώνονται εκτός από μενα;;;;Πόσο γκαντέμω μπορεί να μαι;;;;;;;;Eγώ φταίω
13 Νοέμβρη πέφτει Σάββατο!!!Ψέμματα λένε.Αυτό με την εφορία δεν το καταλαβαίνω....Και γιατί σε άλλους έδωσε το οκ και πληρώθηκαν και σε μας δεν το δίνουν;;;

Το ΟΚ πρέπει να το δώσει το δημόσιο ταμείο, που πληρώνει. Το λέμε εφορία, γιατί συστεγάζεται με την εφορία. Δεν δίνει το ΟΚ, γιατί δεν έχει προλάβει να κοιτάξει αν είναι εντάξει τα χαρτιά ή τα χαρτιά δεν είναι εντάξει. Εάν τα χαρτιά είναι εντάξει, τότε είναι ζήτημα ημερών. Αν λείπουν χαρτιά... τότε καλό κουράγιο. Ξέρω περίπτωση που ένα σχολείο δεν πληρώθηκε, γιατί κάποιος δεν είχε προσκομίσει πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης, οπότε δεν μπορούσαν να φύγουν τα λεφτά και των υπολοίπων... Ας μην βρίζουμε πάντα τους άλλους, μερικές φορές κάνουμε και εμείς οι ίδιοι βλακείες.  ;)
Eγώ τουλάχιστον έχω δώσει όλα τα χαρτιά μου.Την προηγούμενη εβδομάδα συμπληρώσαμε χαρτιά για γάμους,παιδιά,μεταπτυχιακό οπότε περίμενα ότι θα είχαμε πληρωθεί.Αν λείπει κάτι από κάποιους γιατί δεν τους το ζητάνε να τελειώνουμε......Θα χρωστάμε και της Μιχαλούς σε λίγο!!!!
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159835
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 539
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 492
Σύνολο: 493

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.132 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.