*

Αποστολέας Θέμα: Αναγνώριση προϋπηρεσίας στον ΟΑΕΔ εκπαιδευτικών γενικής παιδείας  (Αναγνώστηκε 185788 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vodi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
η ρύθμιση που προβλέπεται για τους τρίτεκνους είναι να διορίζονται με 18 ή 2Ο μηνες προυπηρεσίας ανεξαρτήτως ΑΣΕΠ(ΑΝ και στο σημείο αυτό δεν έχει διευκρινιστεί τι θα γίνει οριστικα). Αν γίνει και αυτό ήρθε η χαριστική βολή. Δεν μας μένει τίποτα αλλο παρά ο δρόμος των κινητοποιήσεων .
η πληροφορία είναι τσεκαρισμένη και από το forum της ΠΕΑ. Περαστικά μας.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος zagorakis

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 305
    • Προφίλ
μ αρεσαν οι συλλογισμοι σου βαγκφυς.επισης οσοι περιμεναν ν γινουν μονιμοι με 40 τοις εκατο δεν ειναι σιγουρο οτι θα πανε αναπληρωτες!μπορει παλι οαεδιτες να πανε για αναπληρωτες αφου ειναι 1500

bobo1 σε παρακαλώ σταμάτα να πληροφορείς τους συναδέλφους με αριθμούς που είναι εξωπραγματικοί.Πως είναι δυνατόν το σύνολο το σχολείων του ΟΑΕΔ να είναι 53-54 (υπάρχει κάποια ενσωμάτωση) και να δούλευαν τόσοι εκπαιδευτικοί. Να λάβεις υπόψη σου την επαρχία, που είχε λιγότερα τμήματα, συνεπώς λιγότερους μαθητές. Έτσι όπως τα υπολογίζεις θα πρέπει σε μία σχολική τάξη να μπαίναμε δύο-δύο ή τρεις -τρεις. Ηρεμήστε λίγο και πιστέψτε μας επιτέλους.Αυτή τη στιγμή πέφτετε θύματα συνδικαλιστών που σας χρησιμοποιούν γιατί δεν έχουν τα νομικά επιχειρήματα να στηρίξουν οποιαδήποτε αντίδραση.Γνωρίζετε πως οι προηγούμενες ηγεσίες της ΠΕΑ είχαν συμφωνήσει να μπούμε στα τριαντάμηνα; Επίσης  γιατί κάνετε πως πέφτετε από τα σύννεφα, πως αιφνιδιαστήκατε όταν από τον πρώτη στιγμή ο xb ξεκίνησε με το άρθρο της εφημερίδας ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ με το σχετικό άρθρο για την αναγνώριση της προϋπηρεσίας μας, που δώσαμε εμείς στην επικαιρότητα από τον Ιανούαριο ακόμη;

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=10128.0

« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 25, 2009, 04:31:42 πμ από zagorakis »

Αποσυνδεδεμένος knkn

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2349
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωή είναι ωραία !
    • Προφίλ
αν εχει καποιος την ευγενη καλοσυνη ας μου πει που υπαρχει η απαντηση στο ερωτημα μου...
ερωτημα
αυτους τους ΟΑΕΔιτες πως τους προσλαμβαναν τοσα χρονια...?
θελω να πω , με τι κριτηρια τους προσλαμβαναν ? 
ευχαριστω

Υ.Γ.  με προκαλει ο ζαγκορ να του πω οτι καλα παθατε ορισμενοι , αλλα δεν θα αλλαξω τις αρχες μου...
ειμαι υπερ της αξιοκρατιας , οποτε ειμαι κατα του νεου ΟΑΕΔιτο-ΠΑΡΑΘΥΡΟΥ...
και επειδη ειμαι φανατικος της αξιοκρατιας , ναι τα εχω παρει !!!!

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=10822.msg160441;topicseen#new



οι τυποι του υπεπθ δεν εχουν τον θεο τους ετσι..?
τα εχω πάρει απο το πρωί !!!
έχω φορτώσει που λένε !!!
αλλά θέλω να φορτώσω παραπάνω οπότε ρωταω....
αυτους τους ΟΑΕΔιτες πως τους προσλαμβαναν τοσα χρονια...?
θελω να πω , με τι κριτηρια τους προσλαμβαναν ?   

Υ.Γ. θα μου πεις τωρα ''τι σκας εσυ ρε διορισμενε'' ? 

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=10822.msg160699;topicseen#new

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=6930.135

Αποσυνδεδεμένος zagorakis

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 305
    • Προφίλ
αν εχει καποιος την ευγενη καλοσυνη ας μου πει που υπαρχει η απαντηση στο ερωτημα μου...
ερωτημα
αυτους τους ΟΑΕΔιτες πως τους προσλαμβαναν τοσα χρονια...?
θελω να πω , με τι κριτηρια τους προσλαμβαναν ? 
ευχαριστω

Υ.Γ.  με προκαλει ο ζαγκορ να του πω οτι καλα παθατε ορισμενοι , αλλα δεν θα αλλαξω τις αρχες μου...
ειμαι υπερ της αξιοκρατιας , οποτε ειμαι κατα του νεου ΟΑΕΔιτο-ΠΑΡΑΘΥΡΟΥ...
και επειδη ειμαι φανατικος της αξιοκρατιας , ναι τα εχω παρει !!!!

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=10822.msg160441;topicseen#new



οι τυποι του υπεπθ δεν εχουν τον θεο τους ετσι..?
τα εχω πάρει απο το πρωί !!!
έχω φορτώσει που λένε !!!
αλλά θέλω να φορτώσω παραπάνω οπότε ρωταω....
αυτους τους ΟΑΕΔιτες πως τους προσλαμβαναν τοσα χρονια...?
θελω να πω , με τι κριτηρια τους προσλαμβαναν ?   

Υ.Γ. θα μου πεις τωρα ''τι σκας εσυ ρε διορισμενε'' ? 

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=10822.msg160699;topicseen#new

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=6930.135


Η ερώτησή σου συνάδελφε έχει απαντηθεί πολλές φορές. Ψάξε σε τόπικ που αφιερώσουμε για το θέμα. Δεν θα λέμε τα και τα ίδια επειδή εσύ βαριέσαι να διαβάζεις!
Αφού λοιπόν τα έχεις πάρει και δεν τα δίνεις και εξακολουθείς να μη σέβεσαι τις κυρίες με τον τρόπο που γράφεις που δεν θυμίζει εκπαιδευτικό ( σε φαντάζομαι να μπαίνεις στην τάξη με τα χέρια στις τσέπες και να λες στα παιδιά " για χαραντάν μάγκες , μη μιλήσει κανένας γιατί τα έχω πάρει, έχω φορτώσει και θέλω να φορτώσω παραπάνω"), σου λέω λοιπόν να φορτώσεις παραπάνω  και ψάξε να βρεις τον τρόπο πρόσληψης στην ΠΔΣ, στη Σιβιτανίδειο Σχολή, Στα Εκκλησιαστικά Λύκεια, σε όλα τα σχολεία των κρατών -μελών ΕΕ οποιουδήποτε υπουργείου κσι όταν ξεφορτώσεις γράψε.Όσο για το παράθυρο που λες πως χρησιμοποιούμε, σου λέω πως επειδή το ΥΠΕΠΘ μπάζει από παντού, εμείς χρησιμοποιούμε μόνο τις χαραμάδες!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος bobo1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "La fille de l' artiste avec un bateau"
    • Προφίλ
μ αρεσαν οι συλλογισμοι σου βαγκφυς.επισης οσοι περιμεναν ν γινουν μονιμοι με 40 τοις εκατο δεν ειναι σιγουρο οτι θα πανε αναπληρωτες!μπορει παλι οαεδιτες να πανε για αναπληρωτες αφου ειναι 1500

bobo1 σε παρακαλώ σταμάτα να πληροφορείς τους συναδέλφους με αριθμούς που είναι εξωπραγματικοί.Πως είναι δυνατόν το σύνολο το σχολείων του ΟΑΕΔ να είναι 53-54 (υπάρχει κάποια ενσωμάτωση) και να δούλευαν τόσοι εκπαιδευτικοί. Να λάβεις υπόψη σου την επαρχία, που είχε λιγότερα τμήματα, συνεπώς λιγότερους μαθητές. Έτσι όπως τα υπολογίζεις θα πρέπει σε μία σχολική τάξη να μπαίναμε δύο-δύο ή τρεις -τρεις. Ηρεμήστε λίγο και πιστέψτε μας επιτέλους.
http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=10128.0

Το μονο που σας ενδιαφερει ειναι να ψηφιστει το νομοσχεδιο.Μετα ουδεμια ευθυνη για τα συντριμια που θα αφησετε πισω σας (για την ανεργια μας,τα χαμενα μορια μας των ΑΣΕΠ,τις δουλειες απο τις οποιες παραιτηθηκαμε για να παρουμε μορια στα σχολεια του ΥΠΕΠΘ και δεν μπορουμε να ξαναγυρισουμε πισω).Απο τους 1500 ΟΑΕΔιτες δεν ειστε ολοι με 13-17 χρονια,αλλοι ειστε με 8 χρονια αλλοι με 5,4 κ.ο.κ.
Η συμπεριφορα σας  απεναντι σε ολους μας(με τις φωτογραφικες προσληψεις σας στον ΟΑΕΔ επι σειρα ετων)δεν αρμοζει σε εναν σωστο εκπαιδευτικο(να πουλησετε τι? στα παιδια,διδασκαλικι??).Κανενας εκπαιδευτικος δε συμφωνει με την αναγνωριση σας.Τωρα...γιατί ο Σπηλιωτοπουλος δηλωνει εγγραφως οτι συμφωνουμε??? και το δεχομαστε μαζικα??? ειναι ακατανοητο και σαφως μεγαλη παραπληροφορηση του.

Αποσυνδεδεμένος fys98

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 310
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Γεια σας, θα ήθελα να ρωτήσω στους οαεδίτες πόσοι είναι οι φυσικοί πε0401, αν γνωρίζει κανείς;

Αποσυνδεδεμένος zagorakis

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 305
    • Προφίλ
μ αρεσαν οι συλλογισμοι σου βαγκφυς.επισης οσοι περιμεναν ν γινουν μονιμοι με 40 τοις εκατο δεν ειναι σιγουρο οτι θα πανε αναπληρωτες!μπορει παλι οαεδιτες να πανε για αναπληρωτες αφου ειναι 1500

bobo1 σε παρακαλώ σταμάτα να πληροφορείς τους συναδέλφους με αριθμούς που είναι εξωπραγματικοί.Πως είναι δυνατόν το σύνολο το σχολείων του ΟΑΕΔ να είναι 53-54 (υπάρχει κάποια ενσωμάτωση) και να δούλευαν τόσοι εκπαιδευτικοί. Να λάβεις υπόψη σου την επαρχία, που είχε λιγότερα τμήματα, συνεπώς λιγότερους μαθητές. Έτσι όπως τα υπολογίζεις θα πρέπει σε μία σχολική τάξη να μπαίναμε δύο-δύο ή τρεις -τρεις. Ηρεμήστε λίγο και πιστέψτε μας επιτέλους.
http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=10128.0

Το μονο που σας ενδιαφερει ειναι να ψηφιστει το νομοσχεδιο.Μετα ουδεμια ευθυνη για τα συντριμια που θα αφησετε πισω σας (για την ανεργια μας,τα χαμενα μορια μας των ΑΣΕΠ,τις δουλειες απο τις οποιες παραιτηθηκαμε για να παρουμε μορια στα σχολεια του ΥΠΕΠΘ και δεν μπορουμε να ξαναγυρισουμε πισω).Απο τους 1500 ΟΑΕΔιτες δεν ειστε ολοι με 13-17 χρονια,αλλοι ειστε με 8 χρονια αλλοι με 5,4 κ.ο.κ.
Η συμπεριφορα σας  απεναντι σε ολους μας(με τις φωτογραφικες προσληψεις σας στον ΟΑΕΔ επι σειρα ετων)δεν αρμοζει σε εναν σωστο εκπαιδευτικο(να πουλησετε τι? στα παιδια,διδασκαλικι??).Κανενας εκπαιδευτικος δε συμφωνει με την αναγνωριση σας.Τωρα...γιατί ο Σπηλιωτοπουλος δηλωνει εγγραφως οτι συμφωνουμε??? και το δεχομαστε μαζικα??? ειναι ακατανοητο και σαφως μεγαλη παραπληροφορηση του.

Καλά εσύ μόνο  γράφεις για να εκτονώνεσαι και δεν διαβάζεις τα προηγούμενα μηνύματα;Για να είμαστε 1500 όπως λες θα πρέπει να μπαίναμε 5-5 στην τάξη.Σχετικά με τα συντρίμια που λες πως αφήνουμε πίσω μας, ή μας τρελαίνεις και τελείως τώρα. Να μην ξεχνιόμαστε πως οι θέσεις εργασίας μας μεταφέρθηκαν στο ΥΠΕΠΘ με την υποχρεωτική παρακολούθηση της Α΄ΕΠΑΛ και Α΄Γενικού Λυκείου των μαθητών που τελειώνουν Γυμνάσιο. Στις ΕΠΑΣ δεν διδάσκονται γενικά μαθήματα.Όταν εμείς χάσαμε τη δουλειά μας δεν είδαν κανέναν να μας νοιάζεται.Σχετικά με τις φωτογραφικές ρυθμίσεις στον ΟΑΕΔ στις οποίες αναφέρεσαι, σε παρακαλώ να ανακαλέσεις, γιατί δεν σου επιτρέπω να δυσφημίζεις ούτε τη δουλειά μου αλλά ούτε και τον τρόπο πρόσληψής μου. Το ίδιο στο θέμα της δημόσια σχολικής τάξης.Και εγώ δεν συμφωνώ που διαφωνείτε μαζί μας αλλά όπως πολύ σωστά λέει τη ανακοίνωση του συλλόγου μας ,τα σχολεία δεν είναι τσιφλίκι κανενός.
Σχετικά με τον κο Σπηλιωτόπουλο που πολύ σωστά λέει πως η εκπαιδευτική κοινότητα συμφωνεί, αναφέρεται στην απόφαση του 13ου συνεδρίου της ΟΛΜΕ η οποία απόφαση συνηγορεί υπέρ μας.Σίγουρα και κάποιοι άλλοι θα συμφώνησαν για να το λέει, κάτι θα ξέρει.

Αποσυνδεδεμένος zagorakis

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 305
    • Προφίλ
καλα μπομπο αυτο το σημειο με εκανε κ εμενα εξαλλο ακου εκει με τη συμφωνη γνωμη τησ κοινοτητασ των καθηγητων, καλα ποιοσ του τα πε αυτα μασ δουλευουν , ασ ενημερωσει καποιοσ σωστα τον υπουργο κ αν θελουν ασ κανουν κ γκαλοπ- δημοψηφισμα  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


συγνώμη που δεν σου απαντώ αλλά με κουράζει ο τρόπος που γράφεις. Γράψε σωστά ελληνικά. Έναν τόνο πρέπει να βάλεις. Που και να χρησιμοποιούσαμε ακόμη το πολυτονικό σύστημα

Αποσυνδεδεμένος bobo1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "La fille de l' artiste avec un bateau"
    • Προφίλ
Εννοειται οτι δεν ανακαλω για τους 1500.Εσυ τη δουλεια σου κοιτας να κανεις,ψεμματα θα μας πεις μεχρι να μπει η σφραγιδα της αναγνωρισης σου.Επειδη εσυ και η παρεα σου εχεις 20 χρονια τα πρασινο-γαλανα "κονε" σου και για 3 χρονια μονο δε σε στηριξαν, δε σημαινει οτι αδικηθηκατε.Εμεις αδικουμαστε με αυτα που κανετε.

Αποσυνδεδεμένος bobo1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "La fille de l' artiste avec un bateau"
    • Προφίλ
καλα μπομπο αυτο το σημειο με εκανε κ εμενα εξαλλο ακου εκει με τη συμφωνη γνωμη τησ κοινοτητασ των καθηγητων, καλα ποιοσ του τα πε αυτα μασ δουλευουν , ασ ενημερωσει καποιοσ σωστα τον υπουργο κ αν θελουν ασ κανουν κ γκαλοπ- δημοψηφισμα  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Δημοψηφισμα στην Ελλάδα?πού ακουστηκε αυτο?ειναι παρανομο και αδικει τους μονιμα βυσματουχους ΟΑΕΔιτες

Οταν εμποδιζεται και αντιδρουμε να εφαρμοστει η αναγνωριση του (πρασινου)βυσματος απο το (γαλανη)σφραγιδα ειναι αδικια
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 25, 2009, 12:23:51 μμ από bobo1 »

Αποσυνδεδεμένος knkn

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2349
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωή είναι ωραία !
    • Προφίλ
1) αν θελει καποιος ας μου απαντησει , αν δεν θελει δεν τρεχει και τιποτα...
2) μεγαλη φαντασια εχεις...  οργιαζει η φαντασια σου που λενε....
3) να κλεισουν παραθυρα και χαραμαδες λέω εγώ και να μπαινουν ολη απο την πορτα...
4) διορισμοι 100% μεσω ΑΣΕΠ ειναι το αξιοκρατικο !

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=10822.msg160441;topicseen#new



Η ερώτησή σου συνάδελφε έχει απαντηθεί πολλές φορές. Ψάξε σε τόπικ που αφιερώσουμε για το θέμα. Δεν θα λέμε τα και τα ίδια επειδή εσύ βαριέσαι να διαβάζεις!
Αφού λοιπόν τα έχεις πάρει και δεν τα δίνεις και εξακολουθείς να μη σέβεσαι τις κυρίες με τον τρόπο που γράφεις που δεν θυμίζει εκπαιδευτικό ( σε φαντάζομαι να μπαίνεις στην τάξη με τα χέρια στις τσέπες και να λες στα παιδιά " για χαραντάν μάγκες , μη μιλήσει κανένας γιατί τα έχω πάρει, έχω φορτώσει και θέλω να φορτώσω παραπάνω"), σου λέω λοιπόν να φορτώσεις παραπάνω  και ψάξε να βρεις τον τρόπο πρόσληψης στην ΠΔΣ, στη Σιβιτανίδειο Σχολή, Στα Εκκλησιαστικά Λύκεια, σε όλα τα σχολεία των κρατών -μελών ΕΕ οποιουδήποτε υπουργείου κσι όταν ξεφορτώσεις γράψε.Όσο για το παράθυρο που λες πως χρησιμοποιούμε, σου λέω πως επειδή το ΥΠΕΠΘ μπάζει από παντού, εμείς χρησιμοποιούμε μόνο τις χαραμάδες!

Αποσυνδεδεμένος knkn

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2349
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωή είναι ωραία !
    • Προφίλ
δεν φταινε αυτοι που μπαινουν απο τα παραθυρα... αυτοι που τα αφηνουν ανοικτα φταινε...


Αποσυνδεδεμένος zagorakis

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 305
    • Προφίλ
1) αν θελει καποιος ας μου απαντησει , αν δεν θελει δεν τρεχει και τιποτα...
2) μεγαλη φαντασια εχεις...  οργιαζει η φαντασια σου που λενε....
3) να κλεισουν παραθυρα και χαραμαδες λέω εγώ και να μπαινουν ολη απο την πορτα...
4) διορισμοι 100% μεσω ΑΣΕΠ ειναι το αξιοκρατικο !

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=10822.msg160441;topicseen#new



Η ερώτησή σου συνάδελφε έχει απαντηθεί πολλές φορές. Ψάξε σε τόπικ που αφιερώσουμε για το θέμα. Δεν θα λέμε τα και τα ίδια επειδή εσύ βαριέσαι να διαβάζεις!
Αφού λοιπόν τα έχεις πάρει και δεν τα δίνεις και εξακολουθείς να μη σέβεσαι τις κυρίες με τον τρόπο που γράφεις που δεν θυμίζει εκπαιδευτικό ( σε φαντάζομαι να μπαίνεις στην τάξη με τα χέρια στις τσέπες και να λες στα παιδιά " για χαραντάν μάγκες , μη μιλήσει κανένας γιατί τα έχω πάρει, έχω φορτώσει και θέλω να φορτώσω παραπάνω"), σου λέω λοιπόν να φορτώσεις παραπάνω  και ψάξε να βρεις τον τρόπο πρόσληψης στην ΠΔΣ, στη Σιβιτανίδειο Σχολή, Στα Εκκλησιαστικά Λύκεια, σε όλα τα σχολεία των κρατών -μελών ΕΕ οποιουδήποτε υπουργείου κσι όταν ξεφορτώσεις γράψε.Όσο για το παράθυρο που λες πως χρησιμοποιούμε, σου λέω πως επειδή το ΥΠΕΠΘ μπάζει από παντού, εμείς χρησιμοποιούμε μόνο τις χαραμάδες!

Με ενοχλεί που ένας μόνιμος που βρέξει -χιονίσει πληρώνεται έχει άποψη για τους αναπληρωτές ή ακόμη για τους ωρομίσθιους που τις περισσότερες φορές μας βλέπετε σαν καημένους αλλά πολύ σπάνια  θα δεις κάποιον να ξεβολεύεται για να δουλέψει κάποιος ωρομίσθιος.Αφού είσαι μόνιμος να πηγαίνεις στις συναντήσεις των τοπικών ΕΛΜΕ για να μαθαίνεις και τις θέσεις τους. Η θέση του Συνδικαλιστικού Οργάνου που σε εκφράζει και αγωνίζεται για σένα είναι άλλη.
Σχετικά με τον τρόπο διορισμού για να μην νομίσεις πως δεν ξέρουμε και τι μας γίνεται διάβασε τις παρακάτω προτάσεις του Συνηγόρου του Πολίτη όπου υπάρχει πλήρης έκθεση :


http://img.pathfinder.gr/clubs/files/66467/1.pdf

http://img.pathfinder.gr/clubs/files_3/111262/1.PDF

Αποσυνδεδεμένος carina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απορία
Και εκείνοι που διδάσκουν στον ΟΑΕΔ καθηγητές δεν είναι; Γιατί μπαίνουν τώρα στους πίνακες; Γιατί κάποιοι λένε πως δεν πρέπει να μπουν στον ενιαίο και κάποιοι πως πρέπει;

Με συγχωρείτε αλλά δεν καταλαβαίνω! Είμαι φρέσκια ωρομίσθια και είναι αρκετά θέματα που δε γνωρίζω! Δε σας κρύβω μάλιστα ότι έχω πανικοβληθεί με αυτά που διαβάζω όσον αφορά αυτό το θέμα.

Ας μου εξηγήσει κάποιος αν θέλει..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162170
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 775
Σύνολο: 785

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.125 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.