*

Αποστολέας Θέμα: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)  (Αναγνώστηκε 395112 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Pink-Panther!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1207
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1036 στις: Μάρτιος 30, 2013, 03:08:14 μμ »
Τελικα το Βουλγαρικο δε περασε ουτε χτες απο την επιτροπη, αγνωστος ο λογος αλλα δεν περασε. Οπως φαινεται θα τραβηξει πολυ ακομα η αναγνωριση της πρωτης φουρνιας.....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:17:35 »

Αποσυνδεδεμένος geool

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1037 στις: Μάρτιος 30, 2013, 07:11:19 μμ »
Είναι σίγουρο αυτό?Γιατί εγώ έμαθα ότι συζητήθηκαν οι πρώτοι φάκελοι....

Αποσυνδεδεμένος Pink-Panther!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1207
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1038 στις: Μάρτιος 30, 2013, 07:38:59 μμ »
Οταν λες συζητηθηκαν? Οτι αναγνωριστηκε για τους πρωτους? Δε γνωριζω κατι τετοιο.....

Αποσυνδεδεμένος GregX

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 175
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1039 στις: Μάρτιος 30, 2013, 08:12:41 μμ »
Οταν λες συζητηθηκαν? Οτι αναγνωριστηκε για τους πρωτους? Δε γνωριζω κατι τετοιο.....

Δεν πιστεύω πως τίθεται θέμα κοψίματος δεν έχουν δυνατότητα να το κάνουν εκτός αν οι υποψήφιοι είναι ανόητοι και ξεχάσουν κάτι που θα έπρεπε να είναι στο φάκελο. Είναι ξεκάθαρη η νομοθεσία.

Αν υπάρχουν καταγγελίες φυσικά για μεμονωμένα πρόσωπα λογικά οι φάκελοι τους θα ελεγχθούν ξεχωριστά και ίσως αργήσουν.

Προσωπική μου γνώμη καθαρά και χωρίς να γνωρίζω τίποτα είναι πως κάτι δεν τους πάει καλά και προσπαθούν απλά να το τρενάρουν όσο μπορούν αλλά δεν πιστεύω πως θα αργήσει πολύ ακόμα. Ισως προσπαθούν να τους αφήσουν εκτός πίνακες και της επόμενης χρονιάς αλλά λογικά κάποιοι θα κινηθούν νομικά κατά του ΔΟΑΤΑΠ σε αυτή την περίπτωση αν δεν το έχουν ήδη κάνει.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:17:35 »

Αποσυνδεδεμένος Pink-Panther!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1207
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1040 στις: Μάρτιος 31, 2013, 12:34:25 πμ »
Είναι σίγουρο αυτό?Γιατί εγώ έμαθα ότι συζητήθηκαν οι πρώτοι φάκελοι....
Οχι δεν εχει πεσει καμια υπογραφη ακομα και ειναι 100% σιγουρο..

Αποσυνδεδεμένος GregX

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 175
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1041 στις: Απρίλιος 02, 2013, 01:05:52 μμ »
Αναγνωρίστηκαν τα πρώτα

Αποσυνδεδεμένος makisS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 57
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1042 στις: Απρίλιος 02, 2013, 11:20:51 μμ »
 :-[ :-[

 :'( :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1043 στις: Απρίλιος 05, 2013, 11:19:25 πμ »
Επειδή με την συμφοιτήτρια άκρη δε βγάζω κανείς που έχει φοιτήσει στο μεταπτυχιακό να μας πει πόσοι από κάθε ειδικότητα το τελείωσαν;Ώστε να μην δηλώνουμε τσάμπα περιοχές αν πχ είναι στην ειδικότητα μου καμιά 10αριά άτομα που θα προστεθούν στον πίνακα πάνω από μένα.

Αποσυνδεδεμένος Pink-Panther!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1207
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1044 στις: Απρίλιος 05, 2013, 11:55:50 πμ »
Δεν εχει αναγνωριστει ακομα, απλα περασε καποιο σταδιο αλλα ισως η πρωτη φουρνια προλαβει τελικα τις φετινες αιτησεις. Μη σε απασχολει και πολυ αυτο γιατι η πρωτη φουρνια ηταν και λιγα ατομα. Απο τη δευτερη και μετα ξεκινησε το μπουλουκι. Αυτοι μαλλον δε θα προλαβουν φετος γιατι ακομα δεν τους εχει σταλει το πτυχιο και δε εχουν παει ΔΟΑΤΑΠ.

Αποσυνδεδεμένος supre

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1045 στις: Απρίλιος 09, 2013, 03:09:14 πμ »
Φίλε Giorgos-Effie είσαι απόλυτα λάθος εδώ!!! Το εν λόγω μεταπτυχιακό αναγνωρίστηκε κανονικότα στις 29 Μαρτίου αφού εγω ο ίδιος πήρα τηλ στον ΔΟΑΤΑΠ και το επιβεβαίωσα με τις πράξεις αναγνώρισης να δίδονται στην πρώτη φουρνιά μεσα με τέλη Απριλίου!!! Τα ψέματα τελείωσαν!!!

Τόσο καιρό παρακολουθώ με πολύ ενδιαφέρον τις κακίες του οποιουδήποτε εδώ μέσα, χωρίς να μιλάω!!! Έχω πλέον λοιπόν να πω τα εξής και να συμπληρώσω τη Marialena:

1. Τόσο καιρο λασπολογείτε οι περισσότεροι εδώ μέσα το εν λόγω Master με το να λέτε ότι γνωρίζετε άτομα που δεν πάτησαν το πόδι τους στη Βουλγαρία!!! Δεν αμφισβητώ κανέναν σας, αφού πάντα υπάρχουν τέτοιοι καλοπερασάκηδες!! Σας προκαλώ, όμως, να τους καταγγείλετε ΕΠΩΝΥΜΑ!!! Διαφορετικά ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ που έχυσαν ιδρώτα επί ενα χρόνο για να το φέρουν εις πέρας ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΛΟΥΠΙ με το να κάνετε καταγγελίες στον ΔΟΑΤΑΠ για όλο το πρόγραμμα!!!! Αλλά ξέρετε κάτι??? Επήλθε η "Θεία Δίκη" για όλους εμας που μόχθησαν για να το τελειώσουν!!!! Υπάρχει ΠΛΕΟΝ Α.Π. που πιστοποιεί ότι αναγνωρίστηκε η πρώτη φουρνια και άρα θα αναγνωρίζονται και οι υπόλοιπες φουρνιες με την προυπόθεση ότι θα συνεχίσει με τον ίδιο ρυθμό!!!!

2. Παρατήρησα ότι στο Φόρουμ δεν υπάρχει κάποιο νήμα που να αναφέρεται στο μεταπτυχιακό του Τορινο. Δηλαδή συγγνώμη: Όλοι αυτοί που αναγνωρίστηκαν εκεί ξέρουν Ιταλικά και αναγνωρίστηκαν σε 13 μερες??? Δηλαδή ΈΛΕΟΣ!!!

Σταματήστε λοιπόν τις ζήλιες και τα λασπόλουτρα και πάρτε το πια χαμπάρι!!!! Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΛΑΒΕ ΤΕΛΟΣ!!!!

Αποσυνδεδεμένος Pink-Panther!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1207
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1046 στις: Απρίλιος 09, 2013, 11:46:52 πμ »
Δεν εχω λογο να αμφισβητησω οτι αναγνωριστηκε, οι γνωστοι μου ειναι της 2ης και 3ης φουρνιας και προφανως δε γνωριζαν. Πολυ καλα εκανες που μας ενημερωσες. Επισης προσωπικα δε λασπολογησα εναντιον κανενος που ηταν υπευθυνος και τυπικος στις υποχρεωσεις του. Ολοι αναφεραμε περιπτωσεις που σιγουρα κι εσεις οι ιδιοι συναντησατε στη Βουλγαρια. Η αγανακτηση που εχουμε νιωσει καποιοι με το εν λογω μαστερ εχει να κανει με το οτι προσεφερε πολυ πιο γρηγορα (σχετικο ειναι αυτο γιατι αργησε πολυ η αναγνωριση) και με λιγοτερο κοπο ενα αναλογο πτυχιο με το δικο μας. Πραγματικα μου κανει εντυπωση το υφος με το οποιο γραφεις, θυμιζει επαναστατικη προκυρηξη. Μαλλον ειχατε συσσωρευσει τεραστια αγωνια κι εσεις οι ιδιοι και σας βγηκε μεγαλη η ανακουφιση. Αν θελεις να σου μιλησω τελειως ειλικρινα εχει παψει να με απασχολει το θεμα της Βουλγαριας γιατι πολυ απλα θεωρω απιθανο το να προλαβει να κανει αιτησεις η 2η φουρνια. Το οτι θα αναγνωριζοταν τελικα ολοι το γνωριζαμε, το εχω γραψει σε προηγουμενες σελιδες... αυτα.

Αποσυνδεδεμένος albertos

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 125
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1047 στις: Απρίλιος 09, 2013, 12:44:40 μμ »
τι τσακονομαστε...θα μοριοδοτηθουν και ολα αυτα τα λεφτα που εχετε δωσει φτου και απο την αρχη...η μηπως θα εχουμε δουλιτσα του χρονου...;;;

Αποσυνδεδεμένος makisS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 57
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1048 στις: Απρίλιος 09, 2013, 04:00:43 μμ »
Δεν εχω λογο να αμφισβητησω οτι αναγνωριστηκε, οι γνωστοι μου ειναι της 2ης και 3ης φουρνιας και προφανως δε γνωριζαν. Πολυ καλα εκανες που μας ενημερωσες. Επισης προσωπικα δε λασπολογησα εναντιον κανενος που ηταν υπευθυνος και τυπικος στις υποχρεωσεις του. Ολοι αναφεραμε περιπτωσεις που σιγουρα κι εσεις οι ιδιοι συναντησατε στη Βουλγαρια. Η αγανακτηση που εχουμε νιωσει καποιοι με το εν λογω μαστερ εχει να κανει με το οτι προσεφερε πολυ πιο γρηγορα (σχετικο ειναι αυτο γιατι αργησε πολυ η αναγνωριση) και με λιγοτερο κοπο ενα αναλογο πτυχιο με το δικο μας. Πραγματικα μου κανει εντυπωση το υφος με το οποιο γραφεις, θυμιζει επαναστατικη προκυρηξη. Μαλλον ειχατε συσσωρευσει τεραστια αγωνια κι εσεις οι ιδιοι και σας βγηκε μεγαλη η ανακουφιση. Αν θελεις να σου μιλησω τελειως ειλικρινα εχει παψει να με απασχολει το θεμα της Βουλγαριας γιατι πολυ απλα θεωρω απιθανο το να προλαβει να κανει αιτησεις η 2η φουρνια. Το οτι θα αναγνωριζοταν τελικα ολοι το γνωριζαμε, το εχω γραψει σε προηγουμενες σελιδες... αυτα.

 :'(

Αποσυνδεδεμένος Ariadni@

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 115
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Βουλγαρία)
« Απάντηση #1049 στις: Απρίλιος 09, 2013, 05:30:22 μμ »
Καλησπέρα!! Θα ήθελα να ρωτήσω καθαρά ενημερωτικά: η πρώτη φουρνιά πότε τέλειωσε με το μεταπτυχιακό;;; Θέλω να καταλάβω πόσο καιρό έκανε ο ΔΟΑΤΑΠ να το αναγνωρίσει.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159834
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 539
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 520
Σύνολο: 523

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.127 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.