*

Αποστολέας Θέμα: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012;  (Αναγνώστηκε 794612 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #434 στις: Μάιος 02, 2011, 11:27:36 μμ »
Προφανώς βλέπεις το νησι ευτερπη

 :D ναι και με αναστατωνουν βραδιατικα αυτου του ειδους οι διαφημισεις γτ τισ θεωρω εντελως κοροιδια!!μακαρι βεβαια να ειναι κατι σοβαρο αλλα ειναι σκετη εκμεταλευση γτ αλλα διαφημιζουν και αλλα γραφουν μεσα!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:17:16 »

Αποσυνδεδεμένος dina 94

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1403
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #435 στις: Μάιος 02, 2011, 11:33:25 μμ »
Εγώ παιδιά το διάβασα και λέει ότι η Διαμαντοπούλου είπε πως θα κάνει ΑΣΕΠ τέλος του 11 ή μέχρι το Φλεβάρη του 12 και επαναλάμβανε τα γνωστά περί του νόμου και ότι θα τελειώσει και πρέπει να γίνει ΑΣΕΠ για την πρόσληψη αναπληρωτών και μονίμων. Τώρα πότε δόθηκε η συνέντευξη ,τι θα γίνει δεν ξέρω .Εγώ πάντως ξέρω ότι θα το ξέραμε λίγοι ή πολλοί από δω μέσα !!!

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #436 στις: Μάιος 02, 2011, 11:35:44 μμ »
μακαρι να γινει το θαυμα!!

Αποσυνδεδεμένος gvasilis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3190
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #437 στις: Μάιος 02, 2011, 11:35:54 μμ »
Αν είναι έτσι τότε η Διαμ. έλεγε ψέματα για την ύλη και ένα χρόνο πριν, και όλο αυτό βολεύει τα φροντιστήρια ΑΣΕΠ. Αν λέω....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:17:16 »

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #438 στις: Μάιος 02, 2011, 11:37:51 μμ »
ισως να μην αλλαξει τπτ σ αυτο το διαγωνισμο και γιαυτο να μην ανακοινωσε κατι!!αν....

Αποσυνδεδεμένος arist2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #439 στις: Μάιος 02, 2011, 11:42:59 μμ »
Εγώ παιδιά το διάβασα και λέει ότι η Διαμαντοπούλου είπε πως θα κάνει ΑΣΕΠ τέλος του 11 ή μέχρι το Φλεβάρη του 12 και επαναλάμβανε τα γνωστά περί του νόμου και ότι θα τελειώσει και πρέπει να γίνει ΑΣΕΠ για την πρόσληψη αναπληρωτών και μονίμων. Τώρα πότε δόθηκε η συνέντευξη ,τι θα γίνει δεν ξέρω .Εγώ πάντως ξέρω ότι θα το ξέραμε λίγοι ή πολλοί από δω μέσα !!!

Πέστα Ντίνα....δυστυχώς παιδιά οι εφημερίδες λένε πολλά......για να πουλήσουν..δυστυχώς..σας μιλάω λόγω εμπειρίας και λόγω σχέσεων...με τον τύπο.....

αν δεν γίνει επίσημη ανακοίνωση μην πιστεύετε τίποτα...ο διαγωνισμός το λένε πολλοί εδώ μέσα και όχι μόνο εγώ...αν γίνει θα γίνει με αλλαγές.....πόσοι αύριο θα αγοράσουν τα Νέα?????????????

Αποσυνδεδεμένος KYRINIS

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 302
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #440 στις: Μάιος 02, 2011, 11:45:13 μμ »
Δηλαδή τι άλλο περιμέναμε? Ούτε μια απεργία της προκοπής δεν κάναμε και τώρα ξαφνικά είμαστε έκπληκτοι για την ημερομηνία του διαγωνισμού.

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #441 στις: Μάιος 02, 2011, 11:46:49 μμ »
αφου λεει οτι διαβασε την εφημεριδα και μιλαει η διαμανοπουλου ειναι δυνατον να εχουν μια παναρχαια συνεντευξη?

Αποσυνδεδεμένος sikat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4151
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #442 στις: Μάιος 02, 2011, 11:57:58 μμ »
αφου λεει οτι διαβασε την εφημεριδα και μιλαει η διαμανοπουλου ειναι δυνατον να εχουν μια παναρχαια συνεντευξη?

Η συνέντευξη αυτή έγινε το γενάρη του 2011! Επιπλέον οι δύο εφημερίδες λειτουργούν ανταγωνιστικά..Να περιμένουμε να δούμε τι γράφουν. Ας πάρει ένας μας μία εφημερίδα και να μας ενημερώσει.

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #443 στις: Μάιος 03, 2011, 12:00:08 πμ »
για ποια αλλη εφημεριδα μιλασ?εκτοσ απ τα νεα ειδεσ και καπου αλλου ?

Αποσυνδεδεμένος dina 94

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1403
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #444 στις: Μάιος 03, 2011, 12:02:22 πμ »
Eγώ είμαι αδαής από τεχνολογία ...Μπείτε στα NEA οn line και θα δείτε και θα βγάλετε συμπεράσματα ..Δεν κάνω την έξυπνη αλλά τουλάχιστον κάτι θα ακούγαμε ....

Αποσυνδεδεμένος arist2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #445 στις: Μάιος 03, 2011, 12:41:44 πμ »
ΣΑΣ ΛΕΩ...ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ "ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΘΝΟΣ"......ΤΟ ΕΘΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΛΕΓΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ...ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ.............ΚΑΙ??????????????



ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ..........

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΡΟΠΟ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ...ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΤΟ 2011 ΟΤΙ ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΝΕΟΣ ΑΣΕΠ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ....


Αποσυνδεδεμένος ----

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 782
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #446 στις: Μάιος 03, 2011, 01:32:08 πμ »
Εγώ παιδιά το διάβασα και λέει ότι η Διαμαντοπούλου είπε πως θα κάνει ΑΣΕΠ τέλος του 11 ή μέχρι το Φλεβάρη του 12 και επαναλάμβανε τα γνωστά περί του νόμου και ότι θα τελειώσει και πρέπει να γίνει ΑΣΕΠ για την πρόσληψη αναπληρωτών και μονίμων. Τώρα πότε δόθηκε η συνέντευξη ,τι θα γίνει δεν ξέρω .Εγώ πάντως ξέρω ότι θα το ξέραμε λίγοι ή πολλοί από δω μέσα !!!

Τι να πει κανείς; Σε άλλο τοπικ μιλούσαμε για την ποιότητα της δημοκρατίας στην Ελλάδα…
Άλλο είναι να είσαι βύσμα του πασοκ σε ΔΕΚΟ, δήμους υπουργεία και άλλο να είσαι αναπληρωτής μέσω ασεπ.  Πάλι ασεπ για να δουλέψεις μια ακόμη φορά  αναπληρωτής, που δουλεύεις  ήδη, αφού έδωσες σε ασεπ  άλλες πέντε φορές πριν…
Εκεί, να ψοφήσεις δίνοντας διαγωνισμούς ή να πέσεις στα γόνατα να τους παρακαλάς…
Αυτοί στο πασοκ τελικά έγιναν οι πιο διεστραμμένοι, πολιτικά, τύποι.
Δεν θα ξεχάσω γνωστό μου πασόκο που το 2001, όταν έγινε η τρομοκρατική επίθεση στους δίδυμους πύργους, πανηγύριζε περιχαρής: « τους παίξανε στην έδρα τους μπράβο!!»  για τους τρομοκράτες…
Τώρα είναι περίλυπος που εκτέλεσαν τον Λάντεν... 
Αυτά όμως ανεπίσημα… τις καθωσπρέπει απόψεις του  τις φορά για να συνομιλεί με τους πολιτικούς (και καλά) αντιπάλους πάντα αφ’ υψηλού …
Αυτή είναι η ψυχολογία των περισσότερων πασοκτζίδων που ξέρω:
Να διαστρέφουν τα πράγματα σε απίστευτο βαθμό, σε σημείο να μην μπορείς να επιχειρηματολογήσεις πλέον, να έχεις βραχυκυκλώσει, να τα χεις παίξει τελείως…
Οριστικά το εμπέδωσα, όλες τις ελπίδες μου τις εναποθέτω στην τρόικα και στον ΔΝΤ. Μόνο αυτοί μπορούν να μας σώσουν απ’ την Διαμαντοπούλου και τους ομοίους της.
 Πραγματικά αυτό πιστεύω. Αμάν πια! 

Αποσυνδεδεμένος k-z

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #447 στις: Μάιος 03, 2011, 09:05:09 πμ »
καλά,πλακα μου κάνετε?κάθεστε και διαβαζετε τα νεα όπου ο κάτσικας ανακυκλώνει τα ίδια και τα ίδια?βρειτε παλαιοτερα εντυπα...τα ίδια πραγματα με διαφορετικη σειρα.περιμενετε και την άλλη εβδομαδα.τα ίδια παντελακη μου τα ίδια παντελή μου.ακούστε τον και στον σκαι.να ΄χαμε να λέγαμε.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32323
  • Τελευταία: dondon
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161472
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 492
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 32
Επισκέπτες: 464
Σύνολο: 496

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.08 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.