*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα  (Αναγνώστηκε 917903 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4592 στις: Αύγουστος 23, 2011, 03:04:00 μμ »
Βεβαιότατα, αρκεί να έχεις διάθεση για άφθονες τρέλες, χορό, παραλία, εκδρομές, πεζοπορείες.....η τρέλα πάει σύννεφο....αλλά, πρωτίστως διαβάζουμε και διδάσκουμε :)....μη μας περάσουν για βυσματίες που ζεσταίνουμε τις καρέκλες...... 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:31:09 »

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10810
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4593 στις: Αύγουστος 23, 2011, 03:27:10 μμ »
Βεβαιότατα, αρκεί να έχεις διάθεση για άφθονες τρέλες, χορό, παραλία, εκδρομές, πεζοπορείες.....η τρέλα πάει σύννεφο....αλλά, πρωτίστως διαβάζουμε και διδάσκουμε :)....μη μας περάσουν για βυσματίες που ζεσταίνουμε τις καρέκλες...... 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Έτσι, έτσι...για όλα λέω ναι...αλλά δεν είμαι και πολύ του χορού!
Δεν έχει σημασία που εδώ ο λόγος μας φαίνεται σοβαρός, καθηγητικός και νομικός μερικές φορές όπως μας έχουν καταντήσει...αλλά όταν χαλαρώνω κι εγώ την έχω την τρέλα μου...Αυτό μου λένε όσοι με ξέρουν καλά!
Για τους υπόλοιπους είμαι ο καθηγητής με το μαθηματικό τετράγωνο τρόπο αντίληψης. Είμαστε και off topic.
Να ανοίξουμε νέο θέμα:"Πόση τρέλα κουβαλάνε οι καθηγητές όταν χαλαρώνουν από όσα τους αγχώνουν;"
Εκεί να δεις τι επισκεψιμότητα θα έχει... πάει ξεσαλώσαμε... Θα βάλουμε και τον Μάρκο να γράψει!!!  8) 8) 8)
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 23, 2011, 03:29:18 μμ από Lasid »

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4594 στις: Αύγουστος 23, 2011, 03:32:48 μμ »
Ενδιαφέρον βιογραφικό έδωσες ;D ;D ;D ;D ;D ;DΠώς λέμε το "Καφενείο των Φιλάθλων" ένα πράγμα.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Πάντως εξακολουθώ να πιστεύω σε συμπληρωματικούς διορισμούς....Από αύριο θα τηλεφωνήσω για αναπληρωτές γιατί σήμερα θα είναι άκυρο(....και είμαι εντός θέματος πάλι ;D ;D ;D ;D ;D)

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10810
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4595 στις: Αύγουστος 23, 2011, 03:37:54 μμ »
Ενδιαφέρον βιογραφικό έδωσες ;D ;D ;D ;D ;D ;DΠώς λέμε το "Καφενείο των Φιλάθλων" ένα πράγμα.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Πάντως εξακολουθώ να πιστεύω σε συμπληρωματικούς διορισμούς....Από αύριο θα τηλεφωνήσω για αναπληρωτές γιατί σήμερα θα είναι άκυρο(....και είμαι εντός θέματος πάλι ;D ;D ;D ;D ;D)
Πες τους στους συμπληρωματικούς να βάλουν και μερικούς από τους 23 ασεπίτες ηλεκτρολόγους  ;) ;) ;)
(αφού όπως είπες δε μας ξεχνάς). Είδες πόσα οργανικά κενά έδωσε στη δημοσιότητα ο Τσιιάτσιος Αθανάσιος...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:31:09 »

Αποσυνδεδεμένος dinateacher

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2190
  • Φύλο: Γυναίκα
  • τα όνειρα θα βγουν αληθινά...
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4596 στις: Αύγουστος 23, 2011, 03:41:02 μμ »
adigoni δέχεσαι και από άλλες ειδικότητες αιτήματα για συμπληρωματικούς;;; Μη μας ξεχάσεις..... :D
Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο: εκπληρώνει τον σκοπό του όταν είναι ανοικτό.
Νοημοσύνη είναι αυτό που χρησιμοποιείς όταν δεν ξέρεις τι να κάνεις.

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4597 στις: Αύγουστος 23, 2011, 03:43:38 μμ »
Εδώ, εδώ....όλοι σ' εμένα τις παρακλήσεις και τα παράπονά σας....να πάω στην Υπουργό να μας διορίσει όλους..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 Κατά λόγο δικαιοσύνης όμως πρέπει να διοριστούν όσοι έχουνε ΦΕΚ.Μάλλον όμως δεν αρκούν τα χρήματα για τη διεξαγωγή ΑΣΕΠ για άλλες ειδικότητες και καθυστερεί εσκεμμένα την πρόσληψή σας.....Η πληροφορία ότι φίλοι και γνωστοί βουλευτών θα παρακολουθήσουν από το Σεπτέμβρη ΑΣΠΑΙΤΕ για παιδαγωγική επάρκεια και ένταξή τους στους διοριστέους κατά προτεραιότητα τον Ιούνιο του '12 ελέγχεται επισφαλώς ως ανακριβής ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4598 στις: Αύγουστος 23, 2011, 03:48:48 μμ »
Αυτή την τεράστια ταλαιπωρία και το κόστος που τραβάνε οι τεχνικές ειδικότητε με την ΑΣΠΑΙΤΕ δεν θα το καταλάβω ποτέ. Λες και όλοι οι υπόλοιποι έχουν καμία ουσιαστική παιδαγωγική κατάρτιση για να αναγκάζουν εμένα να κάνω καθημερινά 12 μαθήματα παιδαγωγικών και διδακτικής με δικά μου έξοδα.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10810
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4599 στις: Αύγουστος 23, 2011, 03:49:29 μμ »
Εδώ, εδώ....όλοι σ' εμένα τις παρακλήσεις και τα παράπονά σας....να πάω στην Υπουργό να μας διορίσει όλους..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 Κατά λόγο δικαιοσύνης όμως πρέπει να διοριστούν όσοι έχουνε ΦΕΚ.Μάλλον όμως δεν αρκούν τα χρήματα για τη διεξαγωγή ΑΣΕΠ για άλλες ειδικότητες και καθυστερεί εσκεμμένα την πρόσληψή σας.....Η πληροφορία ότι φίλοι και γνωστοί βουλευτών θα παρακολουθήσουν από το Σεπτέμβρη ΑΣΠΑΙΤΕ για παιδαγωγική επάρκεια και ένταξή τους στους διοριστέους κατά προτεραιότητα τον Ιούνιο του '12 ελέγχεται επισφαλώς ως ανακριβής ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Βρε Αντιγόνη τα έχουμε ξαναπεί...δεν είναι οικονομικό το πρόβλημα...αν θέλει τραβάει έναν ΑΣΕΠ για όλους.
Θα βγάλει το κόστος με τα παράβολα και δεν υποχρεούται να διορίσει κανέναν. Θα πάρει μόνιμους όσους θέλει
και τους υπόλοιπους θα τους προσλάβει αναπληρωτές. Έτσι θα έχει εφαρμόσει πλήρως τον 3848/2010 και θα έχει καθιερώσει το νέο σύστημα διορισμών/προσλήψεων για να εργάζονται μόνο άτομα με επιτυχία ΑΣΕΠ.

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4600 στις: Αύγουστος 23, 2011, 03:51:51 μμ »
Τί να πώ.....Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό του Υπουργείου.Ένα αξιοπρεπές μυαλό έχω μόνο.....

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4601 στις: Αύγουστος 23, 2011, 04:52:03 μμ »
Βεβαιότατα, αρκεί να έχεις διάθεση για άφθονες τρέλες, χορό, παραλία, εκδρομές, πεζοπορείες.....η τρέλα πάει σύννεφο....αλλά, πρωτίστως διαβάζουμε και διδάσκουμε :)....μη μας περάσουν για βυσματίες που ζεσταίνουμε τις καρέκλες...... 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Έτσι, έτσι...για όλα λέω ναι...αλλά δεν είμαι και πολύ του χορού!
Δεν έχει σημασία που εδώ ο λόγος μας φαίνεται σοβαρός, καθηγητικός και νομικός μερικές φορές όπως μας έχουν καταντήσει...αλλά όταν χαλαρώνω κι εγώ την έχω την τρέλα μου...Αυτό μου λένε όσοι με ξέρουν καλά!
Για τους υπόλοιπους είμαι ο καθηγητής με το μαθηματικό τετράγωνο τρόπο αντίληψης. Είμαστε και off topic.
Να ανοίξουμε νέο θέμα:"Πόση τρέλα κουβαλάνε οι καθηγητές όταν χαλαρώνουν από όσα τους αγχώνουν;"
Εκεί να δεις τι επισκεψιμότητα θα έχει... πάει ξεσαλώσαμε... Θα βάλουμε και τον Μάρκο να γράψει!!!  8) 8) 8)

εγω θα μπορω να γραψω εκει? αν και δεν κουβαλαω τρελα!!! ειμαι παντα σοβαρη και μετρημενη 8)
βρε adigoni δε λες καμια καλη κουβεντα και για μας τα ξενογλωσσα που μεχρι να διοριστουμε απο το αλτσχαιμερ θα την εχουμε ξεχασει τη γλωσσα!
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος inw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2305
    • Προφίλ
    • http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4602 στις: Αύγουστος 23, 2011, 04:56:52 μμ »
Κάποιο νέο έχουμε βρε παιδιά;
http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10810
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4603 στις: Αύγουστος 23, 2011, 05:00:47 μμ »
εγω θα μπορω να γραψω εκει στο θέμα: "Πόση τρέλα κουβαλάνε οι καθηγητές όταν χαλαρώνουν από όσα τους αγχώνουν;"?
αν και δεν κουβαλαω τρελα!!! ειμαι παντα σοβαρη και μετρημενη 8)
βρε adigoni δε λες καμια καλη κουβεντα και για μας τα ξενογλωσσα που μεχρι να διοριστουμε απο το αλτσχαιμερ θα την εχουμε ξεχασει τη γλωσσα!
Φυσικά και θα μπορείς να γράψεις...ο καθένας ένα μέτρο τρέλας το "κουβαλάει". Κάπου θα σε πιάνει κι εσένα... δε μπορεί!!! Μη στεναχωριέσαι που θα έχετε ξεχάσει τη γλώσσα οι ξενόγλωσσοι. Αφού το τέλος θα σας βάλει να διδάσκετε στη μητρική σας γλώσσα ιστορία και λογοτεχνία...είναι η μόνη λύση που ακούστηκε για να σας διορίσει.

Αποσυνδεδεμένος inw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2305
    • Προφίλ
    • http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4604 στις: Αύγουστος 23, 2011, 05:03:17 μμ »
Αυτό πάλι μη μου το θυμίζεις γιατί είμαι φιλόλογος.
http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #4605 στις: Αύγουστος 23, 2011, 05:05:11 μμ »
inw κανένα νέο......

giota8 εσείς θα διορίζεστε αβέρτα, γιατί θα γίνει επίσημη γλώσσα η δική σας, όπως λέει η Δ.......

Lasid πώς βέβαια γίνεται αυτός που κουβαλάει την περισσότερη τρέλα να μην είναι κλεισμένος κάπου αλλά να διορίζει και να απολύει....δεν το καταλαβαίνω....

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159907
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 540
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 414
Σύνολο: 422

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.095 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.