*

Αποστολέας Θέμα: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 21758 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

MaYaMaYa

  • Επισκέπτης
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #42 στις: Ιούλιος 18, 2007, 06:22:21 μμ »
http://ypepth.gr/el_ec_category1757.htm

έχουν επίγνωση για την πατάτα που έκαναν, για δείτε, το είχε και δημοσίευμα το alfavita, τώρα "ξύπνησα"


διαβάστε τελευταίες γραμμές...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 18, 2007, 06:28:45 μμ από MaYaMaYa »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος stayros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #43 στις: Ιούλιος 18, 2007, 07:05:52 μμ »
Οσοι ηταν επιτυχοντες στον ασεπ2006 και εχουν μηδεν μορια προυπηρεσιας θα μπουν ή δεν θα μπουν στον ενιαιο πινακα αναπληρωτων μη μηδενικης προυπηρεσιας ?  Δεν τους βλεπω πουθενα μεχρι στιγμης.

Αποσυνδεδεμένος xristis23

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #44 στις: Ιούλιος 18, 2007, 09:42:09 μμ »
γεια σας!
να κανω μια ερωτηση;
απεκτησα προυπηρεσια μολις περισι (ως ωρομισθια) αλλα οπως κοιταξα τους πινακες που βγηκαν, δεν με βρηκα πουθενα, ουτε στους εχοντες προυπηρεσια ουτε στους μηδενικης!!
μηπως πρεπει να περασω μια βολτα απο β/θμια αυριο??

Αποσυνδεδεμένος sevi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 35
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #45 στις: Ιούλιος 18, 2007, 09:46:23 μμ »

 με μηδενική προϋπηρεσία, επιτυχούσα στον ασεπ θα έπρεπε να έχω μηδέν μόρια απο τον ασεπ 2006? ή να κοιτάξω να προσθέσουν τα μόρια?

οι πινακες αυτοι ειναι προσωρινοι. οι οριστικοι θα βγουν οταν ανακοινωθουν ολα τα αποτελεσματα του ασεπ. δεν εχουν περαστει σε κανεναν τα μορια του ασεπ 2006, εχουν περαστει μονο οι προυπηρεσιες. μην ανησυχεις.

γεια σας!
να κανω μια ερωτηση;
απεκτησα προυπηρεσια μολις περισι (ως ωρομισθια) αλλα οπως κοιταξα τους πινακες που βγηκαν, δεν με βρηκα πουθενα, ουτε στους εχοντες προυπηρεσια ουτε στους μηδενικης!!
μηπως πρεπει να περασω μια βολτα απο β/θμια αυριο??

κοιταξε το. κ γω φετος δουλεψα ωρομισθια κ εχουν μπει κανονικα τα μορια μου απο προυπηρεσια!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος lastmoican

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #46 στις: Ιούλιος 18, 2007, 10:02:32 μμ »
Καλησπέρα και από εμένα.Είμαι σχεδόν σίγουρη πως όσοι έχουν μόρια από ασεπ μπαίνουν αυτόματα στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών,έχοντες ή όχι προυπηρεσία.Όσοι έχουν  προυπηρεσία μόνο από τελευταίο ασεπ δεν έχουν μπει ακόμα στο σύστημα. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσετε.

Αποσυνδεδεμένος xara_m

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • ΠΕ05
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #47 στις: Ιούλιος 18, 2007, 10:46:14 μμ »
Καλησπέρα σε όλους! Οι απορίες μου είναι αρκετές, αλλά για την ώρα θα περιοριστώ στις 2 βασικές:

α) Βρίσκομαι στη θέση 80 του Ενιαίου Πίνακα Αναπληρωτών με 12,6 μόρια (και αν τα μόρια του ΑΣΕΠ 2007 που θα προστεθούν υπολογίζονται με βάση το 55, θα καταλήξω να έχω 24,2). Στην αίτησή μου για αναπλήρωση δήλωσα τα πάντα, με προτεραιότητα στα πιο απομακρυσμένα μέρη. Θα μπορούσε κάποιος πιο έμπειρος να μου δώσει μια εκτίμηση σχετικά με τις πιθανότητες μου για αναπληρώτρια;

β) Στον Ενιαίο Πίνακα Διορισμών 2006 υπήρχαν τέσσερις 30μηνίτες. Φέτος, οι τρεις πρώτοι από αυτούς βρίσκονται και πάλι στην κορυφή του Πίνακα.Πώς εξηγείται αυτό; Για κάποιο λόγο δεν διορίστηκαν πέρυσι (γίνεται;) ή έχει γίνει λάθος;

Σας ευχαριστώ για το χρόνο και την προσοχή σας.
Χ.

Αποσυνδεδεμένος mat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2134
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #48 στις: Ιούλιος 18, 2007, 11:03:13 μμ »
Μόλις οριστικοποιηθούν τα αποτελέσματα από το ΑΣΕΠ όσοι είμαστε επιτυχόντες ή διοριστέοι χωρίς προυπηρεσία θα περάσουμε στον Ενιαίο Πίνακα Αναπληρωτών, προς το παρόν μας έχουν βάλει στον πίνακα με μηδενική προυπηρεσία.... Σε αυτό το θέμα πρέπει να έχουμε το νού μας όλοι μετά την οριστικοποίηση των αποτελεσμάτων ::)
"Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Εκείνοι που βλέπουν, εκείνοι που βλέπουν όταν τους δείχνουν κι εκείνοι που δεν βλέπουν." Λεονάρντο Ντα Βίντσι

Αποσυνδεδεμένος lastmoican

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #49 στις: Ιούλιος 18, 2007, 11:27:13 μμ »
Να σαι καλά mat!Τι εννοείς να έχουμε το νου μας?Οι πίνακες θα ολοκληρωθούν μέσα στην επόμενη εβδομάδα,οπότε και θα έχουν σταματήσει οι ενστάσεις?

eleftheria

  • Επισκέπτης
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #50 στις: Ιούλιος 19, 2007, 01:19:08 πμ »
 
γεια σας!
να κανω μια ερωτηση;
απεκτησα προυπηρεσια μολις περισι (ως ωρομισθια) αλλα οπως κοιταξα τους πινακες που βγηκαν, δεν με βρηκα πουθενα, ουτε στους εχοντες προυπηρεσια ουτε στους μηδενικης!!
μηπως πρεπει να περασω μια βολτα απο β/θμια αυριο??

Μια απ' τα ίδια. Εγώ αύριο πάω Β'Βάθμια για ένσταση.

Αποσυνδεδεμένος teleutaios

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 45
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #51 στις: Ιούλιος 19, 2007, 02:21:59 πμ »
Εγώ έχω να προσθέσω το εξής:

Δε ξέρω αν φταίει ο υπολογιστής μου ή ο πίνακας, αλλά κάποια από τα ονόματα που έψαξα δεν τα έβρισκε η αναζήτηση του Internet Explorer παρόλο που μετά είδα ότι υπήρχαν. Για κοιτάξτε το λίγο εσείς που δε βρίσκετε το όνομα σας στον πίνακα, αν ψάξατε μέσω της αναζήτησης, μήπωε τυχόν είστε και δεν το είδατε.


Αποσυνδεδεμένος teleutaios

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 45
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #52 στις: Ιούλιος 19, 2007, 02:23:43 πμ »
β) Στον Ενιαίο Πίνακα Διορισμών 2006 υπήρχαν τέσσερις 30μηνίτες. Φέτος, οι τρεις πρώτοι από αυτούς βρίσκονται και πάλι στην κορυφή του Πίνακα.Πώς εξηγείται αυτό; Για κάποιο λόγο δεν διορίστηκαν πέρυσι (γίνεται;) ή έχει γίνει λάθος;


Πώς δε γίνεται? Αν δε θέλει κάποιος, δε διορίζεται με το ζόρι ;D

Καλησπέρα και από εμένα.Είμαι σχεδόν σίγουρη πως όσοι έχουν μόρια από ασεπ μπαίνουν αυτόματα στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών,έχοντες ή όχι προυπηρεσία.Όσοι έχουν προυπηρεσία μόνο από τελευταίο ασεπ δεν έχουν μπει ακόμα στο σύστημα. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσετε.

Όχι δεν κάνεις λάθος

Αποσυνδεδεμένος mat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2134
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #53 στις: Ιούλιος 19, 2007, 07:51:54 πμ »
Να σαι καλά mat!Τι εννοείς να έχουμε το νου μας?Οι πίνακες θα ολοκληρωθούν μέσα στην επόμενη εβδομάδα,οπότε και θα έχουν σταματήσει οι ενστάσεις?

Λέω να έχουμε το νού μας μην κάνουν και εκεί λάθη (δηλαδή στους τελικούς πίνακες) τα παλλουκάρια του ΟΠΣ του ΥΠΕΠΘ. Γιατι φέτος κάτι έχουν πάθει κι όλο λάθη γίνονται, μια στο ΑΣΕΠ μια στο ΥΠΕΠΘ. Ε δεν θέλει πολύ ξέρεις ήταν στραβό το κλίμα άμα φάει κι ο γάιδαρος... :P
"Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Εκείνοι που βλέπουν, εκείνοι που βλέπουν όταν τους δείχνουν κι εκείνοι που δεν βλέπουν." Λεονάρντο Ντα Βίντσι

eleftheria

  • Επισκέπτης
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #54 στις: Ιούλιος 19, 2007, 02:19:22 μμ »


Δε ξέρω αν φταίει ο υπολογιστής μου ή ο πίνακας, αλλά κάποια από τα ονόματα που έψαξα δεν τα έβρισκε η αναζήτηση του Internet Explorer παρόλο που μετά είδα ότι υπήρχαν. Για κοιτάξτε το λίγο εσείς που δε βρίσκετε το όνομα σας στον πίνακα, αν ψάξατε μέσω της αναζήτησης, μήπωε τυχόν είστε και δεν το είδατε.



Ακριβώς αυτό έπαθα εγώ και ήμουν έτοιμη για ενστάσεις! Ευτυχώς το κοίταξαν το θέμα στη Διεύθυνση και με πήραν και μου είπαν ακριβώς σειρά και με βρήκα στο τέλος. Παιδιά υπολογίστε στο περίπου τα μόριά σας και κυλίστε τη μπάρα εκεί κοντά βλέποντας ένα-ένα τα ονόματα!

Αποσυνδεδεμένος anesto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Π19
    • Προφίλ
Απ: Βγήκαν οι λίστες αναπληρωτών/διορισμών 2007-2008!!!!!!!!!!!!!!
« Απάντηση #55 στις: Ιούλιος 19, 2007, 02:40:47 μμ »
Ρε παιδιά που ακριβώς είναι οι λίστες;
Πάω στο http://ypepth.gr/el_ec_category1757.htm αλλά δεν τις βλέπω!!!!
Γιατί δεν μπορώ να τις βρω;
Ευχαριστώ

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159629
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 476
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 462
Σύνολο: 476

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.19 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.