*

Αποστολέας Θέμα: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων  (Αναγνώστηκε 11374 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 689
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #14 στις: Ιούλιος 15, 2011, 11:41:09 πμ »
καλημέρα....
πρώτα από όλα ας ηρεμήσουμε.....   
θα μου πείτε βέβαια πώς; 
για τους πίνακες αναπληρωτών , τα μόρια όπως φαίνονται στην αίτηση.....το τονίζω ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ, θα είναι όλα τα μόρια διπλά ή όχι , μέχρι και την 30-6-2010....

στην αίτηση ΔΕΝ φαίνονται τα μόρια από ΑΣΕΠ. Αυτά θα συνυπολογιστούν μετά στους πίνακες
στην αίτηση όμως, ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ τα μόρια από δυσπρόσιτα....

καλό είναι, όταν πάτε να κάνετε την αίτηση, να ζητάτε να σας εκτυπώσουν την προϋπηρεσία σας από το ολοκληρωμένο σύστημα....εκεί φαίνονται ΟΛΑ.....

Για 'μένα, επειδή είχα την αμφιβολία για τη φετινή μου προϋπηρεσία, στο ολοκληρωμένο σύστημα έβγαλε πως δούλεψα φέτος αναπληρωτής,  απόφαση και ημερομηνία πρόσληψης, απόφαση και ημερομηνία απόλυσης, σχολείο και διεύθυνση....μόρια ΜΗΔΕΝ (επαναλαμβάνω, για το έτος 2010-2011  η προϋπηρεσία ΜΗΔΕΝ!!!
Όσον αφορά στις παλιότερες προϋπηρεσίες, όλα ήταν κανονικά....
εκεί που την πατάμε (από το άγχος μάλλον), είναι πως έχουμε στο μυαλό μας τα μόρια του περσινού πίνακα αναπληρωτών.....και ασυναίσθητα προσθέτομε στο μυαλό μας και τα φετινά!!!
όμως σε αυτόν τον πίνακα προσμετράται και ο ασεπ......
άρα,
αφαιρέστε τα μόρια από ασεπ που έχετε......
μην λάβετε υπόψη τη φετινη προϋπηρεσία...
λάβετε υπόψη τη διπλή
αυτά είναι τα μόρια που θα φαίνονται στην αίτηση.....
αν ΔΕΝ φαίνονται, τότε με σιγουριά θα σας ζώσουν τα φίδια!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:45:27 »

Αποσυνδεδεμένος stave

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 580
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 15, 2011, 11:44:18 πμ »
καλημέρα....
πρώτα από όλα ας ηρεμήσουμε.....   
θα μου πείτε βέβαια πώς; 
για τους πίνακες αναπληρωτών , τα μόρια όπως φαίνονται στην αίτηση.....το τονίζω ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ, θα είναι όλα τα μόρια διπλά ή όχι , μέχρι και την 30-6-2010....

στην αίτηση ΔΕΝ φαίνονται τα μόρια από ΑΣΕΠ. Αυτά θα συνυπολογιστούν μετά στους πίνακες
στην αίτηση όμως, ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ τα μόρια από δυσπρόσιτα....

καλό είναι, όταν πάτε να κάνετε την αίτηση, να ζητάτε να σας εκτυπώσουν την προϋπηρεσία σας από το ολοκληρωμένο σύστημα....εκεί φαίνονται ΟΛΑ.....

Για 'μένα, επειδή είχα την αμφιβολία για τη φετινή μου προϋπηρεσία, στο ολοκληρωμένο σύστημα έβγαλε πως δούλεψα φέτος αναπληρωτής,  απόφαση και ημερομηνία πρόσληψης, απόφαση και ημερομηνία απόλυσης, σχολείο και διεύθυνση....μόρια ΜΗΔΕΝ (επαναλαμβάνω, για το έτος 2010-2011  η προϋπηρεσία ΜΗΔΕΝ!!!
Όσον αφορά στις παλιότερες προϋπηρεσίες, όλα ήταν κανονικά....
εκεί που την πατάμε (από το άγχος μάλλον), είναι πως έχουμε στο μυαλό μας τα μόρια του περσινού πίνακα αναπληρωτών.....και ασυναίσθητα προσθέτομε στο μυαλό μας και τα φετινά!!!
όμως σε αυτόν τον πίνακα προσμετράται και ο ασεπ......
άρα,
αφαιρέστε τα μόρια από ασεπ που έχετε......
μην λάβετε υπόψη τη φετινη προϋπηρεσία...
λάβετε υπόψη τη διπλή
αυτά είναι τα μόρια που θα φαίνονται στην αίτηση.....
αν ΔΕΝ φαίνονται, τότε με σιγουριά θα σας ζώσουν τα φίδια!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 15, 2011, 12:15:02 μμ »
καλημέρα....
πρώτα από όλα ας ηρεμήσουμε.....   
θα μου πείτε βέβαια πώς; 
για τους πίνακες αναπληρωτών , τα μόρια όπως φαίνονται στην αίτηση.....το τονίζω ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ, θα είναι όλα τα μόρια διπλά ή όχι , μέχρι και την 30-6-2010....

στην αίτηση ΔΕΝ φαίνονται τα μόρια από ΑΣΕΠ. Αυτά θα συνυπολογιστούν μετά στους πίνακες
στην αίτηση όμως, ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ τα μόρια από δυσπρόσιτα....

καλό είναι, όταν πάτε να κάνετε την αίτηση, να ζητάτε να σας εκτυπώσουν την προϋπηρεσία σας από το ολοκληρωμένο σύστημα....εκεί φαίνονται ΟΛΑ.....

Για 'μένα, επειδή είχα την αμφιβολία για τη φετινή μου προϋπηρεσία, στο ολοκληρωμένο σύστημα έβγαλε πως δούλεψα φέτος αναπληρωτής,  απόφαση και ημερομηνία πρόσληψης, απόφαση και ημερομηνία απόλυσης, σχολείο και διεύθυνση....μόρια ΜΗΔΕΝ (επαναλαμβάνω, για το έτος 2010-2011  η προϋπηρεσία ΜΗΔΕΝ!!!
Όσον αφορά στις παλιότερες προϋπηρεσίες, όλα ήταν κανονικά....
εκεί που την πατάμε (από το άγχος μάλλον), είναι πως έχουμε στο μυαλό μας τα μόρια του περσινού πίνακα αναπληρωτών.....και ασυναίσθητα προσθέτομε στο μυαλό μας και τα φετινά!!!
όμως σε αυτόν τον πίνακα προσμετράται και ο ασεπ......
άρα,
αφαιρέστε τα μόρια από ασεπ που έχετε......
μην λάβετε υπόψη τη φετινη προϋπηρεσία...
λάβετε υπόψη τη διπλή
αυτά είναι τα μόρια που θα φαίνονται στην αίτηση.....
αν ΔΕΝ φαίνονται, τότε με σιγουριά θα σας ζώσουν τα φίδια!
με το ζορι που εχουν οι υπαλληλοι στις διευθυνσεις δε νομιζουν οτι θα βρουν χρονο για τετοιου ειδους εκτιπωσεις

Αποσυνδεδεμένος giak

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 506
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 15, 2011, 12:46:37 μμ »
καλό είναι, όταν πάτε να κάνετε την αίτηση, να ζητάτε να σας εκτυπώσουν την προϋπηρεσία σας από το ολοκληρωμένο σύστημα....εκεί φαίνονται ΟΛΑ.....
Καταρχήν ηρεμήστε, αγχώνεστε πολύ με αυτά τα μόρια. Μπορείτε πολύ σωστά να ζητήσετε να εκτυπωθούν, αλλά να το κάνετε μετά τη λήξη των αιτήσεων αναπληρωτών που δε θα υπάρχει φόρτος εργασίας. Μη δημιουργούμε θέμα από το τίποτα. Είναι σχεδόν αδύνατο να έχουν αλλοιωθεί μόρια μέχρι το 30/06/2010. Μόνο με τη φετινή προϋπηρεσία θα μπορούσε να δημιουργηθεί λάθος σε σπάνιες περιπτώσεις. (φέτος δε μιλάμε για μόρια, αλλά για προϋπηρεσία που θα πιανόταν στο ΜΚ αν δε πάγωνε το μισθολόγιο).
Εγώ πολύ απλά και χαλαρά, θα περιμένω τους πίνακες. Και αν υπάρχει λαθος θα κάνω ένσταση. Μην ανχώνεστε και χαλάτε τη διάθεσή σας από τώρα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:45:27 »

Αποσυνδεδεμένος mentira

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 15, 2011, 12:54:45 μμ »
σε επικοινωνια που ειχα με αιρετο μου ειπε να παω αμεσα να κανω ενσταση πριν ληξουν οι αιτησεις ...ευτυχως δηλ.που πηραν παραταση...γιατι υπογραφοντας το χαρτι της αιτησης ειναι σαν να δεχομαι τα μορια που αναγραφονται πανω.
Τα μορια που πρεπει να υπαρχουν στην αιτηση ειναι στον πινακα αναπληρωτων (οχι στον πινακα πραγματικης προυπηρεσιας) στη στηλη μορια προυπηρεσιας. Ακομα και μισο μοριο κοστιζει παρα πολλες θεσεις στο πινακα γι'αυτο καλο ειναι να μη το αφηνουμε ετσι.
Για αλλη μια φορα η ανευθυνοτητα του υπουργειου ειναι φοβερη.
Περιμεναμε τοσο καιρο για τις αιτησεις και τιποτα δεν λειτουργησε σωστα....για την ενταξη στο24μηνο δεν εχουν ιδεα (περιμενουν το ΝΣΚ να αποφασισει) για τις προυπηρεσιες δεν εχουν ιδεα (κανουν ομως οτι ξερουν τι σου λενε περνοντας στο λαιμο τους καθε ανυποψιαστο που νομιζει οτι ρωτωντας το υπουργειο θα παρει μια εγκυρη απαντηση)
Και οσο για τις φετινες προυπηρεσιες ακουσα και γω για ατομα που τους περαστηκαν τα φετινα μορια αλλα σε ερωτηση μου προς το υπουργειο μου ειπαν οτι αυτο αποκλειεται ...και φυσικα με επεισαν!!! ::) ::) ::) ::)

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 15, 2011, 12:57:48 μμ »
Φαίνονται κανονικά τα μόρια του περσινού δυσπρόσιτου στην αίτησή μου.Και μάλιστα,  stave και λοιποί να πάτε  να τη διορθώσετε, γιατί με τη βλακεία που δέρνει το Υπουργείο τελευταία, ποιος μου λέει ότι δε θα δοθεί εγκύκλιος για να μετρήσει ως πραγματική η προϋπηρεσία η διπλή του δυσπροσίτου;;;;Όχι, μη γελάτε,  είναι μια πρόταση που έχει ειπωθεί από κάποιο πράσινο συνδικαλιστή, τότε που συζητιόταν ακόμα, την άνοιξη πέρσι, ο 3848.Όχι, δεν έχω ονόματα, μεταφέρω τη σκέψη κάποιου....Όπως βλέπετε, τα μόρια αυτά του δυσπροσίτου, μετά σπουδής αναφέρονται στο νόμο ότι μετράνε διπλά έως και πέρσι.Αλλά, μη με φάτε, γιατί πολλά έχουν πεί διάφοροι, ο γιος του γιου, του φίλου της ξαδέρφης του γιου του γκέκα.......

Αποσυνδεδεμένος marinan

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 15, 2011, 02:55:45 μμ »
καλημέρα....
πρώτα από όλα ας ηρεμήσουμε.....   
θα μου πείτε βέβαια πώς; 
για τους πίνακες αναπληρωτών , τα μόρια όπως φαίνονται στην αίτηση.....το τονίζω ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ, θα είναι όλα τα μόρια διπλά ή όχι , μέχρι και την 30-6-2010....

στην αίτηση ΔΕΝ φαίνονται τα μόρια από ΑΣΕΠ. Αυτά θα συνυπολογιστούν μετά στους πίνακες
στην αίτηση όμως, ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ τα μόρια από δυσπρόσιτα....

καλό είναι, όταν πάτε να κάνετε την αίτηση, να ζητάτε να σας εκτυπώσουν την προϋπηρεσία σας από το ολοκληρωμένο σύστημα....εκεί φαίνονται ΟΛΑ.....

Για 'μένα, επειδή είχα την αμφιβολία για τη φετινή μου προϋπηρεσία, στο ολοκληρωμένο σύστημα έβγαλε πως δούλεψα φέτος αναπληρωτής,  απόφαση και ημερομηνία πρόσληψης, απόφαση και ημερομηνία απόλυσης, σχολείο και διεύθυνση....μόρια ΜΗΔΕΝ (επαναλαμβάνω, για το έτος 2010-2011  η προϋπηρεσία ΜΗΔΕΝ!!!
Όσον αφορά στις παλιότερες προϋπηρεσίες, όλα ήταν κανονικά....
εκεί που την πατάμε (από το άγχος μάλλον), είναι πως έχουμε στο μυαλό μας τα μόρια του περσινού πίνακα αναπληρωτών.....και ασυναίσθητα προσθέτομε στο μυαλό μας και τα φετινά!!!
όμως σε αυτόν τον πίνακα προσμετράται και ο ασεπ......
άρα,
αφαιρέστε τα μόρια από ασεπ που έχετε......
μην λάβετε υπόψη τη φετινη προϋπηρεσία...
λάβετε υπόψη τη διπλή
αυτά είναι τα μόρια που θα φαίνονται στην αίτηση.....
αν ΔΕΝ φαίνονται, τότε με σιγουριά θα σας ζώσουν τα φίδια!






εχεις απολυτο δικιο! γιατι και στη δικη μου αιτηση ελειπαν πολλα μορια και οταν το ψαξαμε ειδαμε οτι ελειπαν τα μορια του ασεπ!

Αποσυνδεδεμένος stave

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 580
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 15, 2011, 03:02:43 μμ »
Φαίνονται κανονικά τα μόρια του περσινού δυσπρόσιτου στην αίτησή μου.Και μάλιστα,  stave και λοιποί να πάτε  να τη διορθώσετε, γιατί με τη βλακεία που δέρνει το Υπουργείο τελευταία, ποιος μου λέει ότι δε θα δοθεί εγκύκλιος για να μετρήσει ως πραγματική η προϋπηρεσία η διπλή του δυσπροσίτου;;;;Όχι, μη γελάτε,  είναι μια πρόταση που έχει ειπωθεί από κάποιο πράσινο συνδικαλιστή, τότε που συζητιόταν ακόμα, την άνοιξη πέρσι, ο 3848.Όχι, δεν έχω ονόματα, μεταφέρω τη σκέψη κάποιου....Όπως βλέπετε, τα μόρια αυτά του δυσπροσίτου, μετά σπουδής αναφέρονται στο νόμο ότι μετράνε διπλά έως και πέρσι.Αλλά, μη με φάτε, γιατί πολλά έχουν πεί διάφοροι, ο γιος του γιου, του φίλου της ξαδέρφης του γιου του γκέκα.......

adigoni, εμένα είναι εντάξει περασμένα και τα μόρια του δυσπρόσιτου, απλώς εγώ μπερδεύτηκα σε προηγούμενο post. Όποιος όμως έχει πρόβλημα επιβάλλεται να πάει και να μην το αμελήσει, όπως πολύ σωστά επισημαίνεις.

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 15, 2011, 03:04:43 μμ »
παιδια εχει ανακυψει ενα σοβαρο ζητημα.Εχουν περαστει απο λαθος του συστηματος τα φετινα μορια σε καποιοους ανθρωπους.Οταν βγουν οι πινακες πρεπει ολοι μας να κανουμε ενδελεχη ελεγχο , να βεβαιωθουμε αν διορθωθηκε το λαθος , αλλιως θα μας περασουν ατομα και δε θα το παρουμε χαμπαρι.( Διοτι σε εμενα μονο τα περσινα περασαν) SOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 15, 2011, 03:07:58 μμ »
Εάν η φετινή προϋπηρεσία έχει περαστεί σε κάποιους από λάθος και αυτόματα περάσει και στους πίνακες, τι θα κάνουμε εμείς οι υπόλοιποι; Λογικά η σειρά μας στον πίνακα θα πρέπει να είναι πάνω κάτω η ίδια με την περσινή (πριν γίνουν βεβαίως οι μόνιμοι διορισμοί). Αλλά και πάλι, κάποια κριτήρια μπορεί να έχουν προστεθεί σε κάποιους και η σειρά να αλλάξει. Οπότε θα καθόμαστε μόλις βγουν οι πίνακες να ελέγχουμε, συγκρίνοντας με πέρυσι ένα - ένα τα ονόματα; Ποιος μας διαβεβαιώνει ότι τα φετινά μόρια που από λάθος μπορεί να περάστηκαν σε μερικούς, δε θα εμφανιστούν αυτόματα και στους επικείμενους πίνακες;
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος kairi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 274
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 15, 2011, 03:11:48 μμ »
καλησπερα. εγω εχω 3 μορια απο οαεδ. αυτα δεν ηταν περασμενα στην αιτηση, αλλα στους περσινους πινακες αναπληρωτων κ διορισμου, ηταν. το ειπα στη υπαλληλο κ δεν ηξερε. δεν το εψαξα γιατι αυτο ειχε συμβει κ περυσι με την αιτηση. δεν φαινοντουσαν πουθενα, αλλα μολις βγηκαν οι πινακες ηταν περασμενα.
λετε να το ψαξω; ειναι κανενας με παρομοια περιπτωση;
παντως η φετινη προυπηρεσια ως αναπληρωτρια, δεν μου εχει περαστει

Αποσυνδεδεμένος baboulino

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 258
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 15, 2011, 07:19:57 μμ »
σε επικοινωνια που ειχα με αιρετο μου ειπε να παω αμεσα να κανω ενσταση πριν ληξουν οι αιτησεις ...ευτυχως δηλ.που πηραν παραταση...γιατι υπογραφοντας το χαρτι της αιτησης ειναι σαν να δεχομαι τα μορια που αναγραφονται πανω.
Τα μορια που πρεπει να υπαρχουν στην αιτηση ειναι στον πινακα αναπληρωτων (οχι στον πινακα πραγματικης προυπηρεσιας) στη στηλη μορια προυπηρεσιας. Ακομα και μισο μοριο κοστιζει παρα πολλες θεσεις στο πινακα γι'αυτο καλο ειναι να μη το αφηνουμε ετσι.
Για αλλη μια φορα η ανευθυνοτητα του υπουργειου ειναι φοβερη.
Περιμεναμε τοσο καιρο για τις αιτησεις και τιποτα δεν λειτουργησε σωστα....για την ενταξη στο24μηνο δεν εχουν ιδεα (περιμενουν το ΝΣΚ να αποφασισει) για τις προυπηρεσιες δεν εχουν ιδεα (κανουν ομως οτι ξερουν τι σου λενε περνοντας στο λαιμο τους καθε ανυποψιαστο που νομιζει οτι ρωτωντας το υπουργειο θα παρει μια εγκυρη απαντηση)
Και οσο για τις φετινες προυπηρεσιες ακουσα και γω για ατομα που τους περαστηκαν τα φετινα μορια αλλα σε ερωτηση μου προς το υπουργειο μου ειπαν οτι αυτο αποκλειεται ...και φυσικα με επεισαν!!! ::) ::) ::) ::)

μην μπερδεύεστε...τα μόρια που λες εσύ από τον πίνακα αναπληρωτών είναι τα ίδια με τα μόρια πραγματικής προυπηρεσίας από τον ενιαίο πίνακα διορισμών.δεν  ξέρω αν αλλάζει κάτι για τα δυσπρόσιτα αλλά οι υπόλοιποι βλέπουμε τον ενιαίο πίνακα διορισμών για τα μόρια μας

Αποσυνδεδεμένος lillie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 864
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #26 στις: Ιούλιος 15, 2011, 07:29:53 μμ »
Στον πίνακα αναπληρωτών τα μόρια από δυσπρόσιτα είναι διπλά. Στον ενιαίο δε φαίνονται τα δυσπρόσιτα. Δεν είναι ίδιοι οι πίνακες

Αποσυνδεδεμένος TEO FYSIKOS

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Μόρια προϋπηρεσιας στην αιτηση αναπληρωτων
« Απάντηση #27 στις: Ιούλιος 15, 2011, 08:03:10 μμ »
φέτος δεν έκανα αίτηση αναπληρωτών γιατί έχω δικό μου φροντιστήριο αλλά από τις προηγούμενες χρονιές ξέρω ότι τα μόρια της χρονιάς που τελείωσε μπαίνουν αυτόματα στο σύστημα αλλά μετά την λήξη των αιτήσεων. αυτό που ακούω ότι σε κάποιους περαστίκαν και σε κάποιους όχι μου φαίνεται λίγο τρελό. το θέμα είναι ότι από την στιγμή που τα φετινά δεν μετράνε πως είναι δυνατόν να έχουν περαστεί. από όσους θέσατε το θέμα είδε κάποιος μόρια φετινής χρονιάς περασμένα ή είναι ράδιο αρβύλα που πηγαίνει από στόμα σε στόμα και δημιουργούνται θέματα χωρίς πραγματικό λόγο.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32319
  • Τελευταία: 1305D
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161405
  • Σύνολο θεμάτων: 19231
  • Σε σύνδεση σήμερα: 555
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 471
Σύνολο: 483

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.09 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.