*

Αποστολέας Θέμα: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012  (Αναγνώστηκε 320589 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Helenaa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1638 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 04:04:31 μμ »
 Kι εγω απο Β' Αθηνας σας φερνω τα εξης νεα: πρωτα οι αποσπασμενοι θα τοποθετηθουν
κ μετα θα μας ειδοποιησουν να παμε να δηλωσουμε σχολεια κλπ...δηλ καλα τελη Σεπτ. κ βαλε...
Γι αυτο το κρατος παει κατα διαολου...καλουν αναπληρωτες, τους πληρωνουν τσαμπα κ
περαααα βρεχει...οι μειωμενοι διορισμοι τους μαραναν...εεε   ρε μπαχαλο αυτη η παιδεια...
Δεν ξερουν τι τους γινεται κοινως...καμια οργανωση, κανενας σχεδιασμος....τιποτα!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:47:24 »

Αποσυνδεδεμένος inw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2305
    • Προφίλ
    • http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1639 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 04:51:25 μμ »
Πρώτα ο μαθητής. >:(
http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)

Αποσυνδεδεμένος margar78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 367
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1640 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:01:46 μμ »
Παιδια εγω ενα εχω να πω,μας κατακαψαν με τις τοποθετησεις.Μεγαλοι νομοι στην Κεντρικη Μακεδονια βγαλαν απο 0 μεχρι ελαχιστα κεναπ.χ.Θεσσαλονικη,Πιερια,Κοζανη,Κιλκις,Ημαθια.Ειδικα οι Θεσ/νικη εκαψε πολυ κοσμο ο οποιος προωθηθηκε στους αλλους νομους και εκαψε εμας.Τι να πω;Καλυτερα να περιμενα την β φαση...για να δουμε θα τα δωσουν τα κενα τοτε;Υ.Γ η Θεσ/νικη εννοουσα

Αποσυνδεδεμένος fotini18

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2487
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1641 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:04:09 μμ »
Σήμερα πήγα στη Διεύθυνση της Β Αθήνας. Είναι για γέλια και για κλάματα η κατάσταση! Πραγματικά δεν ξέρουν τι τους γίνεται! Ο ένας με έστελνε στον άλλον, από τον έναν όροφο στον άλλον. Τους έκανα κάποιες ερωτήσεις και απάντηση δεν πήρα από κανένα, δεν ήξεραν!!! Να φανταστείτε έβγαλα μόνη μου τις φωτοτυπίες πτυχίου και ταυτότητας και η υπάλληλος με ρώταγε ποια χαρτιά πρέπει να επικυρώσει, γιατί δεν ξέρει! Ό,τι της πάω, θα το επικυρώσει, είπε αλλά δεν ήξερε ποια! Ήμουν μόνη μου και γκρίνιαζε συνέχεια που έβαζε σφραγίδες. Σήμερα άκουσα πως θα κάνουν συνεδρίαση για τους αποσπασμένους από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ. Μετάαα θα καλέσουν εμάς, της Α φάσης, δεν ξέρουν ακριβώς πότε...Τι να πω, ρε παιδιά! Μακάρι να μην αργήσει η Β φάση αλλά πολύ το φοβάμαι μ' αυτούς τους ρυθμούς της χελώνας που δουλεύουν!!!
Αχ, Ελλάδα σ' αγαπώ...!!!

Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει! Συνεχώς ξεψυχάει...(Δημήτρης Χορν)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:47:24 »

Αποσυνδεδεμένος drum

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 101
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1642 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:04:34 μμ »
καλημέρα, δυστυχώς κ εγώ είμαι θύμα του κουτακίου φέτος...ξέρει κανείς τι εστί Β Πειραιά;;;;
Μην κάνεις το λάθος και δηλώσεις Υδρα !!!!!!!!!! Ειναι όλοι με ψυχοφάρμακα εκεί!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος possessed

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 181
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1643 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:04:47 μμ »
Να μην τρελαίνομαι δηλαδή που από Θεσσαλονίκη πρέπει να πάω Α Χίου και το μόνο διαθέσιμο μέσο που βρήκα είναι καράβι αύριο από Καβάλα!
Αννούλα ξέρω πολύ καλή γεωγραφία!Γιατί κορίτσι μου δεν εννοείς να το καταλάβεις; >:(
Καλή τοποθέτηση στους υπόλοιπους παιδιά!Ξέρω πολύ καλά ότι η αναμονή σκοτώνει αλλά η πείρα λέει ότι η Β φάση έχεις πάντα καλύτερες τοποθετήσεις! :)

Αποσυνδεδεμένος drum

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 101
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1644 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:07:37 μμ »
Kι εγω απο Β' Αθηνας σας φερνω τα εξης νεα: πρωτα οι αποσπασμενοι θα τοποθετηθουν
κ μετα θα μας ειδοποιησουν να παμε να δηλωσουμε σχολεια κλπ...δηλ καλα τελη Σεπτ. κ βαλε...
Γι αυτο το κρατος παει κατα διαολου...καλουν αναπληρωτες, τους πληρωνουν τσαμπα κ
περαααα βρεχει...οι μειωμενοι διορισμοι τους μαραναν...εεε   ρε μπαχαλο αυτη η παιδεια...
Δεν ξερουν τι τους γινεται κοινως...καμια οργανωση, κανενας σχεδιασμος....τιποτα!!!
Τα ίδια και στην Α Ανατολική Αττική !!!!!!!! Απλά δηλώσαμε σε ένα ασπρο χαρτί περιοχές προτίμησης χωρίς να ξερουμε τα κενά !  ???  ??? Οοοοοοοο,τι να ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος fotini18

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2487
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1645 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:08:17 μμ »
καλημέρα, δυστυχώς κ εγώ είμαι θύμα του κουτακίου φέτος...ξέρει κανείς τι εστί Β Πειραιά;;;;
Μην κάνεις το λάθος και δηλώσεις Υδρα !!!!!!!!!! Ειναι όλοι με ψυχοφάρμακα εκεί!!!!!!!!!!!!

Πραγματικά μου κάνει τρελή εντύπωση αυτό που λες! Δεν είναι η πρώτη φορά που το ακούω αυτό για την Ύδρα!!! Ενώ είναι και κοντά στην Αθήνα και πανέμορφο νησί! Γιατί;;;
Αχ, Ελλάδα σ' αγαπώ...!!!

Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει! Συνεχώς ξεψυχάει...(Δημήτρης Χορν)

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1646 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:10:15 μμ »
Να μην τρελαίνομαι δηλαδή που από Θεσσαλονίκη πρέπει να πάω Α Χίου και το μόνο διαθέσιμο μέσο που βρήκα είναι καράβι αύριο από Καβάλα!
Αννούλα ξέρω πολύ καλή γεωγραφία!Γιατί κορίτσι μου δεν εννοείς να το καταλάβεις; >:(
Καλή τοποθέτηση στους υπόλοιπους παιδιά!Ξέρω πολύ καλά ότι η αναμονή σκοτώνει αλλά η πείρα λέει ότι η Β φάση έχεις πάντα καλύτερες τοποθετήσεις! :)
Αρκει να μην ειναι των 100 ατομων....και παμε γ' και φαμε τα αποφαγια...

Αποσυνδεδεμένος k-z

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1647 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:11:31 μμ »
και στην πρεβεζα τα ιδια.προτιμησεις χωρις τα κενα.αυριο να παρουμε τηλ

Αποσυνδεδεμένος mania1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1648 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:13:38 μμ »
καλημέρα, δυστυχώς κ εγώ είμαι θύμα του κουτακίου φέτος...ξέρει κανείς τι εστί Β Πειραιά;;;;
Μην κάνεις το λάθος και δηλώσεις Υδρα !!!!!!!!!! Ειναι όλοι με ψυχοφάρμακα εκεί!!!!!!!!!!!!
Εγώ βρέθηκα στα Μέθανα το 2010. Ήταν μια χαρά, όπως και ο Γαλατάς, από συναδέλφους που πήγαν εκεί.

Αποσυνδεδεμένος tempelina

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 89
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1649 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:27:45 μμ »
Συνάδελφοι! Προτιμήσεις χωρίς κενά να αρνείστε να συμπληρώσετε! Δεν είναι νόμιμο!Με αυτόν τον τρόπο έχω δει βίσματα να παίρνουν τα καλύτερα σχολεία! Παρουσιάζεστε κανονικά και συμπληρώνετε τις προτιμήσεις σας αφού γνωστοποιηθούν τα κενά! Επειτα συνεδριάζει το ΠΥΣΔΕ και αναλογα με τη σειρά στον πίνακα που έχει ο καθένας τοποθετείται! Αν βρω τη νομοθεσία θα σας τη στείλω!

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1650 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 05:53:48 μμ »
Να μην τρελαίνομαι δηλαδή που από Θεσσαλονίκη πρέπει να πάω Α Χίου και το μόνο διαθέσιμο μέσο που βρήκα είναι καράβι αύριο από Καβάλα!
Αννούλα ξέρω πολύ καλή γεωγραφία!Γιατί κορίτσι μου δεν εννοείς να το καταλάβεις; >:(
Καλή τοποθέτηση στους υπόλοιπους παιδιά!Ξέρω πολύ καλά ότι η αναμονή σκοτώνει αλλά η πείρα λέει ότι η Β φάση έχεις πάντα καλύτερες τοποθετήσεις! :)

Καλή δύναμη, possessed ..., κάθε "κακό" για καλό.
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος drum

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 101
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Α΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #1651 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 06:03:09 μμ »
καλημέρα, δυστυχώς κ εγώ είμαι θύμα του κουτακίου φέτος...ξέρει κανείς τι εστί Β Πειραιά;;;;
Μην κάνεις το λάθος και δηλώσεις Υδρα !!!!!!!!!! Ειναι όλοι με ψυχοφάρμακα εκεί!!!!!!!!!!!!

Πραγματικά μου κάνει τρελή εντύπωση αυτό που λες! Δεν είναι η πρώτη φορά που το ακούω αυτό για την Ύδρα!!! Ενώ είναι και κοντά στην Αθήνα και πανέμορφο νησί! Γιατί;;;
Πράγματι είναι ένα πανέμορφο νησί, τα παιδιά είναι πολύ καλά αλλά οι διευθυντές ... ααα και οι ανθρωποι είναι πολύ περίεργοι!! Σκεφτείτε ότι κάθονται με τα κυάλια και παρακολουθούν τα πάντα !!!!!!!!!! Πρέπει να μείνει καποιος εκει μερικούς μήνες για να καταλάβει. Ειδικά στο λύκειο είναι απλά απαράδεκτα!!!!!!!!!!!!(Ημουν πριν μερικά χρόνια εκεί και δεν θέλω ουτε στο χάρτη να βλέπω την Υδρα)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162178
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 703
Σύνολο: 713

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.107 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.