*

Ψηφοφορία

Σε ποια κατηγορία νομίζετε πως είστε;

Διοριστέος/έα
9 (11.4%)
Μάλλον Διοριστέος/έα
23 (29.1%)
Επιτυχών/ούσα
27 (34.2%)
Μάλλον Επιτυχών/ούσα
12 (15.2%)
Αποτυχών/ούσα
5 (6.3%)
Μάλλον Αποτυχών/ούσα
3 (3.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 75

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα Φιλόλογων  (Αναγνώστηκε 79683 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pariel

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Για να πετύχεις, μην παίρνεις τίποτε προσωπικά
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #280 στις: Ιούλιος 13, 2007, 07:22:19 μμ »
Δηλαδή κλείσαμε για Τετάρτη; Καλή δύναμη σε όλους! Θέλω όλοι μας να διοριστούμε!! Να πάψουμε να είμαστε ασεποειδή!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:58:57 »

Αποσυνδεδεμένος tho

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση-ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #281 στις: Ιούλιος 13, 2007, 08:39:41 μμ »
καλο κουραγιο και καλα αποτελεσματα σε ολους.θελω καιρο να γραψω αλλα παρακολουθω σιωπηλα εφοσον δεν εχω κατι νεοτερο και γω.
καλα μπανια σε ολους.............απο δευτερα με υγεια και παλι και αγωνια που σπαει τα νευρα......

Αποσυνδεδεμένος syrrahm

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1951
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #282 στις: Ιούλιος 13, 2007, 11:33:05 μμ »
To τελευταίο Σ/Κ που θα έχουμε αγωνία.Από Δευτέρα μπαίνουμε στην εβδομάδα ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων μας, σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις.Λίγη υπομονή ακόμη και καλή τύχη σε όλους!

Αποσυνδεδεμένος CHRISOYLA

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 795
  • "Κάτω από την άσφαλτο, υπάρχει παραλία"
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #283 στις: Ιούλιος 14, 2007, 12:02:44 πμ »
Ενημερωτικά, στη συνάντησή μας την Παρασκευή το πρωί στο ΑΣΕΠ η υπεύθυνη μας είπε ότι καταβάλλονται προσπάθεις για να βγουν τα αποτελέσματα μέσα στη βδομάδα. Ελπίζω αυτό να μη σημαίνει κάτι κακό.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:58:57 »

Αποσυνδεδεμένος apuleius

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 379
  • Όλα μένουν ίδια αν δεν τ' αγαπάς.....
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #284 στις: Ιούλιος 14, 2007, 12:18:32 πμ »
Ενημερωτικά, στη συνάντησή μας την Παρασκευή το πρωί στο ΑΣΕΠ η υπεύθυνη μας είπε ότι καταβάλλονται προσπάθεις για να βγουν τα αποτελέσματα μέσα στη βδομάδα. Ελπίζω αυτό να μη σημαίνει κάτι κακό.

Όντως, αυτή η διατύπωση αφήνει μια πιθανότητα να μη βγουν ούτε αυτή την εβδομάδα. Κατά τη γνώμη μου πάντως έχουν καταλάβει ότι δεν τους παίρνει να καθυστερήσουν άλλη μια εβδομάδα, καθώς όπου ναναι θα αρχίσουν οι διαδικασίες του διορισμού!!Το υπουργείο σίγουρα τους πιέζει πλέον έντονα να τα βγάλουν. Οπότε νομίζω ότι δε θα πάει πέρα από την άλλη Παρασκευή η βαλίτσα. Για να δούμε....

Αποσυνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 955
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #285 στις: Ιούλιος 14, 2007, 09:09:17 πμ »
καλημερα,παιδια!δεν θα το ψυχολογικα και αλλη μια βδομαδα αναμονης.εγω χθες δεν πηρα.παλι απο βδομαδα θα μου ελεγαν.καλο σ-κ σε ολους και απο βδομαδα μακαρι να ειμαστε ολοι χαρουμενοι.

Αποσυνδεδεμένος pariel

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Για να πετύχεις, μην παίρνεις τίποτε προσωπικά
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #286 στις: Ιούλιος 14, 2007, 09:56:16 πμ »
Εγώ όμως πήρα σήμερα πρωί πρωί και μου είπαν: "Θα μας ρωτήσετε προς το τέλος της εβδομάδας. Μπορεί την Παρασκευή". Καλά, εγώ πέφτω όλο πάνω σε όλους τους στριμμένους ή είμαι τόσο γκαντέμα;

Αποσυνδεδεμένος pariel

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Για να πετύχεις, μην παίρνεις τίποτε προσωπικά
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #287 στις: Ιούλιος 14, 2007, 12:25:15 μμ »
Δεν άντεξα και ξαναπήρα στον ΑΣΕΠ. Μια ευγενέστατη κοπέλα που φαίνεται να είχε όρεξη για κουβεντούλα μου είπε πως "θα βγουν την Παρσκευή 20 ιουλίου κατά 99,999 % μετά τις 3 το μεσημέρι!"

Αποσυνδεδεμένος syrrahm

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1951
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #288 στις: Ιούλιος 14, 2007, 12:36:11 μμ »
Δεν άντεξα και ξαναπήρα στον ΑΣΕΠ. Μια ευγενέστατη κοπέλα που φαίνεται να είχε όρεξη για κουβεντούλα μου είπε πως "θα βγουν την Παρσκευή 20 ιουλίου κατά 99,999 % μετά τις 3 το μεσημέρι!"
Πάμε λοιπόν να ανάψουμε ένα κεράκι στον Προφήτη Ηλία, καθότι γιορτάζει στις 20 Ιουλίου.

eleftheria

  • Επισκέπτης
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #289 στις: Ιούλιος 14, 2007, 12:41:16 μμ »
Ρε παιδιά ό,τι θέλουν λένε; Τώρα πήρα με την ελπίδα να ακούσω αυτά που είπαν και στην pariel και μου είπαν να πάρουμε την Παρασκευή ξανά για να μας πουν "τί εκτίμηση θα έχουν μέχρι τότε".

Πάμε λοιπόν να ανάψουμε ένα κεράκι στον Προφήτη Ηλία, καθότι γιορτάζει στις 20 Ιουλίου.

Εγώ λέω να πάμε στην Τήνο...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 14, 2007, 12:43:45 μμ από rica »

Αποσυνδεδεμένος eva30

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 75
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #290 στις: Ιούλιος 14, 2007, 02:40:05 μμ »
Άντε, βοήθειά σας! Χαλαρώστε...λίιιιγο ακόμα έμεινε. Προτείνω να σταματήσετε τα τηλέφωνα [δε φταίνε σε τίποτα και οι υπάλληλοι καλοκαιριάτικα,ό,τι τους λένε, λένε και αυτοί],να πάρετε απόφαση  ότι θα βγουν 27 του μήνα [νομίζω ότι για να υπάρχει χρόνος για όλες τις διαδικασίες, δε γίνεται να βγουν αργότερα], οπότε αν βγουν νωρίτερα,θετικό θα είναι. Δεν δίνουμε πρώτη φορά στη ζωή μας εξετάσεις...Ψυχραιμία!

Αποσυνδεδεμένος apuleius

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 379
  • Όλα μένουν ίδια αν δεν τ' αγαπάς.....
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #291 στις: Ιούλιος 14, 2007, 03:26:37 μμ »
Άντε, βοήθειά σας! Χαλαρώστε...λίιιιγο ακόμα έμεινε. Προτείνω να σταματήσετε τα τηλέφωνα [δε φταίνε σε τίποτα και οι υπάλληλοι καλοκαιριάτικα,ό,τι τους λένε, λένε και αυτοί],να πάρετε απόφαση ότι θα βγουν 27 του μήνα [νομίζω ότι για να υπάρχει χρόνος για όλες τις διαδικασίες, δε γίνεται να βγουν αργότερα], οπότε αν βγουν νωρίτερα,θετικό θα είναι. Δεν δίνουμε πρώτη φορά στη ζωή μας εξετάσεις...Ψυχραιμία!

Δε νομίζω eva30 ότι μπορούμε πλέον να αναμείνουμε με την ψυχραιμία που ζητάς!!Είναι απόλυτα λογικό να έχουν σπάσει οι αντοχές μας και να αγωνιούμε!Και αυτή η χαλαρή λογική ότι "ντάξει μωρέ, θα βγουν κάποια στιγμή" νομίζω ότι τώρα πια, μετά από 6 μήνες και μετά από τόσους εμπαιγμούς και τόση παραπληροφόρηση, είναι επιεικώς κουτή!Δηλαδή ως πότε θα το λέμε αυτό; Και στο κάτω κάτω αυτό το forum υπάρχει και για να ξεδίνουμε και να λέμε τα παράπονά μας, αφού κανείς αρμόδιος δεν ενδιαφέρεται!!Ας αφήσουμε λοιπόν τον καθένα να πει ό,τι θέλει!

Δεν καταλαβαίνω εξάλλου γιατί "πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι θα βγουν στις 27 του μήνα"; Ξέρεις κάτι για τις διαδικασίες που υπολείπονται; Αν ξέρεις, πληροφορησέ μας.....Από όσα γνωρίζουμε πάντως φαίνεται πως οι διαδικασίες έχουν σχεδόν ολοκληρωθεί.....

Αποσυνδεδεμένος ioanna89

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3041
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #292 στις: Ιούλιος 14, 2007, 04:11:44 μμ »
Ρε παιδιά ό,τι θέλουν λένε; Τώρα πήρα με την ελπίδα να ακούσω αυτά που είπαν και στην pariel και μου είπαν να πάρουμε την Παρασκευή ξανά για να μας πουν "τί εκτίμηση θα έχουν μέχρι τότε".

Δηλαδή από Τετάρτη, που είχαν πει στον "μόνιμο κάτοικο Γερμανίας" GCB ;D, πάμε για Παρασκευή (και αν...).
Δεν υποφέρονται, πια...  >:(

Αποσυνδεδεμένος baxev_ch

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 274
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ζωή έχει περισσότερη φαντασία από μας!
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα Φιλόλογων
« Απάντηση #293 στις: Ιούλιος 14, 2007, 04:37:35 μμ »
Δε νομίζω βρε παιδιά να φτάσουμε μέχρι την Παρασκευή....αν πάλι δεν βγουν αυτή τη βδομάδα, σκέφτομαι να αρχίζω απεργία πείνας έξω από τον ασεπ!!!! Μα έλεος πια.... έχει περάσει όλο το καλοκαιρι...φτάσαμε στον Αύγουστο. Εγώ που τηλεφώνησα μου είπαν " από Τετάρτη και μετά".... καλό κουράγιο σε όλους... :)
πάλι τα ίδια και τα ίδια θα μου πεις ρε φίλε...
όμως  τη σκέψη του πρόσφυγα, τη σκέψη του αιχμαλώτου, τη σκέψη του ανθρώπου που κατάντησε κι αυτός πραμάτεια...δοκίμασε να την αλλάξεις....ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ....(Γ.Σεφέρης)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32325
  • Τελευταία: MariaK.
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161637
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 527
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 32
Επισκέπτες: 479
Σύνολο: 511

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.064 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.