*

Αποστολέας Θέμα: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60  (Αναγνώστηκε 94928 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος niki 26

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Οτι αξίζει πρέπει να το κυνηγάς!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #336 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:19:33 μμ »
ποιον πηραν τηλ κ εμαθαν κατι τετοιο?εγω παντως, με σειρα μετα την α φαση 243 κ 20 επιλογες που δεν εχουν κενα(κ χωρις κουτια),μετα απο 2 χρονια μαλλον δεν θα δουλεψω φετος κοριτσια...δραμα η κατασταση!!!!

στο υπουργειο πηραν τηλεφωνο αλλα ο ενας λεει τελος της αλλης βδομαδας ο αλλος μεσα της αλλης και γενικα ενα μπαχαλο,οσο το ψαχνουμε τοσο αγχωνομαστε!δυστυχως σαν θεατες αυτης της καταστασης απλα περιμενουμε το επομενο επεισοδιο σε αυτο το δραμα!
σε 20 επιλογες δεν πιστευω να μην ανοιξει κενο σε καποια φαση,μην ανησυχεις 20 ειναι οχι 2...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:42:49 »

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #337 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:22:27 μμ »
Μην παίρνετε άδικα στο υπουργείο.Οι άνθρωποι δεν έχουν ιδέα..
δείτε τι γίνεται με τους ειδικής.Μας λένε την προσωπική τους γνώμη σα πληροφορία..

Αποσυνδεδεμένος mirtoula

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #338 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:27:21 μμ »
δηλαδη κοριτσια ποσα ατομα θα παρει περιπου η β φαση? εχω σειρα 540 μετα τη πρωτη φαση.

Αποσυνδεδεμένος LiNta

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 26
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #339 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:28:18 μμ »
niki 26 δυστυχως και οι 242 συναδελφοι που βρισκονται πανω μου,απο οτι ειδα απο τις περσυνες τους τοποθετησεις,εχουν τις ιδιες πανω κατω επιλογες με μενα....μακαρι να με παρουν γιατι μετα απο 3 χρονια βολτα στην ελλαδα,μια φορα ρισκαρα κ θα μου βγει σε κακο...!μου εδωσες μια ελπιδα παντως κ ευχαριστω!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:42:49 »

Αποσυνδεδεμένος niki 26

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Οτι αξίζει πρέπει να το κυνηγάς!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #340 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:34:45 μμ »
δηλαδη κοριτσια ποσα ατομα θα παρει περιπου η β φαση? εχω σειρα 540 μετα τη πρωτη φαση.

και εγω mirtoula εκει κοντα ειμαι,πιστευω ομως οτι δεν θα παρει τοσα πολλα ατομα.βεβαια αυτο που παρατηρω φετος ειναι οτι πολλοι δεν εβαλαν το κουτακι και εχουν δηλωσει δυσκολες περιοχες χωρις κενα,με αποτελεσμα στην α φαση να προσπερασει κοντα 250 ατομα,αν εχεις βαλει το κουτακι ισως και να εισαι τυχερη σε αυτη τη φαση.

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #341 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:35:55 μμ »
Αν έχεις windows, κάτω δεξιά στο κουμπάκι εναλλαγής της γλώσσας (μάλλον θα λέει us στην περίπτωσή σου) κάνε δεξί κλικ και μετά στις ρυθμίσεις (ή "ιδιότητες", δε θυμάμαι ακριβώς πώς το λέει) μπορείς να προσθέσεις κι άλλες γλώσσες για τη διάταξη πληκτρολογίου.
Ευχαριστώ Schnittke!!! Με έσωσες!  ;D
Καλό είναι η Α' φάση της παράλληλης να βγει πριν από τη δική μας, ούτως ώστε να φύγουν από τον πίνακά μας όσες περισσότερες γίνεται. 74 είναι μέχρι τη θέση 2050.
Τωρα θα πεις οτι σε καραφλιανα παλι  :D αλλα τι εννοειες οτι οι δικοι μας δεν εξαντλουνται?? δεν χρειαζεται να εξαντληθει ο πινακας για να φυγουν απο μας αφου καποιες κοπελες ειναι κ στον ειδικης κ στον γενικο...
Εννοώ ότι οι πίνακες ΣΜΕΑ (ΠΕ61 και ΠΕ60.50) δεν εξαντλούνται. Υπάρχουν αρκετές κοπέλες απ' αυτούς τους πίνακες που έχουν 0 μόρια και δεν τις έχουν καλέσει αναπληρώτριες μέχρι τώρα (στην ειδική). Άρα είναι πάάάάρα πολύ απίθανο να εξαντληθεί ο δικός τους πίνακας, ώστε να αρχίσουν μετά να παίρνουν από το δικό μας. Όμως στους δασκάλους ο πίνακας των ΣΜΕΑ εξαντλείται γι' αυτό και παίρνουν στην παράλληλη από τον γενικής. Αυτό έγινε πέρυσι και αυτή η κοπέλα (που πήρε τηλ στο υπουργείο) είπε ότι το ίδιο θα γίνει φέτος.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος niki 26

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Οτι αξίζει πρέπει να το κυνηγάς!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #342 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:40:30 μμ »

[/quote]
Καλό είναι η Α' φάση της παράλληλης να βγει πριν από τη δική μας, ούτως ώστε να φύγουν από τον πίνακά μας όσες περισσότερες γίνεται. 74 είναι μέχρι τη θέση 2050
[/quote]

Demetroula περυσι οσες πηρε στην παραλληλη,οταν βγηκε η φαση της γενικης και ηρθε η σειρα τους ειχε παλι τα ονοματα τους ενω ειχαν παει στη παραλληλη,θα γινει κατι αλλο φετος?

Αποσυνδεδεμένος Rinaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #343 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:53:34 μμ »

[/quote]
Εννοώ ότι οι πίνακες ΣΜΕΑ (ΠΕ61 και ΠΕ60.50) δεν εξαντλούνται. Υπάρχουν αρκετές κοπέλες απ' αυτούς τους πίνακες που έχουν 0 μόρια και δεν τις έχουν καλέσει αναπληρώτριες μέχρι τώρα (στην ειδική). Άρα είναι πάάάάρα πολύ απίθανο να εξαντληθεί ο δικός τους πίνακας, ώστε να αρχίσουν μετά να παίρνουν από το δικό μας. Όμως στους δασκάλους ο πίνακας των ΣΜΕΑ εξαντλείται γι' αυτό και παίρνουν στην παράλληλη από τον γενικής. Αυτό έγινε πέρυσι και αυτή η κοπέλα (που πήρε τηλ στο υπουργείο) είπε ότι το ίδιο θα γίνει φέτος.
[/quote]
Ναι οι πινακες ΣΜΕΑ οι δικοι μας δεν εξαντλουνται αλλα οι κοπελες που ειναι στα σμεα πολλες ειναι παραλληλα κ στον πινακα γενικης οποτε...αν τις καλεσουν θα φυγουν απο τον πινακα..ετσι δεν ειναι? φετος δεν λενε κιολας οτι αν τισ καλεσουν απο την ειδικη δεν τις καλουν απο γενικη οπως γινοταν περισυ...

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #344 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:58:05 μμ »
Demetroula περυσι οσες πηρε στην παραλληλη,οταν βγηκε η φαση της γενικης και ηρθε η σειρα τους ειχε παλι τα ονοματα τους ενω ειχαν παει στη παραλληλη,θα γινει κατι αλλο φετος?
Φέτος δεν θα μπορούν να μετακινηθούν, όπως γινόταν πέρυσι. Δεν διαγράφονται από τον πίνακά μας αν τις καλέσουν στην ειδική, απλά στην επόμενη φάση το σύστημα τις προσπερνάει.
Ναι οι πινακες ΣΜΕΑ οι δικοι μας δεν εξαντλουνται αλλα οι κοπελες που ειναι στα σμεα πολλες ειναι παραλληλα κ στον πινακα γενικης οποτε...αν τις καλεσουν θα φυγουν απο τον πινακα..ετσι δεν ειναι? φετος δεν λενε κιολας οτι αν τισ καλεσουν απο την ειδικη δεν τις καλουν απο γενικη οπως γινοταν περισυ...
Ναι, αυτές που είναι στον πίνακά μας είναι 74 μέχρι τη θέση 2050, όλες οι άλλες είναι παρακάτω, οπότε δεν επηρεαζόμαστε αν τις καλέσουν ή όχι.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος mirtoula

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #345 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:18:42 μμ »
Αυτα τα 250 ατομα που προσπερασε μηπως τα παρει σε αυτη τη φαση? Περσυ με καλεσαν δ φαση με σειρα πινακα 1643 και ε' φαση καλεσαν ατομο με 560 σειρα θεσαλονικη

Αποσυνδεδεμένος haroulalki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 824
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #346 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:22:21 μμ »
δεν ειμαι νηπιαγωγος, αλλα να σας ενημερωσω. στο 1ο νηπιαγωγειο Σταυρου σημερα καλυφθηκε το ενα απο τα 2 κενα. οποτε ή περιμενουμε απο αυριο να εμφανιστει ακομα 1 νηπιαγωγος ή το κενο μετραει για τη β φαση.

Αποσυνδεδεμένος haroulalki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 824
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #347 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:23:25 μμ »
συγγνωμη. μιλαω για νομο θεσ/νικης.

Αποσυνδεδεμένος mirtoula

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #348 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:26:47 μμ »
δηλαδη κοριτσια ποσα ατομα θα παρει περιπου η β φαση? εχω σειρα 540 μετα τη πρωτη φαση.

και εγω mirtoula εκει κοντα ειμαι,πιστευω ομως οτι δεν θα παρει τοσα πολλα ατομα.βεβαια αυτο που παρατηρω φετος ειναι οτι πολλοι δεν εβαλαν το κουτακι και εχουν δηλωσει δυσκολες περιοχες χωρις κενα,με αποτελεσμα στην α φαση να προσπερασει κοντα 250 ατομα,αν εχεις βαλει το κουτακι ισως και να εισαι τυχερη σε αυτη τη φαση.
αντε καλη επιτυχια νικη αυτα τα 250 ατομα που προσπερασε μηπως τα παρει τωρα?
βεβαια περσυ δ' φαση πηρε ατομο με 560 σειρα σειρα α θεσαλονικης μακαρι να ειμαστε τυχερες

Αποσυνδεδεμένος niki 26

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Οτι αξίζει πρέπει να το κυνηγάς!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #349 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:31:37 μμ »
δηλαδη κοριτσια ποσα ατομα θα παρει περιπου η β φαση? εχω σειρα 540 μετα τη πρωτη φαση.

και εγω mirtoula εκει κοντα ειμαι,πιστευω ομως οτι δεν θα παρει τοσα πολλα ατομα.βεβαια αυτο που παρατηρω φετος ειναι οτι πολλοι δεν εβαλαν το κουτακι και εχουν δηλωσει δυσκολες περιοχες χωρις κενα,με αποτελεσμα στην α φαση να προσπερασει κοντα 250 ατομα,αν εχεις βαλει το κουτακι ισως και να εισαι τυχερη σε αυτη τη φαση.
αντε καλη επιτυχια νικη αυτα τα 250 ατομα που προσπερασε μηπως τα παρει τωρα?
βεβαια περσυ δ' φαση πηρε ατομο με 560 σειρα σειρα α θεσαλονικης μακαρι να ειμαστε τυχερες

Αν ανοιξουν κενα σιγουρα καποια θα παρει αλλα δεν νομιζω οτι θα παρει και τα 250 στη β φαση!ας ελπισουμε σε μεγαλη φαση ωστε να χωρεσουμε ολοι  :)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32315
  • Τελευταία: mixalios11
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161209
  • Σύνολο θεμάτων: 19229
  • Σε σύνδεση σήμερα: 747
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 575
Σύνολο: 592

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.051 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.