*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 417493 φορές)

0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #392 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:44:25 μμ »
λόγω φορολογικής δήλωσης, επειδή εργάζεται και ο άντρας μου.Από παντού προσπαθούν ναβγάλουν λεφτά,άσε!Άντε τουλάχιστον να μας πάρουν τώρα να μπαίνει τίποτα στο σπίτι.

Στο τέλος δεν θα χουν τίποτα να κόψουν...Εκει να δω...Ειναι ηλίθιοι...Δεν πειράζει αν έχεις υποχρεωσεις...Αφου δουλευει ο άντρας σου δεν το παιρνεις...Βλάκες...

Ας μην το ανοίξουμε το θέμα γιατί δεν κλείνει.Να ευχόμαστε να έρθει η πρόσληψη για να έχουμε δουλειά μήπως βγει και αυτή η χρονιά, έστω και σχολική. και το καλοκαίρι έχει ο Θεός!

Άντε να βγει η παράλληλη και οι αποσπασεις για να ξεκαθαρισει λίγο η κατάσταση...Μακάρι μετά τη γ' φάση να συζητάμε όχι για τη δ΄ φαση αλλά για την τοποθέτησή μας...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:45:03 »

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #393 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:50:28 μμ »
Μακαρι κοριτσια απο βδομαδα να λεμε που θα ειμαστε!!!! αντε καλο σαββατοκυριακο να χουμε!!!και ψυχραιμια ολα καλα θα πανε!!!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #394 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 12:51:51 μμ »
Έτσι! Από εβδομάδα νέο τόπικ: Τοποθετήσεις αναπληρωτών ΠΕ70!!! Μη και δεν σας πετύχω μέσα!!!! ;D ;D ;D
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #395 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 01:01:02 μμ »
Καλό ξέγνοιαστο  Σ/Κ λοιπόν... ;)
Από Κυριακή βράδυ-Δευτερα πρωί βλέπουμε...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:45:03 »

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #396 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 01:02:38 μμ »
Πιστευω πως απο τεταρτη και μετα αν θα εχουμε νεα. Αφου 20/21 ειναι οι αποσπασεις κτλ. Οπως και να χει θα τα λεμε!! Ευχομαι να ειμαστε ολοι μεσα!!! :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #397 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 02:11:13 μμ »
παιδια διαβασα μολις τωρα οτι οσοι εχουν βαλει παραλληλη αποκλειονται 2 χρονια απο διορισμο
Πού το διάβασες; Κάτι τέτοιο δε λέει η εγκύκλιος αναπληρωτών, επομένως δεν μπορεί να το κάνει!

το ρωτησε κοπελα και της απαντησε και ο καψαλακης και συναδελφος
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #398 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 02:17:37 μμ »
θα περιμενω να ξυπνησει το vivaki αν ειναι να φυγει αυτη σιγουρα κατι θα βγει, οποτε θα μεινω!!!

ααααα ωστε ετσι ε? σημερα θα βγω παλι :D το βραδακι, αλλα δεν νομιζω να βγει τιποτα.. ε να ξεκουραστουν και αυτοι
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος anastasia89

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #399 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 03:19:44 μμ »
παιδια διαβασα μολις τωρα οτι οσοι εχουν βαλει παραλληλη αποκλειονται 2 χρονια απο διορισμο
Πού το διάβασες; Κάτι τέτοιο δε λέει η εγκύκλιος αναπληρωτών, επομένως δεν μπορεί να το κάνει!

το ρωτησε κοπελα και της απαντησε και ο καψαλακης και συναδελφος

Αποκλείονται εφόσον αρνηθούν την πρόσληψη στην παράλληλη στήριξη!

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #400 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 03:25:07 μμ »
καλησπερα, νεα δεν εχω αλλα αφου βγηκε το vivaki ολο και κατι θα περιμενω ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #401 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 03:25:38 μμ »
Καλημέρα κορίτσια!!Το paideia-ergasia λέει ότι μένουν 300 ειδικής. Όμως , μπορεί κάποιοι απαυτούς, να μην έχουν δηλώσει παράλληλα κ να ανέβει ο αριθμός των ΠΕ 70 ακόμα περισσότερο...Κ αυτοί δηλώνουν αν θέλουν παράλληλη ή όχι.. ;)

Το θέμα είναι και πόσοι πάνω από μας στον πίνακα έχουν δηλώσει παράλληλη, να μην το ξεχνάμε!Ελπίζω βέβαια να είναι αρκετοί και από τον β πίνακα που να δήλωσαν παράλληλη.
Αν κρίνω από τα άτομα που ξέρω οι περισσότεροι έχουν βάλει παράλληλη, αλλά ήταν κάτω από μενα..Τώρα θέλω να ελπίζω ότι κάνανε την ίδια σκέψη με το φόβο της ανεργίας κ πολλοί πάνω  από μενα..να ρωτήσω κάτι άσχετο?Εγώ που δούλεψα φέτος 1η φορά λένε θα πάρω ένα επίδομα τριμηνιαίο από τον ΟΑΕΔ..Ξέρετε πόσα είναι??Σορρυ που βγαίνω εκτός θέματος :(

Είναι γύρω στα 450 ευρώ νομίζω όσο δηλαδή μια δόση από το επίδομα ανεργίας.Βέβαια παίζουν διάφορα ρόλο. Δεν σου είπαν; Συνήθως στο λένε όταν κάνεις τα χαρτιά σου. Και πάλι πάντως για το ποσό δεν είμαι σίγουρη...

Επειδή είναι να το πάρω 26 Σεπτέμβρη μου λέει θα χεις προσληφθεί μέχρι τότε κ δε μου πε..Αν βγει η φάση 23 και παρουσιαζόμαστε 26 , δεν προλαβαίνω να το πάρω ε?? ???

Αποσυνδεδεμένος julie_v

  • Moderator
  • Έμπειρο μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έγινα δασκάλα για τα λεφτά και τη δόξα!
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #402 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 03:29:38 μμ »
Ίσως αν παρουσιαστείς 27 να μπορέσεις...
Δεν το ξέρω, υποθέτω...
Άρχισα να μετράω πρόβατα για να κοιμηθώ...
Τι να δω; Λείπανε δυο. Αστυνομία, ανακρίσεις, χαμός...
Τέσσερις το πρωί κοιμήθηκα...
Eίναι να μη σου τύχει...!!

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #403 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 03:30:23 μμ »
Καλημέρα κορίτσια!!Το paideia-ergasia λέει ότι μένουν 300 ειδικής. Όμως , μπορεί κάποιοι απαυτούς, να μην έχουν δηλώσει παράλληλα κ να ανέβει ο αριθμός των ΠΕ 70 ακόμα περισσότερο...Κ αυτοί δηλώνουν αν θέλουν παράλληλη ή όχι.. ;)

Το θέμα είναι και πόσοι πάνω από μας στον πίνακα έχουν δηλώσει παράλληλη, να μην το ξεχνάμε!Ελπίζω βέβαια να είναι αρκετοί και από τον β πίνακα που να δήλωσαν παράλληλη.
Αν κρίνω από τα άτομα που ξέρω οι περισσότεροι έχουν βάλει παράλληλη, αλλά ήταν κάτω από μενα..Τώρα θέλω να ελπίζω ότι κάνανε την ίδια σκέψη με το φόβο της ανεργίας κ πολλοί πάνω  από μενα..να ρωτήσω κάτι άσχετο?Εγώ που δούλεψα φέτος 1η φορά λένε θα πάρω ένα επίδομα τριμηνιαίο από τον ΟΑΕΔ..Ξέρετε πόσα είναι??Σορρυ που βγαίνω εκτός θέματος :(

Είναι γύρω στα 450 ευρώ νομίζω όσο δηλαδή μια δόση από το επίδομα ανεργίας.Βέβαια παίζουν διάφορα ρόλο. Δεν σου είπαν; Συνήθως στο λένε όταν κάνεις τα χαρτιά σου. Και πάλι πάντως για το ποσό δεν είμαι σίγουρη...

Επειδή είναι να το πάρω 26 Σεπτέμβρη μου λέει θα χεις προσληφθεί μέχρι τότε κ δε μου πε..Αν βγει η φάση 23 και παρουσιαζόμαστε 26 , δεν προλαβαίνω να το πάρω ε?? ???


αχχχχ εγω που δεν το εκανα αυτο εστω το τριμηνο βοηθημα γτ πιστευα οτι θα μας παρουν ...ααααααχχχχχχχχχ
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #404 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 03:32:40 μμ »
Καλημέρα κορίτσια!!Το paideia-ergasia λέει ότι μένουν 300 ειδικής. Όμως , μπορεί κάποιοι απαυτούς, να μην έχουν δηλώσει παράλληλα κ να ανέβει ο αριθμός των ΠΕ 70 ακόμα περισσότερο...Κ αυτοί δηλώνουν αν θέλουν παράλληλη ή όχι.. ;)

Το θέμα είναι και πόσοι πάνω από μας στον πίνακα έχουν δηλώσει παράλληλη, να μην το ξεχνάμε!Ελπίζω βέβαια να είναι αρκετοί και από τον β πίνακα που να δήλωσαν παράλληλη.
Αν κρίνω από τα άτομα που ξέρω οι περισσότεροι έχουν βάλει παράλληλη, αλλά ήταν κάτω από μενα..Τώρα θέλω να ελπίζω ότι κάνανε την ίδια σκέψη με το φόβο της ανεργίας κ πολλοί πάνω  από μενα..να ρωτήσω κάτι άσχετο?Εγώ που δούλεψα φέτος 1η φορά λένε θα πάρω ένα επίδομα τριμηνιαίο από τον ΟΑΕΔ..Ξέρετε πόσα είναι??Σορρυ που βγαίνω εκτός θέματος :(

Είναι γύρω στα 450 ευρώ νομίζω όσο δηλαδή μια δόση από το επίδομα ανεργίας.Βέβαια παίζουν διάφορα ρόλο. Δεν σου είπαν; Συνήθως στο λένε όταν κάνεις τα χαρτιά σου. Και πάλι πάντως για το ποσό δεν είμαι σίγουρη...

Επειδή είναι να το πάρω 26 Σεπτέμβρη μου λέει θα χεις προσληφθεί μέχρι τότε κ δε μου πε..Αν βγει η φάση 23 και παρουσιαζόμαστε 26 , δεν προλαβαίνω να το πάρω ε?? ???
αν βγει 23 να αναλαβεις 26 υπηρεσια και να παρεις ολα οσα δικαιουσαι >:(

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #405 στις: Σεπτέμβριος 17, 2011, 03:35:15 μμ »
ΘΑ πάω πρωι πρωι να πάρω το επίδομα και μετα θα πάω να διαγραφω απτον ΟΑΕΔ..Αλλά μάλλον θα μου τα πάρουν πίσω..Δεν ξέρω και το ποσό..Αν δεν είναι πολλά δε θέλω..Τα χαρίζω για το χρεος της χώρας μας στον Παπανδρέου... :P

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160956
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 25
Επισκέπτες: 483
Σύνολο: 508

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.123 δευτερόλεπτα. 32 ερωτήματα.