*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 417515 φορές)

0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2884 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:06:57 μμ »
Πάω να παίξω με τον μικρούλη μου!Εύχομαι να μπω και να έχει βγει και η γ!!!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:57:45 »

Αποσυνδεδεμένος alexgame

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60 -ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2885 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:07:12 μμ »
Συγχαρητηρια σε οσους δουλευουν στα γραφεια χωρις να ξερουν τη δουλεια τους! επειδη μου ειπαν οταν εκανα δηλωση πως η παραλληλη σε παει οπουδηποτε, με αποτελεσμα να μη τη δηλωσω. Σημερα πηγαν στο σχολειο διπλα στο σπιτι μου παιδια τα οποια τα περναω 1.000 θεσεις! και εγω ανεργη στο σπιτι!
Κι εγω ετσι την πατησα με το γραφειο το ιδιο μου ειπαν και να φανταστεις οτι εχω τελειωσει και ειδικη αγωγη στο μαρασλειο.Ησειρα μου ειναι τωρα κατω απο 20 στον μηδενικης.

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2886 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:08:24 μμ »
αντε βρε παιδια στην ουρα μειναμε για γ΄φαση, ας μας πουνε αν μπορουν και αριθμαρα οι αιρετοι, δεν θα κλεισω ματι ολη νυχτα ::)

Αποσυνδεδεμένος alexgame

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60 -ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2887 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:09:11 μμ »
Συγχαρητηρια σε οσους δουλευουν στα γραφεια χωρις να ξερουν τη δουλεια τους! επειδη μου ειπαν οταν εκανα δηλωση πως η παραλληλη σε παει οπουδηποτε, με αποτελεσμα να μη τη δηλωσω. Σημερα πηγαν στο σχολειο διπλα στο σπιτι μου παιδια τα οποια τα περναω 1.000 θεσεις! και εγω ανεργη στο σπιτι!
Κι εγω ετσι την πατησα με το γραφειο το ιδιο μου ειπαν και να φανταστεις οτι εχω τελειωσει και ειδικη αγωγη στο μαρασλειο.Ησειρα μου ειναι τωρα κατω απο 20 στον μηδενικης.
Eχω ομως 1 προτιμηση βαλει αλλα δυστυχως το συστημα ολο με προσπερναει

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:57:45 »

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2888 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:10:20 μμ »
παντως οι περισσοτεροι πηγαν αθηνα κρητη και β ελλαδα αρα μια χαρα κενα εχει κ η β ελλαδα αντε γιατι μας τα εχουν κανει τσουρεκια!!! να την βγαλουν ή τουλαχιστον να δωσουν μια εκτιμηση
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2889 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:12:12 μμ »
παντως οι περισσοτεροι πηγαν αθηνα κρητη και β ελλαδα αρα μια χαρα κενα εχει κ η β ελλαδα αντε γιατι μας τα εχουν κανει τσουρεκια!!! να την βγαλουν ή τουλαχιστον να δωσουν μια εκτιμηση
για πες κανα σχολιο φεισ  :P

Αποσυνδεδεμένος πεγκυ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 130
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2890 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:12:19 μμ »
Συγχαρητηρια σε οσους δουλευουν στα γραφεια χωρις να ξερουν τη δουλεια τους! επειδη μου ειπαν οταν εκανα δηλωση πως η παραλληλη σε παει οπουδηποτε, με αποτελεσμα να μη τη δηλωσω. Σημερα πηγαν στο σχολειο διπλα στο σπιτι μου παιδια τα οποια τα περναω 1.000 θεσεις! και εγω ανεργη στο σπιτι!
Κι εγω ετσι την πατησα με το γραφειο το ιδιο μου ειπαν και να φανταστεις οτι εχω τελειωσει και ειδικη αγωγη στο μαρασλειο.Ησειρα μου ειναι τωρα κατω απο 20 στον μηδενικης.

Ειναι αδικο να βλέπεις να σου παιρνουν αυτο που δικαιουσαι επειδη καποιος σου ειπε ψεματα ή εκανε λαθος! Εγω ειμαι στο 90 ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ!!!!!!!! μου ερχεται να σκασω! Αλλο να μην με παρουν επειδη δεν υπαρχουν κενα και αλλο επειδη αλλος εκανε λαθος και τωρα το πληρωνω εγω!

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2891 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:13:44 μμ »
παντως οι περισσοτεροι πηγαν αθηνα κρητη και β ελλαδα αρα μια χαρα κενα εχει κ η β ελλαδα αντε γιατι μας τα εχουν κανει τσουρεκια!!! να την βγαλουν ή τουλαχιστον να δωσουν μια εκτιμηση
για πες κανα σχολιο φεισ  :P

απο μπρατη τιποτα τον ρωτανε ποτε θα γινει δ φαση, κ αν υα γινει γ παραλληλ. περιμενε να δω κ καψ
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος πεγκυ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 130
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2892 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:14:46 μμ »
και εγω μονο μια επιλογη εχω για πολυ σοβαρους λόγους alex! δεν εχω καν ευκαιρια να δουλεψω φετος!

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2893 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:16:19 μμ »
και εγω μονο μια επιλογη εχω για πολυ σοβαρους λόγους alex! δεν εχω καν ευκαιρια να δουλεψω φετος!
μη σκας κοριτσι μου, αυριο θα εισαι η πρωτη ;)

Αποσυνδεδεμένος πεγκυ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 130
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2894 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:18:42 μμ »
και εγω μονο μια επιλογη εχω για πολυ σοβαρους λόγους alex! δεν εχω καν ευκαιρια να δουλεψω φετος!
μη σκας κοριτσι μου, αυριο θα εισαι η πρωτη ;)
adria σε ευχαριστω που προσπαθεις να μου δωσεις θαρρος και μνα μου κανεις κουραγιο, αλλα μου ειπαν απο το γραφειο (παλι) οτι δεν εχουν ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΕΝΟ εδω! ακομα και οσους ηρθαν με αποσπαση τους πανε 2 ωρες απο εδω και απο εκει..αλλιως δεν θα ημουν ετσι σημερα........... :'( :'( :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2895 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:20:52 μμ »
και εγω μονο μια επιλογη εχω για πολυ σοβαρους λόγους alex! δεν εχω καν ευκαιρια να δουλεψω φετος!
μη σκας κοριτσι μου, αυριο θα εισαι η πρωτη ;)
adria σε ευχαριστω που προσπαθεις να μου δωσεις θαρρος και μνα μου κανεις κουραγιο, αλλα μου ειπαν απο το γραφειο (παλι) οτι δεν εχουν ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΕΝΟ εδω! ακομα και οσους ηρθαν με αποσπαση τους πανε 2 ωρες απο εδω και απο εκει..αλλιως δεν θα ημουν ετσι σημερα........... :'( :'( :'( :'(
κολοκυθια δεν εχουν, τοσες συνταξεις παιζουν  :) θετικη ενεργεια ολα  θα πανε καλα ειμαι σιγουρη σου λεωωωωωωωωωωω :)

Αποσυνδεδεμένος alexgame

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60 -ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2896 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:24:29 μμ »
και εγω μονο μια επιλογη εχω για πολυ σοβαρους λόγους alex! δεν εχω καν ευκαιρια να δουλεψω φετος!
μη σκας κοριτσι μου, αυριο θα εισαι η πρωτη ;)
adria σε ευχαριστω που προσπαθεις να μου δωσεις θαρρος και μνα μου κανεις κουραγιο, αλλα μου ειπαν απο το γραφειο (παλι) οτι δεν εχουν ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΕΝΟ εδω! ακομα και οσους ηρθαν με αποσπαση τους πανε 2 ωρες απο εδω και απο εκει..αλλιως δεν θα ημουν ετσι σημερα........... :'( :'( :'( :'(
Κι εγω δυστυχως σημερα που τηλεφωνησα στην Πρωτοβαθμια της προτιμησης μου μου ειπαν για ελαχιστα κενα και καποια μαλιστα απο τις <<σοφες>> υπαλληλους μου ειπε να μην εχω καμμια ελπιδα γιατι θα διορισει λεει και απο αυτους του ΑΣΕΠ.καπου μου μπηκε η υποψια οτι ορισμενα κενα κρατιουνται για <<εκλεκτους>>

Αποσυνδεδεμένος πεγκυ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 130
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2897 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 06:25:09 μμ »
Απο το στομα σου και στης θετικης ενεργειας το αυτι χαχα! με εκανες και χαμογελασα λιγο!!!!! Θα σκεφτομαι θετικα..διαβαζω και "το μυστικό" τρομαρα μου!! τελος παντων..μη σας ζαλιζω αλλο με τα δικα μου..καλη επιτυχια σε ολους αυριο και με το καλο να αντικρισετε καινουργια χαμογελα στις ταξεις σας!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160959
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 34
Επισκέπτες: 492
Σύνολο: 526

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.054 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.