*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2981321 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Παιδιά ποια είναι η γνώμη σας για το ΤΕΒΕ, όσοι δουλέψατε φέτος.
Εγώ μοναδική χρονιά δεν δούλεψα και αναρωτιέμαι, τελικά αξίζει ή οχι με ΤΕΒΕ σε ΣΔΕ?
εαν εχεις πολλες ωρες στο σδε και εισαι στην πρωτη κατηγορια του τεβε την χαμηλοτερη και εισαι απελπισμενη/ος ΝΑΙ, αν δεν ισχυουν τα προηγουμενα τοτε ενα μεγαλο ΟΧΙ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος EK06

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ

εαν εχεις πολλες ωρες στο σδε και εισαι στην πρωτη κατηγορια του τεβε την χαμηλοτερη και εισαι απελπισμενη/ος ΝΑΙ, αν δεν ισχυουν τα προηγουμενα τοτε ενα μεγαλο ΟΧΙ
Παράθεση


Μου έδιναν 20, μιας και κανένας δεν ήθελε να πάει...Τελικά αρνήθηκα...και αναρωτιέμαι αν έκανα το σωστό.....Είχα κάποιες ώρες σε Α/θμια...(ΑΜΩ)...οπότε είχα ένα δείγμα δουλίτσας.

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ

εαν εχεις πολλες ωρες στο σδε και εισαι στην πρωτη κατηγορια του τεβε την χαμηλοτερη και εισαι απελπισμενη/ος ΝΑΙ, αν δεν ισχυουν τα προηγουμενα τοτε ενα μεγαλο ΟΧΙ
Παράθεση


Μου έδιναν 20, μιας και κανένας δεν ήθελε να πάει...Τελικά αρνήθηκα...και αναρωτιέμαι αν έκανα το σωστό.....Είχα κάποιες ώρες σε Α/θμια...(ΑΜΩ)...οπότε είχα ένα δείγμα δουλίτσας.
εικοσι ωρες ειναι πορα πολυ καλα, με 12 ευρω η 15 με μεταπτυχιακο ειναι πολυ καλα χρηματα και να μην πληρωνεις και ενοικιο ειναι super

Αποσυνδεδεμένος EK06

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
εικοσι ωρες ειναι πορα πολυ καλα, με 12 ευρω η 15 με μεταπτυχιακο ειναι πολυ καλα χρηματα και να μην πληρωνεις και ενοικιο ειναι super
Παράθεση

15  θα ήταν η ώρα!!Έχω μεταπτυχιακό.
Δεν θα είχα ενοίκιο, θα είχα βενζινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2 ώρες πανε-έλα!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
εικοσι ωρες ειναι πορα πολυ καλα, με 12 ευρω η 15 με μεταπτυχιακο ειναι πολυ καλα χρηματα και να μην πληρωνεις και ενοικιο ειναι super
Παράθεση

15  θα ήταν η ώρα!!Έχω μεταπτυχιακό.
Δεν θα είχα ενοίκιο, θα είχα βενζινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2 ώρες πανε-έλα!!
εγω στη θεση σου θα πηγαινα!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος sylvia77

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 361
    • Προφίλ
20 ώρες δεν τις αφήνουν έτσι...
Νομίζω έκανες λάθος που δεν πήγες. Αλλά αυτό μπορείς να το αξιολογήσεις μόνο εσύ.

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2599
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
θα σου εβγαινε περιπου 1200 ο μηνας αλλα θα εδινες 150 περιπου βενζινη και κανενα 200 ΤΕΒΕ ισως και λογιστη....μαλλον συνεφερε....

Αποσυνδεδεμένος emily_

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 883
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
εικοσι ωρες ειναι πορα πολυ καλα, με 12 ευρω η 15 με μεταπτυχιακο ειναι πολυ καλα χρηματα και να μην πληρωνεις και ενοικιο ειναι super
Παράθεση

15  θα ήταν η ώρα!!Έχω μεταπτυχιακό.
Δεν θα είχα ενοίκιο, θα είχα βενζινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2 ώρες πανε-έλα!!
εγω στη θεση σου θα πηγαινα!!!!!!!!!!

Εννοείται πως θα πήγαινα κι εγώ για τόσες ώρες!!! Ειδικά αν δεν είχα τίποτα άλλο να κάνω φέτος....

Αποσυνδεδεμένος EK06

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους!!!
Ας δούμε του χρόνου τι θα γίνει.


Αποσυνδεδεμένος eleytheriakos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 38
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ειμαι 43 αδιοριστος ,ειναι εντελως κοροιδια αυτο που συμβαινει-Εγω πηγαινω θηβα 2 φορες τη βδομαδα τα εξοδα θα ειναι 500
€ και τα εσοδα 1100 συνολικα για το τετραμηνο-ετυχε να εχω Ικα και ειπα να προσθεσω κατι στο βιογραφικο μου αλλα προς τι;;;Απιστευτη ταλαιπωρια σε τεβε-εφορια ,εναρξεις,διακοπες στην ωρα τους γιατι αλλιως εχεις λυπητερες-δεν το ξανακανω-το εχω σκυλομετανοιωσει που ανελαβα---θελει σιγουρα προσφυγη σε δικαστηριο μαζικα ξεκινωντας απο τον συνηγορο του πολιτη οπου μπορουμε να δωσουμε καποιο ραντεβου,να βρεθουμε και να καταθεσουμε μαζικες καταγγελιες ...

Αποσυνδεδεμένος mariliane

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1265
    • Προφίλ
ειδοποιειστε κι εγω ειμαι συμφωνη. φετος παραιτηθηκα απο τα σδε μετα απο 6 χρονια, λογω απυ. παλια ασφαλισμενη

Αποσυνδεδεμένος tiny

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
γεια χαρά σε όλους, φαντάζομαι το είδατε http://www.pde.gr/index.php?page=4747
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 09, 2012, 06:15:52 μμ από para5 »

Αποσυνδεδεμένος Angelcrow

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 105
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μόλις διάβασα την εγκύκλιο..Αιτηση μπορούν να κάνουν όσοι είναι μόνιμοι έτσι ? ρωτάω επειδή είναι τονισμένη αυτή η λέξη με μαύρα γράμματα... Οπότε εγώ που δεν είμαι μόνιμη-ούτε αναπληρώτρια ,ούτε μόρια έχω δεν μπορώ να κάνω αίτηση..σωστά ?

Αποσυνδεδεμένος sma20

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 39
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Γεια σας,
λέτε να βγάλει αντίστοιχη εγκύκλιο που να επιτρέπει σε καθηγητές να κάνουν τα χαρτιά τους στην πρωτοβάθμια εκπαίδευση;Τελείωσαν με τους υπεράριθμους της δευτεροβάθμιας και κάλεσαν από την πρωτοβάθμια;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159835
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 539
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 501
Σύνολο: 501

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.146 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.