*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2974804 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος psych@ra

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Όποιος έχει την αναλυτική για Κεντρική Μακεδονία (ΠΕ19-20), ας μου στείλει ένα pm please.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Beth

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
    • Προφίλ
δηλαδη ρε παιδια υπαρχει κανεις που δικαιωθηκε με την ενσταση που εκανε ή θα σας ειδοποιησουν αργοτερα?

Κανείς δεν είπε ότι εξετάσθηκαν οι ενστάσεις. το αποτέλεσμα θα φανεί όταν βγουν οι τελικοί πίνακες. Επειδή ασχολείσαι με το 'αντικείμενο', καταλαβαίνεις ότι είναι αφελές να ρωτάς το αν εκδικάστηκαν οι ενστάσεις μεσα σε 3 ημέρες

για να καταλάβω δηλαδή οι λίστες που στείλαν δεν είναι η εκδίκαση της ένστασης? και τι είναι τότε?

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
δηλαδη ρε παιδια υπαρχει κανεις που δικαιωθηκε με την ενσταση που εκανε ή θα σας ειδοποιησουν αργοτερα?

Κανείς δεν είπε ότι εξετάσθηκαν οι ενστάσεις. το αποτέλεσμα θα φανεί όταν βγουν οι τελικοί πίνακες. Επειδή ασχολείσαι με το 'αντικείμενο', καταλαβαίνεις ότι είναι αφελές να ρωτάς το αν εκδικάστηκαν οι ενστάσεις μεσα σε 3 ημέρες

για να καταλάβω δηλαδή οι λίστες που στείλαν δεν είναι η εκδίκαση της ένστασης? και τι είναι τότε?

Οι αναλυτικές μοριοδοτήσεις
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος Beth

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
    • Προφίλ
και μπηκαν στον κοπο να τα στείλουν και μετά θα ξαναστείλουν την εκδίκαση της ένστασης? πολύ εξυπηρέτηση από το ΙΔΕΚΕ...γιατι δεν τις ανεβάσαν στο ιντερνετ να μη πληρώνουν και κουριερ ???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος psych@ra

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
και μπηκαν στον κοπο να τα στείλουν και μετά θα ξαναστείλουν την εκδίκαση της ένστασης? πολύ εξυπηρέτηση από το ΙΔΕΚΕ...γιατι δεν τις ανεβάσαν στο ιντερνετ να μη πληρώνουν και κουριερ ???
χε χε, τα λεφτά που παίρνουν από τις ενστάσεις σου λένε τίποτα? Μάλλον κερδισμένοι βγαίνουν...

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
και μπηκαν στον κοπο να τα στείλουν και μετά θα ξαναστείλουν την εκδίκαση της ένστασης? πολύ εξυπηρέτηση από το ΙΔΕΚΕ...γιατι δεν τις ανεβάσαν στο ιντερνετ να μη πληρώνουν και κουριερ ???
χε χε, τα λεφτά που παίρνουν από τις ενστάσεις σου λένε τίποτα? Μάλλον κερδισμένοι βγαίνουν...

Κι όμως η ένσταση στο ΙΔΕΚΕ γινόταν με ένα απλό φαξ. Δεν χρειαζόταν παράβολο.
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος Beth

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
    • Προφίλ
και μπηκαν στον κοπο να τα στείλουν και μετά θα ξαναστείλουν την εκδίκαση της ένστασης? πολύ εξυπηρέτηση από το ΙΔΕΚΕ...γιατι δεν τις ανεβάσαν στο ιντερνετ να μη πληρώνουν και κουριερ ???
χε χε, τα λεφτά που παίρνουν από τις ενστάσεις σου λένε τίποτα? Μάλλον κερδισμένοι βγαίνουν...

μα δεν πληρώνεις κάτι για να κάνεις ένσταση...παρά μόνο το φαξ...

Αποσυνδεδεμένος psych@ra

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Οκ εγώ νόμιζα ότι πληρώνεις. Μπερδεύτηκα από άλλη προκήρυξη.
 :-\

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
Νομιζω οτι ειχα δικιο... Ολα οντως γινονται για καποιο λογο...
Δια μαγειας οσοι ειχαν βαθμολογια (εκτος συντεντευξης) πανω απο 21 εχουν προφορικα 10 (εκτος απο δυο οι οποιοι και 10 να ειχαν παλι πρωτοι θα ηταν, εχουν 15 στην συνεντευξη). Εγω ημουν απο τους τυχερους, πηρα 12, μαλλον φταιει η δικαιολογια που εδωσα για το πουκαμισο...Επισης ΔΕΝ μου μετρησαν τα 3 μορια για τις νεες τεχνολογιες... Επισης ειδα και δυο φουσκωματα στις βαθμολογιες... τωρα δεν απαντανε και στα τηλεφωνα και εγω τα χω παρμενα στο κρανιο... Δεν την παλευουν καθολου και μου φαινεται οτι πρεπει να γινει ενα ξεκαθαρισμα εδω... πως κανουν οτι γουσταριζουν ετσι χωρις να λογαριαζουν κανεναν;  >:( >:( >:(


Να μαντέψω την περιφέρεια σου? Κρήτης μήπως?

Καλα το μαντεψες... Μα πως το καταλαβες; ειπα 'κατι' που κανει τοσο μπαμ απο ποια περιφερεια ειμαι; (ναι ναι η ειρωνεια κ ο σαρκασμος συνεχιζουν να τρεχουν απο τα μπατζακια μου...)
Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
οι αναλυτικοι πινακες μοριοδοτησης σε τι βοηθανε την ενσταση σας?
Βοηθάνε να δεις αν σου έχουν μοριοδοτήσει κάποιο τυπικό προσόν ή όχι.
Σε μας στην ειδικότητά μου βάλανε στη συνέντευξη από 16-20. Εμένα το μόνο που έγινε στη συνέντευξη ήταν να κάνουν επιβεβαίωση των χαρτιών που είχα καταθέσει και με έβαλαν 16, το κατώτερο. Στα αντικειμενικά είχα 21, από  τις υψηλότερες βαθμολογίες :)

geok απο ποια περιφερεια εισαι και σας βαλανε απο 16-20; Εμας νομιζω ηταν ποιο αντικειμενικοι... οι βαθμολογιες πιασανε ολες τις βαθμιδες, απο 10-20...
Ειδικα οσοι ειχαν κανει μεταπτυχιακο και ειχαν δουλεψει αρκετα πρεπει να ηταν τρελα βησματα και εντελως ασχετοι... για αυτο και πηραν 10 στη συνεντευξη, οι ειδικοι τους 'μυρισαν΄ βλεπεις απο χιλιομετρα...
Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
οι αναλυτικοι πινακες μοριοδοτησης σε τι βοηθανε την ενσταση σας?
Βοηθάνε να δεις αν σου έχουν μοριοδοτήσει κάποιο τυπικό προσόν ή όχι.
Σε μας στην ειδικότητά μου βάλανε στη συνέντευξη από 16-20. Εμένα το μόνο που έγινε στη συνέντευξη ήταν να κάνουν επιβεβαίωση των χαρτιών που είχα καταθέσει και με έβαλαν 16, το κατώτερο. Στα αντικειμενικά είχα 21, από  τις υψηλότερες βαθμολογίες :)

geok απο ποια περιφερεια εισαι και σας βαλανε απο 16-20; Εμας νομιζω ηταν ποιο αντικειμενικοι... οι βαθμολογιες πιασανε ολες τις βαθμιδες, απο 10-20...
Ειδικα οσοι ειχαν κανει μεταπτυχιακο και ειχαν δουλεψει αρκετα πρεπει να ηταν τρελα βησματα και εντελως ασχετοι... για αυτο και πηραν 10 στη συνεντευξη, οι ειδικοι τους 'μυρισαν΄ βλεπεις απο χιλιομετρα...

Κεντρική Μακεδονία.
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
οι αναλυτικοι πινακες μοριοδοτησης σε τι βοηθανε την ενσταση σας?
Βοηθάνε να δεις αν σου έχουν μοριοδοτήσει κάποιο τυπικό προσόν ή όχι.
Σε μας στην ειδικότητά μου βάλανε στη συνέντευξη από 16-20. Εμένα το μόνο που έγινε στη συνέντευξη ήταν να κάνουν επιβεβαίωση των χαρτιών που είχα καταθέσει και με έβαλαν 16, το κατώτερο. Στα αντικειμενικά είχα 21, από  τις υψηλότερες βαθμολογίες :)

geok απο ποια περιφερεια εισαι και σας βαλανε απο 16-20; Εμας νομιζω ηταν ποιο αντικειμενικοι... οι βαθμολογιες πιασανε ολες τις βαθμιδες, απο 10-20...
Ειδικα οσοι ειχαν κανει μεταπτυχιακο και ειχαν δουλεψει αρκετα πρεπει να ηταν τρελα βησματα και εντελως ασχετοι... για αυτο και πηραν 10 στη συνεντευξη, οι ειδικοι τους 'μυρισαν΄ βλεπεις απο χιλιομετρα...

Κεντρική Μακεδονία.

Πλακα πλακα ψιλο καλο ακουγεται το 16-20... αλλα και παλι αυτες οι 4 μοναδες διαφορα θελουν κοπο για να 'αντισταθμιστουν'....
Καλυτερο παντος απο το 10-20...
Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Νομιζω οτι ειχα δικιο... Ολα οντως γινονται για καποιο λογο...
Δια μαγειας οσοι ειχαν βαθμολογια (εκτος συντεντευξης) πανω απο 21 εχουν προφορικα 10 (εκτος απο δυο οι οποιοι και 10 να ειχαν παλι πρωτοι θα ηταν, εχουν 15 στην συνεντευξη). Εγω ημουν απο τους τυχερους, πηρα 12, μαλλον φταιει η δικαιολογια που εδωσα για το πουκαμισο...Επισης ΔΕΝ μου μετρησαν τα 3 μορια για τις νεες τεχνολογιες... Επισης ειδα και δυο φουσκωματα στις βαθμολογιες... τωρα δεν απαντανε και στα τηλεφωνα και εγω τα χω παρμενα στο κρανιο... Δεν την παλευουν καθολου και μου φαινεται οτι πρεπει να γινει ενα ξεκαθαρισμα εδω... πως κανουν οτι γουσταριζουν ετσι χωρις να λογαριαζουν κανεναν;  >:( >:( >:(


Να μαντέψω την περιφέρεια σου? Κρήτης μήπως?

Καλα το μαντεψες... Μα πως το καταλαβες; ειπα 'κατι' που κανει τοσο μπαμ απο ποια περιφερεια ειμαι; (ναι ναι η ειρωνεια κ ο σαρκασμος συνεχιζουν να τρεχουν απο τα μπατζακια μου...)

Να τι είπες...
Δια μαγειας οσοι ειχαν βαθμολογια (εκτος συντεντευξης) πανω απο 21 εχουν προφορικα 10 (εκτος απο δυο οι οποιοι και 10 να ειχαν παλι πρωτοι θα ηταν, εχουν 15 στην συνεντευξη). Εγω ημουν απο τους τυχερους, πηρα 12, μαλλον φταιει η δικαιολογια που εδωσα για το πουκαμισο...
Απλά τα είχα παρατηρήσει κι εγώ αυτά μόλις μου ήρθε η αναλυτική..
Σας έριξαν και σας τους 3 παρόλο που είχατε μεταπτυχιακό
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 15, 2008, 08:26:01 μμ από solero »

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
Νομιζω οτι ειχα δικιο... Ολα οντως γινονται για καποιο λογο...
Δια μαγειας οσοι ειχαν βαθμολογια (εκτος συντεντευξης) πανω απο 21 εχουν προφορικα 10 (εκτος απο δυο οι οποιοι και 10 να ειχαν παλι πρωτοι θα ηταν, εχουν 15 στην συνεντευξη). Εγω ημουν απο τους τυχερους, πηρα 12, μαλλον φταιει η δικαιολογια που εδωσα για το πουκαμισο...Επισης ΔΕΝ μου μετρησαν τα 3 μορια για τις νεες τεχνολογιες... Επισης ειδα και δυο φουσκωματα στις βαθμολογιες... τωρα δεν απαντανε και στα τηλεφωνα και εγω τα χω παρμενα στο κρανιο... Δεν την παλευουν καθολου και μου φαινεται οτι πρεπει να γινει ενα ξεκαθαρισμα εδω... πως κανουν οτι γουσταριζουν ετσι χωρις να λογαριαζουν κανεναν;  >:( >:( >:(


Να μαντέψω την περιφέρεια σου? Κρήτης μήπως?

Καλα το μαντεψες... Μα πως το καταλαβες; ειπα 'κατι' που κανει τοσο μπαμ απο ποια περιφερεια ειμαι; (ναι ναι η ειρωνεια κ ο σαρκασμος συνεχιζουν να τρεχουν απο τα μπατζακια μου...)

Να τι είπες...
Δια μαγειας οσοι ειχαν βαθμολογια (εκτος συντεντευξης) πανω απο 21 εχουν προφορικα 10 (εκτος απο δυο οι οποιοι και 10 να ειχαν παλι πρωτοι θα ηταν, εχουν 15 στην συνεντευξη). Εγω ημουν απο τους τυχερους, πηρα 12, μαλλον φταιει η δικαιολογια που εδωσα για το πουκαμισο...
Απλά τα είχα παρατηρήσει κι εγώ αυτά μόλις μου ήρθε η αναλυτική..
Σας έριξαν και σας τους 3 παρόλο που είχατε μεταπτυχιακό
Sorry solero αν ακουστηκα λιγο απειλητικος ή αποτομος.... Απλα εκανα πλακα... (ναι το γνωριζω το χιουμορ μου ειναι λιγο περιεργο), ηξερα τι ειδες και προφανεστατα ειπες:
- Αλλος ενας απο Ηρακλειο!

 :)
Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159507
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 330
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 265
Σύνολο: 279

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.146 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.