*

Αποστολέας Θέμα: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06  (Αναγνώστηκε 64579 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος laura!

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 83
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #280 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 11:24:19 πμ »
Αυτός ο φρομ γουικ εφιάλτης έχει καταντήσει...χαχα ...Teacher 25 οι πίνακες αναπληρωτών είναι 2, ένας με προυπηρεσία κ ένας με μηδενική. Προς το παρόν οι προσλήψεις που έχουν γίνει αφορούν τον πρώτο πίνακα κ στην ειδικότητά μας υπάρχουν ακόμα αρκετά άτομα με προυπηρεσία, οπότε δυστυχώς δε νομίζω να γίνουν τόσο πολλές προσλήψεις ώστε να περάσουν στον μηδενικής... Μακάρι αλλά πού... Τώρα δεν ξέρω πώς είναι δυνατόν να έχεις ανέβει τόσες θέσεις, μήπως μπερδεύεσαι κ κοιτάς τον πίνακα ωρομισθίων?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:20:45 »

Αποσυνδεδεμένος teacher25

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 49
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #281 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 12:06:33 μμ »
οχι των πινακα αναπληρωτων κοιταω . ετσι και αλλιως δεν ειχα κανει για ωρομισθια καθολου αιτηση αλλα για αναπληρωτρια. και εγω δεν μπορω να το εξηγησω.ευχαριστω παντως!

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #282 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 12:12:09 μμ »
Ναι όντως δεν καταλαβαίνω πως ανέβηκες τόσες θέσεις. Teacher ο κλάδος μας δεν είναι σαν της οικιακής οικονομίας ή των δασκάλων που υπάρχει μεγάλη ζήτηση και σχετικά λίγη προσφορά. Τώρα για να ξέρεις βρισκόμαστε στον πίνακα αναπληρωτών με προυπηρεσία και πήρε μέχρι το 1065 και πλήρους και μειωμένου..όχι όλοι αυτοί πλήρους. Επίσης, μην μπερδευτείς και κοιτάς άλλον πίνακα,εμείς ανήκουμε στην δευτεροβάθμια, οπότε κοιτάς στους αναπληρωτές δευτεροβάθμιας με προυπηρεσία.
Οι συγκυρίες είναι λίγο δύσκολες τέτοια εποχή που αποφοίτησες γιατί η προυπηρεσία έχει σταματήσει να προσμετριέται μέχρι να γίνει νέος ΑΣΕΠ, όπου θα προσμετρηθούν όλα.Έβγαλες καθόλου άκρη από αυτά που σου είπαμε?
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος geo_06

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 73
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 06
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #283 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 12:29:51 μμ »
Ναι όντως δεν καταλαβαίνω πως ανέβηκες τόσες θέσεις. Teacher ο κλάδος μας δεν είναι σαν της οικιακής οικονομίας ή των δασκάλων που υπάρχει μεγάλη ζήτηση και σχετικά λίγη προσφορά. Τώρα για να ξέρεις βρισκόμαστε στον πίνακα αναπληρωτών με προυπηρεσία και πήρε μέχρι το 1065 και πλήρους και μειωμένου..όχι όλοι αυτοί πλήρους. Επίσης, μην μπερδευτείς και κοιτάς άλλον πίνακα,εμείς ανήκουμε στην δευτεροβάθμια, οπότε κοιτάς στους αναπληρωτές δευτεροβάθμιας με προυπηρεσία.
Οι συγκυρίες είναι λίγο δύσκολες τέτοια εποχή που αποφοίτησες γιατί η προυπηρεσία έχει σταματήσει να προσμετριέται μέχρι να γίνει νέος ΑΣΕΠ, όπου θα προσμετρηθούν όλα.Έβγαλες καθόλου άκρη από αυτά που σου είπαμε?

Καλημέρα κ από μένα! Κ δεν είναι ότι κ οι 1065 έχουν καλεστεί και εργάζονται. Υπάρχουν αρκετοί ενδιάμεσα που, λόγω των επιλογών περιοχών, τους έχει "προσπεράσει" το σύστημα... Επειδή Κλεοπάτρα σε διαβάζω αρκετά στο φόρουμ εύχομαι σήμερα να είναι η μέρα σου...  ;) ;D
I am nobody... nobody is perfect... therefore, I must be perfect :P

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:20:45 »

Αποσυνδεδεμένος Poet of silence

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #284 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 12:43:27 μμ »
Σιγα μη δεν κοιμηθω γ αυτους...

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #285 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 01:09:04 μμ »
Ναι όντως δεν καταλαβαίνω πως ανέβηκες τόσες θέσεις. Teacher ο κλάδος μας δεν είναι σαν της οικιακής οικονομίας ή των δασκάλων που υπάρχει μεγάλη ζήτηση και σχετικά λίγη προσφορά. Τώρα για να ξέρεις βρισκόμαστε στον πίνακα αναπληρωτών με προυπηρεσία και πήρε μέχρι το 1065 και πλήρους και μειωμένου..όχι όλοι αυτοί πλήρους. Επίσης, μην μπερδευτείς και κοιτάς άλλον πίνακα,εμείς ανήκουμε στην δευτεροβάθμια, οπότε κοιτάς στους αναπληρωτές δευτεροβάθμιας με προυπηρεσία.
Οι συγκυρίες είναι λίγο δύσκολες τέτοια εποχή που αποφοίτησες γιατί η προυπηρεσία έχει σταματήσει να προσμετριέται μέχρι να γίνει νέος ΑΣΕΠ, όπου θα προσμετρηθούν όλα.Έβγαλες καθόλου άκρη από αυτά που σου είπαμε?

Καλημέρα κ από μένα! Κ δεν είναι ότι κ οι 1065 έχουν καλεστεί και εργάζονται. Υπάρχουν αρκετοί ενδιάμεσα που, λόγω των επιλογών περιοχών, τους έχει "προσπεράσει" το σύστημα... Επειδή Κλεοπάτρα σε διαβάζω αρκετά στο φόρουμ εύχομαι σήμερα να είναι η μέρα σου...  ;) ;D

Ευχαριστώ που το διευκρίνισες..ξέχασα να το πω!Πραγματικά με νιώθεις έτσι???Θα φάω τις μπούκλες μου αν δεν με καλέσουν κιέγώ δεν ξέρω για ποιο λόγο!Σοβαρά τώρα θέλω να είμαι έτοιμη και για ευχάριστο και για δυσάρεστο ενδεχόμενο, ας μην ενθουσιάζομαστε γιατί μετά θα είναι χειρότερα :P
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος geo_06

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 73
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 06
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #286 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 01:53:02 μμ »

Ευχαριστώ που το διευκρίνισες..ξέχασα να το πω!Πραγματικά με νιώθεις έτσι???Θα φάω τις μπούκλες μου αν δεν με καλέσουν κιέγώ δεν ξέρω για ποιο λόγο!Σοβαρά τώρα θέλω να είμαι έτοιμη και για ευχάριστο και για δυσάρεστο ενδεχόμενο, ας μην ενθουσιάζομαστε γιατί μετά θα είναι χειρότερα :P
[/quote]

Φυσικά κ σε νιώθω!Κ εγώ πριν φύγω σε προηγούμενη φάση σε παρόμοια κατάσταση ήμουν  :P Έσω έτοιμη για κάθε ενδεχόμενο αλλά πάντα με "προσεγμένες μπούκλες"  ;) Ε, δεν θα τους κάνουμε την χάρη να μείνουμε κ χωρίς μαλλί!!  :o :P :P
I am nobody... nobody is perfect... therefore, I must be perfect :P

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #287 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 02:05:02 μμ »
Τι γίνεται βρε παιδιά σήμερα? Θα βγει τίποτε?
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #288 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 03:32:02 μμ »
Δε ντρέπεστε σήμερα να ζητάτε διορισμούς, γιορτάζει και η υπουργός, να μη γιορτάσει μια μέρα κι εκείνη.  ;D ;D
ΦΡΟΜ ΓΟΥΙΚ!!!
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #289 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 03:51:50 μμ »
Χριστέ μου Γιάννη..τι είπες τώρα??Μου είχε διαφύγει η γιορτή της Αννούλας μας. Να όντως ένας λόγος να μην περιμένουμε εδώ στο φόρουμ για προσλήψεις...ΟΛΟΙ σπίτι της λοιπόν για κέρασμα :o
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος planety

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 868
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #290 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 05:08:19 μμ »
Χριστέ μου Γιάννη..τι είπες τώρα??Μου είχε διαφύγει η γιορτή της Αννούλας μας. Να όντως ένας λόγος να μην περιμένουμε εδώ στο φόρουμ για προσλήψεις...ΟΛΟΙ σπίτι της λοιπόν για κέρασμα :o

καλέ, εχεις δίκιο, να μην είμαστε αγενείς.. και μάλιστα, για να φάει σίγουρα γλυκάκι και να μην μας πει ότι κάνει δίαιτα, προτείνω να της την πετάξουμε στην μούρη την τούρτα, έτσι για να σιγουρευτούμε ότι δοκίμασε...  ;D ;D
Σ' όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε! Χρόνια τώρα...

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #291 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 05:59:10 μμ »
Καλή επιτυχία σε όσους περιμένετε!Τώρα μάλλον από βδομάδα!Εμένα μου δώσανε άλλες 3 ώρες και τώρα έχω 15!!!Βέβαια είχα κάτι παρατράγουδα με μια δασκάλα στο ένα το σχολείο αλλά τέλος καλό όλα καλά!!!Και πληρώθηκα κιόλας!!!Πολύ γρήγορα φέτος!!!14 Νοεμβρίου έγινε η πρόσληψη και 8 Δεκεμβρίου μας πλήρωσαν!Από ότι κατάλαβα με το παλιό μισθολόγιο γιατί σαν πολλά μου φάνηκαν!Αυτά από το νομό Κιλκίς!!!Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε όλοι μας με την έκλειψη πάνω από τα κεφάλια μας!!! ;D ;D ;D
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #292 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 07:20:02 μμ »
Μπράβο βρε Τάνια. Έχεις μια αδυναμία στα θαυμαστικά ή μου φαίνεται?  :P ;D
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Poet of silence

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε' Φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #293 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 07:43:10 μμ »
και δηλαδη να πανηγυρισετε αν σας φωναξουν δεκεμβρη, εκτος σπιτιου σας πιθανοτατα και δουλεψετε 5 μηνες? α ρε κατακαημενη ελλαδιτσα που καταντησαμε

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161810
  • Σύνολο θεμάτων: 19234
  • Σε σύνδεση σήμερα: 516
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 472
Σύνολο: 491

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.095 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.