*

Αποστολέας Θέμα: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13  (Αναγνώστηκε 75426 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #126 στις: Ιούλιος 17, 2012, 01:30:05 μμ »
Αναφορά με τη μια, θα έλεγα.
Δε γίνεται κάποιοι να είναι τα "εκλεκτά παιδιά" και κάποιοι άλλοι τ' "αποπαίδια".
Και κάτι είχα ακούσει (το λέω με επιφύλαξη) για ωρομίσθιους στους οποίους έδιναν 10 ώρες, ενώ το ανώτατο όριο είναι 4 ώρες, αν δε κάνω λάθος.
 >:(
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:34:06 »

Αποσυνδεδεμένος val_06

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 160
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 06
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #127 στις: Ιούλιος 17, 2012, 01:48:36 μμ »
Γιου όλσο νόου δατ φρομ νέξτ γίαρ γιού γουίλ μπί πέιντ ονλί ιν μόλεκιουλς, δερ ιζ νόου νίντ φορ γιούροζ.
-Γιές, θένκ γιου.

(πρόβλεψη για το πώς θα υποβάλλονται οι αιτήσεις μέχρι το 2015, που μου θέλετε και ηλεκτρονική υποβολή, κακομαθημένοι.  :P ;D)


Αχ, Γιάννη, μου είχαν λείψει οι διάλογοι αυτοί! Αλλά ο κύριος Φρομγουίκ γίνεται σιγά σιγά  "φρομ νέξτ γίαρ", μου φαίνεται... ;)

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #128 στις: Ιούλιος 17, 2012, 01:51:08 μμ »
κανε λιγο υπομονη και οταν θα περιμενουμε να μας καλεσουν θα υπαρχει καθημερινο επεισοδιο!
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #129 στις: Ιούλιος 17, 2012, 03:09:49 μμ »
Γιου όλσο νόου δατ φρομ νέξτ γίαρ γιού γουίλ μπί πέιντ ονλί ιν μόλεκιουλς, δερ ιζ νόου νίντ φορ γιούροζ.
-Γιές, θένκ γιου.

(πρόβλεψη για το πώς θα υποβάλλονται οι αιτήσεις μέχρι το 2015, που μου θέλετε και ηλεκτρονική υποβολή, κακομαθημένοι.  :P ;D)


Αχ, Γιάννη, μου είχαν λείψει οι διάλογοι αυτοί! Αλλά ο κύριος Φρομγουίκ γίνεται σιγά σιγά  "φρομ νέξτ γίαρ", μου φαίνεται... ;)

Δεν είχα έμπνευση τόσο καιρό.  :P Να μη πώ οτι μου είπε πως τον περιέκοψε ο Παπαδήμος. Ορίστε, με δικά του λόγια:
"Μίστερ Πριστπάμπλικ σάιντκάτ μι".

Είχα σκοπό να βάλω και καμιά ατάκα απάντηση σε αναπληρωτή που τον διόρισαν ταυτόχρονα στη Συρία και στη Ρόδο και διαμαρτύρεται, να του πεί "γουέλ, ιτσ νότ σόου φάρ".  ::)

κανε λιγο υπομονη και οταν θα περιμενουμε να μας καλεσουν θα υπαρχει καθημερινο επεισοδιο!

Κάτσε βρε κι εσύ που το πήγες κατευθείαν σε Season 2  ;D.
Πλάκα θα είχε πάντως να έβγαινε κανένα τέτοιο, και να έβγαζε στην αρχή κάθε καινούργιου επεισοδίου εκείνο το τύπο με τη χαρακτηριστική φωνή να λέει "Previously, on FromweeK" και κανένα καβγά με αναπληρωτή να πανηγυρίζει "Αϊ γουόζ αππόιντιντ ιν Σύρια, Αϊ γουόζ αππόιντιντ ιν Σύρια!!!!"
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:34:06 »

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #130 στις: Ιούλιος 17, 2012, 03:13:51 μμ »
οπως βλεπω, καλο μου πτηνο, την ξαναβρηκες την εμπνευση σου και με το παραπανω!  ;D
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #131 στις: Ιούλιος 17, 2012, 03:15:10 μμ »
Κάτι είχα ακούσει (το λέω με επιφύλαξη) για ωρομίσθιους στους οποίους έδιναν 10 ώρες, ενώ το ανώτατο όριο είναι 4 ώρες, αν δε κάνω λάθος. >:(
Μέχρι και το έτος 2009-2010 οι ωρομίσθιοι έπαιρναν μέχρι 10 ώρες την εβδομάδα.
Εγώ το σχολικό έτος 2005-2006 δούλεψα ως ωρομίσθιος με 10 ώρες την εβδομάδα.

Από το 2010 και μετά που ψήφιστηκε ο Ν.3848, οι ώρες της ωρομισθίας περιορίστηκαν στις 4, επειδή από 5 ώρες και πάνω θεωρείται κάποιος ΑΜΩ.

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #132 στις: Ιούλιος 17, 2012, 03:20:34 μμ »
Κάτι είχα ακούσει (το λέω με επιφύλαξη) για ωρομίσθιους στους οποίους έδιναν 10 ώρες, ενώ το ανώτατο όριο είναι 4 ώρες, αν δε κάνω λάθος. >:(
Μέχρι και το έτος 2009-2010 οι ωρομίσθιοι έπαιρναν μέχρι 10 ώρες την εβδομάδα.
Εγώ το σχολικό έτος 2005-2006 δούλεψα ως ωρομίσθιος με 10 ώρες την εβδομάδα.

Από το 2010 και μετά που ψήφιστηκε ο 3848 οι ώρες της ωρομισθίας περιορίστηκαν στις 4, επειδή από 5 ώρες και πάνω θεωρείται κάποιος ΑΜΩ.

Εδώ μιλάμε για περιπτώσεις που άλλους τους πήρανε ως ωρομίσθιους και δώσανε κι άλλες ώρες εκτός από τις 4 (με επιφύλαξη), και άλλους τους πήρανε ΑΜΩ και μετά κάνανε τη σύμβασή σε ΑΚΩ (άλλο περίεργο).
Φυσικά αυτά είναι πταίσματα σε σχέση με άλλα που έκανε το υπουργείο της Τρισκατάρατης. Δε πάει στη Τακλαμακάν με τους ομοίους της, τώρα που έμεινε και άνεργη.

οπως βλεπω, καλο μου πτηνο, την ξαναβρηκες την εμπνευση σου και με το παραπανω!  ;D

Φροντίζει το υπουργείο τη τροφοδοτεί διαρκώς, Γιώτα μου.  :-[
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #133 στις: Ιούλιος 17, 2012, 03:25:31 μμ »
Εδώ μιλάμε για περιπτώσεις που άλλους τους πήρανε ως ωρομίσθιους και δώσανε κι άλλες ώρες εκτός από τις 4 (με επιφύλαξη), και άλλους τους πήρανε ΑΜΩ και μετά κάνανε τη σύμβασή σε ΑΚΩ (άλλο περίεργο).
Το να μετατραπεί η σύμβαση κάποιου ΑΜΩ σε ΑΚΩ προβλέπεται από την πρόκηρυξη. Διάβασέ το.
Το να γίνεται ο ωρομίσθιος ΑΜΩ αποκλείεται. Πιθανώς είχες ακούσει για ωρομισθία 10 ώρων πριν το 2010-2011.

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #134 στις: Ιούλιος 17, 2012, 03:52:01 μμ »
Με λίγα λόγια:στην κατηγορία της πείνας είναι ο Ωρομίσθιος και ο Αμωμίσθιος....

Αποσυνδεδεμένος marathes

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #135 στις: Ιούλιος 17, 2012, 03:55:23 μμ »
marathes:αρνήθηκε τον οκτώβριο και το ξέρω σίγουρα....δεν είδα πουθενά όμως το όνομά του στους διαγραφέντες....
Εγω στη θεση σου θα επαιρνα τηλ στο υπουργειο...σιγουρεψου ομως γιατι κ εγω την πατησα πανω στη συγχυση μου με ενα ονομα που ειδα στη λιστα αυτων που αρνηθηκαν και μετα να τον ξανακαλουν αλλα μετα ειδα οτι αρνηθηκε την προηγουμενη χρονια που δεν ισχυε η ποινη κ οχι φετος...αν θες στειλε μου το ονομα σε πμ να το ψαξω κ εγω...

Αποσυνδεδεμένος SilverPhoenix

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #136 στις: Ιούλιος 17, 2012, 04:03:37 μμ »
Κι όμως, αιτήσεις έγιναν και στο υπουργείο. Ο κύριος Φρομγουίκ ήταν εκεί για να τις παραλάβει.

-Γιέεεεεεεεεεεεες, χελόου.
-Χού ιζ σπίκινγ?
-Χίαρ, φρομ ινσάιντ δε τέντ. Θέρντ τεντ ον δε ράιτ.
-Α, χέλοου. Αρ γιου γουέιτινγ του σαμπμιτ γιουρ απλικέισιον μόρνινγκ μόρνινγκ?
-Γιές, Αϊ κέημ του σαμπμίτ μάι απλικέισιον.
-Α, μπατ ντιντ γιου μπρίνγκ όλ δε ράιτσπίτσιζ?
-Γουάτ Ράιτσπίτσιζ?
-Τα δικαιολογητικά. Ιφ γιου ντόντ χέβ δεμ, τέηκ γιορ τέντ εντ γουόλκ.
-Οβ κόρς, χίαρ δέη άρ.
-Χμμμμμ, λετ μι σί. Ντιγκρί? Τσεκ, Πεντιγκρί? Τσεκ, Αφιμή? Τσεκ, Ασημί?
-Γουάτ Ασημί?
-Γουάτ γουόζ γιορ Ασημί, ιν δι άρμυ?
-Ιν δι άρμυ?
-Γιές, ντιντ γιου νοτ γκόου του δί άρμυ? Γιου νόου, "γιορ ιν δι άρμυ νάου- άουα- γιορ ιν δι άρμυ του του του του -νάου".
-Μπατ αϊ ντίντ νοτ γκόου του δι άρμυ.
-Α, αϊ γουιλ χεβ του τέλ μίστερ ντιρέκτορ δατ γιορ απλικέισιον ιζ ε μάνκι.
-Πλίζ μαϊ απλικέισιον ιζ νοτ ε μάνκυ. Γουίμεν εντ πολιτίσιανς ντόντ γκόου του δε άρμυ.
-Χμμμμμ.... γιές γιου αρ ράιτ.
-ΟΚ, σερτίφικεητ οβ σου σάιζ, τσεκ, φίνγκερπριντς, τσεκ, πρίβιους μπιφορσέρβις, τσεκ. Αΐ σί γιου γουέντ του Ρόδος, Ηγουμενίτσα, Κέρκυρα, Πελοπόνησους, εντ Κρήτη, εζ εν άουρσάλαρι, εντ του Έβρος, Θεσπρωτία, Αφγκάνισταν εντ Βιετνάμ εζ ε ρίπληρωτ.
-Ρίπλιρωτ?
-Αναπληρώτρια.
-Όου γιές.
-Βέρυ γκούντ. Χάου γουόζ Βιετνάμ, μπάι δε γουέι?
-Οού ιτ γουοζ βέρυ νάισ. Αϊ γουέντ του ε τουάισκλόουζ εντ γκότ τουάις δε μόλεκιουλς.
-Γουάτ?
-Πήγα σε δυοπρόσιτο και πήρα δπλά μόρια.
-Α, βέρυ σμάρτ οβ γιου. Γιου όλσο νόου δατ φρομ νέξτ γίαρ γιού γουίλ μπί πέιντ ονλί ιν μόλεκιουλς, δερ ιζ νόου νίντ φορ γιούροζ.
-Γιές, θένκ γιου.
-ΟΚ, γουί αρ ρέντυ. Πλίζ σάιν χίαρ. Εντ ντόντ φοργκέτ του τέηκ γιορ τέντ.

(πρόβλεψη για το πώς θα υποβάλλονται οι αιτήσεις μέχρι το 2015, που μου θέλετε και ηλεκτρονική υποβολή, κακομαθημένοι.  :P ;D)

αγνοεις???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=MSovXW4zbyM

Γιώτα πολύ ωραίο, πραγματικά δε το ήξερα, ευχαριστώ.  :o

*dusts off cobwebs from account*

Μολις μου εφτιαξες τη μερα, Γιαννη, χεχε, πηγα κι εγω για αιτηση σημερα...

...και γυρισα απραγη,λολ, η εγκυκλιος δεν ελεγε τιποτα για προυπηρεσια και μου τη ζητησαν και επιπελον, οι καταχωρητες εκαναν το διαλειμμα τους. Με το γραφειο της Β' Βαθμιας Γ' Αθηνας γεματο κοσμο σε βαθμο που ουτε τις σκαλες δε μπορουσες να ανεβεις διχως να κινδυνευεις να πατησεις καποιον συναδελφο που καθοταν και περιμενε τη σειρα του, εκεινοι πηγαν για...καφεδακι!! ???

Βεβαια, εγω ανηκω στους περσινους διαγραφεντες,δεν ανελαβα υπηρεσια εκει που με εστειλαν,για καθαρα οικονομικους λογους, οποτε δεν τρεφω και πολλες ελπιδες-εκτος κι ακυρωθει αυτη η αθλια διαταξη μεχρι Σεπτεμβριο, δεν ξερει κανεις ποτε-αλλα μια αιτηση θα την κανω, ετσι για την τιμη των οπλων! :P Αν με αφησει το συστημα, δατ ιζ, ιδομεν! :o
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2012, 04:07:10 μμ από SilverPhoenix »
Dream a little dream of me...

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #137 στις: Ιούλιος 17, 2012, 10:05:32 μμ »
πρεπει να παμε και την προυπηρεσια μεχρι το 2010 η και το 2011 και 2012? εγω νομιζα οτι μνο επικυρωμενο πτυχιο ζητουν

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #138 στις: Ιούλιος 17, 2012, 10:55:06 μμ »
Κι όμως, αιτήσεις έγιναν και στο υπουργείο. Ο κύριος Φρομγουίκ ήταν εκεί για να τις παραλάβει.

-Γιέεεεεεεεεεεεες, χελόου.
-Χού ιζ σπίκινγ?
-Χίαρ, φρομ ινσάιντ δε τέντ. Θέρντ τεντ ον δε ράιτ.
-Α, χέλοου. Αρ γιου γουέιτινγ του σαμπμιτ γιουρ απλικέισιον μόρνινγκ μόρνινγκ?
-Γιές, Αϊ κέημ του σαμπμίτ μάι απλικέισιον.
-Α, μπατ ντιντ γιου μπρίνγκ όλ δε ράιτσπίτσιζ?
-Γουάτ Ράιτσπίτσιζ?
-Τα δικαιολογητικά. Ιφ γιου ντόντ χέβ δεμ, τέηκ γιορ τέντ εντ γουόλκ.
-Οβ κόρς, χίαρ δέη άρ.
-Χμμμμμ, λετ μι σί. Ντιγκρί? Τσεκ, Πεντιγκρί? Τσεκ, Αφιμή? Τσεκ, Ασημί?
-Γουάτ Ασημί?
-Γουάτ γουόζ γιορ Ασημί, ιν δι άρμυ?
-Ιν δι άρμυ?
-Γιές, ντιντ γιου νοτ γκόου του δί άρμυ? Γιου νόου, "γιορ ιν δι άρμυ νάου- άουα- γιορ ιν δι άρμυ του του του του -νάου".
-Μπατ αϊ ντίντ νοτ γκόου του δι άρμυ.
-Α, αϊ γουιλ χεβ του τέλ μίστερ ντιρέκτορ δατ γιορ απλικέισιον ιζ ε μάνκι.
-Πλίζ μαϊ απλικέισιον ιζ νοτ ε μάνκυ. Γουίμεν εντ πολιτίσιανς ντόντ γκόου του δε άρμυ.
-Χμμμμμ.... γιές γιου αρ ράιτ.
-ΟΚ, σερτίφικεητ οβ σου σάιζ, τσεκ, φίνγκερπριντς, τσεκ, πρίβιους μπιφορσέρβις, τσεκ. Αΐ σί γιου γουέντ του Ρόδος, Ηγουμενίτσα, Κέρκυρα, Πελοπόνησους, εντ Κρήτη, εζ εν άουρσάλαρι, εντ του Έβρος, Θεσπρωτία, Αφγκάνισταν εντ Βιετνάμ εζ ε ρίπληρωτ.
-Ρίπλιρωτ?
-Αναπληρώτρια.
-Όου γιές.
-Βέρυ γκούντ. Χάου γουόζ Βιετνάμ, μπάι δε γουέι?
-Οού ιτ γουοζ βέρυ νάισ. Αϊ γουέντ του ε τουάισκλόουζ εντ γκότ τουάις δε μόλεκιουλς.
-Γουάτ?
-Πήγα σε δυοπρόσιτο και πήρα δπλά μόρια.
-Α, βέρυ σμάρτ οβ γιου. Γιου όλσο νόου δατ φρομ νέξτ γίαρ γιού γουίλ μπί πέιντ ονλί ιν μόλεκιουλς, δερ ιζ νόου νίντ φορ γιούροζ.
-Γιές, θένκ γιου.
-ΟΚ, γουί αρ ρέντυ. Πλίζ σάιν χίαρ. Εντ ντόντ φοργκέτ του τέηκ γιορ τέντ.

(πρόβλεψη για το πώς θα υποβάλλονται οι αιτήσεις μέχρι το 2015, που μου θέλετε και ηλεκτρονική υποβολή, κακομαθημένοι.  :P ;D)

αγνοεις???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=MSovXW4zbyM

Γιώτα πολύ ωραίο, πραγματικά δε το ήξερα, ευχαριστώ.  :o

*dusts off cobwebs from account*

Μολις μου εφτιαξες τη μερα, Γιαννη, χεχε, πηγα κι εγω για αιτηση σημερα...

...και γυρισα απραγη,λολ, η εγκυκλιος δεν ελεγε τιποτα για προυπηρεσια και μου τη ζητησαν και επιπελον, οι καταχωρητες εκαναν το διαλειμμα τους. Με το γραφειο της Β' Βαθμιας Γ' Αθηνας γεματο κοσμο σε βαθμο που ουτε τις σκαλες δε μπορουσες να ανεβεις διχως να κινδυνευεις να πατησεις καποιον συναδελφο που καθοταν και περιμενε τη σειρα του, εκεινοι πηγαν για...καφεδακι!! ???

Βεβαια, εγω ανηκω στους περσινους διαγραφεντες,δεν ανελαβα υπηρεσια εκει που με εστειλαν,για καθαρα οικονομικους λογους, οποτε δεν τρεφω και πολλες ελπιδες-εκτος κι ακυρωθει αυτη η αθλια διαταξη μεχρι Σεπτεμβριο, δεν ξερει κανεις ποτε-αλλα μια αιτηση θα την κανω, ετσι για την τιμη των οπλων! :P Αν με αφησει το συστημα, δατ ιζ, ιδομεν! :o

 :P :)

πρεπει να παμε και την προυπηρεσια μεχρι το 2010 η και το 2011 και 2012? εγω νομιζα οτι μνο επικυρωμενο πτυχιο ζητουν

Κι εγώ έτσι ήξερα, αλλά τώρα μόλις πληροφορήθηκα οτι τη θέλουν κι αυτή.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: προβλεψεις για τον κλαδο των αγγλικων 2012-13
« Απάντηση #139 στις: Ιούλιος 18, 2012, 12:09:35 πμ »
Καλύτερα να πάρετε τηλέφωνο στη Διεύθυνση που θα πάτε για να σας πουν τι θέλουν. Εμένα και από το Υπουργείο αλλά και από τη Διεύθυνση Θεσ/κης μου είπαν μόνο επικυρωμένο αντίγραφο πτυχίου και επίδειξη ταυτότητας. Αλλά απ'ό,τι διαβάζω στο pde η κάθε Διεύθυνση ζητάει τα δικά της!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159815
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 374
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 364
Σύνολο: 371

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.084 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.