*

Αποστολέας Θέμα: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ  (Αναγνώστηκε 54589 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10880
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #210 στις: Νοέμβριος 12, 2012, 03:57:21 μμ »
stellapap καλωσήρθες στο pde και συγχαρητήρια για την εισαγωγή σου. Εύχομαι να καταφέρεις να πάρεις και τη μεταγραφή που θέλεις. Σε ενημερώνω ότι στο φόρουμ δεν δημοσιεύουμε τηλέφωνα για τη δική σας προστασία.
Για αυτό επικοινωνούμε με προσωπικό μήνυμα ή δίνουμε ένα e-mail για να απαντήσουν εκεί οι ενδιαφερόμενοι.

Τα μηνύματά σου έχουν τροποποιηθεί ανάλογα. Ένα ή το πολύ δύο μηνύματα είναι αρκετά για να πούμε αυτό που θέλουμε. Δε χρειάζονται πολλά μηνύματα για να επαναλαμβάνουμε την αγγελία μας, εκτός κι αν έχουν περάσει μερικές μέρες από τα προηγούμενα ή έχει τόση κίνηση το παρόν τόπικ και έχουν μείνει λίγες σελίδες πίσω τα μηνύματά μας!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:33:51 »

Αποσυνδεδεμένος mzoro

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #211 στις: Νοέμβριος 12, 2012, 06:45:52 μμ »
Λόγω πρόσληψης (φρέσκιας φρέσκιας, μόλις πριν από λίγο) ως αναπληρωτής στην Α' Δωδεκανήσου, ενδιαφέρομαι για αμοιβαία μεταγραφή από ΑΣΠΑΙΤΕ Κρήτης προς την ΑΣΠΑΙΤΕ Ρόδου. ΠΡΟΣΟΧΗ! Θέλω εγώ να πάω στη Ρόδο! Το επισημαίνω γιατί την προηγούμενη φορά είχε γίνει παρανόηση.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10880
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #212 στις: Νοέμβριος 12, 2012, 06:55:24 μμ »
Συγχαρητήρια για την πρόσληψή σου ως αναπληρωτής. Να έχεις υπόψη σου ότι ουσιαστικά μπορείς να ζητήσεις να πας Ρόδο επειδή είσαι αναπληρωτής εκεί, χωρίς να έχεις βρει κάποιον για αμοιβαία μεταγραφή. Αν, όμως, βρεις και κάποιον για αμοιβαία, θα τον βοηθήσεις να φύγει από Ρόδο και να έρθει στην Κρήτη!

Αποσυνδεδεμένος mzoro

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #213 στις: Νοέμβριος 12, 2012, 07:09:38 μμ »
Συγχαρητήρια για την πρόσληψή σου ως αναπληρωτής. Να έχεις υπόψη σου ότι ουσιαστικά μπορείς να ζητήσεις να πας Ρόδο επειδή είσαι αναπληρωτής εκεί, χωρίς να έχεις βρει κάποιον για αμοιβαία μεταγραφή. Αν, όμως, βρεις και κάποιον για αμοιβαία, θα τον βοηθήσεις να φύγει από Ρόδο και να έρθει στην Κρήτη!
Α! Ωραία, ευχαριστώ. Μακάρι να βολευτούμε όλοι.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:33:51 »

Αποσυνδεδεμένος MARY 18.02

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #214 στις: Νοέμβριος 12, 2012, 08:58:22 μμ »
Λόγω πρόσληψης (φρέσκιας φρέσκιας, μόλις πριν από λίγο) ως αναπληρωτής στην Α' Δωδεκανήσου, ενδιαφέρομαι για αμοιβαία μεταγραφή από ΑΣΠΑΙΤΕ Κρήτης προς την ΑΣΠΑΙΤΕ Ρόδου. ΠΡΟΣΟΧΗ! Θέλω εγώ να πάω στη Ρόδο! Το επισημαίνω γιατί την προηγούμενη φορά είχε γίνει παρανόηση.

Αν θέλεις στείλε μου στο mail μου να μιλήσουμε.mary_petropoulou@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος ck2012

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #215 στις: Νοέμβριος 12, 2012, 11:35:06 μμ »
Παιδιά ενδιαφέρομαι για 2 μεταγγραφές. Ψάχνω κάποιον που να θέλει να πάει από Θεσσαλονίκη Σάπες και κάποιον που να θέλει να πάει από Θεσσαλονίκη Αθήνα. Αν κάποιος ενδιαφέρεται για 1 από τις 2, ας μου στείλει πμ. Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος goj

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 131
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #216 στις: Νοέμβριος 13, 2012, 12:05:36 πμ »
ώπ τι έγινε ρε παιδιά;;;...2 μεταγραφές... δηλαδή εμείς συμβιβαστήκαμε με τα λίγα;..τι γίνεται βρήκαμε το κουμπί και ψάχνουμε για την κουμπότρυπα;..ε ναι εδώ δε μας τη βγήκαν οι αετοί θα μας τη βγουν τώρα οι γλάροι;Τι 2 μεταγραφές; εντάξει..και τα Σκόπια 2 ονόματα έχουν τι πρέπει να κάνουμε;
Το ΠΑΣΟΚ μπορεί να ανοίξει τους ορίζοντες της Παιδείας - Προεκλογική εκστρατεία ΠΑΣΟΚ 1981

Αποσυνδεδεμένος Aris81

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #217 στις: Νοέμβριος 13, 2012, 12:24:37 πμ »
ώπ τι έγινε ρε παιδιά;;;...2 μεταγραφές... δηλαδή εμείς συμβιβαστήκαμε με τα λίγα;..τι γίνεται βρήκαμε το κουμπί και ψάχνουμε για την κουμπότρυπα;..ε ναι εδώ δε μας τη βγήκαν οι αετοί θα μας τη βγουν τώρα οι γλάροι;Τι 2 μεταγραφές; εντάξει..και τα Σκόπια 2 ονόματα έχουν τι πρέπει να κάνουμε;

Υπάρχουν κάποιοι που έχουν εγγραφεί σε ένα μέρος πέρυσι(1η μεταγραφή) και φέτος πέρασαν σε άλλο(2η μεταγραφή) χωρίς ίσως να έχουν εγγραφεί ακόμη
περιμένοντας ποια κίνηση θα τους συμφέρει περισσότερο.
Οπότε δεν βλέπω κάτι αξιόμεμπτο.
Άνδρας που κρύβει τα χρόνια του,δεν λογίζεται για άνδρας.
Οι θρασύδειλοι ψεύτες,γερνάνε μόνοι και πεθαίνουν μόνοι.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10880
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #218 στις: Νοέμβριος 13, 2012, 12:39:17 πμ »
Σωστό και αυτό aris1981. Μπορεί όμως απλά να ζητάει και μια μεταγραφή ακόμα για άλλο συνάδελφο που δεν είναι μέλος του φόρουμ! Σε αυτή την περίπτωση επίσης δεν είναι μεμπτό, αλλά δεν είναι δίκαιο να έχουμε μια εγγραφή λιγότερη. Αν ισχύει το δικό μου σενάριο ck2012 παρακαλούμε να αυξηθούν τα μέλη μας κατά ένα!  8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος serenata

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #219 στις: Νοέμβριος 13, 2012, 12:53:40 πμ »
..................................
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 15, 2012, 11:36:02 πμ από serenata »

Αποσυνδεδεμένος goj

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 131
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #220 στις: Νοέμβριος 13, 2012, 08:00:58 πμ »
Ναι έχετε δίκιο..πάντως παιδιά εγώ σκέφτηκα κάτι άλλο..γιατί να ξανακάνω εγώ τα χαρτιά μου 2η φορά και να μη βάλω να τα κάνει κάpοιος γνωστός μου που έχει διδακτορικό και να του πω να κάνει τα χαρτιά του μόνο Θεσνίκη για παράδειγμα..Θα του πληρώσω και τα έξοδα και της εγγραφής..Και ας είναι ότι ειδικότητα θέλει. Κάνω μια αμοιβαία μαζί του του χρόνου στη Θεσνίκη και είμαι και μαζί με τον πνευματικό μου πατέρα (όπως εξελίσσεται) Lasid.
Το ΠΑΣΟΚ μπορεί να ανοίξει τους ορίζοντες της Παιδείας - Προεκλογική εκστρατεία ΠΑΣΟΚ 1981

Αποσυνδεδεμένος Mystirios

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 71
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #221 στις: Νοέμβριος 13, 2012, 08:34:52 πμ »
τι σκέφτεται ο [Έλληνας] άνθρωπος...

Αποσυνδεδεμένος ck2012

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #222 στις: Νοέμβριος 13, 2012, 10:23:27 πμ »
ώπ τι έγινε ρε παιδιά;;;...2 μεταγραφές... δηλαδή εμείς συμβιβαστήκαμε με τα λίγα;..τι γίνεται βρήκαμε το κουμπί και ψάχνουμε για την κουμπότρυπα;..ε ναι εδώ δε μας τη βγήκαν οι αετοί θα μας τη βγουν τώρα οι γλάροι;Τι 2 μεταγραφές; εντάξει..και τα Σκόπια 2 ονόματα έχουν τι πρέπει να κάνουμε;
Γιατί τι πρόβλημα υπάρχει αν ζητήσω μετεγγραφή για να βολευτεί και άλλο άτομο. Βέβαια σκούρα τα πράγματα τα βλέπω, μάλλον όσοι βολεύτηκαν βολευτηκαν. Αν και δεν έχεις άδικο στο
Ναι έχετε δίκιο..πάντως παιδιά εγώ σκέφτηκα κάτι άλλο..γιατί να ξανακάνω εγώ τα χαρτιά μου 2η φορά και να μη βάλω να τα κάνει κάpοιος γνωστός μου που έχει διδακτορικό και να του πω να κάνει τα χαρτιά του μόνο Θεσνίκη για παράδειγμα..Θα του πληρώσω και τα έξοδα και της εγγραφής..Και ας είναι ότι ειδικότητα θέλει. Κάνω μια αμοιβαία μαζί του του χρόνου στη Θεσνίκη και είμαι και μαζί με τον πνευματικό μου πατέρα (όπως εξελίσσεται) Lasid.
Έτσι με τις αμοιβαίες καταστρατηγείται η αξιοκρατία, αφού κάποιος με πολύ λιγότερα μόρια μπορεί να καταλήξει σε ευνοϊκότερη θέση αρκει να έχει γνωστό.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10880
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Αμοιβαίες Μεταγραφές ΑΣΠΑΙΤΕ
« Απάντηση #223 στις: Νοέμβριος 13, 2012, 11:03:33 πμ »
Τελικά πολύ έξυπνο μυαλό αυτός ο goj. Μα τι σενάρια καταστρώνεις φίλε Γιάννη...
Εσύ δε χρειάζεσαι καθοδήγηση...άντε μια συμπαράσταση σου αρκεί!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162167
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 803
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 774
Σύνολο: 790

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.087 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.