*

Αποστολέας Θέμα: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση  (Αναγνώστηκε 343265 φορές)

0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος papagalia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 580
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #728 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 02:20:58 μμ »
Απορώ πώς γίνεται να προκύπτουν υπεραριθμίες με τόσο μεγάλο αριθμό αιτήσεων συνταξιοδότησης, κυρίως στα μεγάλα αστικά κέντρα και τόσο λίγους διορισμους. Πού ήταν τόσα χρόνια όλοι αυτοί οι φιλόλογοι, στα δέντρα;;; Και μην ακούω για β αναθέσεις γιατί δεν ειναι πια και τοοοσο πολλά τα μαθήματα που δίνονται στις άλλες ειδικότητες. Τα υπόλοιπα ποιός θα τα διδάξει; ο καστανάς απέναντι;;;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:22:55 »

Αποσυνδεδεμένος GERMANOS

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1706
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #729 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 02:26:50 μμ »
Θα δοθούν θέσεις για αναπληρωτές στην Α΄ ΦΆΣΗ στα τυφλά.. όπως έκαναν και πέρσι...

Αποσυνδεδεμένος JOHN71

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #730 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 02:32:09 μμ »
Απορώ πώς γίνεται να προκύπτουν υπεραριθμίες με τόσο μεγάλο αριθμό αιτήσεων συνταξιοδότησης, κυρίως στα μεγάλα αστικά κέντρα και τόσο λίγους διορισμους. Πού ήταν τόσα χρόνια όλοι αυτοί οι φιλόλογοι, στα δέντρα;;; Και μην ακούω για β αναθέσεις γιατί δεν ειναι πια και τοοοσο πολλά τα μαθήματα που δίνονται στις άλλες ειδικότητες. Τα υπόλοιπα ποιός θα τα διδάξει; ο καστανάς απέναντι;;;
Papagalia συμφωνώ μαζί σου!
Θα υπάρξουν β αναθέσεις αλλά καμία σχέση με τα περσινά και προπερσινά!Ιδιαίτερα που φέτος στην αθμια μπήκε και η β΄ξένη γλώσσα!

Αποσυνδεδεμένος moustard

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 991
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #731 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 03:18:02 μμ »
Απορώ πώς γίνεται να προκύπτουν υπεραριθμίες με τόσο μεγάλο αριθμό αιτήσεων συνταξιοδότησης, κυρίως στα μεγάλα αστικά κέντρα και τόσο λίγους διορισμους. Πού ήταν τόσα χρόνια όλοι αυτοί οι φιλόλογοι, στα δέντρα;;; Και μην ακούω για β αναθέσεις γιατί δεν ειναι πια και τοοοσο πολλά τα μαθήματα που δίνονται στις άλλες ειδικότητες. Τα υπόλοιπα ποιός θα τα διδάξει; ο καστανάς απέναντι;;;

Ελα μου ντε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:22:55 »

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #732 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 03:22:02 μμ »
Είναι δυνατόν να μην έχουμε κάποια ενημέρωση για αριθμό?????????Μου κάνει εντύπωση.

Αποσυνδεδεμένος dina 94

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1403
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #733 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 03:27:06 μμ »
Ρε παιδιά ηρεμήστε !!!Πως είναι δυνατόν να έχουμε αριθμό αφού ακόμα συλλέγουν κενά .Έλεος δηλαδή ....Πάντως στην Α΄φάση θα παίξει επαρχία (αυτό το ξέρω καλά )

Αποσυνδεδεμένος rataplan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 446
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #734 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 03:28:26 μμ »
Ρε παιδιά ηρεμήστε !!!Πως είναι δυνατόν να έχουμε αριθμό αφού ακόμα συλλέγουν κενά .Έλεος δηλαδή ....Πάντως στην Α΄φάση θα παίξει επαρχία (αυτό το ξέρω καλά )
...και  ελαχιστοτατοι  στην  αττικη. ισως  η  αττικη  να  δεχθει κοσμο  στη  β  φαση  οπου  η  κατασταση  θα  εχει  καπως  ξεκαθαρισει....

Αποσυνδεδεμένος moustard

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 991
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #735 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 03:32:10 μμ »
Ρε παιδιά ηρεμήστε !!!Πως είναι δυνατόν να έχουμε αριθμό αφού ακόμα συλλέγουν κενά .Έλεος δηλαδή ....Πάντως στην Α΄φάση θα παίξει επαρχία (αυτό το ξέρω καλά )
...και  ελαχιστοτατοι  στην  αττικη. ισως  η  αττικη  να  δεχθει κοσμο  στη  β  φαση  οπου  η  κατασταση  θα  εχει  καπως  ξεκαθαρισει....

Ωραια.. Να παρακαλαμε δηλαδη να μη μας παιρνει η α' φαση γιατι αν εχεις πολλα μορια (επειδη εδωσες και ξαναεδωσες ασεπ και εχεις ηδη κανει τουρνε στα δυσπροσιτα)  τιμωρεισαι με το να τρεχεις στην αλλη ακρη (παλι) λες και δεν το εχεις κανει ηδη αυτο τα πρωτα χρονα. Πολυ χαιρομαι.............

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #736 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 03:38:03 μμ »
Ρε παιδιά ηρεμήστε !!!Πως είναι δυνατόν να έχουμε αριθμό αφού ακόμα συλλέγουν κενά .Έλεος δηλαδή ....Πάντως στην Α΄φάση θα παίξει επαρχία (αυτό το ξέρω καλά )

Kαι πέρυσι μάζευαν κενά..αριθμό όμως κατά προσέγγιση ξέραμε...και κάποιοι δεν έπεσαν καθόλου έξω..

Αποσυνδεδεμένος fotini18

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2487
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #737 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 03:38:34 μμ »

...και  ελαχιστοτατοι  στην  αττικη. ισως  η  αττικη  να  δεχθει κοσμο  στη  β  φαση  οπου  η  κατασταση  θα  εχει  καπως  ξεκαθαρισει....
Eντάξει, rataplan, το εμπεδώσαμε! Στην Αττική ελαχιστότατοι:o μάλλον με την  ανύπαρκτη αυτή λέξη θέλεις να αποκλείσεις κάθε πιθανότητα ύπαρξης κενών!)  Ειλικρινά δεν έχω κάτι μαζί σου αλλά δεν είναι ανάγκη να μας το θυμίζεις συνέχεια! Καταντάει όχι μόνο κουραστικό αλλά και σαδιστικό! Μην ξεχνάς ότι πίσω από το "ελαχιστότατους"κρύβονται οικογένειες με "μεγιστότατες"ανάγκες!

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 04, 2012, 03:40:37 μμ από fotini18 »
Αχ, Ελλάδα σ' αγαπώ...!!!

Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει! Συνεχώς ξεψυχάει...(Δημήτρης Χορν)

Αποσυνδεδεμένος rataplan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 446
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #738 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 03:57:42 μμ »

...και  ελαχιστοτατοι  στην  αττικη. ισως  η  αττικη  να  δεχθει κοσμο  στη  β  φαση  οπου  η  κατασταση  θα  εχει  καπως  ξεκαθαρισει....
Eντάξει, rataplan, το εμπεδώσαμε! Στην Αττική ελαχιστότατοι:o μάλλον με την  ανύπαρκτη αυτή λέξη θέλεις να αποκλείσεις κάθε πιθανότητα ύπαρξης κενών!)  Ειλικρινά δεν έχω κάτι μαζί σου αλλά δεν είναι ανάγκη να μας το θυμίζεις συνέχεια! Καταντάει όχι μόνο κουραστικό αλλά και σαδιστικό! Μην ξεχνάς ότι πίσω από το "ελαχιστότατους"κρύβονται οικογένειες με "μεγιστότατες"ανάγκες!
λυπαμαι  για  το  υφος  σου....δεν  υπαρχει  εκ  μερους  μου  καμμια  διαθεση  σαδισμου  που  μου  αποδιδεις. Απλως  αναφερω  πληροφοριες  διασταυρωμενες  κ  επιβεβαιωνω  data  αλλων  συναδελφων....προσωπικα  σου  ευχομαι  να  διοριστεις  διπλα  απο  το  σπιτι  σου.

Αποσυνδεδεμένος fotini18

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2487
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #739 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 04:05:30 μμ »
 rataplan, σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, τις ανταποδίδω και σε σένα και σε όλους τους συναδέλφους μας! Εγώ δεν αμφισβήτησα τις απόψεις σου, τις συμμερίζομαι και τις πιστεύω είτε είναι πληροφορίες διασταυρωμένες, όπως λες εδώ, είτε είναι απλώς εικασίες, όπως είπες σε κάποιο άλλο μήνυμα.
Rantaplan.....μηπως εχεις καποια πληροφορια για το που θα κυμανθει η α φαση???Ετσι για να ειμαστε προετοιμασμενοι και να μην μας ερθει ο σβουμπος αν δουμε κανα ακυρο νουμερο...
καμμια  απολυτως. ο,τι  λεω  ειναι  προσωπικη  εκτιμηση απο  την  εικονα  που  εχω  απο  αρκετες  ΔΙΔΕ  της  Αττικης.
Το αναμενόμενο είναι αυτό που λες και δυστυχώς το ξέρουμε όλοι καλά. Η ένστασή μου είναι ότι το έχεις γράψει τόοοοσες πολλές φορές και σε διαφορετικά topic που δε νομίζω ότι χρειάζεται άλλο! Ήδη ζούμε σε καθεστώς τρομοκρατίας, μην το ευχαριστιόμαστε κι από πάνω, θα καταντήσουμε τρομολάγνοι και σαδο-μαζοχιστές! Βέβαια, έχεις κάθε δικαίωμα να γράφεις ό,τι θέλεις και νομίζεις από τη στιγμή που σέβεσαι τους κανονισμούς του forum και όντως το κάνεις...
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 04, 2012, 04:08:26 μμ από fotini18 »
Αχ, Ελλάδα σ' αγαπώ...!!!

Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει! Συνεχώς ξεψυχάει...(Δημήτρης Χορν)

Αποσυνδεδεμένος dina 94

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1403
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #740 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 04:07:54 μμ »
Εντάξει παιδιά ας τον αφήσουμε τον άνθρωπο ήσυχο !!Το είπε άλλωστε β -γ φάση η Αττική .Υπομονή πια ας περιμένουμε  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Stelios

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3298
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Φιλόλογοι 2012-Α φάση
« Απάντηση #741 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 04:22:20 μμ »
"Κοντά σιμά τα Γιάννινα", υπομονή σε όλους μας!
Εδώ θα είμαστε και μετά να τα συζητάμε :)

Με το καλό να δείτε όλοι το όνομά σας άμεσα και στην πρώτη σας επιλογή.

Ψυχραιμία μέχρι τότε :)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162208
  • Σύνολο θεμάτων: 19243
  • Σε σύνδεση σήμερα: 567
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 511
Σύνολο: 513

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.057 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.