*

Αποστολέας Θέμα: Β' φάση ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 179837 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος michaela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 04:20:43 μμ »
Δεν έβαλα κουτάκι γιατί δεν γίνεται να φύγω από Αθήνα και το ρίσκαρα...Δεν πειράζει...Όλα γίνονται για καλό!
Εύχομαι όλοι μας να σταθούμε τυχερή φέτος και να δουλέψουμε όπου θέλουμε...
κι εγω κάπως έτσι και με προσπεράσανε πάνω από 300 άτομα γι΄ αυτό φοβάμαι και για την άλλη φάση!Πάντως είναι η πρώτη φορά που θα πάνε στον αγιασμό οι αναπληρωτές!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:38:59 »

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 04:25:11 μμ »
Αισιοδοξία! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Αυτό που λες είναι αλήθεια...αρκετοί αναπληρωτες θα είναι σε σχολεία φετος από νωρις...Μπορει να είναι τα πραγματα το ίδιο καλά και για μας... ;)
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος bloodysunrise

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 04:25:48 μμ »
Και εμένα με προσπέρασε. Βέβαια έχω δηλώσει μόνο Αττική(μαζί με παράλληλη στήριξη) οπότε ελπίζω στις 2 επόμενες φάσεις. Μακάρι να έρθει γρήγορα η επόμενη φάση!!
Μπορείς να κόψεις όλα τα λουλούδια αλλά δεν μπορείς να εμποδίσεις την άνοιξη να έρθει...

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 05:05:24 μμ »
προσπέρασε 400 περίπου στον β πίνακα και καμιά 200 στον γ πίνακα

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:38:59 »

Αποσυνδεδεμένος Sofaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 512
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #18 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 05:27:35 μμ »
Και μενα με προσπερασε για τα καλα....περιπου 1.000 ατομα....Τι ξερουμε για ζεπ?
Παντως οσον αφορα την παραλληλη δν τελειωνει πρωτα ο πινακας της ειδικης αγωγης για να παρουν εμας.παιρνουν λιγους απο πε71 και λιγους απο μας. Δεν μπορουν να εξαντλησουν τους πε71 για παραλληλη γιατι εχει κενα και στα ειδικα σχολεια και τα τμηματα ενταξης.

Αποσυνδεδεμένος xelonaki88

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 05:46:58 μμ »
Γεια σας παιδιά!!! Είμαι νέο μέλος αν και σας διαβάζω συχνά!!!
Τι λέτε, θα πάρει ακόμα άλλους 1200; Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη :( :(
Πάλι στην ανεργία φέτος >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος vasoula90

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 05:56:32 μμ »
γεια και απο μενα.. μακαρι να πάρει 1,200 στην επόμενη πραγμα πολυ δυσκολο!!.. βεβαια ακομα κ αν παρει τοσουσ εγω και παλι δεν θα χω καμια ελπιδα!

Αποσυνδεδεμένος tzoy

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #21 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 06:14:48 μμ »
και εγω δεν εβαλα κουτακι, δηλωσα μονο βορεια Ελλαδα (εβρο μεχρι χαλκιδικη και λεσβο) αλλα δεν με πηραν. Εβαλα παραλληλη. λετε να εχω ελπιδα; ειμαι στο 515 του μηδενικης

Αποσυνδεδεμένος xelonaki88

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #22 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 06:19:18 μμ »
και εγω δεν εβαλα κουτακι, δηλωσα μονο βορεια Ελλαδα (εβρο μεχρι χαλκιδικη και λεσβο) αλλα δεν με πηραν. Εβαλα παραλληλη. λετε να εχω ελπιδα; ειμαι στο 515 του μηδενικης

Πιστεύω πως θα σε πάρουν tzoy!!!

Εγώ έχω βάλει κουτάκι και είμαι περίπου στο 1350  :o :o του μηδενικής...... Δύσκολα τα πράγματα για μένα....

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #23 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 07:07:46 μμ »
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ Σ ΟΛΟΥΣ ΚΙ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΛΗΦΘΗΚΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ....ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΠΙΚΟΙ ΑΙΡΕΤΟΙ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΘΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΑΣ.ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ! ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΕΧΕΤΕ. ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΣΕ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ ΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΑΝ ΠΡΙΝ ΤΗ Β ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ...ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΛΗΦΘΗΣΑΝ ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΕΝΑ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΚΕΝΑ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΑΔΕΙΩΝ ΚΛΠ...ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Β ΦΑΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΟΥΝ ΚΕΝΑ..ΑΡΑ ΜΗ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΠΟΤΕ. ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ...ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΝ ΤΑ ΚΕΝΑ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ...ΑΡΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ...ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

Μπράτης
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος vasoula90

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #24 στις: Σεπτέμβριος 05, 2012, 07:52:42 μμ »
και εγω δεν εβαλα κουτακι, δηλωσα μονο βορεια Ελλαδα (εβρο μεχρι χαλκιδικη και λεσβο) αλλα δεν με πηραν. Εβαλα παραλληλη. λετε να εχω ελπιδα; ειμαι στο 515 του μηδενικης

Πιστεύω πως θα σε πάρουν tzoy!!!

Εγώ έχω βάλει κουτάκι και είμαι περίπου στο 1350  :o :o του μηδενικής...... Δύσκολα τα πράγματα για μένα....
αν τα δικα σου tzoy ειναι δυσκολα τα δικα μου ειναι μαυρα!!! με σειρα 4500 δεν θα με παρουν ουτε στις επομενες 30 φασεις!! :-\ :( μακαρι οσοι πιο πολλοι να δουλεψετε φετος γιατι απο του χρονου (που ισωσ ερθει και η δικια μου σειρα) τα πραγματα θα ναι πολυ πιο δυσκολα... :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος Stef_Thess!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #25 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 01:46:08 πμ »
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ Σ ΟΛΟΥΣ ΚΙ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΛΗΦΘΗΚΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ....ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΠΙΚΟΙ ΑΙΡΕΤΟΙ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΘΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΑΣ.ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ! ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΕΧΕΤΕ. ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΣΕ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ ΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΑΝ ΠΡΙΝ ΤΗ Β ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ...ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΛΗΦΘΗΣΑΝ ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΕΝΑ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΚΕΝΑ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΑΔΕΙΩΝ ΚΛΠ...ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Β ΦΑΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΟΥΝ ΚΕΝΑ..ΑΡΑ ΜΗ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΠΟΤΕ. ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ...ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΝ ΤΑ ΚΕΝΑ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ...ΑΡΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ...ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

Μπράτης

Καλά τί λέει αυτός ο Μπράτης? Δηλαδή Αθήνα, Θεσσαλονίκη κ σε άλλες μεγάλες πόλεις που δεν προσελήφθησαν άτομα, δεν έχει κενά αυτή τη στιγμή? Άλλα αντί άλλων αυτός ο Μπράτης κ οι όμοιοί του..Μας εμπαίζουν μου φαίνεται... >:(

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #26 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 07:38:35 πμ »
Τι να σου πω...Μας έχουν τρελάνει...Αποκλείω να μην υπάρχουν κενά...Πώς καλύφθηκαν; Π.χ στην Αθήνα...120 που περισσευαν απο την Α Αθήνας κάλυψαν Β,Γ,Δ Αθήνας και Περαιά; 28 δάσκαλοι στην Α Πειραιά τη στιγμή που μιλάμε για πολύ περισσότερα;
Μου φαίνεται δύσκολο...Έχουμε μέλλον...και παράλληλη και ΖΕΠ...αισιοδοξία συνάδελφοι!
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος pap_

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 169
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση ΠΕ70
« Απάντηση #27 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 09:18:50 πμ »
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ Σ ΟΛΟΥΣ ΚΙ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΛΗΦΘΗΚΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ....ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΠΙΚΟΙ ΑΙΡΕΤΟΙ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΘΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΑΣ.ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ! ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΕΧΕΤΕ. ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΣΕ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ ΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΑΝ ΠΡΙΝ ΤΗ Β ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ...ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΛΗΦΘΗΣΑΝ ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΕΝΑ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΚΕΝΑ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΑΔΕΙΩΝ ΚΛΠ...ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Β ΦΑΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΟΥΝ ΚΕΝΑ..ΑΡΑ ΜΗ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΠΟΤΕ. ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ...ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΝ ΤΑ ΚΕΝΑ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ...ΑΡΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ...ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

Μπράτης

Καλά τί λέει αυτός ο Μπράτης? Δηλαδή Αθήνα, Θεσσαλονίκη κ σε άλλες μεγάλες πόλεις που δεν προσελήφθησαν άτομα, δεν έχει κενά αυτή τη στιγμή? Άλλα αντί άλλων αυτός ο Μπράτης κ οι όμοιοί του..Μας εμπαίζουν μου φαίνεται... >:(

οχι δεν μας εμπαιζουν... μας δουλευουν κανονικα...
ΖΕΙΣ ΜΟΝΑΧΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161898
  • Σύνολο θεμάτων: 19236
  • Σε σύνδεση σήμερα: 558
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 505
Σύνολο: 524

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.078 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.