*

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης  (Αναγνώστηκε 15531 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος arietta

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΖΗΣΤΕ ΜΕ ΤΡΕΛΑ,Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 19, 2012, 08:28:57 μμ »
τα κενα της β ελλαδας ειναι για γελια και για κλαματα γιατι ουσιαστικα δεν υπαρχουν κενα οποτε τη γ@@@@@@@ εν ολιγοις!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:58:39 »

Αποσυνδεδεμένος baboulino

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 258
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 19, 2012, 08:34:09 μμ »
για να μην υπάρχει μπέρδεμα το 341 το είχα πριν την εκκαθάριση...μετά την εκκαθάριση είμαι στο 47
Για Αθηνα-Πειραια με 47 θα δουλεψεις σιγουρα στη χειροτερη περιπτωση τον αλλο μηνα.Φαντασου να ειχες Θεσ/νικη,πιερια,ημαθια,πελλα,κιλκις ουτε το νεο ετος.

λογικά ναι το ξέρω ότι θα δουλέψω...εγώ το έγραψα για όσες ρωτούσαν για αθήνα τι παίζει...

Αποσυνδεδεμένος happyhippo

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 19, 2012, 10:42:24 μμ »
παρούσα για Βοιωτία............... τελευταία επιλογή βέβαια.... αλλά οι πρώτες μου είναι καμένες ήδη...... ;D
άλλος με την βάρκα μας!!?? ;D ;Dάρα είμαστε αρκετές που περιμένουμε για βοιωτία αλλά κι εκεί φέτος δύσκολα..κι εμένα απο τις τελευταίες μου επιλογές είναι........μακάρι να πάμε όλες εκεί που επιθυμούμε φέτος!!!!!

Αποσυνδεδεμένος evdokia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ελπίζω τίποτα,δεν φοβάμαι τίποτα,έχω ξενερώσει
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #45 στις: Σεπτέμβριος 19, 2012, 11:46:01 μμ »
πήρε ήδη πολλές από την α΄φάση... εγώ δεν ειμαι τόσο αισιοδοξη, αλλά μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:58:39 »

Αποσυνδεδεμένος SOFI1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 384
  • ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΑ!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #46 στις: Σεπτέμβριος 20, 2012, 12:02:55 πμ »
τα κενα της β ελλαδας ειναι για γελια και για κλαματα γιατι ουσιαστικα δεν υπαρχουν κενα οποτε τη γ@@@@@@@ εν ολιγοις!
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται τόσοι νομοί να μην βγάζουν κενά και να ανοίγουν μόνο θέσεις στα νησιά???ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ!!!!!!!!!
Μου κάνει τρομερή εντύπωση που η Θεσνικη δεν έχει κανένα κενό!!!Πως γίνεται αυτό?????

Αποσυνδεδεμένος Dimitrios 66

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 153
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #47 στις: Σεπτέμβριος 20, 2012, 12:27:12 πμ »
τα κενα της β ελλαδας ειναι για γελια και για κλαματα γιατι ουσιαστικα δεν υπαρχουν κενα οποτε τη γ@@@@@@@ εν ολιγοις!
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται τόσοι νομοί να μην βγάζουν κενά και να ανοίγουν μόνο θέσεις στα νησιά???ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ!!!!!!!!!
Μου κάνει τρομερή εντύπωση που η Θεσνικη δεν έχει κανένα κενό!!!Πως γίνεται αυτό?????
Αν τελικα δεν γινουν αποσπασεις-και πολλες εγιναν-κατι μου λεει οτι ως δια μαγειας θα εμφανιστουν κενα σε κλειστους νομους-δεξαμενες μονιμων.Οχι τρελα πραγματα αλλα απο το ολοτελα καλη και..........Ρ.S αντε να φυγει και η τροικα να τελειωνουν και τα δηθεν παζαρια[κι αυτα στη πλατη μας-βλεπε προσληψεις-].

Αποσυνδεδεμένος fan_

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 319
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #48 στις: Σεπτέμβριος 20, 2012, 12:37:21 πμ »
τα κενα της β ελλαδας ειναι για γελια και για κλαματα γιατι ουσιαστικα δεν υπαρχουν κενα οποτε τη γ@@@@@@@ εν ολιγοις!
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται τόσοι νομοί να μην βγάζουν κενά και να ανοίγουν μόνο θέσεις στα νησιά???ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ!!!!!!!!!
Μου κάνει τρομερή εντύπωση που η Θεσνικη δεν έχει κανένα κενό!!!Πως γίνεται αυτό?????

Κι εγώ την ίδια απορία με εσένα έχω, ξέρω ότι Θεσ/νίκη και οι νομοί κεντρικής Μακεδονίας είναι πλήρεις αλλά η Θεσσαλονίκη δεν είναι ούτε Ημαθία ούτε Κιλκίς ούτε Πιερία που έχουν σύνολο 40-50 νηπιαγωγεία ο κάθε νομός. Η Θεσ/νίκη έχει εκατοντάδες νηπιαγωγεία που απασχολούν παααααααααααρα πολλές νηπιαγωγούς! Είναι δυνατόν να μην έχει πάρει άδεια ούτε μια νηπιαγωγός στο Νομό Θεσ/νίκης?

Αποσυνδεδεμένος nikos_ki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 108
  • Φύλο: Άντρας
  • PE02
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #49 στις: Σεπτέμβριος 20, 2012, 01:26:27 πμ »
πριν το 1900 υπαρχει καμια κοπελα που δηλωσε κρητη και δεν την καλεσανε;να ξερουμε τι γινεται

Αποσυνδεδεμένος LAaleXXX

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 712
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #50 στις: Σεπτέμβριος 20, 2012, 10:02:17 πμ »
πριν το 1900 υπαρχει καμια κοπελα που δηλωσε κρητη και δεν την καλεσανε;να ξερουμε τι γινεται

Λογικά δεν έχει δηλώσει καμία γιατί θα την είχαν πάρει και εγώ αυτό κοιτούσα χθες, γιατί στις πρώτες μου επιλογές είναι η Κρήτη, και κατάλαβα πως ίσως και να έχω πιθανότητες να με πάρουν φέτος αν με φτάσει ο πίνακας και δεν έχω φύγει με την ΕΑ εν τω μεταξύ.
Φτάσε εκεί που δεν μπορείς να φτάσεις..

Αποσυνδεδεμένος honey

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #51 στις: Σεπτέμβριος 20, 2012, 08:55:19 μμ »
LAaleXXX αν δ γίνομαι αδιάκριτη τι σειρά έχεις περίπου μετά την Α' φάση γιατί κ εγώ έχω 3 πρώτες επιλογές Κρήτη

Αποσυνδεδεμένος LAaleXXX

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 712
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #52 στις: Σεπτέμβριος 21, 2012, 12:21:01 πμ »
LAaleXXX αν δ γίνομαι αδιάκριτη τι σειρά έχεις περίπου μετά την Α' φάση γιατί κ εγώ έχω 3 πρώτες επιλογές Κρήτη

Μεγάλη μπορώ να πω, 800+ . Απλά απ'ότι έχω καταλάβει δεν δηλώνουν πολλοί Κρήτη και τα άτομα που προσπέρασε ο πίνακας στην α' φάση δεν είχαν δηλώσει, η τελευταία που πήραν ήταν Λασίθι. Δες στην κάθε σου επιλογή τι θέση είχε ο τελευταίος που καλέσανε και ανάλογα μπορείς να ελπίζεις..  :)
Φτάσε εκεί που δεν μπορείς να φτάσεις..

Αποσυνδεδεμένος honey

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #53 στις: Σεπτέμβριος 21, 2012, 10:22:04 πμ »
Σε ευχαριστώ πολύ, εγώ είμαι λίγο πιο πάνω απο το 1000 οπότε μάλλον δ με πιάνει. Καλή επιτυχία

Αποσυνδεδεμένος Dontforgettosmile

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #54 στις: Οκτώβριος 07, 2012, 04:16:27 μμ »
Μήπως υπάρχει κάποιος πίνακας με τα κενά της φετινής χρονιάς ώστε να αφαιρέσουμε αυτά που πήραν να δούμε τι μένει ή ζητάω πολλά?
Όσον αφορά τις περιοχές προτίμησής μου με θέση 20 περίπου άτομα μετά το τελευταίο της β' φάσης έχω δηλώσει μεγάλο μέρος της βόρειας Ελλάδας, σχεδόν όλη τη Στερεά κ' τη Πελοπόννησο κ' δυστυχώς όχι το κουτάκι.Να ελπίζω ή καλύτερα όχι?! ::)

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 Περιοχές προτίμησης
« Απάντηση #55 στις: Οκτώβριος 07, 2012, 10:17:45 μμ »
Ε, αφού έβαλες και Πελοπόννησο μπορεί να σταθείς τυχερή σε κάποια φάση μέσα στη χρονιά. Αλλά για πίνακα με τα κενά μην ελπίζεις γιατί δεν υπάρχει.
ΠΕ60

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 4
Επισκέπτες: 733
Σύνολο: 737

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.121 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.