*

Αποστολέας Θέμα: Σύστημα Πιστοποίησης Εκπαιδευτικής Επάρκειας Εκπαιδευτών Ενηλίκων της Μη Τυπικής  (Αναγνώστηκε 863219 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος DK

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 158
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Αναγραφει πουθενα το εξεταστικο κεντρο αθηνα που ειναι;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος gianna9

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Πληρώνουμε επιπλέον χρήματα για να εγγραφούμε;

όχι


Αναγραφει πουθενα το εξεταστικο κεντρο αθηνα που ειναι;



οταν μπεις και δηλώσεις περιοχη κτλ θα σου εμφανίσει τα διαθεσιμα κέντρα. Δεν είναι μονο ενα.
..αξίζεις φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

Αποσυνδεδεμένος Li0

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 495
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
σε εμενα δεν ερχεται το μειλ αν κ εχει βγαλει ολα τα στοιχεια απο κατω και την εκτυπωση εγγραφής
τι κανουμε?

Αποσυνδεδεμένος #mpourmpoulithra#

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
σε εμενα δεν ερχεται το μειλ αν κ εχει βγαλει ολα τα στοιχεια απο κατω και την εκτυπωση εγγραφής
τι κανουμε?

δες αν είναι στα σπαμ ή στα ανεπιθύμητα.


Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Minnie

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Οπότε δηλώνουμε 1 μέρα, 1 ημερομηνία, έτσι; Και η θεωρία κ η μικροδιδασκαλία θα γίνουν την ίδια μέρα λογικά..

Αποσυνδεδεμένος #mpourmpoulithra#

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Οπότε δηλώνουμε 1 μέρα, 1 ημερομηνία, έτσι; Και η θεωρία κ η μικροδιδασκαλία θα γίνουν την ίδια μέρα λογικά..


Ναι. Γι αυτό μας θέλουν απο τις 9 π.μ. έως τις 9 μ.μ.

Αποσυνδεδεμένος άνοιξη

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 418
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ημερομηνία δεν μπορούμε να αλλάξουμε???

Αποσυνδεδεμένος chka

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους, καλή μελέτη και καλά αποτελέσματα!
Φαίνεται πως προχωράει η διαδικασία με γρήγορους ρυθμούς και θα προχωρήσει μαζικά η πιστοποίηση εκπαιδευτών ενηλίκων.

Μια ερώτηση:
Είχα ένδειξη μετά τον έλεγχο για συμμετοχή σε εξετάσεις και δήλωσα εξέταση κανονικά.
Το θέμα είναι ότι η σύζυγός μου που δεν είχε την διδακτική εμπειρία των 150 ωρών και έχει ένδειξη συμμετοχής σε σεμινάριο, το σύστημα της δίνει τη δυνατότητα να κάνει αίτηση για συμμετοχή στη διαδικασία της εξέτασης.
Ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό;

Αποσυνδεδεμένος tomari

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπέρα! Είμαι υποψήφιος για την πιστοποίηση εκπαιδευτών ενηλίκων και σήμερα το πρωί ειδοποιήθηκα, γι' αυτό, τηλεφωνικά από τον ΕΟΠΠΕΠ. Με ενημέρωσαν ότι πρέπει να δηλώσω το τάδε εξεταστικό και την τάδε ημερομηνία, χωρίς περιθώρια επιλογής!
Τους είπα ότι δεν είναι βολικό για εμένα και μου είπαν δεν έχω άλλη επιλογή!
Μπαίνοντας στο trainersexams.eoppep.gr βλέπω ότι μπορώ να επιλέξω ημερομηνία και περιοχή.

Με δουλεύουν;

Αποσυνδεδεμένος theo1985

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 39
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους, καλή μελέτη και καλά αποτελέσματα!
Φαίνεται πως προχωράει η διαδικασία με γρήγορους ρυθμούς και θα προχωρήσει μαζικά η πιστοποίηση εκπαιδευτών ενηλίκων.

Μια ερώτηση:
Είχα ένδειξη μετά τον έλεγχο για συμμετοχή σε εξετάσεις και δήλωσα εξέταση κανονικά.
Το θέμα είναι ότι η σύζυγός μου που δεν είχε την διδακτική εμπειρία των 150 ωρών και έχει ένδειξη συμμετοχής σε σεμινάριο, το σύστημα της δίνει τη δυνατότητα να κάνει αίτηση για συμμετοχή στη διαδικασία της εξέτασης.
Ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό;
Ακριβώς στην ίδια θέση με τον σύζυγο σας είμαι και εγώ...

Αποσυνδεδεμένος dimitraj

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 621
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 20
    • Προφίλ
Καλησπέρα! Είμαι υποψήφιος για την πιστοποίηση εκπαιδευτών ενηλίκων και σήμερα το πρωί ειδοποιήθηκα, γι' αυτό, τηλεφωνικά από τον ΕΟΠΠΕΠ. Με ενημέρωσαν ότι πρέπει να δηλώσω το τάδε εξεταστικό και την τάδε ημερομηνία, χωρίς περιθώρια επιλογής!
Τους είπα ότι δεν είναι βολικό για εμένα και μου είπαν δεν έχω άλλη επιλογή!
Μπαίνοντας στο trainersexams.eoppep.gr βλέπω ότι μπορώ να επιλέξω ημερομηνία και περιοχή.

Με δουλεύουν;

κοιτα, ενω έχει αρκετες ημερομηνίες, σε μερικα κεντρα θα γίνουν στις μισες απο αυτες ή αν εισαι σε μικρη περιφέρεια ίσως και σε μια μονο μερα, εγω παντως ήθελα μια συγκεκριμενη και μου εβγαλε πως δεν εχει εξεταστικα κεντρα τοτε, οποτε αναγκαστηκα να διαλεξω αλλη ημερομηνια......

και όλα καλά. εκτυπώστε την αιτηση να την εχετε μαζί σας.

Αποσυνδεδεμένος gt

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 75
    • Προφίλ
Καλησπέρα! Είχα κάνει αίτηση για τους εκπαιδευτές ενηλίκων τον Απρίλιο. Τον Μάιο όμως με καλέσαν κ από ένα άλλο κδβμ ...πως γίνεται να προσθέσω τις ώρες αυτές; Προσπάθησα στην υπάρχουσα αίτηση αλλά δεν επιδέχεται επεξεργασίας!! Κάνω καινούρια αίτηση;;κ μη μου πείτε ότι θέλει κ άλλο παράβολο απλά για μεταβολή στοιχείων!!! Επίσης πρέπει να κάνω σεμινάριο απ' ότι γράφει  ...μας καλούν αυτοί; Γνωρίζει κάποιος τη διαδικασία; Καλή επιτυχία σ' αυτούς που δίνουν εξετάσεις!! :D

Αποσυνδεδεμένος Sphinx2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 451
    • Προφίλ
Καλησπέρα! Είμαι υποψήφιος για την πιστοποίηση εκπαιδευτών ενηλίκων και σήμερα το πρωί ειδοποιήθηκα, γι' αυτό, τηλεφωνικά από τον ΕΟΠΠΕΠ. Με ενημέρωσαν ότι πρέπει να δηλώσω το τάδε εξεταστικό και την τάδε ημερομηνία, χωρίς περιθώρια επιλογής!
Τους είπα ότι δεν είναι βολικό για εμένα και μου είπαν δεν έχω άλλη επιλογή!
Μπαίνοντας στο trainersexams.eoppep.gr βλέπω ότι μπορώ να επιλέξω ημερομηνία και περιοχή.

Με δουλεύουν;

Ακριβώς το ίδιο και σε μένα . Και μπήκα και δήλωσα εκεί που με βολεύει . Ελπίζω να μην έχουμε πρόβλημα

Αποσυνδεδεμένος fiore

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1323
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
αμα δεν εχεις τις ωρες που απαιτούνται πώς γίνεται να μην έχεις πρόβλημα?? αφου κάνουν διασταύρωση της αξιολόγησης από το Δ.Σ πρώτα σε κάθε αίτηση που καταθέτουν οι υποψήφιοι...

μάλιστα τώρα που το δοκίμασα ενώ πρέπει να κάνω σεμινάριο μέχρι το μεσημέρι στο trainersexams σε εβαζε στα προσωπικα στοιχεία και απο κάτω είχε τις επιλογές για τις εξετάσεις αμα δοκιμασετε τωρα γραφει:
σφαλμα δεν εχετε το δικαιωμα να συμμετασχετε στις εξετασεις
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 04, 2015, 11:29:41 μμ από fiore »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159882
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 493
Σύνολο: 499

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.113 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.