*

Αποστολέας Θέμα: Υπεύθυνοι Εκπαίδευσης, Ανάπτυξης και Διασφάλισης ποιότητας στους Δήμους  (Αναγνώστηκε 200301 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
τι να πω???? εμένα με πληροφόρησαν λίγο μετά της ανακοίνωσης των τελικών πινάκων ότι θ μας αποστείλουν την σύμβαση κ δεν θα χρειαστεί να πάμε Αθήνα....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
τι να πω???? εμένα με πληροφόρησαν λίγο μετά της ανακοίνωσης των τελικών πινάκων ότι θ μας αποστείλουν την σύμβαση κ δεν θα χρειαστεί να πάμε Αθήνα....

Για τους Υπεύθυνους της Στερεάς Ελλάδας είναι το σεμινάριο στην Αθήνα.

Αποσυνδεδεμένος XAROYLA

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εχθές που μιλησα με κεντρικά θα έστελναν ενα προσχεδιο της συμβασης,ακόμα περιμένω....την αλλη βδομαδα θα μας καλεσουν για ενημέρωση .Την συμβαση δεν μπορεί να την υπογράψουμε στην Αθηνα γιατι πρωτα πρέπει να την δεί λογιστής.

Αποσυνδεδεμένος XAROYLA

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
και απο τα κεντρικα αυτο μου ειπαν

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Γιατί πρέπει να την δει λογιστής; Αυτό ποιος στο είπε;

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Εχθές που μιλησα με κεντρικά θα έστελναν ενα προσχεδιο της συμβασης,ακόμα περιμένω....την αλλη βδομαδα θα μας καλεσουν για ενημέρωση .Την συμβαση δεν μπορεί να την υπογράψουμε στην Αθηνα γιατι πρωτα πρέπει να την δεί λογιστής.

Ο λογιστής του ΙΝΕΔΙΒΜ μπορεί να εννοούσε, μέχρι να έρθει στα χέρια σου η σύμβαση.
Εδώ οι Υπεύθυνοι ΚΔΒΜ στην υπόλοιπη Ελλάδα υπέγραψαν την σύμβαση, μερικοί στην Αθήνα και μερικοί την πήραν με ι-μέιλ.
Εσύ ως ενήλικας διαβάζεις την σύμβαση και αν συμφωνείς την υπογράφεις ώστε να αρχίσεις να εργάζεσαι στα ΚΔΒΜ.
Ο λογιστής σου θα την δει (αφότου στην στείλουν πίσω υπογεγραμμένη και από το ΙΝΕΔΙΒΙΜ) ώστε να αναλάβει τα λογιστικά σου για τα βιβλία εσόδων-εξόδων κτλ.

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
καλημέρα σε όλους σας..... επικοινώνησε κανείς από εσάς με τα κεντρικά? προσπαθώ απο χθες να επικοινωνήσω αλλά ή μιλάει η γραμμή ή όταν καλεί δεν απαντάει κανείς.... κ με πήραν τηλ από τον Δήμο να παραλάβω τις αιτήσεις γιατί είναι πάρα πολλές και πρέπει να δημιουργηθούν τα τμήματα άμεσα!!! δεν ξέρω τι να κάνω....

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
μόλις επικοινώνησα μαζί τους μου είπαν ότι θα μας στείλουν υλικό για να το διαβάσουμε σε e mailγια να ενημερωθούμε σχετικά ....και περίπου στα μέσα Νοέμβρη θα μας καλέσουν για διήμερη εκπαίδευση και.... μετά θα αναλάβουμε .....

Αποσυνδεδεμένος herseys

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 443
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
μόλις επικοινώνησα μαζί τους μου είπαν ότι θα μας στείλουν υλικό για να το διαβάσουμε σε e mailγια να ενημερωθούμε σχετικά ....και περίπου στα μέσα Νοέμβρη θα μας καλέσουν για διήμερη εκπαίδευση και.... μετά θα αναλάβουμε .....
Στο μεταξύ θα πρέπει να έχεις κάνει έναρξη επαγγέλματος και ΟΑΕΕ ή θα τα κάνεις μετά την υπογραφή της σύμβασης ;

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Στο μεταξύ θα πρέπει να έχεις κάνει έναρξη επαγγέλματος και ΟΑΕΕ ή θα τα κάνεις μετά την υπογραφή της σύμβασης ;

Ό,τι είπε ο χρήστης PEGU ισχύει.
Την εγγραφή στον ΟΑΕΕ, την έναρξη στο Τμήμα Μητρώου στην ΔΟΥ και την εγγραφή (για έναρξη επιχείρησης) στο Επιμελητήριο θα την κάνετε μετά την υπογραφή της σύμβασης.

Αποσυνδεδεμένος aretik

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 46
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μέσα Νοέμβρη?? και να φανταστεί κανείς ότι αρχικά μου είχαν τονίσει ότι μέσα Οκτώβρη θα έπρεπε να ξεκινήσουν τα τμήματα και οι υπεύθυνοι να έχουν αναλάβει νωρίτερα.Δε θα ξεκινήσει ποτέ αυτό το πρόγραμμα μου φαίνεται!
Από καθυστέρηση σε καθυστέρηση θα φτάσουν γιορτές.

Αποσυνδεδεμένος aretik

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 46
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Έφτασε το email!!
άντε να δούμε πότε θα γίνει και η εκπαίδευση. Πως θα δημιουργηθούν τμήματα μέσα στο Δεκέμβριο απορώ....!!

Αποσυνδεδεμένος XAROYLA

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Η σύμβαση σου ήρθε;

Αποσυνδεδεμένος aretik

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 46
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Όχι!
νωρίς είναι ακόμα.θέλουν το χρόνο τους.και στο email δεν αναφέρουν τίποτα για τη σύμβαση. μόνο να ενημερωθούμε από τα έντυπα που έστειλαν μέχρι να βρεθούμε για την εκπαίδευση.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32310
  • Τελευταία: Alex.pe83
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160986
  • Σύνολο θεμάτων: 19226
  • Σε σύνδεση σήμερα: 660
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 526
Σύνολο: 528

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.076 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.