*

Αποστολέας Θέμα: Δικαιολογητικά για αναγνώριση του μαστερ επιστήμες αγωγής Λευκωσίας από ΔΟΑΤΑΠ  (Αναγνώστηκε 108897 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος niina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ86 (ΠΕ 20)
    • Προφίλ
πριν εξι μερες ακριβως πηρα στα χερια μου την αναγνώριση και την επάρκεια ... μετα απο βάσανα και κόπους!! !!!!!!!!!!!!!!!
τα ειχα κατεθεσει στις 26/3/2014 και το πιο τραγικο ειναι οτι ηταν έτοιμα απο 14 Μαιου 2014 αλλα δυστηχως ανυπογραφα προφανως διότι δεν βρισκω άλλο λόγο να τα κρατανε στα συρτάρια τους !!! Και εαν δεν ειχα ξεσηκωσει ενα δοαταπ στο πόδι ακόμα ανυπογραφα θα ήταν ......

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος melina_89

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα! Τα έστειλα τέλη Μαΐου (δεν θυμάμαι ακριβώς) και πήρα αριθμό πρωτοκόλλου 3 Ιουνίου. Εσύ πότε τα έστειλες;
και σε μένα εμφανίζεται επιτέλους ένα πινακάκι που γράφει ΈΛΕΓΧΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ 03/06 ΦΑΚΕΛΟΣ ΠΛΗΡΗΣ 11/07. Να δούμε πόσος χρόνος θα χρειαστεί για την ολοκλήρωση των υπόλοιπων σταδίων...

Αποσυνδεδεμένος melina_89

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
πριν εξι μερες ακριβως πηρα στα χερια μου την αναγνώριση και την επάρκεια ... μετα απο βάσανα και κόπους!! !!!!!!!!!!!!!!!
τα ειχα κατεθεσει στις 26/3/2014 και το πιο τραγικο ειναι οτι ηταν έτοιμα απο 14 Μαιου 2014 αλλα δυστηχως ανυπογραφα προφανως διότι δεν βρισκω άλλο λόγο να τα κρατανε στα συρτάρια τους !!! Και εαν δεν ειχα ξεσηκωσει ενα δοαταπ στο πόδι ακόμα ανυπογραφα θα ήταν ......
Συγχαρητήρια!!! Μπορείς να μας πεις από τη στιγμή που εμφανίστηκε ότι ήταν πλήρης ο φάκελός σου, πόσο διάστημα πήρε μέχρι την ολοκλήρωση του τελευταίου σταδίου;

Αποσυνδεδεμένος melpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 471
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα! Τα έστειλα τέλη Μαΐου (δεν θυμάμαι ακριβώς) και πήρα αριθμό πρωτοκόλλου 3 Ιουνίου. Εσύ πότε τα έστειλες;

Ευχαριστώ για την απάντηση. Εγώ τα έστειλα τις πρώτες μέρες του Ιούνη και πήρα αριθμό πρωτ. λίγες μέρες μετά. Οπότε αναμένω.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος melpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 471
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
πριν εξι μερες ακριβως πηρα στα χερια μου την αναγνώριση και την επάρκεια ... μετα απο βάσανα και κόπους!! !!!!!!!!!!!!!!!
τα ειχα κατεθεσει στις 26/3/2014 και το πιο τραγικο ειναι οτι ηταν έτοιμα απο 14 Μαιου 2014 αλλα δυστηχως ανυπογραφα προφανως διότι δεν βρισκω άλλο λόγο να τα κρατανε στα συρτάρια τους !!! Και εαν δεν ειχα ξεσηκωσει ενα δοαταπ στο πόδι ακόμα ανυπογραφα θα ήταν ......

Συγχαρητήρια niina. Ξέρω πολλές κοπέλες και συνάδελφο μου ακόμα που τα έστειλαν τις μέρες που τα έστειλες και εσύ και πριν κλείσει το σχολικό έτος την είχαν πάρει την αναγνώριση. Γιατί τόση αργοπορία σε εσένα? Πάντως τώρα έχουν καταργηθεί και οι επιτροπές για να γίνετε πιο γρήγορα η διαδικασία.

Αποσυνδεδεμένος nick_er

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους! Εγώ έχω κάνει τα χαρτιά μου στα μέσα Μαίου, πήρα αρ. πρωτοκόλλου εκείνη την ημέρα και μέχρι σήμερα δεν εμφανίζεται ακόμα τίποτα στην online πορεία της αίτησής μου. Από το φάκελό μου λείπαν τα χαρτιά από το Πανεπιστήμιο, τα οποία όμως όπως και στους υπολοίπους πρωτοκολλήθηκαν στις 11/7/2014. Δεν ελέγχουν τους φακέλους με βάση την ημ/νια που κατάθεσες τα δικαιολογιτικά σου, δηλαδή το αρχικό σου πρωτόκολλο, από την στιγμή που στάλθηκαν όλα μαζί τα πτυχιά μας στον ΔΟΑΤΑΠ???

Αποσυνδεδεμένος niina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ86 (ΠΕ 20)
    • Προφίλ
Συγχαρητήρια!!! Μπορείς να μας πεις από τη στιγμή που εμφανίστηκε ότι ήταν πλήρης ο φάκελός σου, πόσο διάστημα πήρε μέχρι την ολοκλήρωση του τελευταίου σταδίου;
3 1/2 μηνες πήρε και άμα δεν τους ειχα βάλει τις φωνες και δεν έπαιρνα καθε μερα τηλεφωνο ακομα θα περιμενα !!! μαλλον melpo ήθελαν να ακουσουν τα "καλαντα" απο εμενα για να την υπογράψουν .... παιδια μην ξεχναμε στην Ελλαδα ζουμε το βίσμα είναι θεσμός!! αν βλεπετε οτι ξεφευγετε τους 2 μηνες μην τους αφηνετε σε ησυχία αλλιως ειναι ικανοι να κλεισει εξαμηνο

Αποσυνδεδεμένος Alexia32

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 04.01
    • Προφίλ
Μπράβο σου niina που είσαι τόσο μαχητική και κατάφερες και πήρες την αναγνώριση άμεσα εφόσον έβλεπες πως την χρονοτριβούσαν άνευ λόγου και αιτίας. Όταν θα είναι η σειρά μου θα σε πάρω μαζί μου για να μου δώσουν άμεσα και τη δική μου..χαχαχα..
Η γνώση μιλάει, αλλά η σοφία ακούει: Jimi Hendrix

Αποσυνδεδεμένος atherina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
παιδιά εμένα όταν εισάγω τον αριθμό πρωτοκόλλου και την ημερομηνία γέννησης και πατάω υποβολή μου ξαναβγάζει το ίδιο παράθυρο και μου ζητά να τα εισαγω πάλι..συμβαίνει αυτό και σε κανέναν άλλο;

Αποσυνδεδεμένος μαρακι μαρακι

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλήμερα συνάδελφοι, θα ήθελα να σας ρωτήσω για το μπσ λευκωσίας, δίνει κάποιος εξετάσεις ιούνιο, πόσο καιρό κάνουν να βγουν τα αποτελέσματα(συνήθως?) και υπάρχει περίπτωση να κάνει και αναγνώριση από το ΔΟΤΑΠ, ώστε να προλάβει και την εγκύκλιο(υνήθως αυτή βγαίνει τέλη ιουλίου, αν δεν κάνω λάθος)??

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
atherina πότε έστειλες τα χαρτιά σου;

μαρακι μαρακι , δεν νομίζω πως μπορεί να συμβεί αυτό.
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος melpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 471
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλήμερα συνάδελφοι, θα ήθελα να σας ρωτήσω για το μπσ λευκωσίας, δίνει κάποιος εξετάσεις ιούνιο, πόσο καιρό κάνουν να βγουν τα αποτελέσματα(συνήθως?) και υπάρχει περίπτωση να κάνει και αναγνώριση από το ΔΟΤΑΠ, ώστε να προλάβει και την εγκύκλιο(υνήθως αυτή βγαίνει τέλη ιουλίου, αν δεν κάνω λάθος)??

Οι εξετάσεις είναι τον Μάιο. Βγαίνουν τα αποτελέσματα τέλη Ιουνίου περίπου γιατί κάποιοι καθηγητές άργησαν πολύ αυτό το τετράμηνο. Αν κάνεις τα χαρτιά σου Ιούλιο δεν προλαβαίνεις. Τώρα ο ΔΟΑΤΑΠ ελέγχει τα χαρτιά εκείνων που κατέθεσαν αρχές Ιουνίου. Θέλει περίπου 2 μήνες να γίνει η αναγνώριση.

Αποσυνδεδεμένος μαρακι μαρακι

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σας ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος atherina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
Fzappa  κατεθεσα τα χαρτια μου στις 24 Ιουνίου..μηπως κανω κατι λαθος? Βαζω τον αριθμο πρωτοκόλλου/2014 κ απο κατω την ημερομηνία γέννησης,  σωστα? Ή απλα δεν εχουν περασει τα χαρτια μου στο συστημα για αυτο δεν βγαζει κατι?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159801
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 459
Σύνολο: 471

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.