*

Αποστολέας Θέμα: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων  (Αναγνώστηκε 167850 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος THE19

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #644 στις: Απρίλιος 03, 2015, 09:02:56 μμ »
Όπως έχω γράψει και
1)Επιτέλους να λάμψει η δικαιοσύνη όποιος την δικαιούται την θέση να την πάρει οι άλλοι όμως πίσω στις θέσεις τους.
2)Διχόνοια δεν είναι να ζητάς πλήρη διαφάνεια, νομιμότητα και δικαιοσύνη.Όσοι πορεύονται μ συτές τις αρχές δεν έχουν τίποτε να φοβηθούν... Μπρατης. Αν κάποιοι διαφωνούν με αυτά ΕΧΟΥΝ ΙΔΙΩΝ ΟΦΕΛΟΣ.
3) Μία είναι η λύση: ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 03, 2015, 09:08:41 μμ από THE19 »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:31:20 »

Αποσυνδεδεμένος Νόμιμος!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1195
  • Φύλο: Άντρας
  • Ήθος ανθρώπω δαίμων....
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #645 στις: Απρίλιος 03, 2015, 09:07:54 μμ »
Όπως έχω γράψει και
1)Επιτέλους να λάμψει η δικαιοσύνη όποιος την δικαιούται την θέση να την πάρει οι άλλοι όμως πίσω στις θέσεις τους.
2)Διχόνοια δεν είναι να ζητάς πλήρη διαφάνεια, νομιμότητα και δικαιοσύνη.Όσοι πορεύονται μ συτές τις αρχές δεν έχουν τίποτε να φοβηθούν... Μπρατης. Αν κάποιος διαφωνεί με αυτά ΕΧΕΙ ΙΔΙΩΝ ΟΦΕΛΟΣ

Θα απαντήσεις σε αυτά που σε ερωτώ και στα ζητήματα των νεοεισερχόμενων;; Για να σε βοηθήσω στα περί διαφάνειας τα μόρια που δήλωσα τα είχα πάρει από το e-data center στη ΔΙΔΕ .

 *ΕΧΕΙ ΙΔΙΟΝ ΟΦΕΛΟΣ
** Ποιος είναι π κ. Μπράτης;; Το Ευαγγέλιο;;

Παράθεση
3) Μία είναι η λύση: ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.
Για ποιους θα απαντήσεις; Για όλες τις ειδικότητες;;.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 03, 2015, 09:14:22 μμ από ΝΟΜΙΜΟΣ »
Οὐαὶ δὲ ὑμῖν, γραμματεῖς καὶ Φαρισαῖοι ὑποκριταί....(.κατά Ματθαίον, κεφ. 23)
...καὶ τὴν εἰωθυῖαν ἀξίωσιν τῶν ὀνομάτων ἐς τὰ
ἔργα ἀντήλλαξαν τῇ δικαιώσει.... (Θουκυδίδου Ιστορίαι, Βιβλίον Γ', & 82)

Αποσυνδεδεμένος THE19

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #646 στις: Απρίλιος 03, 2015, 09:18:49 μμ »
Τ
Θα απαντήσεις σε αυτά που σε ερωτώ και στα ζητήματα των νεοεισερχόμενων;; Για να σε βοηθήσω στα περί διαφάνειας τα μόρια που δήλωσα τα είχα πάρει από το e-data center στη ΔΙΔΕ .

 *ΕΧΕΙ ΙΔΙΟΝ ΟΦΕΛΟΣ
** Ποιος είναι π κ. Μπράτης;; Το Ευαγγέλιο;;
Άρα κ ΝΟΜΙΜΕ δεν έχετε να φοβηθείτε τίποτα.  Εσείς πρέπει να είστε ο υποστηριχτής του ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.  Είστε όμως;;;;;;;;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Νόμιμος!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1195
  • Φύλο: Άντρας
  • Ήθος ανθρώπω δαίμων....
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #647 στις: Απρίλιος 03, 2015, 09:33:59 μμ »
ΤΆρα κ ΝΟΜΙΜΕ δεν έχετε να φοβηθείτε τίποτα.  Εσείς πρέπει να είστε ο υποστηριχτής του ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.  Είστε όμως;;;;;;;;;;;;;;

Προφανώς δεν έχεις διαβάσει τα σχολια μου. Αγαπητέ μου κυριε....μην ψαρεύετε σε θολά νερά δεν κάνει. Δεν μου απαντάτε ομως σε τι σας έφταιξαν οι νεοεισερχόμενες ειδικότητες; Μήπως γιατί προσπαθείτε να επωφελειθείτε από κάτι; Όλοι στο ίδιο τσουβάλι δεν γίνεται.
Πως κρίνετε την παρακάτω πρόταση;; Δεν την έχετε υπόψη σας; Περίεργο μου φαίνεται.

Παράθεση
Πέμπτη, 12 Φεβρουαρίου  2015
ΠΡΟΣ:  Τον Αναπληρωτή Υπουργό ΠΟ. ΠΑΙ.Θ., κ. Αν. Κουράκη
ΘΕΜΑ: ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΠΕ05, ΠΕ07, ΠΕ08 ΚΑΙ  ΠΕ19-20 ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Σήμερα, Πέμπτη 12 Φεβρουαρίου 2015 πραγματοποιήθηκε συνάντηση των Επιστημονικών φορέων των καθηγητών των ειδικοτήτων που μετατάχτηκαν από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση.  Στη συνάντηση εκπροσωπήθηκαν οι καθηγητές ΠΕ05, ΠΕ07, ΠΕ08 και  ΠΕ19-20.

Οι εκπρόσωποι των φορέων κατέληξαν στην παρακάτω πρόταση προς την ηγεσία του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ.

Άμεση δημοσιοποίηση των μορίων  όλων όσων αιτήθηκαν μετάταξη ανά κατηγορία κριτηρίων καθώς και τα ΠΥΣΔΕ προέλευσης και μετάταξης
Έλεγχος από τις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης  και αντιπαραβολή των στοιχείων και μορίων που δηλώθηκαν με αυτά που βρίσκονταν στους υπηρεσιακούς φακέλους στις 23-08-2013, δηλαδή τα στοιχεία οικογενειακής κατάστασης, ΠΥΣΔΕ προέλευσης και τίτλων σπουδών που είχαν αποκτηθεί μέχρι 23-08-2013 .
 Κατάρτιση πινάκων των μεταταγμένων συναδέλφων ανά ΠΥΣΠΕ και κατά αύξουσα  σειρά μορίων σύμφωνα με τα στοιχεία που θα προκύψουν μετά τον έλεγχο.
Ίδρυση οργανικών θέσεων και πλήρωση αυτών με όλους όσοι πληρούν τα κριτήρια μετά τον έλεγχο που θα διενεργηθεί.
 
Οὐαὶ δὲ ὑμῖν, γραμματεῖς καὶ Φαρισαῖοι ὑποκριταί....(.κατά Ματθαίον, κεφ. 23)
...καὶ τὴν εἰωθυῖαν ἀξίωσιν τῶν ὀνομάτων ἐς τὰ
ἔργα ἀντήλλαξαν τῇ δικαιώσει.... (Θουκυδίδου Ιστορίαι, Βιβλίον Γ', & 82)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:31:20 »

Αποσυνδεδεμένος anasteli

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 96
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #648 στις: Απρίλιος 03, 2015, 09:37:27 μμ »
Αυτή η ψηφοφορία που βάλατε είναι εντελώς απαράδεκτη και προαβλητική. Καλό θα ήταν οι διαχειριστές να την κατεβάσουν αφού κλείδωσαν το άλλο νήμα με τις διενέξεις μεταξύ μεταταγμένων και μη.

Αποσυνδεδεμένος forschung

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #649 στις: Απρίλιος 03, 2015, 09:42:36 μμ »
Αυτή η ψηφοφορία που βάλατε είναι εντελώς απαράδεκτη και προαβλητική. Καλό θα ήταν οι διαχειριστές να την κατεβάσουν αφού κλείδωσαν το άλλο νήμα με τις διενέξεις μεταξύ μεταταγμένων και μη.

Να συμφωνήσω και εγώ.... Νομίζω πως πρέπει οι διαχειριστές να την "κατεβάσουν" άμεσα.

Αποσυνδεδεμένος baxalo2013

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 73
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #650 στις: Απρίλιος 03, 2015, 09:44:43 μμ »
Αυτή η ψηφοφορία που βάλατε είναι εντελώς απαράδεκτη και προαβλητική. Καλό θα ήταν οι διαχειριστές να την κατεβάσουν αφού κλείδωσαν το άλλο νήμα με τις διενέξεις μεταξύ μεταταγμένων και μη.

++




Αποσυνδεδεμένος THE19

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #651 στις: Απρίλιος 03, 2015, 09:49:44 μμ »
Προφανώς δεν έχεις διαβάσει τα σχολια μου. Αγαπητέ μου κυριε....μην ψαρεύετε σε θολά νερά δεν κάνει. Δεν μου απαντάτε ομως σε τι σας έφταιξαν οι νεοεισερχόμενες ειδικότητες; Μήπως γιατί προσπαθείτε να επωφελειθείτε από κάτι; Όλοι στο ίδιο τσουβάλι δεν γίνεται.
Πως κρίνετε την παρακάτω πρόταση;; Δεν την έχετε υπόψη σας; Περίεργο μου φαίνεται.



Εσείς θολώνετε τα νερά κύριε, είστε λέτε Νόμιμος τότε γιατί δεν είστε υπέρμαχος  του όλα από την αρχή με διαφάνεια. Προφανώς  κάτι φοβάστε. Δεν γνωρίζω την ειδικότητα σας αλλά μπορείτε να μου πείτε πόσες ενστάσεις γίνανε, πόσες δικαιωθήκανε και πόσες δικαστικές αποφάσεις εκκρεμούν για να σας πω πόσο αξιοκρατικά μεταταχθήκατε.

Αποσυνδεδεμένος Νόμιμος!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1195
  • Φύλο: Άντρας
  • Ήθος ανθρώπω δαίμων....
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #652 στις: Απρίλιος 03, 2015, 09:58:17 μμ »

Εσείς θολώνετε τα νερά κύριε, είστε λέτε Νόμιμος τότε γιατί δεν είστε υπέρμαχος  του όλα από την αρχή με διαφάνεια. Προφανώς  κάτι φοβάστε. Δεν γνωρίζω την ειδικότητα σας αλλά μπορείτε να μου πείτε πόσες ενστάσεις γίνανε, πόσες δικαιωθήκανε και πόσες δικαστικές αποφάσεις εκκρεμούν για να σας πω πόσο αξιοκρατικά μεταταχθήκατε.

Δεν απαντούμε με ερώτηση στη ερώτηση. Κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Πως κρίνετε την πρόταση ΤΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΠΕ05, ΠΕ07, ΠΕ08 ΚΑΙ  ΠΕ19-20 ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ;;  Περίεργο μου φαίνεται που δεν την σχολιάζετε.
Αν αναρτήσω την προϋπηρεσία μου θα μου ζητήσεις συγνώμη για τα υπονοούμενα σου;;
Οὐαὶ δὲ ὑμῖν, γραμματεῖς καὶ Φαρισαῖοι ὑποκριταί....(.κατά Ματθαίον, κεφ. 23)
...καὶ τὴν εἰωθυῖαν ἀξίωσιν τῶν ὀνομάτων ἐς τὰ
ἔργα ἀντήλλαξαν τῇ δικαιώσει.... (Θουκυδίδου Ιστορίαι, Βιβλίον Γ', & 82)

Αποσυνδεδεμένος sunday

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #653 στις: Απρίλιος 03, 2015, 10:04:31 μμ »

Εσείς θολώνετε τα νερά κύριε, είστε λέτε Νόμιμος τότε γιατί δεν είστε υπέρμαχος  του όλα από την αρχή με διαφάνεια. Προφανώς  κάτι φοβάστε. Δεν γνωρίζω την ειδικότητα σας αλλά μπορείτε να μου πείτε πόσες ενστάσεις γίνανε, πόσες δικαιωθήκανε και πόσες δικαστικές αποφάσεις εκκρεμούν για να σας πω πόσο αξιοκρατικά μεταταχθήκατε.

Συμφωνώ απόλυτα. Όλοι αυτοί οι μόνιμοι-νόμιμοι θαμώνες στο παρόν νήμα κάτι θα φοβούνται, για να ξημεροβραδιάζονται εδώ. Αλλιώς δεν εξηγείται. Αν η διαδικασία ήταν διαφανής, δεν θα είχαν να φοβηθούν τίποτα. Προφανώς καταλαβαίνουν ότι κινδυνεύουν, ο καθένας για διαφορετικούς λόγους: άλλος γιατί δεν είχε αρκετά μόρια, άλλος γιατί ανήκει στις προϋπάρχουσες ειδικότητες, άλλος γιατί μετατάχθηκε κατά προτεραιότητα από το οικείο ΠΥΣΔΕ, άλλος γιατί δεν είχε βγάλει πλεονάζοντες η περιοχή του και πάει λέγοντας...

Αποσυνδεδεμένος sunday

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #654 στις: Απρίλιος 03, 2015, 10:09:47 μμ »
Δεν απαντούμε με ερώτηση στη ερώτηση. Κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Πως κρίνετε την πρόταση ΤΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΠΕ05, ΠΕ07, ΠΕ08 ΚΑΙ  ΠΕ19-20 ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ;;  Περίεργο μου φαίνεται που δεν την σχολιάζετε.
Αν αναρτήσω την προϋπηρεσία μου θα μου ζητήσεις συγνώμη για τα υπονοούμενα σου;;

Η προϋπηρεσία τι σχέση έχει; Έτσι κι αλλιώς δεν ήταν το μοναδικό κριτήριο. Πες μας συνολικά μόρια, ειδικότητα και περιοχή και θα δούμε, αν θα σου ζητήσουμε συγνώμη!

Σιγά μη σου ζητήσουμε και άφεση αμαρτιών! Τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ πέρα!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 03, 2015, 10:13:31 μμ από teacher_ »

Αποσυνδεδεμένος Νόμιμος!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1195
  • Φύλο: Άντρας
  • Ήθος ανθρώπω δαίμων....
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #655 στις: Απρίλιος 03, 2015, 10:16:13 μμ »
Συμφωνώ απόλυτα. Όλοι αυτοί οι μόνιμοι-νόμιμοι θαμώνες στο παρόν νήμα κάτι θα φοβούνται, για να ξημεροβραδιάζονται εδώ. Αλλιώς δεν εξηγείται. Αν η διαδικασία ήταν διαφανής, δεν θα είχαν να φοβηθούν τίποτα. Προφανώς καταλαβαίνουν ότι κινδυνεύουν, ο καθένας για διαφορετικούς λόγους: άλλος γιατί δεν είχε αρκετά μόρια, άλλος γιατί ανήκει στις προϋπάρχουσες ειδικότητες, άλλος γιατί μετατάχθηκε κατά προτεραιότητα από το οικείο ΠΥΣΔΕ, άλλος γιατί δεν είχε βγάλει πλεονάζοντες η περιοχή του και πάει λέγοντας...

Εγώ είχα δηλώσει 500 μόρια!!! Καραμπινάτη παρανομία. Επίσης 10 μεταπτυχιακά. Για το απόσπασμα!!
Δεν θέλετε έλεγχο και δημοσίευση αποτελέσματος.  Ρεβανσισμό ζητάτε. Διώξιμο όλων,όπως ακριβώς το γράφω μετά λόγου γνώσεως. Θέλει η κατσίκα να κρυφτεί , αλλά το κέρατο δεν την αφήνει.
ΥΓ. Να βάλετε τροχονόμο να κανονίζει ποιος θα σχολιάζει και ποιος όχι. Όσο για μένα μην ανησυχείτε, φαίνεται οτι είμαι συνέχεια εδώ γιατί βαριέμαι να συνδέομαι και να αποσυνδέομαι. Υγιάινετε
Οὐαὶ δὲ ὑμῖν, γραμματεῖς καὶ Φαρισαῖοι ὑποκριταί....(.κατά Ματθαίον, κεφ. 23)
...καὶ τὴν εἰωθυῖαν ἀξίωσιν τῶν ὀνομάτων ἐς τὰ
ἔργα ἀντήλλαξαν τῇ δικαιώσει.... (Θουκυδίδου Ιστορίαι, Βιβλίον Γ', & 82)

Αποσυνδεδεμένος sunday

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #656 στις: Απρίλιος 03, 2015, 10:23:10 μμ »
Εγώ είχα δηλώσει 500 μόρια!!! Καραμπινάτη παρανομία. Επίσης 10 μεταπτυχιακά. Για το απόσπασμα!!
Δεν θέλετε έλεγχο και δημοσίευση αποτελέσματος.  Ρεβανσισμό ζητάτε. Διώξιμο όλων,όπως ακριβώς το γράφω μετά λόγου γνώσεως. Θέλει η κατσίκα να κρυφτεί , αλλά το κέρατο δεν την αφήνει.
ΥΓ. Να βάλετε τροχονόμο να κανονίζει ποιος θα σχολιάζει και ποιος όχι. Όσο για μένα μην ανησυχείτε, φαίνεται οτι είμαι συνέχεια εδώ γιατί βαριέμαι να συνδέομαι και να αποσυνδέομαι. Υγιάινετε

Μήπως να αποσυνδεθείς τελείως; Σου χρειάζεται λίγη αποτοξίνωση από το θέμα των μετατάξεων... Πέντε πέντε τα γράφεις τα μηνήματα... Διακρίνω ένταση, εκνευρισμό και έλλειψη ψυχραιμίας... Για το καλό σου το λέω... Και μέχρι να ξανασυνεδριάσει η επιτροπή, να καταλήξει σε κάποιο συμπέρασμα έχουμε ακόμα μέλλον... ::)
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 03, 2015, 10:26:35 μμ από teacher_ »

Αποσυνδεδεμένος Νόμιμος!

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1195
  • Φύλο: Άντρας
  • Ήθος ανθρώπω δαίμων....
    • Προφίλ
Απ: Ενστάσεις επί των Υποχρεωτικών Μετατάξεων
« Απάντηση #657 στις: Απρίλιος 03, 2015, 10:23:31 μμ »
Η προϋπηρεσία τι σχέση έχει; Έτσι κι αλλιώς δεν ήταν το μοναδικό κριτήριο. Πες μας συνολικά μόρια, ειδικότητα και περιοχή και θα δούμε, αν θα σου ζητήσουμε συγνώμη!

Σιγά μη σου ζητήσουμε και άφεση αμαρτιών! Τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ πέρα!!!

 Εγώ μόνο προϋπηρεσία έχω δεν σου κάνει;; ΑΦΜ, ΑΜ, Φωτογραφία ψηφιακή να βάλω; Εκεί δε που υπηρετώ εγώ, εσύ δεν πρόκειται να έλθεις ούτε με διπλάσιο μισθό. Βρε κάτι λαϊκά δικαστήρια που στήσατε.
Κατά τα λοιπά δεν θα απολογηθώ σε εσένα. Διάβασε τα σχολια μου και θα καταλάβεις.
Αν βλέπεις παντού εχθρούς δικό σου πρόβλημα.
Οὐαὶ δὲ ὑμῖν, γραμματεῖς καὶ Φαρισαῖοι ὑποκριταί....(.κατά Ματθαίον, κεφ. 23)
...καὶ τὴν εἰωθυῖαν ἀξίωσιν τῶν ὀνομάτων ἐς τὰ
ἔργα ἀντήλλαξαν τῇ δικαιώσει.... (Θουκυδίδου Ιστορίαι, Βιβλίον Γ', & 82)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159819
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 385
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 315
Σύνολο: 324

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.108 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.