*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί Επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την Αντισυνταγματικότητα 40%+24μηνου+30μηνου  (Αναγνώστηκε 1242212 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kostakis2008

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
Η αναδρομικότητα είναι το παν! Εγώ προσωπικά ως υψηλόβαθμος δεν την χαρίζω σε κανέναν ούτε την παζαρεύω! Περιμένω την επιτροπή συμμόρφωσης για να αναγκάσει το Υπουργείο να πράξει τα δέοντα και η πολιτική βούληση να πάει περίπατο γιατί το Υπουργείο παρουσιάζει το θέμα σαν να μας κάνει την χάρη που θα μας διορίσουν! Σε κάποιους θα την κάνει σε εμένα όχι!Ας μην διοριστώ σύντομα την αναδρομικότητα μέσω της δικαστικής οδού δεν την χάνω! Πολιτική βούληση χωρίς αναδρομικότητα δεν θέλω!Εν αναμονή της επιτροπής......

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος epidauros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Η αναδρομικότητα είναι το παν! Εγώ προσωπικά ως υψηλόβαθμος δεν την χαρίζω σε κανέναν ούτε την παζαρεύω! Περιμένω την επιτροπή συμμόρφωσης για να αναγκάσει το Υπουργείο να πράξει τα δέοντα και η πολιτική βούληση να πάει περίπατο γιατί το Υπουργείο παρουσιάζει το θέμα σαν να μας κάνει την χάρη που θα μας διορίσουν! Σε κάποιους θα την κάνει σε εμένα όχι!Ας μην διοριστώ σύντομα την αναδρομικότητα μέσω της δικαστικής οδού δεν την χάνω! Πολιτική βούληση χωρίς αναδρομικότητα δεν θέλω!Εν αναμονή της επιτροπής......
Κωστάκη συγχαρητήρια που είσαι υψηλόβαθμος. Προτείνω μιά κλίμακα για να συνεννοούμαστε: οι διοριστέοι, οι υψηλόβαθμοι επιτυχόντες, οι επιτυχόντες, οι υψηλόβαθμοι αποτυχόντες και οι παταγωδώς αποτυχόντες. Και βέβαια και οι συμπλεγματικοί.
Επομένως, είναι λογικό οι υψηλόβαθμοι επιτυχόντες να δικαιούνται και αναδρομικά. Για τους άλλους δεν γνωρίζω.

Αποσυνδεδεμένος ΛΕΤΑ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
Στην επιτροπή συμμόρφωσης θα φανεί αν μας κοροϊδεύουν στο υπουργειο γιατι δυο πράγματα θα συμβούν ή θα δηλώσει ο δικηγορος του υπεπθ οτι θα συμμορφωθεί ή θα καταθέσει επιχειρήματα εναντιον των αποφάσεων , οτι και αν ειπωθεί θα εχει εντολή απο τον υπουργό να ειστε σίγουροι . Ολα αυτα παραδίδονται γραπτώς στο δικαστήριο ολα τα υπόλοιπα στα τηλέφωνα που μας λενε ειναι για να μας ψαρώνουν ή να μας αποφεύγουν.

Αποσυνδεδεμένος Kostakis2008

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
Στην επιτροπή συμμόρφωσης θα φανεί αν μας κοροϊδεύουν στο υπουργειο γιατι δυο πράγματα θα συμβούν ή θα δηλώσει ο δικηγορος του υπεπθ οτι θα συμμορφωθεί ή θα καταθέσει επιχειρήματα εναντιον των αποφάσεων , οτι και αν ειπωθεί θα εχει εντολή απο τον υπουργό να ειστε σίγουροι . Ολα αυτα παραδίδονται γραπτώς στο δικαστήριο ολα τα υπόλοιπα στα τηλέφωνα που μας λενε ειναι για να μας ψαρώνουν ή να μας αποφεύγουν.
Μην είστε τόσο σίγουροι ότι το  ΝΣΚ συμμερίζεται την πολιτική βούληση του Υπουργού......
Η αναμονή και η μυστικοπάθεια δεν είναι πάντα καλή....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος G 98

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Κι εγώ πιστεύω πως η στάση του υπουργείου και της παρέδρου είναι μεθοδευμένη...  Από κει και πέρα εμείς συλλέγουμε πληροφορίες και προχωρούμε.. Δηλώσεις όμως του τύπου " εγώ που είμαι υψηλόβαθμος" δεν βοηθούν και δεν τιμούν την προσπάθεια που κάνουμε όλοι μας τόσα χρόνια.. Αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη.

Αποσυνδεδεμένος crown1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Συγνώμη το πρώτο και βασικό είναι να διοριστουμε το δεύτερο είναι η αναφμδρομικοτητα... Τώρα εάν δε διοριστουμε δε θα έχουμε αναδρομικότητα... Αυτή την στιγμή το άγχος μας είναι να διοριστουμε.

η αναδρομικοτητα είναι εξίσου σημαντική και δεν πρέπει να διαχωρίζεται.

Αποσυνδεδεμένος crown1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Η αναδρομικότητα είναι το παν! Εγώ προσωπικά ως υψηλόβαθμος δεν την χαρίζω σε κανέναν ούτε την παζαρεύω! Περιμένω την επιτροπή συμμόρφωσης για να αναγκάσει το Υπουργείο να πράξει τα δέοντα και η πολιτική βούληση να πάει περίπατο γιατί το Υπουργείο παρουσιάζει το θέμα σαν να μας κάνει την χάρη που θα μας διορίσουν! Σε κάποιους θα την κάνει σε εμένα όχι!Ας μην διοριστώ σύντομα την αναδρομικότητα μέσω της δικαστικής οδού δεν την χάνω! Πολιτική βούληση χωρίς αναδρομικότητα δεν θέλω!Εν αναμονή της επιτροπής......
διορισμός και αναδρομικοτητα πανε μαζι. αν προσπαθήσουν να το διαχωρίσουν εδω θα ειμαστε να αντιδράσουμε ,αν και δεν το νομίζω.

Αποσυνδεδεμένος G 98

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Η αναδρομικοτητα είναι πολύ σημαντική. Μόνο με αναδρομικους διορισμούς μπορούμε να πούμε πως δικαιωθήκαμε ουσιαστικά. Αν δεν το κάνουν θα μας βρουν  και πάλι απέναντί τους...

Αποσυνδεδεμένος Kostakis2008

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
Συγνώμη το πρώτο και βασικό είναι να διοριστουμε το δεύτερο είναι η αναφμδρομικοτητα... Τώρα εάν δε διοριστουμε δε θα έχουμε αναδρομικότητα... Αυτή την στιγμή το άγχος μας είναι να διοριστουμε.
Κάποιοι που έχουμε σίγουρο τον διορισμό με βάση την σειρά κατάταξης στον πίνακα είναι το μόνο πράγμα που μας ενδιαφέρει.

Αποσυνδεδεμένος ΛΕΤΑ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
Ο υπουργος πριν υπογράψει το ΦΕΚ συμβουλεύεται το νομικό τμήμα του υπουργείου για αυτο και ειναι περίεργο να δηλώνει οτι θα παρει ολους το βράδυ σε καναλι και η κυρία Δ. Στο τηλέφωνο να λεει αλλα περί σειρα κατάταξης, αναδρομικότητα κτλ.  και να μην αποκαλύπτει τι ερωτήθηκε απο τον υπουργό το Νσκ . Τι ακριβως σκέφτονται αΡαγε; Να πάρουν τους μισους με αναδρομικότητα και τους αλλους χωρίς ; Όποτε η δήλωση του υπουργού ισχύει μας παίρνει ολους αλλα με διαφορετικά κριτήρια. Εκει παει το μυαλό μου .

Αποσυνδεδεμένος magioladitis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1214
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Κάποια στιγμή ότι θα πάρει ΑΡΧΙΚΑ 350. Μπορεί για τους υπόλοιπους να προχωρήσει σε νομοθετική ρύθμιση και να προτιμήσει την εξωδικαστική οδό.

Αποσυνδεδεμένος crown1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Κάποιοι που έχουμε σίγουρο τον διορισμό με βάση την σειρά κατάταξης στον πίνακα είναι το μόνο πράγμα που μας ενδιαφέρει.

εδω θα διαφωνήσω.
 εγω υποστηρίζω με σθενος διορισμο και γαι τους 600
διορισμό για τους επιτυχόντες του 2006
αναδρομικο διορισμο για ολους μας
τωρα τα περι του ειναι πολλοι οι 600
εκαναν συμφωνιες να μας ριξουν
δεν εχουν να μας πληρωσουν ....
τα ακουω βερεσέ την ωρα που και διοριζουν 1000αδες και σπαταλουν χρημα προς καθε κατευθυνση.
ειμαστε λιγοι για να μοιραζόμαστε σε υποομάδες.

Αποσυνδεδεμένος solareng

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 452
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 20, 2018, 03:57:24 μμ από Stelios »

Αποσυνδεδεμένος Kostakis2008

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
εδω θα διαφωνήσω.
 εγω υποστηρίζω με σθενος διορισμο και γαι τους 600
διορισμό για τους επιτυχόντες του 2006
αναδρομικο διορισμο για ολους μας
τωρα τα περι του ειναι πολλοι οι 600
εκαναν συμφωνιες να μας ριξουν
δεν εχουν να μας πληρωσουν ....
τα ακουω βερεσέ την ωρα που και διοριζουν 1000αδες και σπαταλουν χρημα προς καθε κατευθυνση.
ειμαστε λιγοι για να μοιραζόμαστε σε υποομάδες.
Δεκτό να μπούμε ολοι αλλά να πάρει ο καθένας ότι του αξιζεί!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159859
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 533
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 450
Σύνολο: 450

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.097 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.