*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί Επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την Αντισυνταγματικότητα 40%+24μηνου+30μηνου  (Αναγνώστηκε 1242131 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος KROKOS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 47
    • Προφίλ
έχω μία απορία...μπορεί να μου τη λύσει ένας εχέφρων άνθρωπος κι όλοι εσείς που υποστηρίζετε το δίκαιο;;Ποια νομιμότητα έχει ο διορισμός κάποιων χαμηλόβαθμων που δεν συμπεριλαμβάνονται στο 24μηνο κ το 40%, όταν τον διορισμό τους τον προωθεί γνωστό πολιτικό πρόσωπο;;;ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΟ!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

xriana1

  • Επισκέπτης
έχω μία απορία...μπορεί να μου τη λύσει ένας εχέφρων άνθρωπος κι όλοι εσείς που υποστηρίζετε το δίκαιο;;Ποια νομιμότητα έχει ο διορισμός κάποιων χαμηλόβαθμων που δεν συμπεριλαμβάνονται στο 24μηνο κ το 40%, όταν τον διορισμό τους τον προωθεί γνωστό πολιτικό πρόσωπο;;;ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΟ!!
++++++++
Πολύ καλή ερώτηση

Αποσυνδεδεμένος kosgian

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 478
    • Προφίλ
To πολιτικο προσωπο που καθιερωσε τα 24μηνα και τις λοιπες κατηγοριες ειναι ΑΙΣΧΡΟ... >:(

έχω μία απορία...μπορεί να μου τη λύσει ένας εχέφρων άνθρωπος κι όλοι εσείς που υποστηρίζετε το δίκαιο;;Ποια νομιμότητα έχει ο διορισμός κάποιων χαμηλόβαθμων που δεν συμπεριλαμβάνονται στο 24μηνο κ το 40%, όταν τον διορισμό τους τον προωθεί γνωστό πολιτικό πρόσωπο;;;ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΟ!!

Αποσυνδεδεμένος ankas

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 503
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
έχω μία απορία...μπορεί να μου τη λύσει ένας εχέφρων άνθρωπος κι όλοι εσείς που υποστηρίζετε το δίκαιο;;Ποια νομιμότητα έχει ο διορισμός κάποιων χαμηλόβαθμων που δεν συμπεριλαμβάνονται στο 24μηνο κ το 40%, όταν τον διορισμό τους τον προωθεί γνωστό πολιτικό πρόσωπο;;;ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΟ!!
Αισχρός είσαι εσύ! Οι δικαιωθεντες έχουν ΟΛΟΙ την ίδια δικαστική απόφαση που τους διορίζει ανεξαρτήτως σειράς ως επιλαχόντες που έχουν έννομο συμφέρον να διεκδικήσουν τον διορισμό τους!άντε ρούφα το αυγό σου λοιπόν που σε έχει φάει η ΖΗΛΕΙΑ και κάνε κ καμία κωλοτουμπα να καλμαρεις λίγο!ΑΙΣΧΡΕ!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος renee

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 194
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
έχω μία απορία...μπορεί να μου τη λύσει ένας εχέφρων άνθρωπος κι όλοι εσείς που υποστηρίζετε το δίκαιο;;Ποια νομιμότητα έχει ο διορισμός κάποιων χαμηλόβαθμων που δεν συμπεριλαμβάνονται στο 24μηνο κ το 40%, όταν τον διορισμό τους τον προωθεί γνωστό πολιτικό πρόσωπο;;;ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΟ!!
Έχω και εγώ μια απορία. Ποιο είναι αυτό το πολιτικό πρόσωπο που προωθεί τους διορισμούς μας??? Να ξέρω ποιον να ευχαριστήσω βρε αδερφέ και να μην πληρώσω περαιτέρω το δικηγορο μου. Με ένα ευχαριστώ τζάμπα θα μου βγει. Περιμένω απάντηση με το ονοματεπώνυμο του αλλιώς θα θεωρήσω το μήνυμα σου τουλάχιστον αστείο.

Αποσυνδεδεμένος Ωρίων

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Αισχρός είσαι εσύ! Οι δικαιωθεντες έχουν ΟΛΟΙ την ίδια δικαστική απόφαση που τους διορίζει ανεξαρτήτως σειράς ως επιλαχόντες που έχουν έννομο συμφέρον να διεκδικήσουν τον διορισμό τους!άντε ρούφα το αυγό σου λοιπόν που σε έχει φάει η ΖΗΛΕΙΑ και κάνε κ καμία κωλοτουμπα να καλμαρεις λίγο!ΑΙΣΧΡΕ!


Έτσι ακριβώς !!!

Αποσυνδεδεμένος Dr.W

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Πέρα απ' όσα λέμε, αυτό με τα ασφαλιστικα ισχύει?
Μπλοκαρονται οι διορισμοί?

Αποσυνδεδεμένος Ωρίων

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Ασφαλιστικά μέτρα σε αμετάκλητες αποφάσεις;
Λίγο δύσκολο.

Αποσυνδεδεμένος Dr.W

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Ασφαλιστικά μέτρα σε αμετάκλητες αποφάσεις;
Λίγο δύσκολο.
Δεν είμαι νομικός, ρωτάω. Αν προσφύγουν εναντίον σου, παγώνει το θέμα μέχρι να αποφανθεί άλλο ανώτερο δικαστήριο?

Αποσυνδεδεμένος αΣεΠ_ΧάΝΤεΡ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 284
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Δεν μπορούν να κάνουν απολύτως τίποτα. Απλά, συζητάμε για την ποιότητά τους. Η ευχή τους είναι να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα. Αφού δεν διορίζονται αυτοί ας μην διοριστεί κάνεις. Ακόμα και εάν έχει κάποιος αμετάκλητη δικαστική απόφαση. Δεν πειράζει. Για άλλη μια φορά θα έχουν διαλέξει λάθος δρόμο. Και όπως γνωρίζουμε όλοι το δεύτερο ίδιο λάθος δεν είναι λάθος. Είναι επιλογή...

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Βρε παιδιά τι ασφαλιστικά μέτρα να κάνει.. Αυτό δε γίνεται. Οι αποφάσεις είναι αμετάκλητες  και επιπλέον  τα ασφαλιστικά μέτρα, όπως όσο ξέρω, και ας με διορθωσει κάποιος, εαν πω κάτι λάθος, πρέπει να έχεις να αποδείξεις ότι έχεις υποστεί αδικία  από τον τάδε που είχε χαμηλότερη σειρά, από σένα, δε μπορεί έτσι να μπλόκαρε λέμε τώρα διορισμούς υψηλόβαθμων που είναι πιο πάνω από αυτόν.. Με ποιο σκεπτικό ? Επιπλέον τα ονομάτων δικαιωθεντων τα έχει το υπουργείο..

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5014
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
έχω μία απορία...μπορεί να μου τη λύσει ένας εχέφρων άνθρωπος κι όλοι εσείς που υποστηρίζετε το δίκαιο;;Ποια νομιμότητα έχει ο διορισμός κάποιων χαμηλόβαθμων που δεν συμπεριλαμβάνονται στο 24μηνο κ το 40%, όταν τον διορισμό τους τον προωθεί γνωστό πολιτικό πρόσωπο;;;ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΟ!!
Αν έχετε να πείτε κάτι συγκεκριμένο, με ονόματα και αποδείξεις, να το πείτε, αλλιώς να μην γράφετε μόνο και μόνο για τη δημιουργία εντυπώσεων!

Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Συνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2890
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
krokos όλη η κακία σου 'χει βγει... Εσύ τώρα λογιάζεσαι για δάσκαλος παιδιών;

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
++++++++
Πολύ καλή ερώτηση

++++++++
Πολύ καλή επισήμανση. Δηλαδή να υποθέσω ότι αποδέχεσαι τον διορισμό των υψηλόβαθμων και η ένσταση σου είναι μόνο στον διορισμό των χαμηλόβαθμων;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159859
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 774
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 653
Σύνολο: 668

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.121 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.