*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί Επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την Αντισυνταγματικότητα 40%+24μηνου+30μηνου  (Αναγνώστηκε 1234582 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2863
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Εγώ σκέφτομαι και κάτι ακόμη. Οι δικαιωθέντες είμαστε εν συνόλω 500. Όμως μαθαίνουμε πως στο ΑΣΕΠ εστάλησαν 560 ονόματα. Υποψιάζομαι ως εικασία ότι πρέπει να διορίζονται μαζί κι όσοι χαμηλόβαθμοι απορρίφθηκαν σ' όλες τις άλλες (προ 527) προσφυγές.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ΚΠ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εγώ σκέφτομαι και κάτι ακόμη. Οι δικαιωθέντες είμαστε εν συνόλω 500. Όμως μαθαίνουμε πως στο ΑΣΕΠ εστάλησαν 560 ονόματα. Υποψιάζομαι ως εικασία ότι πρέπει να διορίζονται μαζί κι όσοι χαμηλόβαθμοι απορρίφθηκαν σ' όλες τις άλλες (προ 527) προσφυγές.


...εγώ πάλι υποψιάζομαι μήπως είναι τα δικά μας τα παιδιά που διορίζονται με .........πολιτική βούληση. Κοντά στα ποτιστικά (500 δικαιωθέντες), να ποτιστούν και τα ξερικά (οι δικοί μας).... Λεω τώρα εγώ....8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος Koma

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Για μια ακόμη φορά ο,τι ναναι!!!

Αποσυνδεδεμένος ερατοσθένης

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Έχω κάνει και εγώ προσφυγή για τον ΑΣΕΠ 2008 εδώ και πάνω από ένα χρόνο και αναμένω δικαιωτική απόφαση.  Γνωρίζει κανείς πόσοι από τους 600 ήδη δικαιωθέντες που πρόκειται να διοριστούν, αντιστοιχούν ανά ειδικότητα στη δευτεροβάθμια;
Καλότυχοι εκείνοι που δε γνώρισαν τον εαυτό τους, ανδρείοι εκείνοι που αποσιώπησαν την αθωότητα τους, μα ευλογημένοι αυτοί που τα δώσανε όλα κι ύστερα κοίταξαν έν' άστρο.
Τάσος Λειβαδίτης (1922-1988)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Έχω κάνει και εγώ προσφυγή για τον ΑΣΕΠ 2008 εδώ και πάνω από ένα χρόνο και αναμένω δικαιωτική απόφαση.  Γνωρίζει κανείς πόσοι από τους 600 ήδη δικαιωθέντες που πρόκειται να διοριστούν, αντιστοιχούν ανά ειδικότητα στη δευτεροβάθμια;

Όταν γίνουν οι διορισμοί θα δείτε

Αποσυνδεδεμένος ερατοσθένης

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Λογικά αυτοί οι 600 θα πάρουν ΦΕΚ για τον Σεπτέμβρη. Από κει και πέρα, υποθέτω πως όσοι νέοι δικαιωθέντες του τελευταίου γραπτού διαγωνισμού προστίθενται, θα διορίζονται εν ευθέτω χρόνω κατά την διάρκεια της τριετίας.
Καλότυχοι εκείνοι που δε γνώρισαν τον εαυτό τους, ανδρείοι εκείνοι που αποσιώπησαν την αθωότητα τους, μα ευλογημένοι αυτοί που τα δώσανε όλα κι ύστερα κοίταξαν έν' άστρο.
Τάσος Λειβαδίτης (1922-1988)

Αποσυνδεδεμένος infinity_kos

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1719
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
γνωρίζει κανείς ποιά είναι στο περίπου η κατανομή ;
Λίγο μετά τα 1000 ο διορισμός.

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5013
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
Παρακαλώ πολύ να μην γράφετε εδώ πράγματα που δε γνωρίζετε και πράγματα για τα οποία δεν έχετε ενημέρωση, αντικειμενική ή επίσημη. Επίσης, να μη ρωτάτε όσα δε γίνεται να απαντηθούν δημοσίως.
Θα έχετε όλοι τις απαντήσεις σας, όταν θα πρέπει.
Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Παρακαλώ πολύ να μην γράφετε εδώ πράγματα που δε γνωρίζετε και πράγματα για τα οποία δεν έχετε ενημέρωση, αντικειμενική ή επίσημη. Επίσης, να μη ρωτάτε όσα δε γίνεται να απαντηθούν δημοσίως.
Θα έχετε όλοι τις απαντήσεις σας, όταν θα πρέπει.

Σύμφωνω απόλυτα οι απορίες στους δικηγόρους μας θα λυθούν.. Όποιος δεν έχει δικαστική απόφαση δε χρειάζεται να κάνει ερωτήσεις που δημόσια δε γίνεται να απαντηθούν

Αποσυνδεδεμένος kosgian

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 478
    • Προφίλ
Αυριο μαλλον θα βγει και η τροπολογια η ΦΕΚ (?) με τα ονοματα των διοριζομενων ΑΣΕΠΙΤΩΝ...Καλη επιτυχια σε ολους...που θα διορισθουν...οπως και στους ΑΣΕΠΙΤΕΣ του 2006 και 2004 που συνεχιζουν στο ΣτΕ...ευχομαι και για εμας δικαιωση... :)

Αποσυνδεδεμένος PASAS123

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2158
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ερώτηση , σε περίπτωση εκλογών αναστέλλονται προσωρινά και υποθέσεις που αφορούν αναδρομικούς διορισμούς στα δικαστήρια ή όχι ?

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2863
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Αναστέλλονται όλα. Παρακαλώ παιδιά στους δικηγόρους όμως. Όχι δημοσίως τέτοια ζητήματα.

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Αναστέλλονται όλα. Παρακαλώ παιδιά στους δικηγόρους όμως. Όχι δημοσίως τέτοια ζητήματα.


Έχει δίκαιο ο λέων.. Αναστελοονται όλα.,αυτο ενημερώθηκαμε

Αποσυνδεδεμένος kosgian

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 478
    • Προφίλ
Εκλογες πριν τον Μαιο δεν γινονται...οποτε ολα προχωρανε οπως αναμενουμε...αυτο οσον αφορα αυτους που περιμενουν δικαστικες αποφασεις...οι συναδελφοι δικαιωθεντες δεν νομιζω οτι θα επηρεαστουν απο τις πολιτικες εξελιξεις... Αυριο πρεπει να βγει η τροπολογια...

Αναστέλλονται όλα. Παρακαλώ παιδιά στους δικηγόρους όμως. Όχι δημοσίως τέτοια ζητήματα.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158559
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 441
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 305
Σύνολο: 312

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.116 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.