*

Αποστολέας Θέμα: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .  (Αναγνώστηκε 114966 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος portokali

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2425
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #336 στις: Αύγουστος 31, 2015, 12:42:24 μμ »
Δεν φταίνε  όσοι προσέφυγαν, αυτoί την πάρτη τους κοιτάνε...φταίει το υπουργείο το οποίο 7 μήνες χτενιζόταν και δεν ψήφιζε ένα νέο σύστημα διορισμών και το άνοιγμα από το 10 και μετά με διπλασιασμό των δυσπροσίτων....απλά αυτοί που προσέφυγαν θέλουν την πλειοψηφία που βόγκαγε να μαζεύει προϋπηρεσία όμηρο....για να μην ανακατευθεί η τράπουλα....καθίστε σου λέει με τα δεδομένα του 10....μια ζωή...μας βολεύει....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:00:22 »

Αποσυνδεδεμένος mathstavros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1665
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #337 στις: Αύγουστος 31, 2015, 12:59:08 μμ »
Δεν φταίνε  όσοι προσέφυγαν, αυτoί την πάρτη τους κοιτάνε...φταίει το υπουργείο το οποίο 7 μήνες χτενιζόταν και δεν ψήφιζε ένα νέο σύστημα διορισμών και το άνοιγμα από το 10 και μετά με διπλασιασμό των δυσπροσίτων....απλά αυτοί που προσέφυγαν θέλουν την πλειοψηφία που βόγκαγε να μαζεύει προϋπηρεσία όμηρο....για να μην ανακατευθεί η τράπουλα....καθίστε σου λέει με τα δεδομένα του 10....μια ζωή...μας βολεύει....
Συγνώμη portokali αλλά σε είχα για πιο ανοιχτόμυαλο. Δηλαδή τώρα με το άνοιγμα των πινάκων θεωρείς πως θα είσαι ελεύθερος; πλέον όλοι θα μπουν σε ανερμάτιστο κυνηγητό μορίων για να εξασφαλίσουν θέση αναπληρωτή. Και μπορεί για ένα δύο χρόνια να χαλαρώσεις και να απολαύσεις το σπίτι σου χάρη στο άνοιγμα που κάκιστα και παρανόμως έγινε, πολύ σύντομα όμως και άγνωστο για πόσο(και πόσο θα αντέχεις εσύ και όλοι οι υπόλοιποι) θα πρέπει να ξενιτευτείς για να μη μείνεις άνεργος. Το άνοιγμα είναι νόμιμο από το 14 και μετά και για να μπορούμε να πούμε ότι δεν μας βάζει σε ένα αέναο κυνήγι μορίων είναι οι μόνιμοι διορισμοί.

Αποσυνδεδεμένος portokali

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2425
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #338 στις: Αύγουστος 31, 2015, 01:11:59 μμ »
Συγνώμη portokali αλλά σε είχα για πιο ανοιχτόμυαλο. Δηλαδή τώρα με το άνοιγμα των πινάκων θεωρείς πως θα είσαι ελεύθερος; πλέον όλοι θα μπουν σε ανερμάτιστο κυνηγητό μορίων για να εξασφαλίσουν θέση αναπληρωτή. Και μπορεί για ένα δύο χρόνια να χαλαρώσεις και να απολαύσεις το σπίτι σου χάρη στο άνοιγμα που κάκιστα και παρανόμως έγινε, πολύ σύντομα όμως και άγνωστο για πόσο(και πόσο θα αντέχεις εσύ και όλοι οι υπόλοιποι) θα πρέπει να ξενιτευτείς για να μη μείνεις άνεργος. Το άνοιγμα είναι νόμιμο από το 14 και μετά και για να μπορούμε να πούμε ότι δεν μας βάζει σε ένα αέναο κυνήγι μορίων είναι οι μόνιμοι διορισμοί.

τα τελευταία 7 χρόνια που είμαι ωρομίσθιος και αναπληρωτής δεν ήμουν ποτέ ελεύθερος γιατί εργάζομαι μακρυά από το σπίτι μου αφού κενά ελάχιστα ή καθόλου δεν βγάζει στην Αθήνα στον κλάδο μου Οπότε είμαι ξενιτεμένος ήδη 7 έτη και για το ίδιο ετοιμάζομαι και για εφέτος όπως και για τα επόμενα χρόνια. Απλώς θέλω οι κόποι μου να προσμετρηθούν. με το άνοιγμα ανεβαίνω σε πολύ καλύτερη θέση από το αν έμενα στα δεδομένα του 10, όπως και με την προσμέτρηση των διπλών του 14-15 Παράνομη είναι η ομηρεία μας και όπως έγραψε κάποιος άλλος εδώ το πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ δεν προβλέπει προσλήψεις -όπως φυσικά και των άλλων κομμάτων για την επόμενη τετραετία...οπότε γιατί να μένουν κλειστοί οι πίνακες; με το εάν και όποτε γίνει ο ασεπ θα πορευόμαστε....ως πότε κάποιοι θα επικαλούνται το ενδεχόμενο και την πιθανότητα να γίνει ασεπ για να παραμένουν κλειστοί οι πίνακες;

Αποσυνδεδεμένος mathstavros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1665
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #339 στις: Αύγουστος 31, 2015, 01:22:37 μμ »
Δηλαδή εσένα σε γεμίζει ως άνθρωπο να ξενιτεύσαι κάθε χρονιά για να απολαμβάνεις την κορυφή. Αυτό καταλαβαίνω.
Οι πίνακες έκλεισαν με νόμο του κράτους. Κάποιοι σχεδίασαν τη ζωή τους πάνω στο κλείσιμο των πινάκων. Έρχεται το υπουργείο και τους (μισό)ανοίγει. Πές μου ένα επίθετο που ταιριάζει για αυτόν που έπραξε με βάση ψηφισμένο νόμο. Πολύ απλά Μαλ...ς  θα σου έλεγα εγώ.και μπορεί σε αυτή την περίπτωση όπως σου έγραψα αλλά δε μου απάντησες τότε εσύ να είσαι "ο κερδισμένος" από την ανακολουθία του κράτους, με τη στάση σου όμως δίνεις το ελεύθερο κάποια στιγμή κι εσένα να αδικήσει. Και κάτι άλλο.Γράφεις ότι αυτοί που προσέφυγαν ...tην πάρτη τους κοιτάνε. Δημόσια εδώ παραδέχθηκες ότι ήσουν επιτυχόντας σε ασεπ το 2006 και το 2008. Άρα τα συμφέροντα σου είναι με αυτούς που προσέφυγαν, εκτός κι αν δεν είσαι τελικά αυτό που έγραφες.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 31, 2015, 01:24:16 μμ από mathstavros »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:00:22 »

Αποσυνδεδεμένος portokali

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2425
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #340 στις: Αύγουστος 31, 2015, 01:36:43 μμ »
Δηλαδή εσένα σε γεμίζει ως άνθρωπο να ξενιτεύσαι κάθε χρονιά για να απολαμβάνεις την κορυφή. Αυτό καταλαβαίνω.
Οι πίνακες έκλεισαν με νόμο του κράτους. Κάποιοι σχεδίασαν τη ζωή τους πάνω στο κλείσιμο των πινάκων. Έρχεται το υπουργείο και τους (μισό)ανοίγει. Πές μου ένα επίθετο που ταιριάζει για αυτόν που έπραξε με βάση ψηφισμένο νόμο. Πολύ απλά Μαλ...ς  θα σου έλεγα εγώ.και μπορεί σε αυτή την περίπτωση όπως σου έγραψα αλλά δε μου απάντησες τότε εσύ να είσαι "ο κερδισμένος" από την ανακολουθία του κράτους, με τη στάση σου όμως δίνεις το ελεύθερο κάποια στιγμή κι εσένα να αδικήσει. Και κάτι άλλο.Γράφεις ότι αυτοί που προσέφυγαν ...tην πάρτη τους κοιτάνε. Δημόσια εδώ παραδέχθηκες ότι ήσουν επιτυχόντας σε ασεπ το 2006 και το 2008. Άρα τα συμφέροντα σου είναι με αυτούς που προσέφυγαν, εκτός κι αν δεν είσαι τελικά αυτό που έγραφες.
και κάποιοι άλλοι σχεδίαζαν τη ζωή τους με την επετηρίδα και άλλοι με το 24 μηνο τι πάει να πει αυτό; δεν κατάλαβα σχεδίαζαν τη ζωή τους με κλειστούς πίνακες; τι σχεδίαζαν ακριβώς; να μην δουλέψουν;  :o :o :o μα δουλευόμαστε ....μήπως δεν έπρεπε να πάμε να δουλέψουμε κι εμείς επειδή οι πίνακες θα ήταν κλειστοί; και επειδή είμαι επιτυχών το 06 και το 08 γιατί να μην θέλω το άνοιγμα και την προσμέτρηση της προϋπηρεσίας; αυτό που αντιφάσκει; ξέρω χιλιαδες κόσμο που πέτυχε τότε το 06 και το 08 και εργάστηκε γιατί είχε ανάγκη από μισθό και ένσημα και την κεφαλαιοποίηση της προϋπηρεσίας του, αλλίως τι; τζάμπα πάει; την αδικία την υφίσταμαι από το 10 και μετά με το κλείσιμο των πινάκων...μήπως πρέπει να συναινέσω στην διαίωνιση αυτού του καθεστώτος επειδή κάποιοι δεν δούλεψαν το 10-12; εσύ ξέρεις αν όλοι αυτοί όντως δεν δούλεψαν συμμορφούμενοι από τον νόμο και όχι από άλλη  ιδιοτέλεια;

Αποσυνδεδεμένος dimitra68

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #341 στις: Αύγουστος 31, 2015, 01:59:33 μμ »
mathstavros εγω ξερεις τι δεν καταλαβαίνω; πως είναι δυνατον να σχεδιάζεις τη ζωη σου και να μη βαζεις μεσα το θεμα της δουλειας σου!
ωραια οι πίνακες είναι κλειστοι .Όμως εσυ δεν εχεις καμια αναγκη οικονομικη ,ψυχολογικη να δουλεψεις σε αυτό που σπουδασες , που περασες από εξετασεις;;;;με ποιο κριτηριο λες δε δουλευω επειδή είναι κλειστοι οι πίνακες; στη δικη μου λογικη αυτό ακούγεται ..."δε με συμφερει γιατι δε μετραει στο μελλοντικο διορισμο μου"
αυτό όμως συνεπάγεται σαφως ότι εχεις άλλες διεξόδους, επιλογες και προτιμησεις...επισης δειχνει ότι το μονο που σε ενδιαφερει είναι να διοριστεις/ τακτοποιηθείς και σε πολύ δευτερη τριτη μοιρα αξιολογεις την αγαπη /αναγκη σου για το επαγγελμα
και ρωταω :το συναδελφο που αξιολογει ως πρωτη την αναγκη του να εργαστεί και εργαζεται και μακρια από τον τοπο του γιατι εσυ να τον σπρώχνεις πισω; γιατι δεν του αναγνωρίζεις το μοχθο που κατεβαλλε όταν εσυ εκανες άλλες επιλογες; αφου η πιο φτωχος από σενα είναι τελικα ή πιο συνειδητοποιημένος δάσκαλος ! γιατι φανηκε οτι κινητρο του να εργαστει με τους κλειστους πίνακες ηταν η αναγκη του η η αγαπη του για τη δουλεια του...σε αντιθεση με οσους ειχαν αλλα συμφεροντα και καθισαν σπιτι τους!
υβρις συναδελφε κι ας αφήσουμε τα νομισκιστικα!
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 31, 2015, 02:05:23 μμ από dimitra68 »
"Δε συμφωνώ με αυτά που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες ό,τι πιστεύεις" Βολταίρος.
"Ο έρωτας είναι παιδί τσιγγάνας ποτέ μα ποτέ δε γνώρισε το νόμο" - Κάρμεν (Μπιζέ)
Η συνέλευση των ποντικών
http://www.youtube.com/watch?v=3gkqNvx-RwQ

Αποσυνδεδεμένος Mack77

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 448
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #342 στις: Αύγουστος 31, 2015, 02:08:02 μμ »
Συγνωμη dimitra68 το να ακολουθει καποιος το νομο και να σχεδιαζει τη ζωη του ( Γυναικα - παιδια ) δεν λεει για εσενα τιποτα ; Το κριτηριο δεν δουλευω μακρια ειναι γιατι εχω οικογενεια και ακολουθω αυτο που λεει ο νομος ! Δεν μπορει να αλλαζουν τα κριτηρια οπως μας βολευει καθε φορα ! Ο συναδελφος που δουλεψε μακρια ηξερε το νομο πως ζηταει τωρα να τον ακυρωσει ;

Αποσυνδεδεμένος portokali

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2425
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #343 στις: Αύγουστος 31, 2015, 02:08:38 μμ »
mathstavros εγω ξερεις τι δεν καταλαβαίνω; πως είναι δυνατον να σχεδιάζεις τη ζωη σου και να μη βαζεις μεσα το θεμα της δουλειας σου!
ωραια οι πίνακες είναι κλειστοι .Όμως εσυ δεν εχεις καμια αναγκη οικονομικη ,ψυχολογικη να δουλεψεις σε αυτό που σπουδασες , που περασες από εξετασεις;;;;με ποιο κριτηριο λες δε δουλευω επειδή είναι κλειστοι οι πίνακες; στη δικη μου λογικη αυτό ακούγεται ..."δε με συμφερει γιατι δε μετραει στο μελλοντικο διορισμο μου"
αυτό όμως συνεπάγεται σαφως ότι εχεις άλλες διεξόδους, επιλογες και προτιμησεις...επισης δειχνει ότι το μονο που σε ενδιαφερει είναι να διοριστεις/ τακτοποιηθείς και σε πολύ δευτερη τριτη μοιρα αξιολογεις την αγαπη /αναγκη σου για το επαγγελμα
και ρωταω :το συναδελφο που αξιολογει ως πρωτη την αναγκη του να εργαστεί και εργαζεται και μακρια από τον τοπο του γιατι εσυ να τον σπρώχνεις πισω; γιατι δεν του αναγνωρίζεις το μοχθο που κατεβαλλε όταν εσυ εκανες άλλες επιλογες; αφου η πιο φτωχος από σενα είναι τελικα ή πιο συνειδητοποιημένος δάσκαλος ! γιατι φανηκε οτι κινητρο του να εργαστει με τους κλειστους πίνακες ηταν η αναγκη του η η αγαπη του για τη δουλεια του...σε αντιθεση με οσους ειχαν αλλα συμφεροντα και καθισαν σπιτι τους!
υβρις συναδελφε κι ας αφήσουμε τα νομισκιστικα!
να αγιάσει το στόμα σου!!!!

Αποσυνδεδεμένος portokali

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2425
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #344 στις: Αύγουστος 31, 2015, 02:11:45 μμ »
Συγνωμη dimitra68 το να ακολουθει καποιος το νομο και να σχεδιαζει τη ζωη του ( Γυναικα - παιδια ) δεν λεει για εσενα τιποτα ; Το κριτηριο δεν δουλευω μακρια ειναι γιατι εχω οικογενεια και ακολουθω αυτο που λεει ο νομος ! Δεν μπορει να αλλαζουν τα κριτηρια οπως μας βολευει καθε φορα ! Ο συναδελφος που δουλεψε μακρια ηξερε το νομο πως ζηταει τωρα να τον ακυρωσει ;
γιατί δεν φωνάζεις τότε για την κατάργηση του 24μηνου από τον 3848 της αννούλας; διότι κι εγώ έκανα τον προγραμματισμό μου και χιλιάδες άλλοι και θα διοριζόμουν όχι μια αλλά δύο φορές με 24μηνο κι ασεπ; εδώ με το νόμο δεν κινηθήκαμε; όπως άλλαξε το 24μηνο θα αλλάξει και ο 3848....επιτέλους και μακάρι!

Αποσυνδεδεμένος mathstavros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1665
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #345 στις: Αύγουστος 31, 2015, 02:13:43 μμ »
Λόγω του ότι δεν έχω πολύ χρόνο να απαντήσω αναλυτικά(θα το κάνω αργότερα) να πω ότι πρωτίστως εστιάζω στο θέμα "σεβασμός του πολίτη" απο τις κρατικές ανακολουθίες για το οποίο θέμα μπορώ να πω ότι και h dimitra και το portokali πετάτε τη μπλαλα στην κερκίδα.

Αποσυνδεδεμένος Mack77

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 448
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #346 στις: Αύγουστος 31, 2015, 02:16:32 μμ »
portokali εγω με το 24μηνο θα ειχα διοριστει. Αν και το θεωρω σωστο σαν τροπο κριθηκε παρανομος απο το ΣΤΕ.

Αποσυνδεδεμένος portokali

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2425
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #347 στις: Αύγουστος 31, 2015, 02:16:49 μμ »
σεβασμός του πολίτη προς το κράτος...ναι! αλλά πρόσεξε και τι ψηφίζεις στην τελική ανάλυση...
όσο για την κερκίδα, εγώ βλέπω την κερκίδα έτοιμη να με κατασπαράξει με τις προσφυγές...εσύ τι λες;

Αποσυνδεδεμένος portokali

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2425
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #348 στις: Αύγουστος 31, 2015, 02:18:44 μμ »
portokali εγω με το 24μηνο θα ειχα διοριστει. Αν και το θεωρω σωστο σαν τροπο κριθηκε παρανομος απο το ΣΤΕ.
να αλλάξουν το σύστημα διορισμών...και να τον κάνουν νόμιμο...αυτή είναι η λύση...όχι μου κάθονταν 7 μήνες και χτενίζανε την μαϊμού....σε 7 μήνες έφτιαχναν 10 συστήματα διορισμού όχι ένα....

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3425
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Απ: Προσφυγή αναπληρωτών για τους νέους πίνακες .
« Απάντηση #349 στις: Αύγουστος 31, 2015, 02:26:05 μμ »
mathstavros εγω ξερεις τι δεν καταλαβαίνω; πως είναι δυνατον να σχεδιάζεις τη ζωη σου και να μη βαζεις μεσα το θεμα της δουλειας σου!
ωραια οι πίνακες είναι κλειστοι .Όμως εσυ δεν εχεις καμια αναγκη οικονομικη ,ψυχολογικη να δουλεψεις σε αυτό που σπουδασες , που περασες από εξετασεις;;;;με ποιο κριτηριο λες δε δουλευω επειδή είναι κλειστοι οι πίνακες; στη δικη μου λογικη αυτό ακούγεται ..."δε με συμφερει γιατι δε μετραει στο μελλοντικο διορισμο μου"
αυτό όμως συνεπάγεται σαφως ότι εχεις άλλες διεξόδους, επιλογες και προτιμησεις...επισης δειχνει ότι το μονο που σε ενδιαφερει είναι να διοριστεις/ τακτοποιηθείς και σε πολύ δευτερη τριτη μοιρα αξιολογεις την αγαπη /αναγκη σου για το επαγγελμα
και ρωταω :το συναδελφο που αξιολογει ως πρωτη την αναγκη του να εργαστεί και εργαζεται και μακρια από τον τοπο του γιατι εσυ να τον σπρώχνεις πισω; γιατι δεν του αναγνωρίζεις το μοχθο που κατεβαλλε όταν εσυ εκανες άλλες επιλογες; αφου η πιο φτωχος από σενα είναι τελικα ή πιο συνειδητοποιημένος δάσκαλος ! γιατι φανηκε οτι κινητρο του να εργαστει με τους κλειστους πίνακες ηταν η αναγκη του η η αγαπη του για τη δουλεια του...σε αντιθεση με οσους ειχαν αλλα συμφεροντα και καθισαν σπιτι τους!
υβρις συναδελφε κι ας αφήσουμε τα νομισκιστικα!

Συναδελφε μπορει καποιος να δουλευει στο επαγγελμα του σε φροντιστηριο. Στο λεω παλι  οτι ολοι ακολουθουσανε νομους. Ολοι που ηταν ψηλα στον πινακα εχουν τρεξει δυσπροσιτα παλιοτερα. Η αναδρομικοτητα χωρις διενεργεια ασεπ ειναι το προβλημα. Ειναι σαν λεμε οτι δεν χρειαζεται να κανεις αιτηση για συνταξη γιατι σε 2 χρονια θα συνταξιοδοτηθεις και μετα απο 2 χρονια να σου πω δεν εκανες αιτηση και επρεπε να το σκεφτεις. Οι πινακες κακως εκλεισαν τοτε οπως ομως και κακως αυτοι που ηταν τοτε να διοριστουν δεν διοριστηκαν. Για αυτο εγινε μεταβατικη. Κακως κρατησε τοσο καιρο αλλα και κακως θα σου πω οτι αυτοι που περιμενανε απο τοτε διορισμο δεννδιοριστηκαν.

Στην τελικη συναδελφε το προβλημα ειναι η μη πραγματοποιηση διορισμων.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159868
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 374
Σύνολο: 381

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.057 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.