*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019  (Αναγνώστηκε 3352551 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος yannismath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4746 στις: Ιούλιος 19, 2020, 04:12:15 μμ »
Προσωπικα δεν φοβαμαι για τιποτα κι ειναι αποριας αξιον γιατι θα πρεπει καποιος που εχει αντιθετη αποψη απο αλλους να φοβαται..και γιατι να μην εχει συμφερον ο αγγλικης που βλεπει θεσεις να του ανοιγονται και θα πρεπει να φοβαμαι -εντος ή εκτος ειαγωγικων η λεξη φοβαμαι- εγω ??? Επισης συντεχνιες ποιες ειναι??αλλοι προσπαθουν να εισχωρησουν σε χωραφια αλλων και οι συντεχνιες αποτελουνται κατα τη γνωμη σου απο αυτους στους οποιους προσπαθουν καποιοι να εισχωρησουν?? όπως και οι φιλολογοι απο φπψ που μεχρι πριν λιγα χρονια που επαιρναν δασκαλους πριν καν προλαβουν να ορκιστουν κι υπηρχε ελλειψη ελεγαν στο φπψ κανουμε παιδαγωγικα οποτε παρτε κι εμας στα δημοτικα αντι για δασκαλους...Η μηπως δεν το θυμοσαστε κι αυτα επειδη ειστε πολυ νεοι ισως??επειδη σας συμφερει ισως?? Αντιλαμβανομαι οτι σαν μαθηματικος κι εσυ θα ηθελες να υπαρχουν ειδικοτητες παντου αλλα μην κανουμε στο βωμο του προσωπικου οφελους- το οποιο εσυ πρωτος καταλογισες σε εμενα -το ασπρο μαυρο......Οι γλωσσολογοι αναφερονται σε διγλωσσα πριβαλλοντα αναφεροντας οφελη οταν το παιδι προερχεται ηδη απο τετοια περιβαλλοντα ..το εγραψε κι ο χρηστης glianna παραπανω..κι αυτη φοβαται επισς??κι ο χρηστης στον οποιο απαντησε το skathari στην προγουμενη σελιδα,δεν θυμαμαι το ονομα του αυτη τη στιγμη...ελεος καπου με τον φοβο ή τις σκευωριες εναντιον σας οσων δεν συμφωνουν μαζι σας.. Γινετε καποιοι λιγο ανεκτικοι απεναντι στην αλλη αποψη ..Δημοκρατικο πνευμα λεγεται...

Φυσικά και το θυμάμαι αυτό για τους φιλολόγους και είμαι υπέρ ακόμα και τώρα. Που υπολοιπονται οι φιλόλογοι των δασκάλων; Επειδή έχουν αρχαία και όχι ξυλόφωνο στο πρόγραμμα σπουδών τους; Η επειδή στην σχολή τους θεωρούν δεδομένο ότι ξέρουν προπαίδεια και δεν τους το έχουν σαν ξεχωριστό μάθημα; Τέλος εγώ σαν μαθηματικος όχι δεν θα ήθελα να γίνουν προσλήψεις ΠΕ03 σε δημοτικά.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:17:33 »

kelif

  • Επισκέπτης
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4747 στις: Ιούλιος 19, 2020, 04:40:10 μμ »
Στα παιδαγωγικά τμήματα ανέκαθεν, εξαιρουμένης μιας χρονιάς, περνούν από όλα τα πεδία ή τις κατευθύνσεις ή τις δέσμες παλαιότερα.
Οι μαθηματικοί περνούν μόνο από τη θετική κατεύθυνση και παίρνοντας το πτυχίο τους γίνονται ικανοί να διδάξουν μαθηματικά.
Δεν είναι το ίδιο, ούτε οι συνάδελφοι της πρωτοβάθμιας διαθέτουν τις γνώσεις των μαθηματικών. Για αυτό πολλές φορές δεν μπορούν να ανταποκριθούν στα μαθηματικά επαρκώς.

 Κανεις λαθος τουλασχιστον οταν εδινα εγω που ειμαι σχετικα παλια δεν ξερω τι ηλικα εχεις εσυ, μαθηματικα περνουσες και απο θετικη κι απο τεχνολογικη -δεν ειμαι των δεσμων και δεν ξερω...Παιδαγωγικα απο 1η και 2 η κατευθυνση , οπως και βιολογια μπορουσες να περασεις και απο δευτερη κατευθυνση που ηταν οι καθηγητικες σχολες και απο 3η που ηταν οι ιατρικες ..καποιες σχολες περνουσες απο περισσοτερες της μιας κατευθυνσης κι εδινα αρχες του 2000 εγω..αν τωρα τα αλλαξανε δεν γνωριζω..επισης μια χαρα ανταποκρινονται οι δασκαλοι και οι νηπιαγωγοι στο εργο τους , εχεις  καποια επισημη καταγγελια γι αυτο που λες??με τη δευτεροβαθμια φαινεται υπαρχει καποιο προβλημα και τρεχουν ολοι στα φροντιστηρια. απο το γυμνασιο ακομα-ακομα..με αυτη τη λογικη εφοσον με τα αγγλικα του σχολειου δεν παιρνει κανεις πτυχιο αρα ουτε αυτοι ανταποκρινονται.. Ξερετε καποιοι κατι??με την υποτιμηση ειτε σχολων κι ειδικοτητων ειτε αυτων που διοριζονατι ειτε οποιουδηποτε αλλου θεματος μπορει να εκτονωνεστε αλλα επι της ουσιας δεν βγαζετε κατι..χανετε και την   αξιοπιστια σας αντιθετως..

kelif

  • Επισκέπτης
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4748 στις: Ιούλιος 19, 2020, 04:44:13 μμ »
Κανένα δεν σιχαίνομαι παρα μονο τους έξυπνους που θελουν να κόβουν απο αλλες ειδικότητες. Το οτι μπαίνεις σε μια σχολή με 18 και 19 δεν με λέει τίποτα, οταν το πρόγραμμα σπουδών σου ειναι αυτο που ανέφερα και πάνω. Και αφού είστε τόσο άξιοι δεν θα πνιγόσασταν σε μια κουταλια νερο με το παράβολο. Μυριστηκατε θέσεις και θέλετε να τις πάρετε απο την ΠΕ06 και χρησιμοποιείτε αντιεπιστημονικά επιχειρήματα. Εδω λοιπόν δεν ειναι ουτε δημοτικο ουτε παιδικος σταθμός οπου η κριτική σκέψη ειναι στο μηδέν, επίσης εδω δεν μιλάτε σε συναδέλφους σας που πάλι η κριτική τους σκέψη ειναι στο μηδέν. Οσο για το αν εχω ελπίδα αναπλήρωσης οχι δεν εχω! Οσο για το οτι δεν θέλω να πάρουν ΠΕ03 σε δημοτικά ειναι επειδη θεωρω πολυ χαμηλό το επίπεδο και πιστεύω οτι οποιο οσδήποτε μπορει να το κανει. Παλιότερα υποστήριξα και σε αλλο ποστ οτι ειναι χαζό να δίνουν σε μαθηματικούς, μαθήματα φυσικής όταν σε καμιά Μαθηματική σχολή δεν κάνουμε εστω και ενα μάθημα φυσικής σαν υποχρεωτικό! Βλέπεις υπάρχουν και συνάδελφοι σου που δεν θέλουν να τρώνε ώρες απο αλλες ειδικότητες, δεν ειναι ολοι σαν εσενα!

 Το αν σιχαινεσαι η οχι φαινεται απο το υφος σου και το λεξιλογιο σου..καταρχας δεν εχεις ιδεα αν ειμαι της πρωτοβαθμιας ή οχι ..μπορει να ειμαι ή να μην ειμαι μπορει να εχω ή να μην εχω γνωστους ή συγγενεις μπορει τα χιλια δυο..τα παραβολα μην τα κρινεις γιατι τα ειδαμε και στην ειδικη που ηταν και της δευτεροβαθμιας μεσα  και θα τα δουμε κι εδω οταν με το καλο βγουν οπου να 'ναι... τα νηπιαγωγεια ηδη υπαρχουν εδω και δεκαετιες και προσπαθει καθε ενας να μπει σε αυτα ..αρα ποιες ειδικοτητες πανε να κοψουν κι αυτο με την εξαιρετικη σου κριτικη σκεψη  ή εστω με μια απλη σκεψη, θα ηταν πολυ ευκολο να το καταλαβεις αλλα μαλλον υπαρχει αλλου ειδους θεματακι...αν ειναι στον παιδικο ή αλλου η κριτικη σκεψη στο μηδεν μεγαλη κουβεντα...οσο για το χαμηλο επιπεδο φαινεται στη συμπεριφορα  ορισμενων  και το 18 και 19 εφοσον προφανως δεν το πετυχες σαφως και δεν σου λεει κατι..αν το ειχες θα σου ελεγε..ειναι γνωστο το παραμυθακι με την αλεπου και τα κρεμασταρια..ειδες το νηπιαγωγειο????
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 19, 2020, 04:49:05 μμ από kelif »

Αποσυνδεδεμένος surikata

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 102
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4749 στις: Ιούλιος 19, 2020, 04:49:52 μμ »
Τα αγγλικά είναι αναμφισβήτητα χρήσιμα ως ερέθισμα στο νηπιαγωγείο. Όλα τα ιδιωτικά νηπιαγωγεία και πολλοί παιδικοί έχουν στο πρόγραμμα τους τα αγγλικά μάλιστα. Καιρός ήταν να μπούνε και στο δημόσιο σχολείο!!! Αυτό δε χωράει αμφισβήτηση!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:17:33 »

kelif

  • Επισκέπτης
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4750 στις: Ιούλιος 19, 2020, 04:53:05 μμ »
Τα αγγλικά είναι αναμφισβήτητα χρήσιμα ως ερέθισμα στο νηπιαγωγείο. Όλα τα ιδιωτικά νηπιαηωγεία και πολλοί παιδικοί έχουν στο πρόγραμμα τους τα αγγλικά μάλιστα. Καιρός ήταν να μπούνε και στο δημόσιο σχολείο!!! Αυτό δε χωράει αμφισβήτηση!!!!

 Θα συμφωνησω μαζι σου οτι υπαρχουν σε καποια ιδιωτικα..Δεν εχει αποδειχθει ωστοσο αν προσφερουν κατι περα απο το να καλοπιανουν και να προσελκυουν γονεις... Αυτο ως πρακτικη το εχουν και φροντιστηρια ξενων γλωσσων  σε ηλικιες προσχολικης αγωγης μονο και μονο ως βιτρινα..και το λεω με σιγουρια καθως εχω εργαστει και γνωριζω εκ των εσω...

Αποσυνδεδεμένος ΡΕΑ.Τ

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2226
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4751 στις: Ιούλιος 19, 2020, 04:55:10 μμ »
Κανεις λαθος τουλασχιστον οταν εδινα εγω που ειμαι σχετικα παλια δεν ξερω τι ηλικα εχεις εσυ, μαθηματικα περνουσες και απο θετικη κι απο τεχνολογικη -δεν ειμαι των δεσμων και δεν ξερω...Παιδαγωγικα απο 1η και 2 η κατευθυνση , οπως και βιολογια μπορουσες να περασεις και απο δευτερη κατευθυνση που ηταν οι καθηγητικες σχολες και απο 3η που ηταν οι ιατρικες ..καποιες σχολες περνουσες απο περισσοτερες της μιας κατευθυνσης κι εδινα αρχες του 2000 εγω..αν τωρα τα αλλαξανε δεν γνωριζω..επισης μια χαρα ανταποκρινονται οι δασκαλοι και οι νηπιαγωγοι στο εργο τους , εχεις  καποια επισημη καταγγελια γι αυτο που λες??με τη δευτεροβαθμια φαινεται υπαρχει καποιο προβλημα και τρεχουν ολοι στα φροντιστηρια. απο το γυμνασιο ακομα-ακομα..με αυτη τη λογικη εφοσον με τα αγγλικα του σχολειου δεν παιρνει κανεις πτυχιο αρα ουτε αυτοι ανταποκρινονται.. Ξερετε καποιοι κατι??με την υποτιμηση ειτε σχολων κι ειδικοτητων ειτε αυτων που διοριζονατι ειτε οποιουδηποτε αλλου θεματος μπορει να εκτονωνεστε αλλα επι της ουσιας δεν βγαζετε κατι..χανετε και την   αξιοπιστια σας αντιθετως..

Και τα δύο παιδιά μου έχουν τελειώσει το δημοτικό και το γυμνάσιο. Στο δημοτικό υπήρχαν κενά στους εκπαιδευτικούς. Φροντιστήρια στα μαθηματικά κάνουν και στο δημοτικό. Με τους συναδέλφους μαθηματικούς γυμνάσιο και λύκειο δεν υπήρξε ποτέ πρόβλημα.

Υ.Γ Αυτό ακριβώς είπα: ότι για παιδαγωγικό περνάς από όλες τις κατευθύνσεις. Και από τη θεωρητική!
Φιλόλογος είμαι και περνούσα άνετα παιδαγωγικό. Απλώς δεν ήταν επιλογή μου. Μαθηματικά δε γνώριζα. Μάλλον θα τα μάθαινα όλα στη σχολή.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 19, 2020, 04:59:43 μμ από ΡΕΑ.Τ »

Αποσυνδεδεμένος surikata

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 102
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4752 στις: Ιούλιος 19, 2020, 04:57:33 μμ »
Kelif μπορεί να μην προσφέρουν κάτι όταν διδάσκονται από μη ειδικούς όπως εσύ που " έχεις εργαστεί και γνωρίζεις εκ των έσω" και νομίζεις ότι αυτό μας λέει κάτι. Κατά τ άλλα εγώ με μια πρόχειρη αναζήτηση βρήκα πολλούς ειδικούς που προτείνουν όσο πιο νωρίς τόσο πιο καλά.

Αποσυνδεδεμένος yannismath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4753 στις: Ιούλιος 19, 2020, 05:04:12 μμ »
Το αν σιχαινεσαι η οχι φαινεται απο το υφος σου και το λεξιλογιο σου..καταρχας δεν εχεις ιδεα αν ειμαι της πρωτοβαθμιας ή οχι ..μπορει να ειμαι ή να μην ειμαι μπορει να εχω ή να μην εχω γνωστους ή συγγενεις μπορει τα χιλια δυο..τα παραβολα μην τα κρινεις γιατι τα ειδαμε και στην ειδικη που ηταν και της δευτεροβαθμιας μεσα  και θα τα δουμε κι εδω οταν με το καλο βγουν οπου να 'ναι... τα νηπιαγωγεια ηδη υπαρχουν εδω και δεκαετιες και προσπαθει καθε ενας να μπει σε αυτα ..αρα ποιες ειδικοτητες πανε να κοψουν κι αυτο με την εξαιρετικη σου κριτικη σκεψη  ή εστω με μια απλη σκεψη, θα ηταν πολυ ευκολο να το καταλαβεις αλλα μαλλον υπαρχει αλλου ειδους θεματακι...αν ειναι στον παιδικο ή αλλου η κριτικη σκεψη στο μηδεν μεγαλη κουβεντα...οσο για το χαμηλο επιπεδο φαινεται στη συμπεριφορα  ορισμενων  και το 18 και 19 εφοσον προφανως δεν το πετυχες σαφως και δεν σου λεει κατι..αν το ειχες θα σου ελεγε..ειναι γνωστο το παραμυθακι με την αλεπου και τα κρεμασταρια..ειδες το νηπιαγωγειο????

Για να υπερασπίζεσαι την πρωτοβάθμια λογικά εκει εισαι, αν δεν εισαι δεν ειναι κακο να μας πεις τι ΠΕ εισαι για να ξέρουμε με ποιον μιλάμε, φυσικά δικαίωμα σου ειναι να το κανεις η να μην το κανεις. Τωρα για τις βαθμολογίες στις παιδαγωγικές σχολές ήταν υψηλές επειδή ειχαν επαγγελματική αποκατάσταση κάτι σαν τις στρατιωτικές δηλαδή έμπαινες εβγαινες διοριζόσουν. Επίσης τι ακριβώς δεν φτάνει η αλεπού; Ήθελα να μπω δάσκαλος και δεν το ήξερα; Ετσι κι αλλιως οι συνομήλικοι μου δάσκαλοι ειναι αδιόριστοι και αυτοι! Λες να τους ζηλεύω; Με την μονη διαφορά μου οτι εγω δουλεύω στο ιδιωτικό τομέα ενω αυτοι οργώνουν τις θάλασσες! Ένας μαθηματικός εχει προοπτική και εκτος Ελλάδας ενω ενας δάσκαλος οχι! Δεν εχω να ζηλέψω κάτι και κανένα, τωρα αν θεωρείς εσυ, ότι σε υποτιμά επειδή λέω οτι ενας ΠΕ02 μπορεί εύκολα να κάνει την δουλεία ενός δασκάλου μάλλον καταλαβαίνεις λάθος έναν ΠΕ02 υποτιμώ! Οσο για το ποιος θέλει να κοψει θέσεις το βλέπουμε καθαρα στα προηγούμενα σχολια σου και την αντιμαχία που ειχες με την συνάδελφο ΠΕ06.

kelif

  • Επισκέπτης
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4754 στις: Ιούλιος 19, 2020, 05:05:58 μμ »
Και τα δύο παιδιά μου έχουν τελειώσει το δημοτικό και το γυμνάσιο. Στο δημοτικό υπήρχαν κενά στους εκπαιδευτικούς. Φροντιστήρια στα μαθηματικά κάνουν και στο δημοτικό. Με τους συναδέλφους μαθηματικούς γυμνάσιο και λύκειο δεν υπήρξε ποτέ πρόβλημα.

Υ.Γ Αυτό ακριβώς είπα: ότι για παιδαγωγικό περνάς από όλες τις κατευθύνσεις. Και από τη θεωρητική!


Δεν λεμε ακριβως το ιδιο ..Εσυ λες οτι για παιδαγωγικο περνας απο ολες τις κατευθυνσεις-και δεν βλεπω το μεμπτο σε αυτο καθως και απο θεωρητικη κι απο τεχνολογικη ή θετικη εχουν και γλωσσα και μαθηματικα και φυσικη και ολα τα μαθηματα αρα πρεπει να ανταποκρινονται σε ολα , συνεπως αυτο με τις κατευθυνσεις δεν ξερω αν το λες για κακο , εγω προσωπικα κακο δεν βλεπω- ενω για αλλες σχολες μονο απο μια κατευθυνση που δεν ισχυει..υπαρχουν κι αλλες ειδικοτητες που περνας απο διαφορετικες οπως ειπα της βιολογιας...οι διαφορετικες κατευθυνσεις δεν σημαινουν διαφορετικη βαση εισαγωγης....αν αυτο ηθελες να πεις..  Επισης μονο για τα δικα σου παιδια δεν μπορω να πω κατι ,ισως ετυχαν να μην ειχαν καλο δασκαλο ίσως να μην ηταν καλα εκεινα στο συγκεκριμενο μαθημα -δεν το αναφερω προσβλητικα, λεω απλως οτι με μια δυο περιπτωσεις δεν βγαζεις συμπερασματα-  θελεις μεγαλυτερο δειγμα για να βγαλεις ασφαλη συμπερασματα.. επισης ακομα κι αν πλεον καποιοι πανε απο το δημοτικο φροντιστηριο η αναλογια με γυμνασιο και λυκειο σαφως δεν συγκρινεται  ..Επισης με  την παραπανω  λογικη των μαθηματικων των παιδιων σου αγγλικα εχουμε απο το δημοτικο μεχρι το λυκειο αλλα πτυχιο αναθεμα αν εχει παρει κανεις χωρις φροντιστηριο..να αρχισουμε να τσουβαλιαζουμε λοιπον??? Καθενας προσφερει αυτο που πρεπει εκει που πρεπει ..αυτη ειναι η αληθθεια ..τα αλλα ειναι απλως συμφεροντα..για εμενα φυσικα...

Αποσυνδεδεμένος PASAS123

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2158
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4755 στις: Ιούλιος 19, 2020, 05:07:44 μμ »
κουράσατε απίστευτα

kelif

  • Επισκέπτης
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4756 στις: Ιούλιος 19, 2020, 05:09:37 μμ »
Kelif μπορεί να μην προσφέρουν κάτι όταν διδάσκονται από μη ειδικούς όπως εσύ που " έχεις εργαστεί και γνωρίζεις εκ των έσω" και νομίζεις ότι αυτό μας λέει κάτι. Κατά τ άλλα εγώ με μια πρόχειρη αναζήτηση βρήκα πολλούς ειδικούς που προτείνουν όσο πιο νωρίς τόσο πιο καλά.

 Αν ειμαι ειδικος δεν το ξερεις ..ξερεις τι πτυχιο ή πτυχια εχω???Ισως ασχετος να εισαι απλα εσυ ....που μονο να επιτιθεσαι ξερεις ...επισης περιεργο που στη συντομη ερευνα σου βρηκες ξεκαθαρα αυτο που σε συμφερει προκειμενου να μου την πεις σε μια κοντρα που ξεκινησες απο προχθες...Υπαρχουν κι αλλες ερευνες ψαξε καλυτερα  καθως η προχειροτητα κι η βιασυνη δεν ειναι καλοι συμβουλοι...καλο θα σου κανει..
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 19, 2020, 05:12:26 μμ από kelif »

kelif

  • Επισκέπτης
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4757 στις: Ιούλιος 19, 2020, 05:10:22 μμ »
κουράσατε απίστευτα

 Εχεις απολυτο δικιο ..εγω σταματαω εδω  λοιπον

Αποσυνδεδεμένος surikata

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 102
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4758 στις: Ιούλιος 19, 2020, 05:15:13 μμ »
Καμία κόντρα δεν ξεκίνησα. Το ότι οι ΠΕ06 πλεονάζουν στη δευτεροβάθμια είπα και αυτό είναι γεγονός. Ότι τα αγγλικά στα νήπια κάνουν κακό είναι δική σου μπούρδα! Αλλά γνωρίζεις "εκ των έσω" είπαμε! Χαχαχχαχχαχα!  ;D ;D

kelif

  • Επισκέπτης
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #4759 στις: Ιούλιος 19, 2020, 05:20:01 μμ »
[/b]

Καθένας προφέρει αυτό που πρέπει εκεί που πρέπει εκτός από σένα που προσφέρεις και αγγλικά σε φροντιστήριο και "γνωρίζεις εκ των έσω" ότι είναι άχρηστα στις μικρές ηλικίες! Όλοι οι επιστήμονες του χώρου και οι ερευνητές γατάκια υποκλίνονται μπροστά σου! Χαχαχχχαχαχααχ!

Να χαζογελας ειναι το μονο που σου ταιριαζει...ολοι οι επιστημονες θα συμφωνησουν μαζι μου..και τωρα οντως σταματω εδω ..πες οτι θες..κανε μονολογο...μονο εκει μπορει καπως να ανταποκριθεις..  δεν ειπα οτι κανουν κακο ειπα οτι δεν κανουν ουτε καλο ..απλα δεν προσφερουν τιποτα ....παρερμηνευσε οσο θες ειναι ολα καταγεγραμμενα...και ναι γνωριζω εκ των εσω ... γιατι ειμαι μεσα στην εκπαιδευση και ιδιωτικη και δημοσια κατα καιρους ..εκει δηλαδη που παλευεις εσυ αλλα ματαια ..δεν θα μπεις ποτε... παρεμπιπτοντως να σχολιασω κατι τελευταιο που εγραψες σε αλλη σου αναρτηση  που αναρωτιοσουν τι ειναι τα blue boys λεγοντας οτι δεν μπορεις να γλυφεις.. Οταν θες να καλοπιασεις καποιον γλειφεις με ει δεν γλυφεις με υ ..μαθε πρωτα ορθογραφια και μετα ασχολησου με επιστημες κι επιστημονες..οχι τιποτα αλλο επειδη ειχες γελασει με το επιτηδες που ειχε γραψει λαθος κατα λαθος καποιος αλλος ... ειπα τοτε να μην το σχολιασω και σε θιξω αλλα κανε μια ερευνα και για το γλειφω -γλυφω..εργασια για το σπιτι...και τωρα τελος μαζι σου ...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 19, 2020, 05:22:58 μμ από kelif »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159823
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 425
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 367
Σύνολο: 382

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.111 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.