*

Αποστολέας Θέμα: Αποσπάσεις 2020  (Αναγνώστηκε 172791 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Nord

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 82
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #56 στις: Μάιος 01, 2020, 05:22:05 μμ »
Να ανηκουν λοιπον στην κατηγορια μονο όσοι μετακινούνται συχνα αναγκαστικα λογω του συζυγου...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:31:35 »

Αποσυνδεδεμένος lost snow

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #57 στις: Μάιος 01, 2020, 09:09:48 μμ »
σιγά δακρύσαμε για τους πανεπιστημιακούς...εκπαιδευτικός με εκπαιδευτικό σύζυγο και περνάνε από χίλια κύματα να δουλέψουν μαζί (αν τελικά μπορέσουνε)...γιατι να παίρνουν κατά προτεραιότητα ακόμα και αυτοί που ετοιμάζουν τα εργαστήρια στις σχολές??? ελεος δλδ....

Αποσυνδεδεμένος Μονιμος13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
  • Φύλο: Άντρας
  • Αυτά είναι απλά!
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #58 στις: Μάιος 01, 2020, 09:43:52 μμ »
Aν δε γνωρίζεις ότι οι πανεπιστημιακοί καθηγητές (ξεκάθαρο ήταν το μήνυμα) δεν έχουν καμμία σχέση με όλα αυτά που γράφεις,βοηθο εραστηρίου διοικητικοί κλπ, η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά..Τα αποθηκευμένα στο φβ ,"συνάδελφοι"
Να 'χαμε να λέγαμε....

Αποσυνδεδεμένος Nikosk

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #59 στις: Μάιος 01, 2020, 10:58:06 μμ »
Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για τις αιτήσεις. Πριν λίγο ολοκλήρωσα τη δίκη μου και ενώ την έλεγξα αρκετές φορές έκανα οριστική καταχώριση. Δυστυχώς, όμως, ειδα ότι δεν είχα επιλέξει την επιλογή εντοπιότητας κι ενώ στα αρχεία φόρτωσα το πιστοποιητικό εντοπιότητας, εφόσον δεν είχα κλικάρει την επιλογή,δε φαίνεται στα μόρια απόσπασης. Ξέρετε αν μπορώ να καλέσω τη Δευτέρα στη διεύθυνση και να διορθωθεί από αυτούς;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:31:35 »

Αποσυνδεδεμένος lost snow

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #60 στις: Μάιος 01, 2020, 11:14:49 μμ »
Aν δε γνωρίζεις ότι οι πανεπιστημιακοί καθηγητές (ξεκάθαρο ήταν το μήνυμα) δεν έχουν καμμία σχέση με όλα αυτά που γράφεις,βοηθο εραστηρίου διοικητικοί κλπ, η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά..Τα αποθηκευμένα στο φβ ,"συνάδελφοι"
ξέρω περίπτωση που ετοίμαζε εργαστήρια και έπαιρνε ο σύζυγος κατά προτεραιότητα...και ξαναλέω...δακρύσαμε για τις μεταθέσεις των πανεπιστημιακών...έχει καταντήσει αστειότητα στο pde το σωστό για τον κάθε πικραμένο να είναι αυτό που τον συμφέρει...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 01, 2020, 11:16:57 μμ από lost snow »

Αποσυνδεδεμένος nto-re-mi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #61 στις: Μάιος 01, 2020, 11:25:46 μμ »
Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για τις αιτήσεις. Πριν λίγο ολοκλήρωσα τη δίκη μου και ενώ την έλεγξα αρκετές φορές έκανα οριστική καταχώριση. Δυστυχώς, όμως, ειδα ότι δεν είχα επιλέξει την επιλογή εντοπιότητας κι ενώ στα αρχεία φόρτωσα το πιστοποιητικό εντοπιότητας, εφόσον δεν είχα κλικάρει την επιλογή,δε φαίνεται στα μόρια απόσπασης. Ξέρετε αν μπορώ να καλέσω τη Δευτέρα στη διεύθυνση και να διορθωθεί από αυτούς;
έπαθα ακριβώς το ίδιο με τη διαφορά ότι τα έκανα ακόμα χειρότερα από το πανικό μου έκανα απενεργοποίηση για να τσεκάρω αν έτσι σου δίνει το δικαίωμα νέας αιτησης νομιζοντας ότι μπορώ να την ξαναενεργοποιησω μιας και το κουμπί γράφει ενεργοποιηση/απενεργοποίηση .. έχω φρικάρει..

Αποσυνδεδεμένος Μονιμος13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
  • Φύλο: Άντρας
  • Αυτά είναι απλά!
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #62 στις: Μάιος 02, 2020, 01:13:02 πμ »
Aκριβως το ιδιο λεμε.για τον καθε πικραμενο/στειλε λοιπον στη διαβουλευση (ως πικραμενος) μηνυμα να καταργηθουν οι κατα προτεραιοτητα αποσπασεις σε οτι αφορα την τριτοβαθμια και να προτασσονται οι "δακρυζοντες συναδελφοι" (που πχ το ανωνυμο nickname τους αρχιζει απο l και τελειωνει σε w)του pde που δημοσια ειρωνευονται (και τις περισσοτερες φορες προτεινουν οτιδηποτε τους συμφερει)-περαστικα και καλες αποσπασεις "συναδελφε" ;)   
Να 'χαμε να λέγαμε....

Αποσυνδεδεμένος lost snow

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #63 στις: Μάιος 02, 2020, 02:04:35 πμ »
Aκριβως το ιδιο λεμε.για τον καθε πικραμενο/στειλε λοιπον στη διαβουλευση (ως πικραμενος) μηνυμα να καταργηθουν οι κατα προτεραιοτητα αποσπασεις σε οτι αφορα την τριτοβαθμια και να προτασσονται οι "δακρυζοντες συναδελφοι" (που πχ το ανωνυμο nickname τους αρχιζει απο l και τελειωνει σε w)του pde που δημοσια ειρωνευονται (και τις περισσοτερες φορες προτεινουν οτιδηποτε τους συμφερει)-περαστικα και καλες αποσπασεις "συναδελφε" ;)

σορρυ 'συνάδελφε' που σου χαλάω το στόρυ που έπλασες αλλά δεν μου καίγεται καρφί...

Αποσυνδεδεμένος Μονιμος13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
  • Φύλο: Άντρας
  • Αυτά είναι απλά!
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #64 στις: Μάιος 02, 2020, 02:27:43 πμ »
οντως,δημοσια εγραψες πριν:

"ξέρω περίπτωση που ετοίμαζε εργαστήρια και έπαιρνε ο σύζυγος κατά προτεραιότητα...και ξαναλέω...δακρύσαμε για τις μεταθέσεις των πανεπιστημιακών...έχει καταντήσει αστειότητα στο pde το σωστό για τον κάθε πικραμένο να είναι αυτό που τον συμφέρει...",

 πικραμενε "συναδελφε¨ του pc/τωρα ποιος πλαθει τι και γιατι εδω μεσα προφανως και δε με απασχολει 8) σε αντιθεση με μερικους-μερικους. Συνεχισε ετσι κ καλες "σπουδες"
Να 'χαμε να λέγαμε....

Αποσυνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 953
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #65 στις: Μάιος 02, 2020, 08:16:05 πμ »
ΤΑ δικαιολογητικα τα στελνουμε και στη διευθυνση της οργανικης μας, οπως κανουμε με τις μεταθεσεις ή τα επισυναπτουμε στην αιτηση;;

Αποσυνδεδεμένος dstntvip

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 89
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #66 στις: Μάιος 02, 2020, 10:26:58 πμ »
Το λέει καθαρότατα στην προκήρυξη. Καθηγητές είμαστε. Ας αφιερώσουμε μισή ώρα να την διαβάσουμε. Αλλιώς έχουν δίκιο τα παιδιά να μας κοροϊδεύουν.

Αποσυνδεδεμένος nto-re-mi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #67 στις: Μάιος 02, 2020, 10:53:28 πμ »
Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για τις αιτήσεις. Πριν λίγο ολοκλήρωσα τη δίκη μου και ενώ την έλεγξα αρκετές φορές έκανα οριστική καταχώριση. Δυστυχώς, όμως, ειδα ότι δεν είχα επιλέξει την επιλογή εντοπιότητας κι ενώ στα αρχεία φόρτωσα το πιστοποιητικό εντοπιότητας, εφόσον δεν είχα κλικάρει την επιλογή,δε φαίνεται στα μόρια απόσπασης. Ξέρετε αν μπορώ να καλέσω τη Δευτέρα στη διεύθυνση και να διορθωθεί από αυτούς;
ρώτησα καποιονπου χειρίζεται τέτοια συστήματα και μου είπε ότι μπορούν να το διορθώσουν αυτοί για σένα.παρε από Δευτέρα στο γραφείο που ανηκεις

Αποσυνδεδεμένος Nikosk

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #68 στις: Μάιος 02, 2020, 12:17:18 μμ »
ρώτησα καποιονπου χειρίζεται τέτοια συστήματα και μου είπε ότι μπορούν να το διορθώσουν αυτοί για σένα.παρε από Δευτέρα στο γραφείο που ανηκεις

Ευχαριστώ πολύ!!

Αποσυνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 953
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2020
« Απάντηση #69 στις: Μάιος 03, 2020, 12:13:37 μμ »
Το λέει καθαρότατα στην προκήρυξη. Καθηγητές είμαστε. Ας αφιερώσουμε μισή ώρα να την διαβάσουμε. Αλλιώς έχουν δίκιο τα παιδιά να μας κοροϊδεύουν.
Καλα που μου το πες....πολλα νευρα...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32273
  • Τελευταία: Dimi!!!
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158573
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 626
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 22
Επισκέπτες: 533
Σύνολο: 555

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.