*

Αποστολέας Θέμα: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ  (Αναγνώστηκε 1836 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος μπουμπού

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους συνάδερφοι. Συγνωμη που χρησιμοποιώ αυτό το σύνδεσμο που αφορά στη 2γε, μιας και είμαι νηπιαγωγος, αλλά η αγωνία που μοιραζόμαστε είναι κοινή και δεν έχω βρει παρόμοιο σύνδεσμο συζήτησης για την 1γε.Εργάζομαι 13 χρόνια και μη έχοντας μεταπτυχιακό έχασα πολλές θέσεις. Γνωρίζει μήπως κάποιος,ακουσε κάτι  για θέσεις νηπιαγωγων;Είμ
αι 770 κοντά δεν νομίζω να καταφέρω και παλι να διοριστω. Και το 2008 στο ασεπ για λίγο εξω... Κάποιους δεν τους θέλει με τιποτα ο διόρισμος.. 😔☺️Πικρή ιστορία.. Επίσης ακούγεται αν βγει κατανομή για 10500; Τηλεφωνώ στο υπουργειο κάθε μέρα δεν απαντά κανείς ή λένε δεν ξέρουν.. Οι αιρετοί το ίδιο. Μια απελπισία. Εύχομαι σε όλους το καλύτερο. Κάθε πληροφορία δεκτή. Σας ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:50:34 »

Αποσυνδεδεμένος victor123

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2245
    • Προφίλ
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 12, 2021, 11:55:04 μμ »
Καλησπέρα σε όλους συνάδερφοι. Συγνωμη που χρησιμοποιώ αυτό το σύνδεσμο που αφορά στη 2γε, μιας και είμαι νηπιαγωγος, αλλά η αγωνία που μοιραζόμαστε είναι κοινή και δεν έχω βρει παρόμοιο σύνδεσμο συζήτησης για την 1γε.Εργάζομαι 13 χρόνια και μη έχοντας μεταπτυχιακό έχασα πολλές θέσεις. Γνωρίζει μήπως κάποιος,ακουσε κάτι  για θέσεις νηπιαγωγων;Είμ
αι 770 κοντά δεν νομίζω να καταφέρω και παλι να διοριστω. Και το 2008 στο ασεπ για λίγο εξω... Κάποιους δεν τους θέλει με τιποτα ο διόρισμος.. 😔☺️Πικρή ιστορία.. Επίσης ακούγεται αν βγει κατανομή για 10500; Τηλεφωνώ στο υπουργειο κάθε μέρα δεν απαντά κανείς ή λένε δεν ξέρουν.. Οι αιρετοί το ίδιο. Μια απελπισία. Εύχομαι σε όλους το καλύτερο. Κάθε πληροφορία δεκτή. Σας ευχαριστώ!

Αν είσαι 770 είσαι 100% μέσα. Στα αισιόδοξα σενάρια θα είσαι και πρώτη φάση.

Αποσυνδεδεμένος μπουμπού

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 12, 2021, 11:59:50 μμ »
Λέτε;;; Μακαρι!! Αλλά δικαιώθηκαν πολλοί άκουσα με. Εμπρόθεσμα παράβολα! Και άλλοι φαντάζομαι θα προκύψουν, οπότε φοβάμαι για μεγάλη πτώση.. Επίσης μου είπε ένας εκπαιδευτικος απο σελίδα αλληλοβοήθεια εκπαιδευτικων στο fb ότι πιθανόν θα είναι ακόμη στους πίνακες μας οι διοριστεοι ειδικής αγωγής.. Η οποίοι θα αφαιρεθούν μετά απο το υπουργείο. Γιατί λέει ο ασεπ, οφειλει να τους βάλει μέσα, εφόσον έκαναν τα χαρτια τους στη 1γε και 2 γε αντίστοιχα.. Αλλη ψυχρολουσία και αυτη με ειδικής.. Στο τέλος θα τρυπώσουν στη β φάση

Αποσυνδεδεμένος mts.ag

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4094
    • Προφίλ
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 13, 2021, 12:20:58 πμ »
Λέτε;;; Μακαρι!! Αλλά δικαιώθηκαν πολλοί άκουσα με. Εμπρόθεσμα παράβολα! Και άλλοι φαντάζομαι θα προκύψουν, οπότε φοβάμαι για μεγάλη πτώση.. Επίσης μου είπε ένας εκπαιδευτικος απο σελίδα αλληλοβοήθεια εκπαιδευτικων στο fb ότι πιθανόν θα είναι ακόμη στους πίνακες μας οι διοριστεοι ειδικής αγωγής.. Η οποίοι θα αφαιρεθούν μετά απο το υπουργείο. Γιατί λέει ο ασεπ, οφειλει να τους βάλει μέσα, εφόσον έκαναν τα χαρτια τους στη 1γε και 2 γε αντίστοιχα.. Αλλη ψυχρολουσία και αυτη με ειδικής.. Στο τέλος θα τρυπώσουν στη β φάση

Όσοι και να δικαιώθηκαν δεν μπορώ να φανταστώ πως θα μείνεις απέξω.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:50:34 »

Αποσυνδεδεμένος μπουμπού

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 13, 2021, 12:25:45 πμ »
Ελπίζω αυτη τη φορά έστω στη δεύτερη φάση στο τέλος. Απλά μακάρι ρε παιδιά (αυτό που ζητάμε όλοι), να βγει η ριμαδα η κατανομή εξαρχής.Να ξέρουμε.. Δεν αντέχεται άλλο ένα χρόνο αυτή η αγωνία. Είχε βγει και ενα σχετικό ψηφισμα στο avaaz για κατανομή 10500 συνολικά αλλά κανείς δεν βλέπω να ψηφίζει.

Αποσυνδεδεμένος μπουμπού

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 13, 2021, 11:43:27 πμ »
 Καλημέρα!! Ελπίζω τώρα που δημιούργηθηκε αυτός ο σύνδεσμος για εμάς της πρωτοβαθμιας - κατανομή και εξέλιξη προκήρυξη 1ΓΕ-με αφορμή σχόλιο μου σε άλλο σύνδεσμο της 2ΓΕ, να αρχίσουμε να επικοινωνούμε συνάδερφοι και να ανταλλάσσουμε απόψεις και εμείς για κατανομή. Για θέματα αναπληρωτων παλιά ειμασταν πολλοί δυναμικοι σε μήνυματα και ενημερώσεις. Όποια πληροφορία έχετε δεκτή

Αποσυνδεδεμένος στρατηγοσ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 72
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 13, 2021, 11:45:20 πμ »
Καλημέρα.Θεωρειτε ότι για να διοριστούν Ε θα βάλουν ως προϋπόθεση τον εμβολιασμό;

Αποσυνδεδεμένος mts.ag

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4094
    • Προφίλ
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 13, 2021, 11:52:39 πμ »
Καλημέρα.Θεωρειτε ότι για να διοριστούν Ε θα βάλουν ως προϋπόθεση τον εμβολιασμό;

Όχι.

Αποσυνδεδεμένος στρατηγοσ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 72
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 13, 2021, 12:18:32 μμ »
Ελπίζω να έχετε δίκιο.Φοβαμαι για τ αντιθετοκαθως όλοι αυτό αφήνουν να εννοηθεί.

Αποσυνδεδεμένος koim

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εξέλιξη και κατανομή σχετικά με την προκήρυξη 1ΓΕ
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 13, 2021, 12:28:07 μμ »
Μακάρι αλλά χρειάζονται και οι "καθυστερημένοι" στο ελληνικό σχολείο...για να γινει λίγο χειρότερο απο οτι είναι... 8)

Καλημέρα.Θεωρειτε ότι για να διοριστούν Ε θα βάλουν ως προϋπόθεση τον εμβολιασμό;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159611
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 418
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 414
Σύνολο: 423

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.088 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.