*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.  (Αναγνώστηκε 76148 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος hmf161170

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #364 στις: Ιούλιος 28, 2023, 05:02:26 μμ »
Παραθέτω άλλο σημείο της προκήρυξης.
Σε περίπτωση που διαπιστωθεί ότι τα δηλωθέντα προσόντα και κριτήρια δεν αποδεικνύονται με βάση τα δικαιολογητικά που υποβάλλονται ή εάν τα σχετικά δικαιολογητικά δεν υποβληθούν στις αρμόδιες υπηρεσίες του ΥΠΑΙΘ, δεν λαμβάνονται υπόψη τα προσόντα ή τα κριτήρια που δηλώνονται με την αίτηση συμμετοχής τους στη διαδικασία. Επίσης, προσόντα, κριτήρια τα οποία δεν θα δηλωθούν στην Αίτηση - Υπεύθυνη Δήλωση (ηλεκτρονική), δεν θα ληφθούν υπόψη, ακόμη και αν υποβληθούν τα σχετικά δικαιολογητικά στις αρμόδιες υπηρεσίες του ΥΠΑΙΘ.

Η αίτηση έχει προτεραιότητα. Δηλώνεις κάτι στην αίτηση, τσεκάρει το σύστημα αν το επιβεβαιώνει ο ΟΠΣΥΔ. Αν κάτι δεν έχει δηλωθεί στην αίτηση, δεν γίνεται κανένας έλεγχος στον ΟΠΣΥΔ. Η προκήρυξη είναι σαφέστατη ως προς αυτό.
μου εκαναν λαθος και σε οτι δηλωσα στην αιτηση στα δυσπροσιτα μορια φιλε απο 9 μορια μου εβαλαν 8  επισης λεκτικα ρωτησα φιλολογο και μου ειπε οτι η λεξη εφεξης σημαινει απο εδω καισ το εξης χρονικα οποτε οταν στην αιτηση ελεγε οτι να γραψουμε τα μορια προυπηρεσιας απο το 2020-21 και εξεξης σημαινει οτι δηλωνεις μονο τα μορια απο το 2020 και μετα και οχι ολα. και των προηγουμενων ετων  οποτε εγω δεν εκανα κανενα λαθος απλα δεν εκαναν κανενα ελεγχο με τον οπδυδ σε παρα πολλους για να εδοσουν γρηγορα τα αποτελεσματα

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:30:14 »

Αποσυνδεδεμένος blueswire

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • carpe diem
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #365 στις: Ιούλιος 28, 2023, 05:10:13 μμ »
Για να βγάλουμε μία άκρη με τα λάθη, δηλαδή κυρίως την προϋπηρεσία:
α. Η προκήρυξη έλεγε να βάλει κανείς την συνολική προϋπηρεσία του όπως είναι δηλωμένη στο οπσυδ. Αυτό είναι αλήθεια ή όχι???
β. Αναφέρθηκε πιο πριν ότι κάπου έλεγε "προϋπηρεσία από το 2021 και μετά", αυτό είναι αλήθεια ή όχι? και γιατί έθετε αυτά τα έτη ως 'σταθμό"? άρα μήπως κάποιοι έβαλαν προύπηρεσία μετά τα έτη αυτά νομίζοντας ότι ο ασεπ θα 'φορτώσει' μέσω οπσυδ την υπόλοιπη?
και τελικά, υπάρχει κάπου η αίτηση να δούμε τί έλεγε ακριβώς?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2023, 05:12:01 μμ από blueswire »

Αποσυνδεδεμένος blueswire

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • carpe diem
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #366 στις: Ιούλιος 28, 2023, 05:19:59 μμ »
Βρήκα την αίτηση για την προκήρυξη, υπάρχει σωσμένη στον ΑΣΕΠ. Το συγκεκριμένο κουτάκι για την προύπηρεσία γράφει:
1. Αρ. μηνών προϋπ. (χωρίς δυσπρόσ. από 2020-2021και εφεξής & χωρίς 3μηνα), ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΈΧΕΙ,
Προφανώς σ' αυτό γράφει κανείς ΟΛΗ την προυπηρεσία που έχει. Δεν εννοεί να γράψεις την προυπηρεσία σου από το 2021 και μετά. Η φράση αυτή 'χωρίς δυσπρόσιτα από 2021 και μετά" είναι σε παρένθεση εννοώντας ότι υπάρχουν άλλα κουτάκια για να γράψεις την προύπηρεσία σου αν είναι σε δυσπροσιτα μετά το 200-21 ή σε τρίμηνα)
Πράγματι, ακριβώς δίπλα έχει άλλο κουτάκι γι αυτόν τον λόγο που γράφει:
2. Αρ. μηνών προϋπηρ. σε δυσπρόσιτα από 2020-2021 και εφεξής
Σε κάθε περίπτωση έχει και έναν πίνακα με παράδειγμα που μπορούσε να μελεετήσει κανείς. Επίσης ο κερσορας σε προειδοποιεί στο κουτάκι ένα με το εξής μήνυμα, πριν συμπληρώσεις
Καταχωρίστε τον αριθμό μηνών κάθε είδους πραγματικής εκπαιδευτικής προϋπηρεσίας σας (αναπληρωτές, ωρομίσθιοι κλπ),
χωρίς την προϋπηρεσία σε δυσπρόσιτα από το σχολικό έτος 2020-2021 και μετά
και
χωρίς τρίμηνες συμβάσεις, μέχρι την ημερομηνία λήξης υποβολής της ηλεκτρονικής αίτησης, προκειμένου αυτή να μοριοδοτηθεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2023, 05:27:05 μμ από blueswire »

Αποσυνδεδεμένος hmf161170

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #367 στις: Ιούλιος 28, 2023, 05:26:57 μμ »
Βρήκα την αίτηση για την προκήρυξη, υπάρχει σωσμένη στον ΑΣΕΠ. Το συγκεκριμένο κουτάκι για την προύπηρεσία γράφει:
Αρ. μηνών προϋπ. (χωρίς δυσπρόσ. από 2020-2021και εφεξής & χωρίς 3μηνα), ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΈΧΕΙ,
Προφανώς σ' αυτό γράφει κανείς ΟΛΗ την προυπηρεσία που έχει. Δεν εννοεί να γράψεις την προυπηρεσία σου από το 2021 και μετά. Η φράση αυτή 'χωρίς δυσπρόσιτα από 2021 και μετά" είναι σε παρένθεση εννοώντας ότι υπάρχουν άλλα κουτάκια για να γράψεις την προύπηρεσία σου αν είναι σε δυσπροσιτα μετά το 200-21 ή σε τρίμηνα)

φιλολογο ρωτησα φιλε και μου ειπε οχι το προηγουμενο διαστημα  απο την χρονολογια αυτηκαι μετα.  η ελεξη εφεξης σημαινει και στο εξης απο την χρονολογια που αναφερει και μετα. αν ηθελε ολη την προυπηρεσια θα ελεγε να αναγραφει η προυπηρεσια  συνολικα απο τον χρονο που ξεκινησε. προφανως αυτο θα δηλωσαν και χιλιαδες αλλοι . και οπως σου ειπα στην δηλωση εβαλα 9 μορια δυσπροσιτα και μου εβγαλε 8 στα αποτελεσματα. αυτο το λαθος ειναι εμφανεστατο. ηδη βγηκαν ανακοινωσεις για τα πολλα λαθη και ζητειται ανακοινωποιηση των αποτελεσματων δεν εχω καμια αντιπαραθεση προσωπικη μαζι σου

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:30:14 »

Αποσυνδεδεμένος blueswire

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • carpe diem
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #368 στις: Ιούλιος 28, 2023, 05:29:24 μμ »
φιλολογο ρωτησα φιλε και μου ειπε οχι το προηγουμενο διαστημα  απο την χρονολογια αυτηκαι μετα.  η ελεξη εφεξης σημαινει και στο εξης απο την χρονολογια που αναφερει και μετα. αν ηθελε ολη την προυπηρεσια θα ελεγε να αναγραφει η προυπηρεσια  συνολικα απο τον χρονο που ξεκινησε. προφανως αυτο θα δηλωσαν και χιλιαδες αλλοι . και οπως σου ειπα στην δηλωση εβαλα 9 μορια δυσπροσιτα και μου εβγαλε 8 στα αποτελεσματα. αυτο το λαθος ειναι εμφανεστατο. ηδη βγηκαν ανακοινωσεις για τα πολλα λαθη και ζητειται ανακοινωποιηση των αποτελεσματων δεν εχω καμια αντιπαραθεση προσωπικη μαζι σου
1. ποιός μίλησε για αντιπαράθεση?
2. η αίτηση ήθελε προσοχή πριν συμπληρωθεί, είναι αυτές οι λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά, όπως με το παράβολο την προηγούμενη φορά
3. Δεν χρειάζεται φιλόλογος, το λέει καθαρά στο κουτάκι και στο παράδειγμα  'ο υποψήφιος γράφει εδώ την συνολική προύπηρεσία του', διάβασε το προηγουμενο μήνυμά μου
4. ο φιλόλογος έπρεπει να σου πει ότι η φράση έχει νόημα " χωρίς την προϋπηρεσία σε δυσπρόσιτα από το σχολικό έτος 2020-2021 και μετά"

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1730
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #369 στις: Ιούλιος 28, 2023, 05:29:55 μμ »
κατα τη γνωμη μου η προκηρυξη δεν εγραφε ρητα οτι σε περιπτωση δηλωσης μικροτερης προυπηρεσιας προσμετραται αυτη ανεξαρτητως της καταγεγραμμένης στον οπσυδ. Η αναφορα "προσόντα, κριτήρια τα οποία δεν θα δηλωθούν στην Αίτηση - Υπεύθυνη Δήλωση (ηλεκτρονική), δεν θα ληφθούν υπόψη, ακόμη και αν υποβληθούν τα σχετικά δικαιολογητικά στις αρμόδιες υπηρεσίες του ΥΠΑΙΘ" αναφέρεται στη  περιπτωση της μη προσμετρησης κριτηριων-προσοντων που δε θα δηλωθουν και οχι στην περιπτωση που θα δηλωθουν μικρότερα. Την περιοδο που γινονταν οι αιτησεις, επειδη διαβαζα παντου το οτι δεν θα προσμετρηθει η προυπηρεσια του οπυσδ αλλα αυτη που θα δηλωσει ο υποψηφιος οταν η δηλωθεισα ειναι μικροτερη, εψαχνα να βρω μια διαταξη που να αναφερει ρητα την περιπτωση αυτη ,μιας και μου φαινονταν απο "κουφό"εως γελοίο το γεγονος αυτο. Ειναι δυνατον, σκεφτομουν, να γινεται μηχανογραφικη επεξεργασια και να εχουν δωσει  εντολη στον αλγοριθμο να μην τραβαει την προυπηρεσια του οπσυδ οταν κανει τη μ@@κια ο υποψηφιος και να κρατανε αυτο που ειναι γραμμενο στην αιτηση? δηλ ειναι δυνατον να λειτουργει με τετοιο "ανωριμο" και "ελαφρυ" τροπο μια μηχανογραφικη επεξεργασια δημοσιας υπηρεσιας? Ομως δεν βρηκα τετοια διαταξη. Το μονο σχετικο ειναι μια αναρτηση ενος συναδελφου που αναφερει οτι ελαβε το παρακατω  μηνυμα
https://e-wall.net/34431/erotapantiseis-stis-prokiryxeis-ekpaideftikon-asep-1ge-2ge-2023-meros-3o/
ΟΠως καταλαβαινουμε ολοι ομως δεν ειναι μια επισημη ενημερωση για να μπορουμε να στηριχθουμε σε αυτην και να δεχτουμε οτι οντως κρατανε την μικροτερη και ουσιαστικα να περιπαιζουν, για να μην πω να περιγελανε, τον υποψηφιο. Προσωπικα εκεινη την εποχη ρωτησα την προισταμενη προσωπικου της δικης μου δδε για το αν περνανε/διορθωνουν οι ιδιοι την προυπηρεσια και μου ειπε οτι δεν υπαρχει παρεμβαση εκ μερους του τμηματος προσωπικου , παρα οταν ολοκληρωθει το υπολοιπο μερος των ελεγχων σε επιπεδο δδε το αρμοδιο τμημα του οπσυδ περναει αυτοματοποιημενα/στελνει στον ασεπ την προυπηρεσια που ειναι περασμενη στο οπσυδ και μαλιστα την προσαρμοζει αυτοματα στα πλαισια της φορμας της αιτησης του ασεπ(δυσπροσιτα, τριμηνα κλπ). Ειναι δυνατο να στεκει λογικα οτι εχουν προσαρμοσει το αυτοματοποιημενο συστημα τους, ωστε μολις βλεπει μικροτερη προυπηρεσια να λειτουργει με τροπο σα να λεει" ωπ, εδω δεν τραβαμε την προυπηρεσια του οπσυδ αλλα τη μικροτερη που δηλωσε ο υποψηφιος... ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ.."??
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2023, 05:45:14 μμ από g.t »

Αποσυνδεδεμένος blueswire

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • carpe diem
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #370 στις: Ιούλιος 28, 2023, 05:37:18 μμ »
Δεν διαφωνώ ότι είναι άδικο να μετρήσει η 'λάθος" προύπηρεσία που συμπληρώθηκε από τον υποψήφιο. Από την άλλη όμως, είναι μία αίτηση που γίνεται κάθε τρία χρόνια , πάρα πολύ σημαντική για όλους τους υποψηφίους με δεδομένο ότι κλειδώνει ο πίνακας. Γιατί δεν δίνεται η πρέπουσα σημασία και προσοχή (στην αίτηση υπάρχουν παραδείγματα π.χ. για το πως θα δηλωθεί η προύπηρεσία) από όλους εφόσον σημαίνει τόσα πολλά η σωστή συμπλήρωση???
υ.γ. η αίτηση υπέχει θέση υπεύθυνης δήλωσης...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2023, 06:14:37 μμ από blueswire »

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1730
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #371 στις: Ιούλιος 28, 2023, 05:38:53 μμ »

επιπλεον θεωρω οτι και φετος θα εχουν επαναληφθει (ηδη υπαρχουν αρκετες αναφορες απο συναδελφους) λαθη στις προυπηρεσιες (οτι δεν τους περασανε οση γραφει ο οπσυδ )οπως και περυσι
και θεωρω πιθανο να συμβει κατι αντιστοιχο με περυσι
https://www.ipaidia.gr/paideia/proslipseis-anapliroton-prokiriksi-3ea-2022-neoi-pinakes-logo-texnikou-provlimatos/
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2023, 05:41:10 μμ από g.t »

Αποσυνδεδεμένος hmf161170

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #372 στις: Ιούλιος 28, 2023, 06:27:51 μμ »
1. ποιός μίλησε για αντιπαράθεση?
2. η αίτηση ήθελε προσοχή πριν συμπληρωθεί, είναι αυτές οι λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά, όπως με το παράβολο την προηγούμενη φορά
3. Δεν χρειάζεται φιλόλογος, το λέει καθαρά στο κουτάκι και στο παράδειγμα  'ο υποψήφιος γράφει εδώ την συνολική προύπηρεσία του', διάβασε το προηγουμενο μήνυμά μου
4. ο φιλόλογος έπρεπει να σου πει ότι η φράση έχει νόημα " χωρίς την προϋπηρεσία σε δυσπρόσιτα από το σχολικό έτος 2020-2021 και μετά"

Αρ. μηνών προϋπ. (χωρίς δυσπρόσ. από 2020-2021και εφεξής & χωρίς 3μηνα) εγω με  εληνικα που ξερω καταλαβα οτι μπαινουν τα μορια φιλε ολοι αυτοθ ποθ καναμε λαθος ηταν απο την παρενθεση εμαθα οτι αλλη εχασε ετσι 90 μορια. σε καθε περιπτωση επρεπε να το γραψουν με σαφηνεια να μπει ολη αποκτεθεισα προυπηρεσια

Αποσυνδεδεμένος blueswire

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • carpe diem
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #373 στις: Ιούλιος 28, 2023, 06:38:36 μμ »
Αρ. μηνών προϋπ. (χωρίς δυσπρόσ. από 2020-2021και εφεξής & χωρίς 3μηνα) εγω με  εληνικα που ξερω καταλαβα οτι μπαινουν τα μορια φιλε ολοι αυτοθ ποθ καναμε λαθος ηταν απο την παρενθεση εμαθα οτι αλλη εχασε ετσι 90 μορια. σε καθε περιπτωση επρεπε να το γραψουν με σαφηνεια να μπει ολη αποκτεθεισα προυπηρεσια
1. Η αίτηση δίνει σχετικό παράδειγμα, έχει έντονο χρώμα και γράφει 'πατήστε εδώ' , ανοίγει έτσι ένας πίνακας που δίνει συγκεκριμένο παράδειγμα με κάποιον που έχει διάφορες προύπηρεσίες, για το τι πρέπει να βάλει και που
2. όταν βάλεις τον κερσορα στο κουτάκι, ανοίγει ένα παράθυρο που σου λέει ΑΚΡΙΒΩΣ τι να βάλεις στο κουτάκι για το οποίο μιλάμε
3. η αίτηση έχει θεση υπεύθυνηης δήλωσης
4. λίγο ευγένεια δεν βλάπτει, δεν λες κάποιον 'φίλε' όταν δεν τον ξέρεις καν
5. Διάβασες στην προκήρυξη ή κλικάριζες ό,τι έβλεπες χωρίς να δεις τα παραδείγματα?
6. πόσο δύσκολο σου είναι να παραδεχτείς ότι έκανες λάθος?
7. η κάθε αίτηση δεν απευθύνεται σε όλους με βάση ' τα ελληνικά που ξέρουν' , αλλιώς άστα να πάνε
8. το ότι χιλιάδες μπορεί να έκαναν λάθη, δεν αναιρεί ότι έγινε λάθος
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2023, 06:42:45 μμ από blueswire »

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4005
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #374 στις: Ιούλιος 28, 2023, 06:48:06 μμ »


Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι. Είμαι ΠΕ03 και είμαι στη θέση περίπου 1.300. Μέσα βρίσκονται και οι 240 που διορίστηκαν τον Μάιο και ήταν όλοι από πάνω μου. Άρα θα έπρεπε να είμαι περίπου στην 1.060. Όμως η διαφορά στον εκκαθαρισμένο πίνακα που βλέπω είναι σημαντικά λιγότερη. Γιατί?

Γιατί οι 240 ήταν από πάνω σου στους παλιούς πίνακες. Αν υποθετικά δεν είχαν διοριστεί, στους νέους πίνακες από τους 240 κάποιοι θα ήταν από κάτω σου.

Αποσυνδεδεμένος morgan

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1203
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #375 στις: Ιούλιος 28, 2023, 06:53:38 μμ »
δεν εγινε μονο σε  μενα αλλα σε παρα πολλουες αλλους ελεγε στην αιτηση προυπηρεσια απο το 2020-21 και μετα οποτε εβαλα τα μορια που ειχα απο το ετος αυτο και μετα προφανωσ αυτο εκανα και πολλοι αλλοι απλα δεν ειδαν τους φαλεκους στον οπσυδ καθολου για [πολλους τυποψηφιους γαιτι η προκυρηξη ελεγε οτι ο ασεπ θα παρει τα στοιχεια απο τον οπσυδ και μετα θα εκδοσει τους πινακες

Ακριβώς! Πρέπει από Δευτέρα να πιέσουμε για ανακοινοποίηση!
ἔστι δίκης ὀφθαλμός ὅς τὰ πάνθ' ὁρᾷ

Αποσυνδεδεμένος hmf161170

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #376 στις: Ιούλιος 28, 2023, 07:00:11 μμ »
Ακριβώς! Πρέπει από Δευτέρα να πιέσουμε για ανακοινοποίηση!
[/quote ηδη βγηκε μια ανακοινωση για ανακοινοποιηση και εγω εστειλα μαιλ καλη δυναμη

Αποσυνδεδεμένος oikelen

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη 2ΓΕ/2023 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε.
« Απάντηση #377 στις: Ιούλιος 28, 2023, 07:01:29 μμ »
Και σε εμένα έτσι έγινε. Ήταν πάρα πολύ ασαφής η διατύπωση. Θυμάμαι όταν έκανα την αίτηση ότι με είχε προβληματίσει πάρα πολύ αυτό το κομμάτι. Τελικά αυτό ήταν και που δημιούργησε το πρόβλημα.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159835
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 539
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 503
Σύνολο: 504

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.099 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.